تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 49 از 181 اولاول ... 394546474849505152535999149 ... آخرآخر
نمايش نتايج 481 به 490 از 1808

نام تاپيک: نرم افزار SmartCom GPS به همراه نقشه های ایران ( شهرها )

اگه نباشه جاش خالی می مونه aghaye h's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام عزیز
    به این فروم خوش اومدی
    میشه از این دو منبعی که گفتی استفاده کنیم ولی متاسفانه دقیق نیست و نمی شه دقیق از اونا استفاده کرد-یکی دو درجه شاید هم بیشتر خطا داره
    به همین دلیل نقشه ها را نمی شه اینجوری دقیق کالیبره کرد
    یا حق
    به نظرم اگه اشتباه نکنم (یا به قولی جلو قاضی و ملق بازی) این تفاوت ناشی از اینکه در بهضی نقشه ها طول و عرض را به ساعت ، دقیقه و ثانیه و در ادامه به کسری از 100می نویسند(مانند41,35,24.85) که عدد اول ودوم سوم کسری از 60 و عدد چهارم کسری از 100 است ولی در بعضی جاها یا همین GPS بعد از ساعت از کسری از 10000 استفاده شده است (که مقدار بالا می شود 41.5902) که عدد اول کسری از 60 و عدد دوم کسری از 10000 است.

2. این کاربر از aghaye h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

من نفهميدم چطوری ميشه از اين برنامه استفاده کرد
    يکی به صورت ساده توضيح ميده؟

حـــــرفـه ای Mojtaba N87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    مشهد (Hometown : شیراز)

پيش فرض

من نفهميدم چطوری ميشه از اين برنامه استفاده کرد
    يکی به صورت ساده توضيح ميده؟
    گوشیتون gps داره دیگه ، آره؟

------

ساده تر از پست اول ؟

5. این کاربر از Mojtaba N87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

اگه برنامه را نصب کردی و برنامه باز می شود
    باید در جایی باشی که سقفی بالای سرت نباشد. برنامه را اجرا کنی و یافتن موقعیت را بزنی بعد محلی که تو در آن نقطه هستی روی نقشه نشان داده می شود.
    بیشتر استفاده این برنامه موقعی است که شما در محلی هستید که نمی دانید کجاست و چگونه به محلی که می خواهید بروید باید بروید.(اگر خجالتی هستید و رویتان نمی شود از کسی بپرسید.)
    مثلا من که دیروز رفته بودم "احمد آباد مستوفی" و نمیدانستم چگونه می شود به "فیروز بهرام" رفت. سریع محل خود را از نقشه پیدا کردم و جاده هایی که به فیروز بهرام منتهی می شد را از روی نقشه دیده و سریع به آنجا رفتم بدون اینکه از کسی بپرسم(البته همیشه هم درست در نمی آید مخصوصا زمانی که نقشه هایت آپ تو دیت نباشد و یهو بری و ببینی که جاده ای که در نقشه است بن بست شده)
    یکی دیگر از خاصیت های این برنامه این است که شما می توانید (در صورتی که دوستتان هم موبایلش جی پی اس داشته باشد و این برنامه هم در آن نصب باشد ) موقعیت خود را به وسیله پیامک برای دوستتان فرستاده و او موقعیت شما را در روی نقشه موبایل خود می بیند (و هی زنگ نمیزند تو کجایی؛ من کجایم ؛بیام این ور یا اون ور؟) و به دراحتی پیش شما می آید.
    یا می توانید (اگه پولش رو داشته باشید) دو تا موبایل جی پی اس دار بگیرید این برنامه رو روشون نصب کنید درتنظیمات یکیشون ارسال پیامک را بر روی هر پنج دقیقه به طور اتومات تنظیم کرده و اون رو زیر صندلی ماشین دوستتون یا داخل کیفش بندازید(البته یادتون باشه موبایل رو بی صدا کنید تا ضایع نشوید)
    حالا دوستتون هرجا بره شما می تونید روی گوشیتون ببینید(در صورتی که موبایل آنتن بدهد)(قابل توجه خانمهایی که می خواهند ببینند شوهرانشون در طول روز کجا میرن)
    جالبه که اگر شما موقعیت را برای شماره ای به وسیله برنامه بفرستید و آن شماره همان پیامک را دوباره برای شما بفرستند موقعیت شما (چون شما موقعیتتان را ارسال کردید) با نام آن شماره (که در دفتر تلفن ذخیره شده) برای شما بر روی نقشه نشان داده می شود.
    البته نامهای فارسی برعکس نشان داده میشود مثل "علی دایی" که "ییاد یلع" نشان داده می شود که ایراد برنامه است.
    حالا یک سوال
    ظاهرا یک سری دزد گیر ماشین در بازار است که هم سیم کارت می خورد و هم جی پی اس دارد که در صورت خطر ، موقعیت ماشین را به وسیله پیامک هر چند دقیقه یکبار ارسال میکند.
    آیا کسی تا حالا این برنامه رو با آن دزد گیرها امتحان کرده؟
    منظورم اینه که وقتی دزد گیر موقعیت فرستاد ؛ ببیند آیا این برنامه موقعیت ماشین رو نشون میده؟ وبه قول معروف با اون مَچه؟
    Last edited by aghaye h; 12-11-2008 at 03:23.

7. 4 کاربر از aghaye h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

------

ساده تر از پست اول ؟
    آره گوشيم n78 هست و gps داره
    تو پست اوّل خيلی کامل توضيح داده شده ولی اينکه چجوری بايد از اين برنامه استفاده کرد رو من نفهميدم کجا توضيح داده
    بعد اين کاليبره کردن حتماً بايد انجام بشه؟ مثلاً نميشه يه نفر نقشه رو کاليبره کنه بعد اينجا قرار بده , همه دانلود کنن؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

اگه برنامه را نصب کردی و برنامه باز می شود
    باید در جایی باشی که سقفی بالای سرت نباشد. برنامه را اجرا کنی و یافتن موقعیت را بزنی بعد محلی که تو در آن نقطه هستی روی نقشه نشان داده می شود.
    [/SIZE][/FONT][/COLOR]
    يافتن موقيت يعنی همون option/gps/connect ؟

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

------

ساده تر از پست اول ؟
    خیلی هم ساده نیست من که ته برنامه رو در آوردم (البته با کمک نسخه فارسی) هنوز از این پست چیزی سر در نمی آورم. متنش گویا نیست و باید ویرایش بشه.
    نشونش هم پست پایینه که بنده خدا نفهمیده که اینها که شما نوشتین طرز استفاده است
    آره گوشيم n78 هست و gps داره
    تو پست اوّل خيلی کامل توضيح داده شده ولی اينکه چجوری بايد از اين برنامه استفاده کرد رو من نفهميدم کجا توضيح داده
    بعد اين کاليبره کردن حتماً بايد انجام بشه؟ مثلاً نميشه يه نفر نقشه رو کاليبره کنه بعد اينجا قرار بده , همه دانلود کنن؟
    حالا هم همین کار رو کردن. نقشه ها رو کالیبره کردن و برای دانلود گذاشتن شاید منظورت ساینه؟

يافتن موقيت يعنی همون option/gps/connect ؟
    بله من نسخه فارسی رو نصب کردم که در اون میشه "اتصال/GPS/GPS"
    اگه از من میشنوی نسخه فارسی را نصب کن کار باهاش راحتره.

11. 2 کاربر از aghaye h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

نقشه های ساخته شده جهت دستگاه های جی پی اس در موبایل هم قابل استفاده است؟
    شیوه و روش ساخت نقشه های مخصوص و حرفه ای جهت دستگاههای جی پی اس چگونه است؟ ، یک فرد بتنهایی هم می تواند این نقشه ها را تولید کند یا باید حتماً شرکت های نقشه برداری اقدام کنند؟
    من از عزیرانی که زحمت تهیه نقشه ها را کشیدند تشکر می کنم، ولی جای این سوال باقی است که برای تهیه نقشه ای خودرویی جی پی اس چه امکاناتی لازم است، و آیا یک فرد به تنهایی قادر به انجام این پروژه هست یا خیر؟

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

من از عزیرانی که زحمت تهیه نقشه ها را کشیدند تشکر می کنم، ولی جای این سوال باقی است که برای تهیه نقشه ای خودرویی جی پی اس چه امکاناتی لازم است، و آیا یک فرد به تنهایی قادر به انجام این پروژه هست یا خیر؟
    فکر نکنم ساختن رهیاب خودرویی خیلی راحت باشد چون اول باید اطلاعات تمام راه ها را از جهت نام ، یک طرفه یا دو طرفه بودن ، اماکنی که در اون وجود دارد ،محدودیتها و خیلی چیزهای دیگر بررسی کنی حالا همه این چیزها را پیدا کردی تا بیایی آمادش کنی نصف اطلاعاتت قدیمی شده. مثلا چند تا خیابون یک طرفه شده؛ چند تا خیابون بسته شده؛ چند تا اتوبان احداث شده و خیلی چیزهای دیگر.
    اونایی که از این چیزها دارند (فرنگ) برنامه ریزی شهریشون روی حسابه مثلا امروز یک پل نمی سازند؛ فردا خرابش کنند یا هی خیابونها را یک طرفه و دو طرفه نمی کنند و از چند ماه پیش می دانند چه خیابونی را باید کی و چه ساعتی بکنند ؛کی پرش کنند وکی به مردم اعلام کنند.

14. این کاربر از aghaye h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

خیلی هم ساده نیست من که ته برنامه رو در آوردم (البته با کمک نسخه فارسی) هنوز از این پست چیزی سر در نمی آورم. متنش گویا نیست و باید ویرایش بشه.
    نشونش هم پست پایینه که بنده خدا نفهمیده که اینها که شما نوشتین طرز استفاده است

حالا هم همین کار رو کردن. نقشه ها رو کالیبره کردن و برای دانلود گذاشتن شاید منظورت ساینه؟

بله من نسخه فارسی رو نصب کردم که در اون میشه "اتصال/GPS/GPS"
    اگه از من میشنوی نسخه فارسی را نصب کن کار باهاش راحتره.
    من وقتی به همين طريق که شما ميگی ميخوام عمل کنم هيچ اتفاقی نميفته
    يه سؤال ديگه اينکه چجوری ميشه فهميد نقشه اي که رو گوشی ريختم کاليبره هست يا نه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •