تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 499 از 624 اولاول ... 399449489495496497498499500501502503509549599 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,981 به 4,990 از 6236

نام تاپيک: مشاوره و راهنمایی جهت خرید گیرنده های دیجیتال تلویزیونی

پروفشنال moriss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

کومبو 105 تومن!! خیلی خوبه قیمتش

اگه کیفیت کارش هم خوب باشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    مازندران

پيش فرض

با سلام
    ببخشید می خواستم بپرسم کسی اطلاغاتی در مورد گیرنده آسن داره چون رفتم تو سایتشون دیدم همه فرمتها رو داره حتی از ac3 که ایستر اون رو نداره هم پشتیبانی می کنه ولی قیمتش 80000 تومان هستش برای همین یه کم تعجب کردم چون با این قیمت کم و این همه امکانات تا حالا باید خیلی طرفدار پیدا می کرد ولی بغیر از یکی دو تا سایت تو جای دیگه ندیدمش می خواستم بپرسم کسی اطلاعاتی راجع به این گیرنده داره؟مثلا اینکه چرا ارزونه یا اشکالاتش چیه؟
    با تشکر

گیرنده دیجیتال آیسن مدل IE-D1252 فول
    مشخصات فنی:
    مشخصات قسمت مولتی مدیا پلیر:

» پورت اتصال انواع فلش ممو ری و هارد اکسترنال بدون نیاز به منبع تغذیه مجزا FAT و NTFS تا حجم 3 تر ابایت
    » پخش فیلم از فلش ممو ری و هارد اکسترنال با فرمت های
    AVCHD , MKV , DivX , AVI , 3GP , MP4 , DAT , MPG , TP , TS , VOB , AAVI , MPG , MP3 , AAC , M4A , WMA , MOV, M2TS , MPEG 1-2 , MPEG 4.2-XVID , MPEG AVC 4.10 H264 , MPEG 4.14 NERO DIGITAL , AVCHD , ...
    » قابلیت پخش فیلم‌های سه بعدی 3D
    » پخش فرمت های صوتی AAC , AC3 , EAC3 , WMA , MP3
    » پخش فرمت های عکس PNG , BMP , JPG
    » نمایش عکس ، هم‌زمان با پخش موزیک به صورت Slideshow
    » خروجی HDMI و COMPONENT و COMPOSITE
    » خروجی صدای دیجیتال S/PDIF
    » وضوح تصویر بسیار بالا (Full HD) و پشتیبانی از 576i,576p,720p,1080i,1080p
    » پشتیبانی از سیستم اسکن تصویر Progressive در رزولوشن (1080p) 1920*1080

مشخصات قسمت گیرنده دیجیتال:

» قابلیت دریافت و پخش دیجیتال صدها شبکه تلویزیونی و رادیویی با کیفیت عالی (در حال حاضر 16 شبکه تلویزیونی و 10 شبکه رادیویی توسط سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران فعال گردیده است)
    » منو فارسی و تل تکست فارسی 1000 صفحه‌ای
    » دارای راهنمای برنامه الکترونیکی (EPG)
    » ضبط شبکه‌های تلویزیونی و رادیویی با دو فرمت جدید برای بهتر اجرا شدن و نمایش فایل ضبط شده در تلویزیون و کامپیوتر
    » ضبط یک کانال هنگام مشاهده کانال دیگر در یک باند فرکانس مشترک
    » مشاهده و امکان جلو و عقب بردن تصاویر ضبط شده‌ی یک برنامه‌ی در حال ضبط، بدون نیاز به توقف ضبط (Time Shift)
    » تنظیم و برنامه ریزی زمان‌های مختلف برای ضبط اتوماتیک چند برنامه تلویزیونی و رادیویی مورد علاقه
    » دارای قفل کودک با تعیین رمز عبور دلخواه
    » دارای تایمر خاموش و روشن شدن خودکار دستگاه
    این دستگاه برای اولین بار در ایران و بسته با نیاز مشتریان طراحی و ساخته شده است و مشابه دیگری ندارد

تغییراتی که در این دستگاه اعمال شده و وجه تمایز آن با دیگر دستگاه‌های موجود در بازار

طراحی سیستم جدید تغذیه برای ثبات بیشتر در کارکردهای مختلف و نوسانات شدید برقی
    استفاده از چیپست جدید با معماری پیشرفته برای کم کردن مقدار گرمای ایجاد شده در زمان کارکرد دستگاه
    استفاده از سیستم جدید ضبط صدا و تصویر برای بهتر اجرا شدن بر روی دستگاهای پخش تصویر
    و چندین امکان فنی و سخت افزاری پیشرفته دیگر برای بهتر شدن کار دستگاه
    مشخصات چیپ
    MSTAR MSD7818-L2 (550MHZ)

ساخت تایوان
    مشخصات رم
    1GB DOUBLE DDR2 - 1066MB-CL7 SD RAM

ساخت تایوان
    Last edited by alializade1270; 28-01-2013 at 09:23.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

اینجا که فقط سوال می پرسن هیچکس نیست که جواب بده؟پس این استاترهای تاپیک کجا رفتن؟ اینهمه در مورد گیرنده سما تبلیغ کردید ما هم رفتیم خر یدیم ولی اولا" صداش خیلی ضعیفه بطوریکه صداش را که تا ته باز می کنی و ولوم تلویزیون را 60 بالا می بری تازه یه کم صداش در میاد!!!!! نمیدونم این مشکل نرم افزاریه یا سخت افزاری؟ اگه سخت افزاری باشه که 110000 تومن رفت تو پاچمون.در ضمن وقتی گیرنده را روی1080p تنظیم می کنم بعضی از کانلها از جمله کانلهای 1 تا 3 شطرنجی میشن ولی روی 576p که میزارم مشکل بر طرف میشه ! کسی میدونه علت چیه؟

آخر فروم باز amirkhan_0o0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تو لباسم!!

پيش فرض

با سلام
    ببخشید می خواستم بپرسم کسی اطلاغاتی در مورد گیرنده آسن داره چون رفتم تو سایتشون دیدم همه فرمتها رو داره حتی از ac3 که ایستر اون رو نداره هم پشتیبانی می کنه ولی قیمتش 80000 تومان هستش برای همین یه کم تعجب کردم چون با این قیمت کم و این همه امکانات تا حالا باید خیلی طرفدار پیدا می کرد ولی بغیر از یکی دو تا سایت تو جای دیگه ندیدمش می خواستم بپرسم کسی اطلاعاتی راجع به این گیرنده داره؟مثلا اینکه چرا ارزونه یا اشکالاتش چیه؟
    با تشکر

گیرنده دیجیتال آیسن مدل IE-D1252 فول

ساخت تایوان
    ُسلام این هم یک نمونه دیگر از سما الکومکس و... هست که در شهرک صنعتی جعفر آباد کاشان(اگه اشتباه نکنم)سرهم (CKD ) می شه دستگاه رو حدود 85 تا 110 می فروشند. شاید دلیل ارزونیش، گمنامی، نداشتن گارنتی و پشتیبانی آنچنان معتبر و تعیین بازار کوچیک در محدوده استان اصفهان و نهایتا تهران(تا جایی که من می دونم) باشه! والله اعلم. من اگه زودتر می دونستم می خریدمش. شما [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو مشاهده کنید..
    اینجا که فقط سوال می پرسن هیچکس نیست که جواب بده؟پس این استاترهای تاپیک کجا رفتن؟ اینهمه در مورد گیرنده سما تبلیغ کردید ما هم رفتیم خر یدیم ولی اولا" صداش خیلی ضعیفه بطوریکه صداش را که تا ته باز می کنی و ولوم تلویزیون را 60 بالا می بری تازه یه کم صداش در میاد!!!!! نمیدونم این مشکل نرم افزاریه یا سخت افزاری؟ اگه سخت افزاری باشه که 110000 تومن رفت تو پاچمون.در ضمن وقتی گیرنده را روی1080p تنظیم می کنم بعضی از کانلها از جمله کانلهای 1 تا 3 شطرنجی میشن ولی روی 576p که میزارم مشکل بر طرف میشه ! کسی میدونه علت چیه؟
    استارتر تاپیک مسلما بنده نیستم. و اصلا هم قصد تبلیغ این گیرنده رو نداشته ام و نکرده ام مثلا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو ببینید. (گرچه خودم از سما استفاده می کنم و تعریف پلیر این گیرنده رو در جاهای مختلف فروم کرده ام)مشکل صدا برای من هم بوده، برای همین صدای تی وی رو تا ته بالا بردم و با ریموت گیرنده کار می کنم. البته من این مشکل رو به همراه چند مشکل دیگه به شرکت ایمیل کردم. و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    البته مشکل شطرنجی شدن برای من وجود نداره و می تونید به شرکت زنگ بزنید تا براتون برد رو عوض کنن!
    برای پشتیبانی سما به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه کنید.

5. این کاربر از amirkhan_0o0 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    مازندران

پيش فرض

سلام
    ممنون از توضیحات خوبتون.راستش زنگ زدم با نمایندگیش صحبت کردم ظاهرا نمایندگیش تو مشهد هست و فقط هم همین یکی نمایندگی رو داره.مسئولش می گفت ما اینا رو یه شرکت تو شیراز درست می کنه و فقظ ram و پردازندش و از تایوان میارن و بقیه کاراش تو ایران انجام میشه.اطلاعات اولیش بنظر خوب میاد ولی اینکه دوام و کیفیتش چه جوری باشه اصلا معلوم نیست.

7. این کاربر از alializade1270 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

آرمین خان عزیز از پاسختون ممنونم.در مورد صدا باید بگم اینطور که من فهمیدم متاءسفانه مشکل سخت افزاریه که واقعا" برای خودم متاسفم که گول بعضی تبلیغات در این سایت ها را خوردم.و این برای چندمین باره که بخاطر تبلیغات یک سری افراد سود جو و فرصت طلب جنسی را خریدم که به نظر من 60000 تومن هم از سرش زیاد بود گرچه که خدمات پشتیبانی اون می گفت بخاطر پشتیبانی از صدای AC3 هست که صداش کمه!!!!!!دوم اینکه جهت شطرنجی شدن تصویر در 1080p هم گفتن محل آنتن و اتصالات و از این قبیل چیزها درست نیست!!!!!!! جالبه که من خودم بدون گیرنده تقریبا" تمام شبکه ها را صاف می گیرم و فقط گیرنده را در درجه اول واسه مدیا پلیرش گرفتم اونوقت یک جوابی میدن که اصلا" منطقی نیست!
    من که از اولش این گیرنده دلم را زد و سرم کلاه رفت امیدوارم دوستان دیگه ای که قصد خرید این گیرنده را دارن بیشتر تحقیق کنن.

9. این کاربر از simarana بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تو لباسم!!

پيش فرض

آرمین خان عزیز از پاسختون ممنونم.در مورد صدا باید بگم اینطور که من فهمیدم متاءسفانه مشکل سخت افزاریه که واقعا" برای خودم متاسفم که گول بعضی تبلیغات در این سایت ها را خوردم.و این برای چندمین باره که بخاطر تبلیغات یک سری افراد سود جو و فرصت طلب جنسی را خریدم که به نظر من 60000 تومن هم از سرش زیاد بود گرچه که خدمات پشتیبانی اون می گفت بخاطر پشتیبانی از صدای AC3 هست که صداش کمه!!!!!!دوم اینکه جهت شطرنجی شدن تصویر در 1080p هم گفتن محل آنتن و اتصالات و از این قبیل چیزها درست نیست!!!!!!! جالبه که من خودم بدون گیرنده تقریبا" تمام شبکه ها را صاف می گیرم و فقط گیرنده را در درجه اول واسه مدیا پلیرش گرفتم اونوقت یک جوابی میدن که اصلا" منطقی نیست!
    من که از اولش این گیرنده دلم را زد و سرم کلاه رفت امیدوارم دوستان دیگه ای که قصد خرید این گیرنده را دارن بیشتر تحقیق کنن.
    من تلویزیون خونه بابام دی وی بی تی نداشت. وگرنه برای پلیر خوب پیشنهاد من مینی پی سی اندرویدی هست:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

11. 2 کاربر از amirkhan_0o0 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Soroush-S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

دستگاه جالبیه . قبلا پروویژن دستگاهی بنام اندروید تی وی داشت . فکر کنم همونه ولی کوچیک شده.
    حالا چطوری به اینترنت وصل میشه؟ با کابل شبکه؟

13. این کاربر از Soroush-S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تو لباسم!!

پيش فرض

دستگاه جالبیه . قبلا پروویژن دستگاهی بنام اندروید تی وی داشت . فکر کنم همونه ولی کوچیک شده.
    حالا چطوری به اینترنت وصل میشه؟ با کابل شبکه؟
    نقد نارنجی رو بخونید
    نوشته وای فای داره. هاب یو اس بی داره وب کم و کیبورد و موس وایرلس رو به صورت پلاگ اند پلی می شناسه کیفیت بهینه محیط کارش720 و برای فیلم 1080 هست. علاوه بر این که نرم افزار های اندروید هم روش نصب می شه و....
    دیگه رسما دارم از موضوع تاپیک خارج می شم. همین الآن هاست که اخطار بگیرم! دی:

15. 2 کاربر از amirkhan_0o0 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه shkz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ا وقتی گیرنده را روی1080p تنظیم می کنم بعضی از کانلها از جمله کانلهای 1 تا 3 شطرنجی میشن ولی روی 576p که میزارم مشکل بر طرف میشه ! کسی میدونه علت چیه؟
    دوست عزیز نوع پخش فرستنده های ایران 576 هستش و اصلاً نیازی نیست که اونو روی1080 بگذاری.

17. این کاربر از shkz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •