تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 493 از 827 اولاول ... 393443483489490491492493494495496497503543593 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,921 به 4,930 از 8267

نام تاپيک: تاپیک جامع >> هارد اکسترنال <<

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

هیچی شما راضی نبودی جور نشد

اونطوری که میذاشتم وقتی بهش دست میزدم کل بدنه لرزش داشت ...اگه روی میز کامپیوتر اینطوری بذارم خوبه؟ لرزشش قسمتهای نزدیک لوگو کاملا قطع شد فقط نزدیک محل اتصال کابل ی خرده لرزش داره...
    زیاد از هارد استفاده نمیکنم که مشکل داغ شدن باشه فایلای قبلیم رو توش ریختم که فعلا نیاز ندارم ببینمشون ....

seagate backup plus بهترین انتخاب هست . من خودم seagate goflex portables usb2 500GB دارم خرداد ماه سال 90 خریدم 78 هزارتومن. تا الان کاملاً سالم و بدون مشکل هست . همین شکلی که روی میز گذاشتید امنترین حالت هست .

توصیه میکنم در مواقعی که هارد روی میز هست کابل usb را از هارد جدا نکنید بلکه فقط از سیستم جدا کنید تا از استهلاک بیمورد کانکتور usb هارد جلوگیری بشه .

2. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

هارد دسک گوفلکس و بکاپ پلاس رو میشه به عنوان هارد سیستم استفاده کرد گارانتی هم گیر نده باید درش بیاریم ساتاش که بیرونه برقش هم میشه از ههمون پاور سیستم گرفت
    بله میتونید با جدا کردن کارتریج انتهای هارد به پورتهای برق و دیتا دسترسی داشته باشید ولی طبق این پست ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) کمی باید کانکتور کابلها رو ببرید یا بتراشید تا راحتتر و دقیقتر جا بره ، تا شما چیزی نگید گارانتی هم نمیفهمه .

بک آپ پلاس یا گوفلکس هر دو 7200 دور هستن یا فرق میکنن رو جعبه هارد زده موقع خرید دقت شود ساتا 3 هستن یا ساتا 2 بافرشون چقدره هر کدوم اطلاعات دقیق بدین ممنون میشم همه بالایی ها سوالی بود ها!
    مدلهای پرتابل اکثراً 5400RPM و 8MBcache هستند اما مدلهایی هستتند که 7200RPM و 16MB cache دارند .

مدلهای آداپتوری backup plus و Goflex احتمالاً 7200rpm هست . سایر مشخصات مثل cache یا ورژن sata هر لحظه ممکنه تغییر کنه و روی جعبه هم نوشته نمیشه . مثلاً در همین پست ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) دو تا هارد وسترن سه ترابایتی دارم که یکی sata 3.0gb/s و دیگری sata 6.0gb/s هست .

4. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه sara1992's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    پای کامپیوتر

پيش فرض

توصیه میکنم در مواقعی که هارد روی میز هست کابل usb را از هارد جدا نکنید بلکه فقط از سیستم جدا کنید تا از استهلاک بیمورد کانکتور usb هارد جلوگیری بشه .
    باشه
    خیلی خیلی ممنون و خسته نباشین
    Last edited by sara1992; 06-01-2013 at 22:11.

6. این کاربر از sara1992 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

1.عطا جان برای دفراگ هارد اکسترنال چیو پیشنهاد میکنی؟
    2.از کجا میشه فهمید برق خروجی usb چقدره که چکش کنم

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

1.عطا جان برای دفراگ هارد اکسترنال چیو پیشنهاد میکنی؟
    2.از کجا میشه فهمید برق خروجی usb چقدره که چکش کنم
    1. براي دفراگمنت كردن برنامه Ultimate Defrag پيشنهاد ميشه ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) .
    2. ميتونيد با مولتيمتر تست كنيد . مثلاً من آداپتور هارد اكسترنال رو با مولتيمتر تست كردم ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) .

9. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن دوربین های دیجیتال و فیلمبرداری payma's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

آقا عطا بنده یه فروند سوال داشتم ازتون
    من یدونه هارد میخوام بگیرم منتها هر از گاهی اینور اونور هم خواهم برد اگه هارد آداپتوری بگیرم براش مشکلی پیش نمیاد؟ میشه اینور اونور بردش یا همیشه باید بذاریش کنار سیستم؟
    راستش اگه نشه مجبورم وسترن پاسپورتی بخرم اگرم شد که 2 ترا آداپتوری وسترن
    راستش حجم 2 ترا به صرفه تره برام و اولویت با حجم بیشتره
    ممنون

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقا عطا بنده یه فروند سوال داشتم ازتون
    من یدونه هارد میخوام بگیرم منتها هر از گاهی اینور اونور هم خواهم برد اگه هارد آداپتوری بگیرم براش مشکلی پیش نمیاد؟ میشه اینور اونور بردش یا همیشه باید بذاریش کنار سیستم؟
    راستش اگه نشه مجبورم وسترن پاسپورتی بخرم اگرم شد که 2 ترا آداپتوری وسترن
    راستش حجم 2 ترا به صرفه تره برام و اولویت با حجم بیشتره
    ممنون
    ميشه جابجا كرد ولي مشخص هست كه جابجا كردن هارد بزرگتر و سنگينتر به همراه آداپتور برق مشكلتر از هاردهاي پرتابل هست و نياز به دقت بيشتري هست . البته براي هاردهاي آداپتوري وسترن كيف مخصوص هست ولي فكر نميكنم در بازار پيدا بشه .

12. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

هارد اكسترنال ASUS Lamborghini

14. 4 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن دوربین های دیجیتال و فیلمبرداری payma's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

ميشه جابجا كرد ولي مشخص هست كه جابجا كردن هارد بزرگتر و سنگينتر به همراه آداپتور برق مشكلتر از هاردهاي پرتابل هست و نياز به دقت بيشتري هست . البته براي هاردهاي آداپتوري وسترن كيف مخصوص هست ولي فكر نميكنم در بازار پيدا بشه .

این کیف هم مثل Nomad فکر کنم تو ایران نیست نه؟کلا خیلی خوش به حالمونه تو ایران!!!
    اون لامبورگینی عجب چیزی بود یحتمل مثل لپتاپ VX7 لامبورگینیش قیمت فضایی داره
    الان نگاه کردم 200 دلار برای 750 گیگ USB2 باید دست کارگرای کارخونه WD رو بوسید 1 ترا USB3 رو میده 90 دلار !!!

16. 2 کاربر از payma بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

این کیف هم مثل Nomad فکر کنم تو ایران نیست نه؟کلا خیلی خوش به حالمونه تو ایران!!!
    اون لامبورگینی عجب چیزی بود یحتمل مثل لپتاپ VX7 لامبورگینیش قیمت فضایی داره
    الان نگاه کردم 200 دلار برای 750 گیگ USB2 باید دست کارگرای کارخونه WD رو بوسید 1 ترا USB3 رو میده 90 دلار !!!
    من اين كيف رو تا به حال در بازار نديدم ولي شايد بتونيد درست كنيد مثلاً يه كيف سامسونت بخريد و وسايل اضافي داخل رو در بياريد و با [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نرم پر كنيد و وسط اين اسفنج رو طوري ببريد و دربياريد كه هارد به خوبي داخل آن قرار بگيره . البته بايد هزينه اين كار برآورد بشه ممكنه هزينه انجام اينكار معادل تفاوت قيمت آداپتوري و پرتابل بشه كه در نتيجه نميارزه .

18. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •