تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 499 از 626 اولاول ... 399449489495496497498499500501502503509549599 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,981 به 4,990 از 6251

نام تاپيک: کلـوپ Lenovo Z500

پروفشنال PouriaTech's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

آره اینو میدونستم ...ولی یه ماه پیش فکر کنم بیشتر شارژ نگه می داشت ...نمی دونم والله ....ولی از جهات دیگه خیلی دوست دارم !...راستی یه باتری یدکی نداریم که پرکنیم و وصل کنیم بهش ؟

نه...همچین چیزی نشنیدم...

داره خودمونی میشه sara fara's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

نه...همچین چیزی نشنیدم...
    ولی من دیدم یه جایی واسه فروش گذاشته بود ..منتها یادم نیست کجا بود ...

3. این کاربر از sara fara بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه shik's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

چطوری دوسته خوب من؟
    خوشحالم که یه سر به اینجا زدی.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سلام عزیزم.خیلی خوبم
    منم خوشحالم که تاپیکی که شروع کردی به اینجا رسیده
    اوضاع Webruz چطوره؟

5. این کاربر از shik بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

1.نه.چون یه برنامه داره که فعالش میکنیم و بعد از اون دستگاه تا 60 درصد شارژ میشه و بعد از اون دیگه از برق استفاده میکنه و باطری رو شارژ نمیکنه که بخواد بهش فشاری بیاد...

2.ایرادی نداره...هر وقت یخواید میتونید بزنید به برق...

3.
    اقا ممنون از جواب...من دفعه اول نذاشتم دستگاه کاملا دیشارژ بشه..فکر کنم باتریش رو 20 یا 25 در صد بود که زدمش به برق...چون دفعه اول دیشارژ نشده مشکلی پیش نمیاد ؟ چون یجا شنیدم که میگفتن باید دفعه اول دیشارژ کامل بشه بعد 12 ساعت بمونه تو شارژ....

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

اقا ممنون از جواب...من دفعه اول نذاشتم دستگاه کاملا دیشارژ بشه..فکر کنم باتریش رو 20 یا 25 در صد بود که زدمش به برق...چون دفعه اول دیشارژ نشده مشکلی پیش نمیاد ؟ چون یجا شنیدم که میگفتن باید دفعه اول دیشارژ کامل بشه بعد 12 ساعت بمونه تو شارژ....
    دوست عزیز اون چیزایی که فروشنده ها می گن ، مال زمان قبل از انقراض دایناسور ها بود .

خیلی وقته باطری ها Lithium-ion شدن .نیازی به شارژ اولیه ندارند و توی کارخونه شارژ اولیه می شن . شارژ اولیه هم 3 ساعت

8. 3 کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

دوست عزیز اون چیزایی که فروشنده ها می گن ، مال زمان قبل از انقراض دایناسور ها بود .

خیلی وقته باطری ها Lithium-ion شدن .نیازی به شارژ اولیه ندارند و توی کارخونه شارژ اولیه می شن . شارژ اولیه هم 3 ساعت
    خیلی ممنون ....آره منم خودم به حرفهای فروشنده ها زیاد اعتقاد ندارم...اما گفتم بپرسم که مطمئن شم...اگه تو تنظیمات مربوط به energy management گزینه 60 در صد رو فعال نکنم و بذارم تا 100 درصد شارژ شه بعدش اگه بمونه تو برق آیا شارژ باتری خود به خود قطع میشه و به باتری اسیبی نمیرسونه یا اینکه تنظیمات خاصی میخواد که شارژ قطع بشه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه skimoo_m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ██████

پيش فرض

توجه کنین که Lenovo Easy Camera برای ویندوز 8 نسخه 32 بیت موجود نیست .

لذا چک کنین ویندوزتون 64 بیت باشه .

سپس از لینک زیر برای نصب درایور دوربین اقدام کنین :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دوست عزیز Windows منم 64 بیت هست
    درایور رو هم از خود سایت Lenovo دانلود کردم اما همون قابل نصب نیست
    میگه این درایور مناسب (appropriate) نیست !!!
    داخل Device Manager هم همه گزینه ها به درستی نصب شده و هیچ کدوم علامت سوال یا اخطار ندارن !!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام دوستان . امروز یه z500 i5 گرفتم. ولی وقتی خواستم ویندوز8 روش بریزم در عین ناباوری دیدم که دو تا درایو رو سیستم هست که هر کدوم 30 گیگ هست . عکسش رو گذاشتم . این طبیعیه یا قبلا سیستم پارتیشن بندی شده . تورو خدا زودتر جواب بدید بدجور کلافم کرده. یعنی یارو انداخته؟ با گارانتی سازگار هست

Last edited by mahdiak00; 03-11-2013 at 23:54.

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

سلام دوستان . امروز یه z500 i5 گرفتم. ولی وقتی خواستم ویندوز8 روش بریزم در عین ناباوری دیدم که دو تا درایو رو سیستم هست که هر کدوم 30 گیگ هست . عکسش رو گذاشتم . این طبیعیه یا قبلا سیستم پارتیشن بندی شده . تورو خدا زودتر جواب بدید بدجور کلافم کرده. یعنی یارو انداخته؟ با گارانتی سازگار هست

معمولا روی لپ تاپ سیستم عامل Freedos نصب می شه .

می تونین بدون نگرانی کل هارد رو فرمت کنین . چیز خاصی نیست روی لپ تاپ هایی که ویندوز کارخونه ای ندارند ، یا لینوکس نصب می شه یا Freedos

دوست عزیز Windows منم 64 بیت هست
    درایور رو هم از خود سایت Lenovo دانلود کردم اما همون قابل نصب نیست
    میگه این درایور مناسب (appropriate) نیست !!!
    داخل Device Manager هم همه گزینه ها به درستی نصب شده و هیچ کدوم علامت سوال یا اخطار ندارن !!!

چک کنین ببینین Imaging Devices توی Device Manager هست یا خیر ؟

خیلی ممنون ....آره منم خودم به حرفهای فروشنده ها زیاد اعتقاد ندارم...اما گفتم بپرسم که مطمئن شم...اگه تو تنظیمات مربوط به energy management گزینه 60 در صد رو فعال نکنم و بذارم تا 100 درصد شارژ شه بعدش اگه بمونه تو برق آیا شارژ باتری خود به خود قطع میشه و به باتری اسیبی نمیرسونه یا اینکه تنظیمات خاصی میخواد که شارژ قطع بشه؟

در هر 2 صورت فرآیند شارژ شدن متوقف می شه . می تونین صحت این موضوع رو با برنامه BatteryCare هم تست کنین . پس از متوقف شدن فرآیند شارژ ، برنامه BatteryCare سربرگ Detailed Information قسمت Charge/Discharge Rate می نویسه 0 W . در صورتی که در هنگام شارژ شدن یا استفاده ار باطری ، یه مقدار مثبت یا منفی رو نشون می ده
    Last edited by Public Enemy; 04-11-2013 at 00:28.

13. 4 کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

سلام
    یه سوال دارم
    میشه صفحه نمایش اینو عوض کرد و یه صفحه نمایش با رزولیشن فول اچ دی انداخت روش؟
    برام خیلی وقته که سوال بوده :(:(

Sent from my GT-S5570 using Tapatalk 2

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •