تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 497 از 2365 اولاول ... 3974474874934944954964974984995005015075475979971497 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,961 به 4,970 از 23644

نام تاپيک: راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام رضاي گل.اي واي رفتي ولوم بازي كردي درو پنجره مردم رو لرزوندي......آره؟نكن برادر نكن.
    راستش من هم پسر خالم ميخواد سيستمش رو بفروشه ،يه R15 مثل مال خودم داره با دوتا امپ پاور آكوستيك يه مونو و يه 4 كانال.. همه قطعاتش رو خودم براش تهيه كردم.باكسش رو خودم طراحي كردم.شما هم نفروش حيفه. بزار يه مدت باز بمونه گوشه انباري آبها از اسياب بي افته دوباره ببند ولي ايندفعه بيشتر مراقبت كن از ولوم.

ببين دوست من. ليميتد (اين جديدارو نميدونم)ووفرش تا 250 وات جواب داده.امپي كه باهش تست كرديم 944 پايونير بود. ضمنا اين امپ بريج استريو هم ميشه. همون معدود آمپهائي كه علي جان گفتن.
    شما يه امپ 4 كانال قوي بايد براي ووفرها بزاري و يه امپ دو كانال معمولي براي تيوتيرها.

اگر فيوز تو موتور سر راه سيستم داري،كلا بردار. ببين باز هم مشكل رو داري.

بهتون PM دادم.

دوست عزیزم . ممنون از راهنماییت. شما راجب این آمپ مافکو m104 اطلاعاتی دارین ؟ تو 4 اهم چها رتا 100 وات میده . یعنی اگه من دو تا کانال رو بدم به وفر و دو تا رو به تیوترها درست میشه؟ این 100 تا واسه ووفر کافیه؟ آخه اون صدای خر خر کردن مال چیه ؟ البته وقتی میخواد بیس بزنه شروع میکنه به خر خر کردن طوری که من میترسم اون لحظه باندا پاره شن. در ضمن تو آمپ اون کلیدی که بغل گین لول هستش و مثل گین آمپه و 50 تا 250 هرتزه برای چیه ؟ این xover که هست من باید چطوری تنظیم کنم؟ لطفا بهترین حالت تنظیم آمپو به این بنده حقیر شما یا هر کدوم از اساتید که واردن یاد بدن. باندای من مال سال 2006 که گارانتی عکاظ کیش هم روش بود . البته من یک سال و نیم که بهش آمپ بستم ولی از اون موقع صدا بدتر شده.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

والا این روش به نظر من مشکل داره.با اینکه نیما رو خیلی دوست دارم ولی این روشش پدره آمپلی رو در میاره!حالا آمپلی خودش چی بوده که جواب داده بماند.

در حالت بریج صدا مونو میشه.

من صدایه لیمیتد رو هم با 1004 جی بی ال شنیدم و هم 7541 اینفینیتی.هیچکدوم هم این کارارو نکرده بودن ولی صدایه خیلی قشنگی ازش گرفته بودن که من خوشم اومد.بیسش هم خوب میزد.

اگه بخواید به قوله خودتون به صدای دلخواهتون برسید بهتره یه آمپلی 2 کانال بگیرید که روی 4 اهم 50 وات بده.مثله کنوود 5203 و برای تیوتر ها استفاده کنید ولی من بودم اصلا دست بهشون نمیزدم.

(اصلا از این کارایه ابتکاری که پشتوانه علمی ندارن نمیکنم)

احتمال داره اون صدایه خش خش هم از آمپلی باشه و یا حداقل یه چیزی داره به فنا میره.پس راهه راستو برید و یه امپلی قویتر بگیرید و از فکره بریج بیاید بیرون.

زیاد ولوم نده.هم مشکل برق داری و هم تنظیم نبودن سیستم.حتما کلیپینگ صدا هم داری و گوشات

حساسیته خودشو از دست داده و متوجه نمیشی.

دوست عزیزم. این صدا خش خش نیست. یک صدای خر خر کردنه که وقتی باند شروع میکنه به بیس زدن شروع میشه طوری که آدم احساس میکنه هر لحظه ممکن باندا پاره شن. اگه مشکل از آمپم باشه چطوری باید حلش کنم؟ لطفا شما هم اگه نحوه صحیح تنظیم آمپو بلدین به من هم یاد بدین. من تو آمپ خیلی پیاده ام و هیچی نمیدونم . البته یکی دو صفحه قبل شما تنظیم گین آمپو گفته بودین ولی خود آمپو نه. تو شهر منم که تبریزه هیشکی بلد نیست. یکی بهم میگفت که این لیمیتد ها ووفر شون خیلی نرمه و وقتی تو صدا رو زیاد میکنی حرکت بیش از حد میکنن و این طوری میشه. اگه ممکنه شما هم یه لطفی بکن و راجب آمپم یه نظر بده من مشخصاتش رو میذارم. ممنون ازد راهنمایی های خوبتون

maxpower 800w
    power output 2 ohm 150w*4
    power output4 ohm 100w*4

bridgedpower4ohm 300w*2
    thd 2ohm <0.1%
    channel separation 55db
    hpf 40 hz~250 hz
    lpf 40 hz~250 hz
    full 15hz ~30hz
    adjustable sensitivity 0.2 v~6v
    input impedance (low level10k) ohms
    fuse 25a*2
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز cyber861's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Arak

پيش فرض

دوست عزیزم. این صدا خش خش نیست. یک صدای خر خر کردنه که وقتی باند شروع میکنه به بیس زدن شروع میشه طوری که آدم احساس میکنه هر لحظه ممکن باندا پاره شن. اگه مشکل از آمپم باشه چطوری باید حلش کنم؟ لطفا شما هم اگه نحوه صحیح تنظیم آمپو بلدین به من هم یاد بدین. من تو آمپ خیلی پیاده ام و هیچی نمیدونم . البته یکی دو صفحه قبل شما تنظیم گین آمپو گفته بودین ولی خود آمپو نه. تو شهر منم که تبریزه هیشکی بلد نیست. یکی بهم میگفت که این لیمیتد ها ووفر شون خیلی نرمه و وقتی تو صدا رو زیاد میکنی حرکت بیش از حد میکنن و این طوری میشه. اگه ممکنه شما هم یه لطفی بکن و راجب آمپم یه نظر بده من مشخصاتش رو میذارم. ممنون ازد راهنمایی های خوبتون

maxpower 800w
    power output 2 ohm 150w*4
    power output4 ohm 100w*4

bridgedpower4ohm 300w*2
    thd 2ohm <0.1%
    channel separation 55db
    hpf 40 hz~250 hz
    lpf 40 hz~250 hz
    full 15hz ~30hz
    adjustable sensitivity 0.2 v~6v
    input impedance (low level10k) ohms
    fuse 25a*2
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    فکر کنم دو حالت داشته باشه:

1)سیمه ووفر کوتاه باشه و هنگام بیس زدن گیر کنه و نذاره درست بازی کنه!

2)آمپلیتون خیلی قوی باشه و 300 وات رو بهش بده!

یکم گینو کم کن ببین درست میشه!؟

وقتی بیس میزنه سیمی که به پشته ووفر رفته رو نگاه کن ببین کوتاه نیست و یا جایی گیر نمیکنه؟

اون تنظیمات x.over در صورتیه که HPF و یا LPF بدید.تو این حالت که گذاشتید چجوریه؟(هر جور فکر میکنم به

جز فلت نمیتونید بزارید که در این حالت هیچ لزومی به این تنظیمات نیست.)

4. این کاربر از cyber861 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه arsecid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

سلام دوستان
    من یه ظبط بلاپونکت مدل st.louis MP 56 دارم.موج های رادیوی اون رو موج های فرد تنظیم شده. مثلا 89.10 و 89.30و 89.50 و 89.70 و 89.90 و همین جور به بالا. هر کاری می کنم نمی تونم موج های زوج رو مثلا 89.00 یا 89.20 رو پیدا کنم و اون رو به حافظه ی رادیوی ظبط بدم.
    می خواستم ببینم راهی است که بشه این موج ها رو گرفت و آیا توی تنظیمات ظبط گزینه ایی وجود داره که روی موج های زوج تنظیم بشه و اون ها رو پیدا کنه؟
    خیلی ممنون
    دوستان کسی نمی دونه که بهم کمک کنه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

با سلام خدمت استادان گرامی
    ماشین من 206 تیپ 2 هست و میخوام براش سیستم بخرم .اگه ممکنه برای خرید وسایل زیر به من کمک کنید . هدیونیتم هم Pioneer DEH-4250SD هست . ( راستی بودجم با تمام هزینه های خرید و نصب 400 تومنه )
    1. 1جفت باند برای درهای جلو ،
    2. 1جفت باند برای طاقچه عقب ،
    3. 1آمپلی 4 کاناله قوی که هر 2 جفت باندهارو بهش وصل کنم.
    لطفاً مشخصات و قیمت وسایل پیشنهادی رو هم برام بنویسید . اگه چیز دیگه ای هم باید بخرم ، لطفا راهنمایی کنید .
    ممنون .
    Last edited by mohammad_karkas; 07-04-2011 at 11:25.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

فکر کنم دو حالت داشته باشه:

1)سیمه ووفر کوتاه باشه و هنگام بیس زدن گیر کنه و نذاره درست بازی کنه!

2)آمپلیتون خیلی قوی باشه و 300 وات رو بهش بده!

یکم گینو کم کن ببین درست میشه!؟

وقتی بیس میزنه سیمی که به پشته ووفر رفته رو نگاه کن ببین کوتاه نیست و یا جایی گیر نمیکنه؟

اون تنظیمات x.over در صورتیه که HPF و یا LPF بدید.تو این حالت که گذاشتید چجوریه؟(هر جور فکر میکنم به

جز فلت نمیتونید بزارید که در این حالت هیچ لزومی به این تنظیمات نیست.)

با سلام

دوست گرامی . وقتی هم که آمپ به صورت معمولی وصل میکنم و به هر وفر حداکثر 100 وات میدم یعنی هر وفر به یک کانال نه بریج باز هم وقتی آمپ تنظیم میشه و کیفیت صدا خوب میشه این خر خر کردن شروع میشه. پس مربوط به وات زیاد نیست . یه سیتم بند میگفت احتمالا آمپ خرابه و برق dc رد میکنه .من زیاد از آمپ سر در نمیارم ولی وقتی x over روکه سه حالت داره که عبارتند از lpf-hpf-full میذارم تو بهترین حالت صدا که تو اون حالت بیس پر طنین میشه و صدای دل نشینی از وفر در میاد اون وقت این خر خر کردن شروع میشه.من فردا از آمپ عکس میگیرم وبراتون میذارم لطفا رو عکسها برام توضیح بدید . در ضمن اگه آمپم خوب نیست ردش کنم . اون وقت آمپ4 کانال چی بگیرم که هر کانالش رو 4 اهم حداقل 150 وات بده که لازم نباشه دیگه بریج ببندم؟ یا اگه صلاحه باندا رم رد کنم یه کامپوننت بگیرم با یه آمپ درست و حسابی. با تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

از استادان گرامی کسی نیست که مارو راهنمایی کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Last edited by mohammad_karkas; 07-04-2011 at 14:59.

آخر فروم باز رضا صادقی's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    خرم آباد

پيش فرض

از استادان گرامی کسی نیست که مارو راهنمایی کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!
    سلام
    دوست عزيز
    پيشنهاد من اينه كه
    يكجفت 6975 ورژن2 براي عقب بگيريد به قيمت 155 تومن
    امپليفاير كنوود 8401 به قيمت 145 تومن
    باند جلو تو رنج پايين نميدونم دوستان معرفي كنيد
    پك سيم 4 گيج هم نياز داريد به قيمت حدودا 40 تومن
    15 تومن هم دسمزد نقريبا ميشه بين 400 تا 430 تومن

آخر فروم باز s-a-l-i-m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    North

پيش فرض

سلام . من قصد خرید PIONEER-AVH-4150-DVD دارم .
    قیمتش 500 تومان بیشتره ؟؟
    و اینکه ایا میشه پیداش کرد تو بازار ؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

بالاخره ما هم به جمع 8016 دارها پیوستیم......
    اصلا 7016 و 8016 گیر نمیومد ...داغون شدم تا یکی گرفتم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •