تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: از کدام شرکت سرویس می گیرید؟

راي دهنده
445. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • شاتل

178 40.00%
  • پرنیان نت

23 5.17%
  • فن آوا

28 6.29%
  • نداگستر

216 48.54%
صفحه 498 از 577 اولاول ... 398448488494495496497498499500501502508548 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,971 به 4,980 از 5767

نام تاپيک: اینترنت استان اصفهان

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض شاتل ، قاتل می شود !

آقا این دوستانی که میگن شاتل ، شاتل . من الان سه ساله که دارم از سرویس هاس شاتل استفاده می کنم . اوایل واقعا خوب بود حتی تا مهرماه سال 1390 هم می شد گفت یه سر و گردن از بقیه ی شرکت های ارائه دهنده اینترنت بالاتر بود ولی نمی دونم یک دفعه چی شد که برداشت یه سری از سرویس هاش رو منحل کرد و قسمت پاسخگویی و پشتیبانی اش هم یک دفعه به شدت افت کرد .
    مثلا قبلا من سرویس 1024 شش ماهه ازشون خردیده بودم روزانه سرعتم 230 تا 260 بود و شبانه هم تقریبا نزدیک 120 تا 130 بود . بعدش یهو اواسط سرویس دیدم که شبا دیگه نمی تونم دانلود کنم و سرعتم در طول ساعت های 1 تا 8 صبح به کمتر از 5 کیلوبیت میرسه . زنگ زدم که ببینم مشکل چی هست که بعد از ده بار تماس با دفتر اصفهان و صد بار شنیدین آهنگ انتظار نتونستم آخر دست با پشتیبان فنی صحبت کنم رفتم توی سایت و از طریق پشتیبان آنلاین مشکل رو مطرح کردم متن زیر متن مکالمه است :
    پشتیبان : چون شما چند شب پشت سر هم دانلود داشتی مشمول قانون Fair User Policy شدی .
    من : خوب این حالا یعنی چی ؟
    پشتیبان :یعنی این که تا یه مدت ( که معلومم نیست چقدره ؟! ) سرعت شما محدود میشه تا حق بقیه ی کاربرا محفوظ باشه .
    من : مگه شما توی قراردادتون ننوشتید که در سرعت های شبانه هیچ محدودیتی اعمال نمی شه و کاربرا این سرعت رو به صورت اشتراکی استفاده می کنن ؟ ( و حتی موقع سفارش سرویس به من گفته شد که سرعت شبانه نصف سرعتیه که برای روزانه سفارش می دم. )
    پشتیبان : چرا، الانم همینطوره فقط ما شما رو به خاطر مصرف زیادتون انداختیم توی گروه کاربران پر مصرف ( گروه کاربرا به اون 9 نفر دیگه ای می گن که اینترنتشون با شما شیره . طبق قانون مخابرات شرکت ها می تونند وقتی به یک کاربر سرعت های بیشتر از 128 کیلوبیت میدن این سرعت رو بین یک گروه کاربری 10 نفره تقسیم کنند . که بهش می گن ضریب اشتراک ) و تا وقتی مصرفتون پایین نیاد همونجا می مونید .
    من: آخه بابا ما که گاگول نیستیم ، این چه گروه کاربران پر مصرفیه که درست سر ساعت 1 شب شروع می کنن به دانلود و 8 صبح دانلودشون تموم می شه (دقیقا سر ساعت 1 شب سرعت من از 2 مگابیت می شد 5 کیلوبیت ) و تازه اگرم باشه پس سرعت 2 مگابیت باید بین 10 نفر شیر بشه که اونوقتم سهم من می شه 200 کیلوبیت ولی من الان با سرعت 5 کیلوبیت در ساعات 1 تا 8 وصل می شم و حتی نمی تونم ایمیلم رو باز کنم .
    پشتیبان : به هر حال ما این کار رو برای حفظ حقوق مشتری هامون باید انجام بدیم ! و شما هم اگه دانلود شبانه نداشته باشید تا چند وقت دیگه به همون گروه قبلی بر می گردید .

من که کلی حالم گرفته شده رفتم کلی گشتم توی سایتشون تا تونستم این قانونه رو پیدا کنم ، می تونید از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] متن قانون رو بخونید . بعد که کلی خوندمش می بینم اولا که بزرگترین مشکل این قانون اینه که معلوم نیست به چی میگه مصرف زیاد ! یعنی آقا ما هر چی دلمون خواست می تونیم به شما تحمیل کنیم . حالا بعضی وقتا 1 گیگ ، بعضی وقتا 10 گیگ . هر چی دلمون خواست ! و مشکل بزرگ دومش هم اینه که اصلا این قانون مال سرویس های ART شرکت شاتله نه سرویس های اقتصادی یا همون ECO . رفتم قراردادم رو آوردم هرچی می گردم می بینم همچیم چیزی توش نیست . زنگ زدم به پشتیبانی تهران قضیه رو گه گفتم می گه بعله به تازگی این قانون برای همه ی سرویس های شرکت اعمال می شه !
    آخه بی شرفا اولا که وقتی یه قانونی بعد از یک قرار داد تصویب می شه شما طبق قانون اساسی کشور حق ندارید اون رو روی قرار دادهای قبلی تون اعمال کنید و ثانیا باید توی سایتتون اعلام کنید . آقا یه وقت یه نفر اصلا به خاطر شبانه میاد از شما سرویس می خره ( که البته هنوزم که هنوزه این رو در سایتشون اعلام نکردن ) وگر نه که مریض نیست سرویس های تقریبا دو برابر قیمت شما رو بخره . مثلا الان نوین نت داره سرویس های 128 کیلوبیتش رو ( که تا 2 مگابیت سرعتشون بازه ) برای شش ماه با 21 گیگ حجم میده 41 تومن اونوقت شاتل همین سرویس رو با 10 گیگ حجم می ده 52 تومن ! بعدم هی میاد همون حجم خودمون رو با منت و پروموشن و کوفت و زهر مار دوباره می فروشه به خودمون . یعنی اگه شما یه سرویس معادل نوین نت بخواین از شاتل بگیرین باید نزدیک 100 تومن پول بدید . ( 10 گیگ به قیمت هر گیگ 5100 تومن اضافه باید بخرید ! )
    توی این قضایای مملکتی هم که مام مثل همه . قشنگ از روز اول تا روز آخرش همه چیزمون قطعه ! زنگم که می زنی طرف فقط دلداریت میده .
    خلاصه که من کفری شدم اساسی . آقا من نمی دونم کردم سرویس خوبه ولی خدا وکیلی این شاتله اساسی مردمو سرکیسه کرده حالا حالاهام پایین بیا نیست .
    من دیروز مخابرات سفارش دادم و امروزم سعی کردم که سرویس شاتلم رو لغو کنم که طبق روال معمول مسئول واحد فروششون رفته بودن خونه ! و گفتن پنج شنبه با هاشون تماس بگیرم . ولی من یکی که دیگه کلاهمم بیوفته طرف شاتل برش نمی دارم . و امیدوارم به زودی چوب این کلاه بردای هاشون رو بخورن . شمام اگه رفتین طرف شاتل مواظب باشین که اینا تازگی یه قرارداد جدیدم تنظیم کردن که از قرارداد ترکمن چای ننگین تره ! برداشتن یه برگه A5 به قرار داد قبل اضافه کردن که آی ملت از این تاریخ به بعد شاتل می تونه هر تغییری رو در سرویس هاش بدون هماهنگی با مشتری اعمال کنه و اصلا هم سرعت سرویس رو ضمانت نمی کنه علی الخصوص شبانه اش رو و البته جالب تر از همه هنوزم چیزی از اون قانون Fair user policy نگفته !
    هرچند شرکت های دیگه ام کیفیتشون بدتر از شاتل نباشه بهتر نیست ولی خداقل دل آدم نمی سوزه که دو سه برابر پول تو پاچش کردن .

آخی سبک شدم !

2. 2 کاربر از Mastermind2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

جهنم ضرر من تا بعد عید تو همین پارس افلاین میمونم(چون عیدیش بهتره)
    تا بعد ببینم چی میشه

آخر فروم باز tonypb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Usa

پيش فرض

جهنم ضرر من تا بعد عید تو همین پارس افلاین میمونم(چون عیدیش بهتره)
    تا بعد ببینم چی میشه
    سلام
    چرا؟مشکلی با سرویست داری؟
    ممنون.

Sent from my HTC Desire S using Tapatalk

پروفشنال mehdi speed 700's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوستان یه بدی واسه شبانه شبکیه هست اونم اینه که ساعت 2 آدم باید پاشه لینک های مدیا فایر رو بزنه توی دان بعدشم.بخوابه.چون لینک های مستقیم شب ها سرعتاشون کمه.مدیا فایر یه بدی داره اونم هی بای 200 مگ 200 مگ فیلم بشه و هی پارت پارت می کنه فیلم هارو و خوبیشم اینه پارت بیشتر سرعت بیشتر.
    دیشب خوابم برد نتوسنتم دان کنم با این نرم افزار های auto power هم توی ویندوز سون نمیشه استفاده کرد چون روی pc رمز هم که نباشه آخرش باید کلیک کنی تا ویندوز باز بشه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

دوستان یه بدی واسه شبانه شبکیه هست اونم اینه که ساعت 2 آدم باید پاشه لینک های مدیا فایر رو بزنه توی دان بعدشم.بخوابه.چون لینک های مستقیم شب ها سرعتاشون کمه.مدیا فایر یه بدی داره اونم هی بای 200 مگ 200 مگ فیلم بشه و هی پارت پارت می کنه فیلم هارو و خوبیشم اینه پارت بیشتر سرعت بیشتر.
    دیشب خوابم برد نتوسنتم دان کنم با این نرم افزار های auto power هم توی ویندوز سون نمیشه استفاده کرد چون روی pc رمز هم که نباشه آخرش باید کلیک کنی تا ویندوز باز بشه
    تمام اینهایی که گفتی راه حل داره!

من تا حالا نشده که واسه دانلود بیدار باشم!

خودش اتوماتیک انجام میشه.نرم افزار auto power... مشکلی با 7 نداره.توی تنظیماتش یه گزینه هست که خودش پسورد رو وارد میکنه و وارد میشه.

واسه لینک هم باید اکانت بخری از جایی.مدیا فایر قابل اطمینان نیست.

آخر فروم باز MoH_@_MaD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

شاتل که این قانون Fair User Policy رو خیلی وقته که داره اجرا میکنه
    من پارسال که شاتل داشتم تو هر ماه فقط 10 شب میشد دانلود کرد و 20 شبش رو محدود میکردن اونم فقط به خاطر شبی 1 گیگ دانلود
    الانم که پارس آنلاین دارم راضیم
    نسبت به اوایل یه کم افت کرده ولی راحت میشه شبی 2-3 گیگ دانلود کرد

تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

تمام اینهایی که گفتی راه حل داره!

من تا حالا نشده که واسه دانلود بیدار باشم!

خودش اتوماتیک انجام میشه.نرم افزار auto power... مشکلی با 7 نداره.توی تنظیماتش یه گزینه هست که خودش پسورد رو وارد میکنه و وارد میشه.

واسه لینک هم باید اکانت بخری از جایی.مدیا فایر قابل اطمینان نیست.

خوب همینه نمیخوام لینک بخرم.فقط یه بار میخوام اکانت یه سایت رو بخرم واسه یک ماه واسه فیلم های 3d.راستی سایت آپلود دیگه هم پولین هم مثل مدیا فایر نیستن.واسه چی مدیا فایر غیر قابل اطمینانه.راستی دالنود از مدیا فایر یک سری درد سر هم داره اونم اینه که نمیشه لینک هاشو بزاری توی idm بعدن بگیری واسه همین میگم باید ساعت2 بلند بشم.راستی من تک لینک نمیتونم سرعت بالا داشته باشم ولی با مدیا فایر میشه یه عالمه لینک بهش بدی اونم تازه هر لینک با چند تا بخش دانلود.فقط میخواد ساعت 2 بلند شی واسه همین با auto powert هم نمیتونم کار کنم

---------- Post added at 06:32 PM ---------- Previous post was at 06:31 PM ----------

من شبی 4 گیگ دان رو شخشه با مدیا فایر

تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

الن ن یه عالمه لینک از پوشه هایی دارم در مدیا فایر که هر سریالی قسمت جدیدش میاد توی اون پوشه ها هم میاد بعد راحت میشه دان کرد پوشه های اختصاصی سایت هایی هست که از مدیا فایر اکانت خریدن.هم سرعت دانش بالاست هم پوشه به پوشس مثلا:nikita-frin اینا ه کدوم یه پوشه ی جدا دارن مثل کامپیوتر فقط شما میری دان می کنی.سریالاشم هم 720 داره هم 480 توی همون پوشه ها میشه انتخاب کرد چند سایت هم گیر آوردم لینک مدیا فایر میدن.شب به شب از خواب بلند میشم لینک هارو میزارم به دنلود و میخوام فیل های با حجم بالا رو پارت 200 مگ می کنه هر پارتی سرعتش متغییره تا 30 کیلوبایت اونموقع شبا با 220 دان می کنم.شبی 4 گیگ.راستی دوستانی که دان از شبکیه دارن شبکیه که این قانون که رفیقمون گفت رو که نداره.راستی من تک لینک که میگیرم سرعت نداره ولی چند تا لینک سر جمع سرعت میره بالا.واسه هیمن هم مجانی دان می کنم هم سرعتم با مدیا فایر به خاطر پارت پارت بودنش بالاست.البته شبانه رو میگم.من الان یه فیلم 1 گیگ تک لینک میزار به دانلود تا صبح حتی اگه یه دونه هم باشه حداکثر 50 کیلو سرعت میده.البته به خاطر سرور هاشون هست

آخر فروم باز masoudboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض

دوستانی كه از شبكيه سرويس دارند در حال حاضر سرويس شبانه رايگان 128 چه سرعتی
    برای دانلود ميده ؟ روزا چه سرعتی داره ؟

11. این کاربر از masoudboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز EhsanCPU's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    IRN-ISF

11

دوستانی كه از شبكيه سرويس دارند در حال حاضر سرويس شبانه رايگان 128 چه سرعتی
    برای دانلود ميده ؟ روزا چه سرعتی داره ؟
    دانلود شبانه 15 الی 30
    روزانه 150

13. 4 کاربر از EhsanCPU بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •