تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 49 از 79 اولاول ... 3945464748495051525359 ... آخرآخر
نمايش نتايج 481 به 490 از 782

نام تاپيک: سوالات زبان ویندوزی Visual Studio را اینجا مطرح کنید!(#VB,C++.Net,C) + (دانلود پروژه ها)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض مشکل نصب visual studio 2008

سلام، من میخواستم روی ویندوز 7 ، 64 بیتی visual studio 2008 را نصب کنم که تا وسط نصب جلو رفت و خطا داد.
    در فایل زیر یه عکس و فایل text خطا را گذاشتم ، کمکم کنید تا بتونم نصب کنم

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه Altaiir7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    من باید تا 5 روز دیگه یک پروژه تحویل بدم که دفترچه تلفن هستش
    همه قسمتهاشو نوشتم فقط یه الگوریتم میخوام که بتونه اسامی داخل دفترچه رو بر اساس نام یا نام خانوادگی مرتب کنه (یعنی آرایه ای از کارکتر)
    زبان برنامه نویس من هم c++ هستش
    ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

با سلام نرم افزار آموزش سی شارپ که توی فروشگاه سایت هست برای آموزش مناسب هست یا نه چون قصد دارم اونا بخرم ممنون.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

یه سوال درباره ی سی شارپ
    لطفا فقط برنامه نویس های حرفه ای ج بدن

من داخل یه برنامه بازرگانی 2تا فرم دارم.
    می خوام بین 2تا فرم ارتبااط آنی برقرار کنم
    یعنی وقتی هی 2 فرم رو باز دارم بتونم با یکی دیگری رو کنترل کنم.
    وقتی داخل یکی اطلاعات وارد میشه 2ومیشم آپدیت بشه
    اگه جواب گرفتم شیرینی راهنمایی تون فراموش نمیشه
    پس با دقت ج بدین

پروفشنال hadi_vazi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    چالوس

پيش فرض

سلام یه پروژه دارم که تا 4 شنبه باید تحویل بدم نمی دونم این سوالو کجا بپرسم اگه امکانش هست همین جا جوابمو بدید.
    من می خوام تو برنامه توربو پاسکال برنامه ای بنویسم که نمره 10 تا دانشجو رو بگیره و سومین نمره کلاس رو چاپ کنه یعنی نمره سوم تو محدوده خاصی نباشه هر نمره ای بود فقط اگه سومین بود چاپ بشه.
    تا یه حدی با آراریه آشنائی دارم فقط نمیدونم چطور برای برنامه معلوم کنم سومین نمره کدومه.

کاربر فعال انجمن دات نت عــــلی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض

بنام خدا.
    سلام.
    یه سوال درباره ی سی شارپ
    لطفا فقط برنامه نویس های حرفه ای ج بدن

من داخل یه برنامه بازرگانی 2تا فرم دارم.
    می خوام بین 2تا فرم ارتبااط آنی برقرار کنم
    یعنی وقتی هی 2 فرم رو باز دارم بتونم با یکی دیگری رو کنترل کنم.
    وقتی داخل یکی اطلاعات وارد میشه 2ومیشم آپدیت بشه
    اگه جواب گرفتم شیرینی راهنمایی تون فراموش نمیشه
    پس با دقت ج بدین
    سلام دوست خوبم.این کار شما قبلاً سوالاتش در سایت مطرح شده.همچین حرفه ای هم نیست.کار خیلی رایج و قدیمی هست.
    شما باید از عملیات بایندینگ استفاده کنید.

سلام یه پروژه دارم که تا 4 شنبه باید تحویل بدم نمی دونم این سوالو کجا بپرسم اگه امکانش هست همین جا جوابمو بدید.
    من می خوام تو برنامه توربو پاسکال برنامه ای بنویسم که نمره 10 تا دانشجو رو بگیره و سومین نمره کلاس رو چاپ کنه یعنی نمره سوم تو محدوده خاصی نباشه هر نمره ای بود فقط اگه سومین بود چاپ بشه.
    تا یه حدی با آراریه آشنائی دارم فقط نمیدونم چطور برای برنامه معلوم کنم سومین نمره کدومه.

---------
    التماس دعا.

7. این کاربر از عــــلی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه babakiyan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تو میدونی.....

پيش فرض

سلام
    این برنامه ماشین حساب اگه بخوایم دکمه مساوی رو بذاریم کد چی باید داخلش بذاری تا وقتی فشارش میدیم مساوی نتیجه رو بهمون بده ؟

کاربر فعال انجمن دات نت عــــلی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض

بنام خدا.
    سلام
    این برنامه ماشین حساب اگه بخوایم دکمه مساوی رو بذاریم کد چی باید داخلش بذاری تا وقتی فشارش میدیم مساوی نتیجه رو بهمون بده ؟
    سلام.
    اگه از دو کادر متن استفاده میکنید متن رو باید تبدیل به عدد کند و در متغیری ذخیره کنید سپس جمع یا تفریق انجام بدید.
    مثلا c=a+b
    اگر از یک کادر متن استفاده میکنید باید مقدار اولیه رو در حافظه (در متغیری) ذخیره کنید سپس مقدار قبلی رو با مقدار جدید جمع یا تفریق یا ... کنید.
    التماس دعا.

10. این کاربر از عــــلی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Altaiir7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

سلام میشه یه فایل پی دی اف آموزشی visual studio قسمت Windows App رو برام پیدا کنی ؟؟؟ شرمنده دیگه تو فروم نگشتم !!

داره خودمونی میشه Rapidbaz's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    کره زمین

پيش فرض معکوس الگوریتم این تابع چی میشه ؟

سلام ما یک تابع داریم به اسم تابع ساخت یوزرنیم.CUN
    Private Function [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] () As [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Dim expression As [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] = ""
    Dim num As [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] = 1
    Do
    expression = (expression & [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] , "0.0000", [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] , [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ), 3))
    num = CByte((num + 1))
    Loop While (num <= 3)
    Return [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (expression, "000000000000", [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] , [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ). [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ("0"c, "5"c)
    End Function
    یک تابع دیگه به نام ساخت پسوردCPW
    Private Function [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (ByVal UserName As [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) As [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Dim num2 As [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] = 0
    Dim str3 As [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] = ""
    Dim start As [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] = 0
    UserName = UserName. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (" ", "")
    UserName = [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (UserName)
    UserName = UserName. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (New [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] () { "0"c })
    start = [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (UserName, 1, 1))
    str3 = [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (UserName, 2, 1)
    UserName = [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (UserName, start)
    num2 = CByte( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (UserName))
    Dim list As New [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (Of [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
    Dim num4 As [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] = num2
    Dim i As [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] = 1
    Do While (i <= num4)
    start = CByte((start + 1))
    Dim item As [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] = [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (CLng((start Xor [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (UserName, i, 1))))), 1)
    If (item = "0") Then
    item = str3
    End If
    list. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (item)
    i = CByte((i + 1))
    Loop
    Return [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (list. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] , ""). [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (" ", ""))
    End Function
    و در نهایت تابعی به اسم ExtractPsswordCountor که در اینجا بهش می گیم EPC

Private Function [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (ByVal Password As [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] , ByRef Countor As [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) As [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Dim str2 As [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] = ""
    Try
    Dim str3 As [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] = [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (Password, 2, 2)
    Password = ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (Password, 1, 1) & [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (Password, 4))
    Dim str4 As [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] = [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (Password, 1, CInt( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (CDbl(( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (CDbl((CDbl( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (Password)) / 2))) - 1)))))
    Countor = [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (Password, CInt( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (CDbl((CDbl( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (Password)) / 2))))), 2))
    Countor = CInt( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (CDbl((CDbl(Countor) * [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (str3)))))
    Dim str5 As [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] = [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (Password, CInt( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (CDbl(( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (CDbl((CDbl( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (Password)) / 2))) + 2)))))
    str2 = (str4 & str5)
    Catch exception1 As [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (exception1)
    Dim exception As [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] = exception1
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    End Try
    Return str2
    End Function
    خوب اول برنامه با استفاده از CNU یک کد تولید می کنه Code1

بعد کد تولید شده رو داخل EPC می زاره و کد جدیدی به دست میاد Code2

در نهایت با استفاده از Code1 در تابع CPW کد نهایی آماده می شه Code3

حالا اگر Code3 با Code2 برابر بود برنامه اجرا خواهد شد.
    حالا ما برای تولید کد باید این روند رو برعکس طی کنیم

یعنی اول با استفاده از یوزرنیمی که برنامه بهمون داده Code1 و قراردادن اون داخل CPW یک کد بدست بیاریمCode3
    بعد با معکوس کردن الگوریتم تابع EPC کاری کنید که با دادن Code3 به ما کد Code2 رو بده.

این Code2 در واقع همون کدی هست که باید در برنامه به جای سریال وارد کنیم.

حالا سوال اینه معکوس الگوریتم تابع EPC چی میشه؟
    Last edited by Rapidbaz; 26-02-2012 at 07:28.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •