تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 49 از 96 اولاول ... 3945464748495051525359 ... آخرآخر
نمايش نتايج 481 به 490 از 953

نام تاپيک: بحث در مورد انواع برندهای Ram موجود در بازار داخلی...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

سلام دوستان عزیز

من cpu amd x4 955 دارم و برای خرید رم مشکل دارم
    از بین دو رم زیر کدام برای خرید مناسب تر هست و چرا؟!

G.Skill 1333 cl7
    G.Skill 1600 cl8

کلا می خوام بدونم رم با فرکانس بالاتر تاثیر بیشتری دارد یا با زمان تاخیر پایین تر؟
    و این cpu تا چه فرکانس از رم را ساپورت می کنه؟!
    اگر من رم 1600 بگیرم و تا 1800 اور کنم بهتره یا 1333 بگیرم و تا 1600 اور کنم؟

با تشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام دوستان عزیز

اینهمه سایت های مختلف و اینهمه فروم های متنوع ، اما دریغ از یه جواب درست و کامل !!
    من یه کامپیوتر دارم AMD Athlon 64 3400+ " o "" میخوام یه رم DDR1 400x 1GB براش بگیرم هر کی یه چیزی رو پیشنهاد میده بعضی هام میگن نه اون مارک ها تقلبی هستند و نگیر..... !!!
    خواهش میکنم راهنماییم کنید تا زیر 40000 تومان کدوم برند(مارک) رو بگیرم ؟؟ ( ocz-geil-kingstone-Transcend-TeamGroup) و با کدوم گارانتی باشه ؟؟ مدت گارانتیش چندوقته ؟؟؟ و قیمتش رو لطفا اگه میدونین بگین و از کجا میشه تهیه کنم ؟ من ساکن تهرانم.
    اگه اینجا نمیشه بگین پیام خصوصی بگذارین ممنون میشم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

سلام دوستان عزیز

اینهمه سایت های مختلف و اینهمه فروم های متنوع ، اما دریغ از یه جواب درست و کامل !!
    من یه کامپیوتر دارم AMD Athlon 64 3400+ " o "" میخوام یه رم DDR1 400x 1GB براش بگیرم هر کی یه چیزی رو پیشنهاد میده بعضی هام میگن نه اون مارک ها تقلبی هستند و نگیر..... !!!
    خواهش میکنم راهنماییم کنید تا زیر 40000 تومان کدوم برند(مارک) رو بگیرم ؟؟ ( ocz-geil-kingstone-Transcend-TeamGroup) و با کدوم گارانتی باشه ؟؟ مدت گارانتیش چندوقته ؟؟؟ و قیمتش رو لطفا اگه میدونین بگین و از کجا میشه تهیه کنم ؟ من ساکن تهرانم.
    با اجازه از اساتید فروم

این رم که شما می خواید حتی دیگه تولید نمی شه که شما دنبال برند های مختلف هستید !!!
    شما هر هر برندی بگیری برای سیستم شما فرقی نمی کنه
    از بندهای ocz-geil-kingstone-Transcend-TeamGroup رمی که می خواید دیگه تو بازار نیست

هرچی پیدا کردی بگیر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

با اجازه از اساتید فروم

این رم که شما می خواید حتی دیگه تولید نمی شه که شما دنبال برند های مختلف هستید !!!
    شما هر هر برندی بگیری برای سیستم شما فرقی نمی کنه
    از بندهای ocz-geil-kingstone-Transcend-TeamGroup رمی که می خواید دیگه تو بازار نیست

هرچی پیدا کردی بگیر

rezazrf عزیز
    ممنونم از کامنتی که گذاشتی ولی دوست عزیز اینجورام که میگید نیست هم رم های DDR1 هنوز تولید میشه و همه این برند ها در بازار موجوده که من نوشتمشون والا دلیلی بر ذکر نام برند نبود عزیزم !!
    پس خواهش میکنم اگه ابروشو درست نمی کنی چشاشو هم کور نکن فداتشم
    به هر حال ممنونم که وقت گذاشتی و نوشتی
    منتظر نظر دوستان دیگه هم هستم.

کاربر فعال انجمن نرم افزار picher_s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    زیر چتر اویرا در تفریج!

پيش فرض

سلام دوستان عزیز

سلام

من Geil رو از همه اینایی که گفتی بیشتر قبول دارم. قیمتش بیشتر از بقیه است. transcend هم خیلی ازرونه.

در مورده گارانتیش هم یادم نیست.ببخشید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام

من Geil رو از همه اینایی که گفتی بیشتر قبول دارم. قیمتش بیشتر از بقیه است. transcend هم خیلی ازرونه.

در مورده گارانتیش هم یادم نیست.ببخشید.
    Picher_s عزیز ممنونم از شما بابت راهنماییتون.
    قیمت Transcend 1GB رو حدود 31000 تومان دارم ولی نمیدونم اصلا به درد میخوره یا نه ؟ با کدوم گارانتی Transcend بهتره ؟؟ و گارانتیش چه مدتی هست ؟؟
    درباره Geil هم شنیدم خوبه ولی نه قیمت دارم نه میدونم با کدوم گارانتی بهتره ؟؟ اگه اطلاع یا قیمتی دارین بفرمایین لطفا ممنون میشم.

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

Picher_s عزیز ممنونم از شما بابت راهنماییتون.
    قیمت Transcend 1GB رو حدود 31000 تومان دارم ولی نمیدونم اصلا به درد میخوره یا نه ؟ با کدوم گارانتی Transcend بهتره ؟؟ و گارانتیش چه مدتی هست ؟؟
    درباره Geil هم شنیدم خوبه ولی نه قیمت دارم نه میدونم با کدوم گارانتی بهتره ؟؟ اگه اطلاع یا قیمتی دارین بفرمایین لطفا ممنون میشم.
    اول اینکه می دونی که این کارت اشتباه هست و این مدل کاملا از دور خارج شده و ارزش خرید با اون قیمتها رو نداره؟!

بعد اینکه بین اینها کینگستون سریر بگیر...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

اول اینکه می دونی که این کارت اشتباه هست و این مدل کاملا از دور خارج شده و ارزش خرید با اون قیمتها رو نداره؟!

بعد اینکه بین اینها کینگستون سریر بگیر...

دوست گل من ممنونم از نظرتون .
    خوب مشکل من هم همین نظرات متفاوت و ضد و نقیض هستش. آخه خیلی ها میگن اصلا دنبال Kingstone نباش چون مدلهای اون Remark شده هستند و تقلبی !!!
    نمیدونم بخدا

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

دوست گل من ممنونم از نظرتون .
    خوب مشکل من هم همین نظرات متفاوت و ضد و نقیض هستش. آخه خیلی ها میگن اصلا دنبال Kingstone نباش چون مدلهای اون Remark شده هستند و تقلبی !!!
    نمیدونم بخدا
    نه نترس این سریر خیلی ریمارک نداره !! باز اگه خیلی شک داری برو همون برندهایی که خودت گفتی به ترتیب قیمت!هر کدوم گیر اومد بخر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

نه نترس این سریر خیلی ریمارک نداره !! باز اگه خیلی شک داری برو همون برندهایی که خودت گفتی به ترتیب قیمت!هر کدوم گیر اومد بخر
    میشه یه لطفی کنید ، اینکه بفرمایید این شرکت سریر آدرسش کجاست ؟؟ ویا یه آدرس که بتونم Kingstone DDR1 رو با گارانتی سریر بخرم. خیلی ممنون میشم.اگه اینجا نمی تونین لطفا پیام خصوصی بگذارید. با سپاس از شما دوست خوبم..
    Last edited by samanmsc; 21-09-2009 at 15:45.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •