تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 492 از 1045 اولاول ... 392442482488489490491492493494495496502542592992 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,911 به 4,920 از 10441

نام تاپيک: ▓ Microsoft Word سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

شاید برای space ناخواسته چیزی مثل نیم فاصله تعریف کرده
    شاید Scale رو دستکاری کرده
    و . . .

برای همین گفتم که فایلش رو بزاره تا بررسی کنیم
    یقیناً اتفاقی افتاده که الان فکر می کنه فاصله کم شده
    خودم هم نمی دونم دقیق که این فاصله همیشه همین قدر بوده و من الان بی خودی حساس شدم به خاطر اینکه کلید space کیبردم چند وقتیه گیر داره واگه محکم نزنم کار نمیکنه یا اینکه نه واقعا کم شده.من نمی دونم چطوری عکسشو اینجا باید بزارم چون وقتی دکمه وارد نمودن عکس رو میزنم برای وارد کردن عکس آدرس میخواد و از روش کپی هم نمیشه.میشه بگید چطوری باید اینجا عکس رو وارد کرد؟
    ولی در هر حال این جمله رو از داخل یکی از فایل های وردم اینجا کپی کردم:
    [بیان مسأله وبررسی متون( درصورت نیاز از حداکثر2صفحه اضافی استفاده وکد مراجع راپی درپی ذکر نمائید.)]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

چه جوری میشه caption رو سمت چپ عکس نوشت، طوری که وقتی صفحه رو بر می گردونیم و افقیش می کنیم، درست خونده بشه. یعنی تصویرمون افقیه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

یه سئوال از اساتید محترم.
    من چند تا فرمول با Equation تو Word2003 تایپ کردم . بعد از توی قسمت سایز گذاشتم روی Other و 7Pt دادم. حالا اعداد توان و ... همه یه سایز شدن . حتی توی همون قسمت سایز Define زدم و روی Defult هم Apply کردم ولی سایز هیچ تغییری نکرد. یه راهی هست بشه اندازه حروف را به حالت اول برگردوند؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

یه راه دیگه هم داره روی عکس کلیک راست کنید بعدش
    Text Wrapping
    بعدشم
    Tight
    حالا هم می تونی هرجا بخای ببریش

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

با سلام
    من توي سيستمم آفيس 2003 دارم ولي توي محلي کار مي کنم که گاهي از اوقات اکسل يا ورد 2007 مي ياد برامون
    چطور مي تونم روي سيستمم هر دو آفيس رو داشته باشم
    يا اينکه بدون نصب هر دو آفيس ، بتونم به وسيله آفيس 2003 ، آفيس 2007 رو هم باز کنم و ويرايش کنم ؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

گاهي اوقات توي تايپ فارسي ، يکهو مي بينم که فاصله ي بين خط هام زياد شده در حالي که من اصلا به منوي format/paragraph نرفتم که بخواهم فاصله ي بين دو خط رو تغيير بدم
    البته توي تايپ کردن از کليدهاي _ + ctrl يعني break space زياد استفاده مي کنم
    مي تونه يک کليد shurtcut باشه که نزديک اين کليدها باشه و من به اشتباه اونو بزنم ؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

چطور مي تونم کليه ي کليدهاي ميانبر رو توي نرم افزار ورد رو وقتي که نرم افزار آفيس 2003 يا 2007 يا هر ورژن ديگه اي رو نصب مي کنم ، پرينت کنم ؟

آخر فروم باز nelahe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

جواب اولی :
    View/New Windows

جواب سوال دومی:
    بستگی به پرینتر دارد و اغراق نکن دیگه چند سانت
    چند میلی متر است شنیده ام که بعضی از پرینتر ها تا یک میلی متر هم جای خالی نمی گذارند

ولی مطمئن هستم که این جواب سوال دوم شما نبود در حین تایپ جواب سوال شما متوجه شدم که شما چه می خواهید ؟؟

ببینید این موارد معمولاً در مواقعی پیش میاید که سایز صفحه شما Letter (پیش فرض ورد) باشد و فقط کافیه که شما سایز فایلتون رو A4 کنید
    سلام ممنون که به سوالات جواب دادید میخواستم یه لطفی کنید در این مورد اول در صورت امکان توضیح دهید که این امکان چه نام دارد و کلید میانبرش چیه و مزیت هاش چیه مرسی
    ببخشید راست گفتید اغراق شد
    همون جواب اولی که گفتید جواب سوال بود و من همیشه کاغذم را روی A4 تنظیم می کنم

یه مورد دیگه هم اینکه من یه عالمه سوال پرسیدم که بی جواب مونده لطف میکنید در صورت امکان پاسخ بدهید
    Last edited by nelahe; 27-06-2010 at 21:25.

آخر فروم باز nelahe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام

1- چطور می توان فاصله خطوط را 12 میلیمتر قرارداد
    2- چطور با Auto shape کادری بکشیم و درون آن متن بنویسیم که با اینتر زدن این کادر همراه با جابه جایی سطری که این شکل را در آن سطر گذاشته ایم جابه جا بشود نه اینکه اصلا جابه جا نشود یا بیشتر از خط خودش جابه جا شود
    3-دکمه Insert+shift چه کار می کند
    4-

دوستان این سوال بی جواب مانده

---------- Post added at 10:33 PM ---------- Previous post was at 10:32 PM ----------

سلام
    چطور 2010 را اکتیو کنیم

2- میرعماد را نصب کردم و فونت هایش در نوت پد و .. کار می کند اما در 2010 وقتی با فونت هایش چیزی می نویسم (با فونت های میرعماد) و یا اینکه متنی را که نوشته ام انتخاب می کنم و می خواهم با فونت های میرعماد تغییر دهم آن متن ناپدید می شود و نشان داده نمیشود

من مدتهاست منتظر جواب این سوال هستم

پروفشنال nima_ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

دوستان میخوام با برنامه word یک فاکتور برای مغازه درست کنم. یکی از دوستان گفت با برنامه Word امکانش هست.

کسی میتونه راهنمایی کنه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •