تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 491 از 1137 اولاول ... 391441481487488489490491492493494495501541591991 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,901 به 4,910 از 11361

نام تاپيک: ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

اگه نباشه جاش خالی می مونه yarane-naghdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    نزدیکیای خلیج همیشه فارس

پيش فرض

چون اندازه گیری و کار به فصل های پیش مثل دینامیک و اینا نزدیکن اکثر کتابا اونا رو تو پیش آوردن. چون تو سطح دوم دبیرستان مثال کنکور براش نداری چون همش با پیش قاطیه.مثلا خودمون خوندیم که انرژی مکانیکی ثابته( تو دوم خوندیم ) ولی تو پیش می گه که اینطور نیست و بستگی داره. خب حالا این مطلب رو بیارن تو دوم بگن ثابته، بعد تو پیش بگن اینطوری نیست، اونوقت چی می شه؟ تست کنکور می تونه دو جواب داشته باشه؟؟؟؟
    به نظر من هم عاقلانش اینه تو پیش باشه. قبول دارم فصل یک می تونست جز دوم باشه، ولی فصل کار و انرژی باید تو کتاب پیش بیاد.
    اينطور كه ما در كنكور 89 ديديم كنكور ميتونه جواب نداشته باشه

---------- Post added at 03:21 AM ---------- Previous post was at 03:17 AM ----------

خب اين فيزيك پايه 1 و 2 انديشه سازان از كجا گير بياريم....حجم كتاب؟؟؟؟؟

اين كتاب چاپ جديدش اصلا موجود نيست . قديمي هاش رو اگه بتوني از كسي بگيري بدردت ميخوره . ميگن كه كتاب مفيدي هم است

2. این کاربر از yarane-naghdi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه .Masood.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    ناکجا آباد

پيش فرض

خواستین من بدون هیچ هزینه ای واست میفرستم

فقط آدرس+ کدپستی رو واسم پی ام کن
    سلام timsar jackson عزیز

چون تازه عضو شدم نمی تونم بهت پیام خصوصی بدم ... خواستم ببینم هنوز کتاب ها رو داری یا نه ؟

................................................

از عزیزان فروم کسی از این دوست عزیز ایمیلی , چیزی نداره ؟

با تشکر .

داره خودمونی میشه sarinagasemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

اندازه گیری فصل 1 فیزیک 2 هست و کار و انرژی هم فصل 4 فیزیک 2 !
    این دو فصل اصلا مال پیش نیست!
    خب ظاهرا شما متوجه منظور من نشدین! ببین من میخوام فیزیک 2 رو بخونم 2 تا فصلشو با اندیشه سازان میخونم اما اندازه گیری و کار و انرژی تو اندیشه سازان نیست اما تو پیشه فار هست حالا من واسه این دو تا فصل پیشه 1 فارو بگیرم یا 2 ؟

آخر فروم باز timsar jackson's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام timsar jackson عزیز

چون تازه عضو شدم نمی تونم بهت پیام خصوصی بدم ... خواستم ببینم هنوز کتاب ها رو داری یا نه ؟

................................................

از عزیزان فروم کسی از این دوست عزیز ایمیلی , چیزی نداره ؟

با تشکر .

دوست عزیز متاسفانه قبل از شما دوستی برای تهیه این کتاب پی ام زدن من قولش رو به ایشون دادم.

شما اگه کتاب دیگه ای میخوای که توی شهرتون گیر نمیاد بگین من شاید داشته باشم بدون هزینه واستون میفرستم

داره خودمونی میشه .Masood.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    ناکجا آباد

پيش فرض

دوست عزیز متاسفانه قبل از شما دوستی برای تهیه این کتاب پی ام زدن من قولش رو به ایشون دادم.

شما اگه کتاب دیگه ای میخوای که توی شهرتون گیر نمیاد بگین من شاید داشته باشم بدون هزینه واستون میفرستم
    حیف شد ...

خدا رو شکر کتاب های لازم رو دارم و مشکلی برای خریدن کتاب هم ندارم . فقط این کتاب گیرم نیومد .

راستی شما کسی دیگه ای رو تو انجمن سراغ ندارید که این کتاب رو داشته باشه و دیگه به دردش نخوره ( از دوستانتون یا کسی دیگه - پولش هر قدر باشه مسئله ای نیست ) .

ممنون .

کاربر فعال انجمن موسیقی MMM52's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    خونمون!!!

12

دوست عزیز من تاپیک رو دنبال نمیکنم متاسفانه . شما برای کدوم مبحث زبان کتاب میخواهید؟؟ چون زبان چندین پارت داره که هرکدوم مهارت های خودشو میطلبه.. درک مطلب و کلوز تست و لغات و گرامر و چندین نکته هم گاهی تو تست ها میاد که از نکات کتاب هست...
    اگه ممکنه پیغام خصوصی بزن بهم
    مهندس به نظرم داشتن چندتا کتاب برای یک درس باعث آشفتگی ذهن میشه!
    ولی داشتن یک یا حداکثر دوکتاب برای یک درس همون کاری که خیلی سبز و مبتکران کردن خوبه!
    مثلا یکی از دوستان رفته بود برای مبحث املای ادبیات فارسی که یک یا دوتا تست ازش میاد رفته بود کتاب خریده بود که به نظرم اشتباهه!
    برای زبان یه کتاب جامع نیازه و یه درک مطلب!فقط...

حـــــرفـه ای mjorh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    !Arkham City

پيش فرض

بچه ها میگم درسای پیش رو باید از الان سفارش بدم ؟ چون از اون جایی که کتابامو سفارش داده بودم زنگ زدن گفتن که باید سریع کتاب هرو سفارش بدم و الا زود تموم میشه .

اگه نباشه جاش خالی می مونه yarane-naghdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    نزدیکیای خلیج همیشه فارس

پيش فرض

بچه ها میگم درسای پیش رو باید از الان سفارش بدم ؟ چون از اون جایی که کتابامو سفارش داده بودم زنگ زدن گفتن که باید سریع کتاب هرو سفارش بدم و الا زود تموم میشه .

چن تا دليل هست .

يكي اينكه بعدا به احتمال زياد كتابها گران ميشود

دوم اينكه ما ديگه وقتي بريم پيش برنامه هامون شديدا سنگين ميشه . نميتونيم كه ذهنمون رو كامل مشغول نوع كتابها و ... بكنيم . از الان چه بهتر كه كتابها تهيه بشوند و زحمت آينده از خرمون بيوفته .

مثلا من الان كتاب هندسه تحليلي پيش ندارم . بايد بگيرم و سعي هم ميكنم تو همين تابستان سر و ته اش رو به هم بيارم .

يا يه بار رفته بوديم كتاب فروشي بدون هيچ تحقيقي رفتم كتاب گسسته و جبر خسرو كاك سوندي رو خريدم . الان هم بچه ها تبليغ ميكنن كه سطحش بالاست و ... هم خودم وقتي با كتاب گاج مقايسه اش ميكنم ميبينم كه از كتاب گاج اگه ميخريدم بهتر ميشد رو برنامه درسي دبير پيش رفت . چون كتاب خسر كاك سوندي كمتر به تيتر هاي كتاب درسي توجه كرده .

اينا رو گفتم كه اگه كتاب بخواي بخري بنظرم هم بايد الان و تا آخر تابستان سر و ته اش رو ببندي و هم توجه و تحقيق رو فراموش نكني .
    ضمنا اينكه به شما گفتن تموم ميشه احتمالا از اول مهر كتابهاي جديد چاپ ميشه و ديگه تهيه اش مشكل ميشه . وگرنه من فكر نميكنم كتاب تموم بشه

کاربر فعال انجمن موسیقی MMM52's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    خونمون!!!

12

چن تا دليل هست .

يكي اينكه بعدا به احتمال زياد كتابها گران ميشود

دوم اينكه ما ديگه وقتي بريم پيش برنامه هامون شديدا سنگين ميشه . نميتونيم كه ذهنمون رو كامل مشغول نوع كتابها و ... بكنيم . از الان چه بهتر كه كتابها تهيه بشوند و زحمت آينده از خرمون بيوفته .

مثلا من الان كتاب هندسه تحليلي پيش ندارم . بايد بگيرم و سعي هم ميكنم تو همين تابستان سر و ته اش رو به هم بيارم .

يا يه بار رفته بوديم كتاب فروشي بدون هيچ تحقيقي رفتم كتاب گسسته و جبر خسرو كاك سوندي رو خريدم . الان هم بچه ها تبليغ ميكنن كه سطحش بالاست و ... هم خودم وقتي با كتاب گاج مقايسه اش ميكنم ميبينم كه از كتاب گاج اگه ميخريدم بهتر ميشد رو برنامه درسي دبير پيش رفت . چون كتاب خسر كاك سوندي كمتر به تيتر هاي كتاب درسي توجه كرده .

اينا رو گفتم كه اگه كتاب بخواي بخري بنظرم هم بايد الان و تا آخر تابستان سر و ته اش رو ببندي و هم توجه و تحقيق رو فراموش نكني .
    ضمنا اينكه به شما گفتن تموم ميشه احتمالا از اول مهر كتابهاي جديد چاپ ميشه و ديگه تهيه اش مشكل ميشه . وگرنه من فكر نميكنم كتاب تموم بشه
    صد در صد کتاب ( به غیر از کتابهای چاپ قدیم) انقدر زیاده....
    ولی باید همین تابستون کتا بها رو بگیری و از مهر دیگه فقط خر بزنی... نه ببخشید درس بخونی!!!

حـــــرفـه ای mjorh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    !Arkham City

پيش فرض

کتاب های پیشنهادی شما برای این درسا چیه ؟

هندسه تحلیلی

گسسته

شیمی ( که بنظرم مبتکران خوب باشه )

و فیزیک .

دیفرنسیل من رمزینه کتاب کلاس گرفتم ، کتاب خوبیه . حالا با هاش زیاد کار نکردم .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •