تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 49 از 430 اولاول ... 394546474849505152535999149 ... آخرآخر
نمايش نتايج 481 به 490 از 4293

نام تاپيک: Xperia™ Arc & Arc S | گوشي هاي اندرويدي سوني اريكسون با پردازنده هاي 1 و 1.4 گيگاهرتزي

حـــــرفـه ای PersiAndroid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Persia

2. این کاربر از PersiAndroid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای PersiAndroid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Persia

پيش فرض

4. این کاربر از PersiAndroid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

لامصب!!! اه!
    باید برم دوباره ایکس ده بخرم.....خیلی خوشکل تره از بقیه....
    --------
    اصلاح شد!! 12 رو میخرم!! از ایکس ده خوشکل تره!! یه لحظه با دیدن عکس بالا،خون جلو چشم رو گرفت و گوشی ها رو قاطی کردم!

آخر فروم باز R@R#M@N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    قومس ( سمنان )

پيش فرض

خیلی نازه لامصب !
    پلی 5 دکمس !

7. 2 کاربر از R@R#M@N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز tanatos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Shahsavar

پيش فرض

از بی مدیریه!! کسی دسترسی نداره...
    یا گزارش رد کنین که باز رسیدگی نمیشه،یا یه نفر رو انتخاب کنین مثل همین علیراض که بشه مدیر!!
    نه داداش
    جایی که آب هست تیمم باطله!
    Last edited by tanatos; 20-03-2011 at 01:55.

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

اخه اینو من همیشه از بغل دیده بودم،واسه همین فکر میکردم که اینجوریه داستان!!

باور کن فکر میکردم که ایکس دهه تا اینکه دیدم بک،سمت چپه نه راست!!
    خیلی شبیه بود...(من هر کدوم این دو تا رو میبینم،ادرنالین خونم میره بالا،خون جلو چشام رو میگیره دیگه نمیتونم دقیق ببینم!)

جایی که عقاب پر بریزد،از پشه ی لاغری چه خیزد!

10. این کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز R@R#M@N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    قومس ( سمنان )

پيش فرض

دکمه بک جاش عوض شده !
    بهتر شد خیلی !
    ایکس10 سخته ! باید شصتتو جمع کنی تا بکو بزنی

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    یه جایی همین دورو برا

پيش فرض نظر شخصی من!

سلام به همه دوستان! فکر کنم از آخرین باری که اینجا پست گذاشتم یه سالی میگذره! از وقتی فروم موسیقی رو بستن، دیگه این طرفا پیدام نشد!

تا چند وقت پیش تصمیم قطعی داشتم که x10 بگیرم ولی خب یه کم پیر شده طفلی و آرک دارو روانه بازار میشه و خب مسلما از x10 یه سر و گردن بالاتره...

سوالی که من داشتم و برای عجیبه اینجا ازش کسی حرف نمیزنه (انگار همتون مرفه بی دردید اصلا!) اینه که اگه فرض کنیم این گوشی 800 تومن بیاد توی بازار چقدر طول میکشه تا بیاد زیر 600؟
    دلیل سوال پرسیدنم اینه که شاید اینجا کسی از کاربرای فعال باشه که روند افت قیمت X10 رو بدونه و از این نظر بتونه یه "نظر شخصی" (به خدا نظر دقیق و کارشناسی نمیخوام و بعدا هم اگه غلط بود نمیام یقه کسیو بگیرم!!!) بده که مثلا من میتونم اواسط خرداد این گوشی رو 550-600 بگیرم؟!

یه چیز دیگه! شما خودتون تصور کنید، به لپتاپ با سی پی یو cori5.25GHz، 4 گیگ رم، کارت کرفت سری 5000 ati یا 500 nvidia، 640 گیگ هارد و.... فقط قیمتش 830 تومنه! اون وقت انقدر قیمت گوشیها با این پردازنده ها و سایزشون و حتی حیطه استفاده هاشون، انقدر گرون هستن!!! (میدونم هر کدوم استفاده خودشو داره و هرجی طراحی تو سایز کمتری شکل بگیره، قیمت میره بالاتر...ولی آخه جقدر بالاتر؟!!!)

شاید بخندید ولی گوشی الان من w810 هست که سالها بهم وفادار بوده! گوشی بعدیم هم میخوام سالها برام سنگ تموم بذاره...برای همین آرک رو انتخاب کردم...

واسه مدیریت اینجا هم واقعا متاسفم که پست بعضی کاربرای درست حسابی رو حذف میکنن ولی یک آدم (؟!!!) سه نقطه مثل فرهوده همینطوووووور واسه خودش میاد اسپم ول میکنه، چرند میگه، هیچ کس هم بهش هیـــــــــــــــــــــچ کاری نداره!!!

13. 3 کاربر از devil28 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه djmoslemok's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

واسه مدیریت اینجا هم واقعا متاسفم که پست بعضی کاربرای درست حسابی رو حذف میکنن ولی یک آدم (؟!!!) سه نقطه مثل فرهوده همینطوووووور واسه خودش میاد اسپم ول میکنه، چرند میگه، هیچ کس هم بهش هیـــــــــــــــــــــچ کاری نداره!!!
    موافقم . دقیقا

15. این کاربر از djmoslemok بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

سلام به همه دوستان! فکر کنم از آخرین باری که اینجا پست گذاشتم یه سالی میگذره! از وقتی فروم موسیقی رو بستن، دیگه این طرفا پیدام نشد!
    رفیق....خوش برگشتی...بستن کلوپ های هنری لکه ی ننگی بود در سال گذشته پیسیورلد که همه رو شوکه کرد...

مطمئن باشین که ارک گزینه ای هستش که کار میکنه براتون...من همk810 دارم به صورت ثابت...

گوشی اگه سر وقت بیاد که بعیده،برا اواخر تابستون میتونین تا 600تومن گیرش بیارین...البته اگه بعد از گوشی های سایر شرکت ها بیاد،از همون اول زیر 700 تا قیمت داره....
    من مرفه بی درد نیستم ولی 150 تومن لباسم رو برای مثال گذاشتم کنار که بذارم رو پولام برا خریدن گجت هایی که دوستشون دارم...البته من کلا ادمی نیسم که ژل 80 تومنی و لباس ماهانه عوض کنم و همیشه از نون شب برام کامپیوتر واجب بوده....

در مورد قیمت،شما هیچوقت استفاده های یه نت بوک رو با یه اسمارت فون مقایسه نمی تونی بکنی...دستگاه ها ایرانی فروخته میشن!!یعنی 180 تومن تموم میشن 800 فروخته میشن!!!
    بعضی ها هم اسمشون قیمت داره یعنی یه دگمه از سامسونگ بخری 5 دلار،از سونی همونو می خری 30 دلار

در مورد فرهوده باید بگم هر کسی حق داره ابراز عقیده بکنه...این عقیده ممکنه به مزاج یه سری خوش بیاد به مزاج یه سری نه!!!این کلوپ هم مدیر فعال نداره،که باعث میشه برخی مسایل پیش بیاد...

دوستان لطفا تا وقتی کلوپ رو قابل بدونن،از گزارش به مدیران استفاده کنید ولی چیزهای مهم رو که باعث بسته شدن تاپیک ها نشه...

17. 2 کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •