تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 498 از 1319 اولاول ... 398448488494495496497498499500501502508548598998 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,971 به 4,980 از 13186

نام تاپيک: 3G & 4G MCI / شرکت همراه اول

آخر فروم باز fandak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

کد فعال سازی طرح کنترل مصرف آزاد دیتا همراه اول چیه ؟
    همراه اول نداره . ایرانسل فقط داره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

با سلام به همه دوستان
    میخام یه سیم کارت 4G همراه اول بخرم و تو خونه ازش استفاده کنم ولی مشکلم اینجاست که خونه ما منهای شصه و خود سیم کارت قبلیم که رو گوشیمه به زور برای مکالمه اینجا خط میده.من اصفهانم لطفا اگه از دوستان کسی می دونه راهنمایی کنه که آنتن دهی 4G همراه اول تو اصفهان چطوره (محدوده چهارباغ بالا) سپاس فراوان

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    بهشت

پيش فرض

الان ماهاکه همراه اول دایمی هستیم
    نمیشه با اطمینان از داده گوشی استفاده کنیم؟
    راهی نیست؟

کاربر فعال سرویس دهنده های اینترنت Le0nard0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

راهی نیست؟
    برای بسته های حجمیش میتونی تمدید خودکار رو فعال کنی برای بسته های شبانه هم باید آخرش حواست باشه که قطعش کنی مثلا ساعت 7 خواب نباشی که با فیش نجومی مواجه بشی
    Last edited by Le0nard0; 14-09-2016 at 23:55.

5. این کاربر از Le0nard0 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه ms1ove's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    GB

پيش فرض

راهی نیست؟
    سلام
    ریسکش بالا هست .
    بهتره یه سیمکارت اعتباری برای استفاده از دیتا تهیه کنید .

7. این کاربر از ms1ove بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه naderblue's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

من دیشب بسته 1000 تومنی خریدم زدم دانلود خلاصه امشب دوباره اومدم درخواست بسته بدم دیدم نوشت شما تا تاریخ 1.40 دقیقه فردا بسته فعال دارید!!!!

من با خوشحالی گفتم سیستم قاط زده چون یک روز بیشتر میگفت استفاده کن خلاصه شک کردم اولش 1 فایل 5 مگ زدم دیدم دان کرد و پول کم نکرد مطمن شدم کم نمیکنه !

ما زدیم یک فایل 100 مگ 50 مگ رفت یک باره نت قطع شد هرکاریی کردم وصل نشد رفتم شارژم چک کردم 1600 تومن همراه اول خورده بود!

جالبه هنوز هم مینویسه شما تا فردا اعتبار دارید اینترنت مصرف کنید !

خلاصه اگه این پیشامد برا شما رخ داد اصلا گول نخورید چون حتما شارژتون میخورن

1700 تومن شارژ خوردن

9. این کاربر از naderblue بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Behzad83's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من دیشب بسته 1000 تومنی خریدم زدم دانلود خلاصه امشب دوباره اومدم درخواست بسته بدم دیدم نوشت شما تا تاریخ 1.40 دقیقه فردا بسته فعال دارید!!!!

من با خوشحالی گفتم سیستم قاط زده چون یک روز بیشتر میگفت استفاده کن خلاصه شک کردم اولش 1 فایل 5 مگ زدم دیدم دان کرد و پول کم نکرد مطمن شدم کم نمیکنه !

ما زدیم یک فایل 100 مگ 50 مگ رفت یک باره نت قطع شد هرکاریی کردم وصل نشد رفتم شارژم چک کردم 1600 تومن همراه اول خورده بود!

جالبه هنوز هم مینویسه شما تا فردا اعتبار دارید اینترنت مصرف کنید !

خلاصه اگه این پیشامد برا شما رخ داد اصلا گول نخورید چون حتما شارژتون میخورن

1700 تومن شارژ خوردن
    این واسه بیسوادی تکنسین ها و مهندس های همراه اوله که تو ابتدایی ترین مسائل مشکل دارن. شما اپلیکیشن همراه اول رو نصب کن ببین فاجعس! روی اکثر گوشیا اصلا نصب نمیشه! اگه بشه با سلام و صلوات و ارور میاد بالا، بعدم هیچی نداره توش. دکوریه! همین صرفا زدند که بگن ماهم مثل ایرانسل داریم.

مشکل شما رو هم منم داشتم تو همین چند روز پیش. اما فقط این نیست! یه جین مشکل دیگه هم تو همین هفته داشتم و دارم! :

1) واسم یه sms اومد که حجم شما به پایان رسید! من الان بسته یک ماهه دارم. وقتی با #0*100* یا #320*10* استعلام میگیرم میگه شما هیچ بسته فعالی ندارید! اما وقتی با #11*140* استعلام میگیرم، حجم باقیمانده واسم میاد.

2) بسته ماه قبلم چند روز پیش حجمش تموم شد اما چند روز از اعتبار اون باقی مونده بود. هر کاری میکردم میگفت که شما تا فلان روز بسته دارید و نمیتونید بسته جدید بخرید. درحالی که حجم بسته صفر بود. به پشتیبانی زنگ زدم گفت تیکت ثبت کردم با شما تماس میگیریم. هنوز میخوان تماس بگیرن! آخر هم اون تاریخ رسید و بسته خودش Expire شد!!! تازه میگفت مشکل شما رو " خیلی فوری" ثبت کردم. اصلا اهمیت به مشکل ندادن!

3) مشکل Expire نشدن ظاهری بسته نامحدود. مثل همین دوستمون که گفتن. (ایرانسل هم در بسته های نامحدود مشکلات زیادی داره)

یه چیز تو پرانتز اینجا بگم، چون زیاد دیدم اینرو (این شامل همه اپراتورها میشه نه فقط همراه اول):
    یک سری از دوستان میگن درخواست دادیم بیان سر کوچمون دکل بزنن!! آخه برادر عزیز اینا یه بسته رو نمیتونن غیرفعال کنن، تازه میخوام پول تو جیبشون کنم!
    طرف میگه اینقد زنگ زدم و پیله کردم اومدن دکل زدن!! برادر عزیز اون دکل که اومدن زدن واسه تماسهای شما نبوده. یا اونجا از قبل تو طرح بوده، یا یه کله گنده ای چیزی اونجا بوده شکایت کرده اختصاصی اومدن واسه ایشون زدن! تو سوییس هم واسه یه شهروند معمولی نمیان دکل بزنن!
    Last edited by Behzad83; 15-09-2016 at 12:34.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    بهشت

پيش فرض

برای بسته های حجمیش میتونی تمدید خودکار رو فعال کنی برای بسته های شبانه هم باید آخرش حواست باشه که قطعش کنی مثلا ساعت 7 خواب نباشی که با فیش نجومی مواجه بشی
    چجور هست بسته قیمتی میخری مثلا10-20هزار یا روی قبض میاد؟
    بعد اینکه منشبانه استفاده کنم موقع خواب خاموش کنم چطور؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سلام.شما اگه بسته شبانه میخری باید چند دقیقه قبل اتمام بسته دیتا گوشی یا مودمت رو قطع کنی که بعد از اون ساعت برات آزاد حساب نکنن.
    مثلا بسته 2 تا 7 صبح خریدی نامحدود به قیمت 1000 تومان 6:50. باید دیتا رو غیر فعال کنید.
    5000 تومان بدید یک سیم کارت اعتباری بخرید نهایت 1000تومان توش اعتبار باشه یا کمتر.که اگه خواب موندین یا یادتون رفت چگ.ضرر نکنید.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

کاربر فعال سرویس دهنده های اینترنت Le0nard0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

چجور هست بسته قیمتی میخری مثلا10-20هزار یا روی قبض میاد؟
    بعد اینکه منشبانه استفاده کنم موقع خواب خاموش کنم چطور؟
    روی قبض میاد

14. این کاربر از Le0nard0 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •