تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 498 از 2199 اولاول ... 3984484884944954964974984995005015025085485989981498 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,971 به 4,980 از 21990

نام تاپيک: Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

دوست عزیز من مشترک وایمکس ایرانسل هستم. از لحاظ سرعت و سیگنال مشکلی ندارم اما متاسفانه پوشش وایمکس ایرانسل به نسبت مبین نت کمتره.اسپید تست فیلتر نیستش. این هم نتیجه تست من در روز جمعه ساعت 16:33.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

ببخشید اینطوری میگم ولی میدونم خیلی ها از رو ناچاری رفتند سمت مبین نت،
    مبین نت قشنگ رفته تو پاچتون من حدودا 1 ماهی هست که adsl ام وصل شده و نزدیک 1 سال هم از همون ماه اول اومدن مبین نت به بازار مبین نت داشتم.

خداییش با adsl نامحدود با وی پی ان و بی وی پی ان سرعتم خوبه، اصلا چیز پی ان کوچکترین تاثیری توش نداره!!
    روزا دانلودم خوبه و شب ها هم بهتر میشه جالبیش اینه! مبین نت شبا داغون و جمعه ها هم که تعطیل و وسط روزم اکثرا قطع!

واقعا مبین نت آشغال بود، اعصاب خورد کن بود.

این Adls ای که گرفتم تاحال بعد این همه مدت 1 بار کلا قطع شد اون هم بخاطر اینکه برق مرکز مخابراتی رفت که 1 ساعته درست شد تا همین الان. 24 ساعته دارم دانلود میکنم با ماهی 40 هزار تومن. هر 2-3 روز یکبار یک بازی 2-3 دی وی دیه دارم دانلود میکنم.
    مبین رو تردش کنید و هر ماه شارژش نکنید که اینطوری اعصابتون داغون نشه و مبین شاخ نشه

کاربر فعال انجمن ورزش mohammad_87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    دنیای زیبایم

پيش فرض

دقت کردین الان با سرور اهواز وصل هستیم؟
    توی اسپید تست نزدیکترین سرور رو کویت زده.توی این سایت
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    هم برید دقیقا اهواز رو نشون میده.من که تهرانم اینجوریه حالا شاید همه اینجوری نباشند.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

ببخشید اینطوری میگم ولی میدونم خیلی ها از رو ناچاری رفتند سمت مبین نت،
    مبین نت قشنگ رفته تو پاچتون من حدودا 1 ماهی هست که adsl ام وصل شده و نزدیک 1 سال هم از همون ماه اول اومدن مبین نت به بازار مبین نت داشتم.

خداییش با adsl نامحدود با وی پی ان و بی وی پی ان سرعتم خوبه، اصلا چیز پی ان کوچکترین تاثیری توش نداره!!
    روزا دانلودم خوبه و شب ها هم بهتر میشه جالبیش اینه! مبین نت شبا داغون و جمعه ها هم که تعطیل و وسط روزم اکثرا قطع!

واقعا مبین نت آشغال بود، اعصاب خورد کن بود.

این Adls ای که گرفتم تاحال بعد این همه مدت 1 بار کلا قطع شد اون هم بخاطر اینکه برق مرکز مخابراتی رفت که 1 ساعته درست شد تا همین الان. 24 ساعته دارم دانلود میکنم با ماهی 40 هزار تومن. هر 2-3 روز یکبار یک بازی 2-3 دی وی دیه دارم دانلود میکنم.
    مبین رو تردش کنید و هر ماه شارژش نکنید که اینطوری اعصابتون داغون نشه و مبین شاخ نشه
    عجب مرکزی که با قطع برق ، شبکش مختل شده ! UPS ندارن ! مگه میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    Last edited by hhh111; 12-11-2011 at 00:04.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

ما یه توی خریدیم روش جایزش دو سال اینترنت وایمکس بین هستش حالا مودم داریم یه کد هم هستش گفتن باید اس ام اس کنیم ؟ تا

فعا بشه ؟ میشه بگید کجا چطوری فعالش کنم ؟

داره خودمونی میشه metal0003's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

ما یه توی خریدیم روش جایزش دو سال اینترنت وایمکس بین هستش حالا مودم داریم یه کد هم هستش گفتن باید اس ام اس کنیم ؟ تا

فعا بشه ؟ میشه بگید کجا چطوری فعالش کنم ؟
    شما همون نمایندگی گرفتی باید فعالش کنه ولی شما باید شناسه کاربری که با 2 شروع میشه و اسم مشخصات و کدملی رو به شمارهی که از همون نمایندیگی می گیری sms کنید بعد از فعال شدن مودم یک اس براتون میاد که فعال شده یک هفته فرصت دارید باید مشخصات بایک کپی کارت ملی فکس کنی تهران که اون هم نمایندگی که tv خریدی باید انجام بده ورگرنه اشتراک بعد یک هفته قطع میشه

---------- Post added at 10:21 AM ---------- Previous post was at 10:18 AM ----------

ساعت 7:30 صبح شنبه

Last edited by metal0003; 12-11-2011 at 08:24.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دقت کردین الان با سرور اهواز وصل هستیم؟
    توی اسپید تست نزدیکترین سرور رو کویت زده.توی این سایت
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    هم برید دقیقا اهواز رو نشون میده.من که تهرانم اینجوریه حالا شاید همه اینجوری نباشند.
    برا منم اصفهان!
    چیکار میکنن؟؟

داره خودمونی میشه GAmystyle's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

اینطور که شواهد نشون میده و خود سایت مبین زده دیگه جمعه ها 2 شب تا 2 ظهر نیس؛ نه؟
    لطفا اگه کسی میدونه اطلاع رسانی کنه!

کاربر فعال انجمن ورزش mohammad_87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    دنیای زیبایم

پيش فرض

اینطور که شواهد نشون میده و خود سایت مبین زده دیگه جمعه ها 2 شب تا 2 ظهر نیس؛ نه؟
    لطفا اگه کسی میدونه اطلاع رسانی کنه!
    فقط شبها 2 تا 8 صبح رایگانه.جمعه و غیر جمعه نداره.روزهای جمعه حجم کم میشه ولی شاید توی حسابتون نشون نده.شنبه می بینید که کم شده.

10. این کاربر از mohammad_87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال aliy2324's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

فقط شبها 2 تا 8 صبح رایگانه.جمعه و غیر جمعه نداره.روزهای جمعه حجم کم میشه ولی شاید توی حسابتون نشون نده.شنبه می بینید که کم شده.
    شما کاملا درست میگین منم فکر می کردم چون از مشترک بهار مبین نت هستم کل روز جمعه برام رایگانه ولی دیروز فهمیدم که 2 گیگ از حسابم کم شده با اینکه برای تاریخ روز جمعه هیچی کم نکرده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •