تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 49 از 57 اولاول ... 39454647484950515253 ... آخرآخر
نمايش نتايج 481 به 490 از 564

نام تاپيک: »» کلیه بحث ها، مشکلات و آموزش های مرتبط با فایلهای pdf و نرم افزارهای آن

اگه نباشه جاش خالی می مونه mv217010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    مازندران_گلوگاه

پيش فرض

گزینه راست و چپ کلیک تو pdf من کار نمیکنه ؟؟رو فایلی که دانلود کردم اینجوریه چطور بازش کنم و کپی کنم؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام
    من با برنامه هاي زيادي براي تبديل pdf فارسي به word استفاده كردم ولي پس از تبديل فونتها بهم ريخته و....
    آيا كسي ميتونه راهنماي كنه بايد چه كار كرد
    آخرين برنامه اي كه با آن كار كردم برنامه Nitro Pro 9 كه اگر كسي بتونه كمك كنه باش فارسي تايپ كنم ديگه مشكلي نيست
    چون تو اين برنامه وقتي فارسي تايپ ميكني حروف را بزرگ و برعكس مينيويسه
    لطفا كمك كنيد متشكرم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

it was sent as an email attachment and was not correctly decoded خطا در pdf چیست ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

باسلام ،من میخوام با برنامه ی pdf editor_Setup فایل های pdf با حجم کم رو ویرایش کنم ولی فقط یکی از فایل ها رو باز می کنه چیکار کنم مشکلم حل بشه؟با تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

سلام و عرض ادب!
    دو پرسش :
    1. ویندوز رو تازه عوض کردم تو ویندوز قبلی صفحات رویی Pdf ها وقتی View Large Icon بود بدون باز کردن پی دی اف دیده می شدند اما حالا نه ویندوزهام از نظر ورژن و... تغییری نکرده تو تمام آپشنای مختلف ویندوز و ادوب چک کردم گزینه ای در این باره ندیدم خدا خیرتون بده بفرمایید چه کنیم صفحات روی جلد پی دی اف ها دیده بشن؟
    2. اگه چندتا پی دی اف مثلا مال یه کتاب باشن اما به صورت جدا جدا چه کنیم همه تو یه فایل دیده بشن؟
    قربون محبتتون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

یه فایل PDF دارم که میخوام با Adobe Reader 10 بازش کنم با ارور زیر مواجه میشم.
    راه دیگه ای هم ندارم که دوباره این فایل رو تهیه کنم. میشه راهنمایی کنین که چجوری درستش کنم؟
    ارور اینه:

There was an error opening this document. The file in damaged & could not be repaired.[/QUOTE]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

ه فایل PDF دارم که میخوام با Adobe Reader 10 بازش کنم با ارور زیر مواجه میشم.
    راه دیگه ای هم ندارم که دوباره این فایل رو تهیه کنم. میشه راهنمایی کنین که چجوری درستش کنم؟
    ارور اینه:

There was an error opening this document. The file in damaged & could not be repaired.[/QUOTE

اگه نباشه جاش خالی می مونه joibari2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام برای اینکه یک فایل پی دی اف به هیچ عنوان قابل ویرایش نباشه و امکان سلکت کردن متن و تصویر داخلش نباشه مثلا با نیترو پی دی اف کدوم قسمتش باید رفت؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه joibari2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام برای اینکه یک فایل پی دی اف به هیچ عنوان قابل ویرایش نباشه و امکان سلکت کردن متن و تصویر داخلش نباشه مثلا با نیترو پی دی اف کدوم قسمتش باید رفت؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

سلام من هنگام کپی کردن متنی از برنامه PDF با این مشکل روبرو می شوم و به جای کپی کردن متن اعداد و اشکال ناخوانا کپی می گردد چکار کنم There was an error while copying to the clipboard. An internal error ocurred

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •