تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 49 از 99 اولاول ... 3945464748495051525359 ... آخرآخر
نمايش نتايج 481 به 490 از 985

نام تاپيک: مشاوره ی شغلی

آخر فروم باز logos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

من منکر این نیستم که درامد بالای 15 میلیون وجود نداره دوست عزیز شما اگه یکم دور اطراف خودتون رو نگاه کنید متوجه میشید که این درامدهای میلیونی از چه راههایی در میاد نمثال نمیزنم خیلی راحت میشه حتی بالایی اینی هم که شما فرمودید گیر اورد خیلی هم قانونی هست ولی به چه بهایی ؟؟؟؟؟در مورد بازار کار هم که فرمودید من ازش اطلاعی ندارم اشتباهتون توی همین مورده مطمئن باش اگه کسی حالا مسئله ی اعتقادی
    رو کاری ندارم وجدان داشته باشه زیر 2 میلیون هم در نمیاره
    اگه خواستید براتون مثال بزنم از این راه های قانونی کلاه شرعی ماهی چقدر میشه به جیب زد
    البته این نکته رو هم ذکر میکنم که توی اینجور کارهایی که شما فرمودید دست بالای دست بسیار است مثل پروژه های عمرانی من دراوردی
    همه در امد هاي بالا از راه هاي خلاف نيست دوست عزيز
    در بعضي رشته ها واقعا متخصص تعداد مخدودي هست كه هرچي هم بهشون داده بشه كم هست
    يا من فردي رو ميشناسم در زمينه مديريت استراتژيك حرف اول رو ميزنه و براي اين كار اصلا رقم نمي كن و ماهي راحت 100 ميليون درامدش هست ! اينا به نظر شما راه غير متعارف و كلاه شرعي است ؟
    در چند سال اخير يه سري تبليغاتي مبني بر اين كه هرجا پول زيادي هست حق فرد ديگه اي خورده شده و پول زياد با دزدي بدست مياد و اين حرفها شده ! من منكر اين نيستم تو كشور ما دزدي زياد هست اما ايندسته كارها هم هستند كه ميشه ازشون پول درست دراورد بدون هيچ راه غير اخلاقي !!! و البته پروژه هاي عمراني من دراوردي منظورم نبود مثلا چند سال پيش به گروه ما قسمتي ازيك پروژه ساده تحقيقاتي داده شد كه كل پرژه حدود 1 ميليارد ارزشش بود و كلا 4 ماه وقت كل تيم ها كه به صورت موازي كار ميكردن رو گرفت و 1 ماه هم تحويل پروژه شد

من هم با صحبتهای دوستمون بالوتلی موافقم.متاسفانه توی کشورمون بسیارند که وجدان کاری رو زیر پا میگذارند و یک شبه ره هزار سال رو می پیماین

پزشکی رو بهتون میگم که بالای 100 میلیون خیلی راحت درامدش اما به چه صورت برات توضیح میدم ایشون فوق تخصص ... هستند بار اول در مراجعه فرد بدونه هیچ سوالی از ش براش ازمایش مینویس حتی یک دقیقم طول نمیکشه در مراجعه ی بعدی جواب ازمایش رو میبیته میگه برو جلسه بعد جلسه ی بعدی درمان رو ذره ذره شروع میکنه و.....وزیتشون هم بالای 20 تومن وچون تبلیغات زیادی دار و فامیل فلانیه <میگن پروازیه مشتری زیادی دار.حالا ایا از نظر شما این کار درست؟!!!!
    افسوس که توی کشورمون اگر بیلگیتس هم باشی بخای برای این و اون کار کنی اشنا و پارتی و.... نداشته باشی اندازه یک شاتر نانوا هم دست مزد نداری
    نخواستم با بیان این مطالب شیپور نا امیدی بزنم ولی در جواب اون دوست logos خواستم اینها رو بیان کنم که این درامدها چه طوریه واگر قدری موشکافانه بهشون نگاه کنید تمامشون به دین صورتند
    موفق باشید
    messi3
    خب من بهتون اكسر ارتدنتيس ها رو معرفي ميكنم كه درامد ماهيانشون زير 15 تومن نيست بدون هيچ راه خلاف ! دركتر هايي هستند كه هر عملي كه ميكنن 100 ميليون ميگيرن چون تك هستن و بهترين و نوش جونشون اگه كسي ميتونه بهتر باشه بره بهتر بشه !!! وقتي بهترين هستي و كارتو كس ديگه اي نميتونه انجام بده قيمت نداره كارت !!
    من منكر نامردي عده اي نميشم صحبت من اين بود بدون اين حرفها هم ميشه درامد هاي انچناني داشت !!!

پ.ن : بحث رو عوض نكنيد بحث اين نيست كه تو كشور دزدي ميشه يا نه ! بحث سر اين هست كه ايا راه اخلاقي براي درامد هاي ميليوني و ميلياردي هست ؟ مال هاي من همه روش هي درست و اخلاقي درامد هست و مثالهاي شما و جود اين نوع روشها رو نقض نميكنه !حالا اگه شما همواره ميخوايد بشينيد و بگيد هركي ولداره حق شمارو خورده اين از نظر بنده نتيجه ضعف شما هست
    امروزه خرید فروش سکه بیشترین سود رو داره (ریسک) سکه های بانکی که تقریبا نسبت به قیمت بازار حدود 10 الی 15 تومان کمتر است و هر فرد در روز 5 سکه بیشتر نمیتونه بگیره کسایی که در صنف بازار سکه هستن به هر دانشجو 10 تومان میده تا بیاد بانک و به اسم خودش برای طلا فروش سکه بگیره که هر کدوم در روز نزدیک به 300 سکه می گیرند که روی هر سکه هم 15 تومان سود میکنن (اگه قیمت بازار ثابت باشه و تغییره زیادی نداشته باشه ).
    من یه حساب دستی زدم و چیزی بالغ بر چند ملیون در روز نفع دارن...
    بخدا زیاد از این کارا هست باید آشنا به بازار و اقتصاد همراه سیاست...
    گفتم بگم خالی از لطف نیست موفق باشید
    لطفا یکی به سوال بالایی منم جواب بده !!
    زمان اين كار تا هفته قبل بود كه تفاوت زياد بود و ادمهايي كه سكه مي خريدند و همون روز ميفروختن روزه 80 تا 100تومن كاسب بودن اما الان قيمت بانك و بازار داره نزديك ميشه (تفاوت حدود 12 هست)
    Last edited by logos; 20-10-2011 at 12:44.

2. این کاربر از logos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال sadegh571's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بحث سر اين هست كه ايا راه اخلاقي براي درامد هاي ميليوني و ميلياردي هست
    عمرآ مگر نامبروانها که تعدادشون تک و انگشت شماره درامدهاشون هم انقدر نجومی نیست چون بیشترشون برای خلق ال..ه کار میکنن

4. 2 کاربر از sadegh571 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه messi3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

خب من بهتون اكسر ارتدنتيس ها رو معرفي ميكنم كه درامد ماهيانشون زير 15 تومن نيست بدون هيچ راه خلاف ! دركتر هايي هستند كه هر عملي كه ميكنن 100 ميليون ميگيرن چون تك هستن و بهترين و نوش جونشون اگه كسي ميتونه بهتر باشه بره بهتر بشه !!! وقتي بهترين هستي و كارتو كس ديگه اي نميتونه انجام بده قيمت نداره كارت !!
    من منكر نامردي عده اي نميشم صحبت من اين بود بدون اين حرفها هم ميشه درامد هاي انچناني داشت !!!

پ.ن : بحث رو عوض نكنيد بحث اين نيست كه تو كشور دزدي ميشه يا نه ! بحث سر اين هست كه ايا راه اخلاقي براي درامد هاي ميليوني و ميلياردي هست ؟ مال هاي من همه روش هي درست و اخلاقي درامد هست و مثالهاي شما و جود اين نوع روشها رو نقض نميكنه !حالا اگه شما همواره ميخوايد بشينيد و بگيد هركي ولداره حق شمارو خورده اين از نظر بنده نتيجه ضعف شما هست
    دوست عزیز جسارت نباشه فکر کنم شما دچار پارانوا ویا خودباوری کاذب شدید
    در مورد پروژه های عمرانی وووو شما دنبالشون رفتید یا از عالم غیب خبر دارید که توش بزن و ببند نبوده کلا اختلاف طبقاتی همینه دیگه یک عده به این باور میرسد اموالی که چپو میکنند میراث پدریشون بوده
    پ.ن دیگه صحبتی ندارم دوستان برداشتهای خودشون رو کردند ونیازی به توضیحات بیشتر نیست

6. 2 کاربر از messi3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه m6ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

برای این که بفهمید درآمد بالا در ایران وجود دراد یا نه کافیه تو بازار کار و سرمایه چشم هایمان رو بیشتر باز کنیم
    (دید مان رو وسیع تر کنیم) مشکل اینجاست سر جامون واستادیم هی میگیم چرا من درامد میلیونی نمیتونم داشته باشم
    کسی تو سال اول که وارد کار و کاسبی تجارت کسب پول یه تجربه کسب میکنه
    کسی که سال دوم که وارد کار و کاسبی تجارت کسب پول رو پشت سر گذاشته تجربش و دید بیزنسیش بیشتر شده.
    در تهران یا شهرستان فرصت های شغلی پردرامدی وجود دارد و منتها در ابتدا پر درامد نیست یواش یواش پر دارمد می شود
    واین فرصت ها برای کسایی که در این شغل ها که به کارشون عشق میورزند خلاقانه کار میکنند پر درامد می شود.
    ببینید رستوران در تهران زیاد است بسیار زیاد واقعا ولی به دقت نگاه کنید به 5 رستوران برتر تهران
    یا مثلا به درامد آگاهی های روزنامه همشهری دقت کنید
    یا کارهایی که در شاخه کشاورزی که در کشور ما بهترین رونق رو داره فکر کنید کسی که گیاه آلاورا را از کشور های اورپایی به ایران آورد و در ایران به پرورش انبوه رساند فکر میکنید الان در چه جایگاهی است الن بهش لقب مر صنعت ایران رو دادند.
    همینطور خارجی ها دارند تلاش می کنند نمونه گردو شهر توسرکان رو در کشور خودشان پروش دهند.
    یه نگاهی به کشور چین بندازید ببنید دارند چه چیز های دارند تولید میکنند. از وسایل الکترونیکی و میکانیکی و رایانه و کشاورزی هر چی که بخوای تولید می کنند و کسب درآمد می کنن.
    آنها با این که زمین های کوهستانی زیادی دارند و متوانند گردو زیاد کشت کنن و لی یک چین هست و یک جهان با این حال گردو مصنوعی هم تولید میکنن یا تخم مرغ تولید می کنن.
    دوستان درامد های میلیونی حلال وجود داره وجود داره کافیه خوب به اطرافتان نگاه کنید.

دو نفر را که هر کدام یک میلیون یاکمتر سرمایه دارد رو تصور کنید و شرایط جسمی یکسانی دارند.و مجرد هستند
    اولی صبح تاشب زحمت میکشد 2 تا جمعه در ماه هم کار میکند و درامدی حدود 1.000.000 را بدست می آورد.
    ولی دوم با سرمایه اش کار میکند از ساعت 15 تا 21 دست فروشی می کند و شبی 100 هزار تومان میفروشد که 70.000 تومانش سود هست(70.000 *30 =2.100.000) و صبح تا ظهر هم کلاس زبان چینی و اینگلیسی هم می رود.(کاملا مشخص هست چرا این آدم کلاس یادگیری چینی و اینگلیسی می رود)

8. 5 کاربر از m6ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای MasterGeek's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

یه اصطلاحی هست به اسم اقیانوس آبی، یعنی جائی که کمتر کسی توش هست اونجا دقیقا جائی هست که میشه پول زیادی رو بدست آورد. چون تکه، چون متفاوته...ولی لب ساحل پر قایقه....

پ.ن: من معتقدم یکی از فاسدترین جوامع جهان رو داریم ولی همه از طریق نامشروع پولدار نمیشن...

10. 2 کاربر از MasterGeek بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

13 تذکر

دوستان گرامی :

از طرح موضوعاتی که به منحرف شدن تاپیک منجر میشه خودداری فرمایید لطفا /

ممنون از توجه شما .

12. این کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز L.A.M.P.A.R.D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    i s f a h a n

پيش فرض

سلام دوستان....ما یه مغازه داریم که میخوام بدونم باهاش چه کاری بکنم خوبه ؟!
    مکانش توی یکی از خیابون های پر رفت و امد اصفهانه (خیابان کاوه / نرسیده به شهدا )
    ممنون میشم کمک کنید و اگه سوالی درمورد موقیعتش هست که مهمه بگید تا جواب بدم

داره خودمونی میشه m6ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

سلام دوستان....ما یه مغازه داریم که میخوام بدونم باهاش چه کاری بکنم خوبه ؟!
    مکانش توی یکی از خیابون های پر رفت و امد اصفهانه (خیابان کاوه / نرسیده به شهدا )
    ممنون میشم کمک کنید و اگه سوالی درمورد موقیعتش هست که مهمه بگید تا جواب بدم
    اگر در مسیر پر رفت و آمد هستید میتوانید از این دستگاه های که نون اسنک گندمی درست میکنه بذاری که به 10 الی 15 مدل هستن هر مدل یه نوع متفاوت درست میکنه. حتی یه مدلش شیرینی درست میکنه که یکی از
    نمایندگی هاش در ایران مجیک پاپ هست. خودت بیشتر تحقیق کن فقط شرکت مجیک پاپ نیست که این دستگاه ها و مواد شو وارد میکنه شرکت های زیادی هستند تو این کار، خودت هم میتوانی این دستگاه هار رو وارد کنی فقط باید با چند تا ترخیص کار مشورت کنی.
    هم باید دستگاه شو باید بخری هم موادی که باهاش اسنک گندمی یا ... درست میکنند.

هربسته ای توش 10 تا نون میذاری مفروشی 1000 تومان آهان نـــه الان گران شده تو تهران 1500 شده
    فرض کن 100.000 تومان بفروشی بیشتر از 70% سود هست برای این که سود ش زیاد هست چون خیلی کم مواد مصرف میکنه. مصرف بقش هم خیلی خیلی زیاد نیست دیگه به هر حال دستگاهی هست که داره اسنک تولید میکنه.

شغل های دیگه هم هست مثل این که فقط بورس گردو بزنی انواع مدل گرد و قیمت پایین تر از خشکبار ها بفروشی سود هر کیلو گرد 3یا 4 یا 2 هزار تومان هست ولی کم کم میتونی روزی 60 کیلو که بفروشی البته بعد از شناخته شدن. تازه یه دستگاه هیدرولیک پوست شکن گرد هام بذاری اگر فضای مغلزت اجازه بده خودش یه تبلیغات بسیار تو چشمی هست. اینو بدون که اکثر مردم صبحانه نو پنیر و گرد مخرند و معتقدند که خوردن گردو در هوشیاری روزانه شون بسیار تاثیر داره. بقیشو خودت تحقیق کن.

باز اگه فضای مغازت کمی بزرگ هست یه چیزی شبی رستوران درست کن ولی نه غذای امروزی
    غذا های سنتی مثله کفته تبریزی /باغالی قاتو / اشکنه جنوبی / کله جوش / ابگوشت اهوازی / ببین لیست غذا های سنتی اگه برات بگم مغزت سوت میکشه فقط 45 مدل آبگوشت داریم ولی یه نفر تو تهران داره این کارو میکنه ببین ترکونــــده اسمش مغازش هم فولوت هست که اسمش هم ثبت کرده صاحبش هم یه پیرمد شمالی هست که خودش اوستا آشپزه . باز هم خودت تحقیق کن.

15. 2 کاربر از m6ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز L.A.M.P.A.R.D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    i s f a h a n

پيش فرض

اگر در مسیر پر رفت و آمد هستید میتوانید از این دستگاه های که نون اسنک گندمی درست میکنه بذاری که به 10 الی 15 مدل هستن هر مدل یه نوع متفاوت درست میکنه. حتی یه مدلش شیرینی درست میکنه که یکی از
    نمایندگی هاش در ایران مجیک پاپ هست. خودت بیشتر تحقیق کن فقط شرکت مجیک پاپ نیست که این دستگاه ها و مواد شو وارد میکنه شرکت های زیادی هستند تو این کار، خودت هم میتوانی این دستگاه هار رو وارد کنی فقط باید با چند تا ترخیص کار مشورت کنی.
    هم باید دستگاه شو باید بخری هم موادی که باهاش اسنک گندمی یا ... درست میکنند.

هربسته ای توش 10 تا نون میذاری مفروشی 1000 تومان آهان نـــه الان گران شده تو تهران 1500 شده
    فرض کن 100.000 تومان بفروشی بیشتر از 70% سود هست برای این که سود ش زیاد هست چون خیلی کم مواد مصرف میکنه. مصرف بقش هم خیلی خیلی زیاد نیست دیگه به هر حال دستگاهی هست که داره اسنک تولید میکنه.

شغل های دیگه هم هست مثل این که فقط بورس گردو بزنی انواع مدل گرد و قیمت پایین تر از خشکبار ها بفروشی سود هر کیلو گرد 3یا 4 یا 2 هزار تومان هست ولی کم کم میتونی روزی 60 کیلو که بفروشی البته بعد از شناخته شدن. تازه یه دستگاه هیدرولیک پوست شکن گرد هام بذاری اگر فضای مغلزت اجازه بده خودش یه تبلیغات بسیار تو چشمی هست. اینو بدون که اکثر مردم صبحانه نو پنیر و گرد مخرند و معتقدند که خوردن گردو در هوشیاری روزانه شون بسیار تاثیر داره. بقیشو خودت تحقیق کن.

باز اگه فضای مغازت کمی بزرگ هست یه چیزی شبی رستوران درست کن ولی نه غذای امروزی
    غذا های سنتی مثله کفته تبریزی /باغالی قاتو / اشکنه جنوبی / کله جوش / ابگوشت اهوازی / ببین لیست غذا های سنتی اگه برات بگم مغزت سوت میکشه فقط 45 مدل آبگوشت داریم ولی یه نفر تو تهران داره این کارو میکنه ببین ترکونــــده اسمش مغازش هم فولوت هست که اسمش هم ثبت کرده صاحبش هم یه پیرمد شمالی هست که خودش اوستا آشپزه . باز هم خودت تحقیق کن.
    عجب شغل هایی گفتی
    ببین جاش پر رفت و امد هست ولی رفت و امد ماشینی ...رفت و امد ادمی معمولیه...اونقدر زیاد نیست
    مغازه حدود 40-50 متر به صورت مستطیلی

آخر فروم باز yashgin128's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام
    دوستان برای راه اندازی یه دفتر هواپیمایی باید چیکار کرد؟
    اصلا دفتر هواپیمایی سود داره؟میشه باهاش یه زندگی رو چرخوند؟
    چه شرایطی داره؟
    بعد مثلا تو شهری مث شیراز جایی واسه نفس کشیدن چون منی که سرمایه انچنانی و مهمتر از اون تجربه ندارم هست؟
    مرسی

18. 2 کاربر از yashgin128 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •