تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 49 از 2365 اولاول ... 3945464748495051525359991495491049 ... آخرآخر
نمايش نتايج 481 به 490 از 23644

نام تاپيک: راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

آخر فروم باز 2299's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    همین نزدیکی

پيش فرض

سلام
    چراصدا خراب شد؟نباید اینطور بشه؟فقط صدای بلندگوها قطع میشن.به نظر من شما کل سیمهای اسپیکرهارو یه چک بکنی بد نیست.
    دستتوندرد نکنه بعد عید میرم چند متر سیم میخرم خودم سیم کشی مبکنم اینطوری فایده نداره

Moderator hamidR15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام و ممنون از توجه تون
    من یه امپلی ساند استریم pca 2.360 دارم
    می خوام یه باند خوب بخرم و قیمتش تا حدود 150000 تومن باشه و به این امپلی بخوره
    تا حد امکان می خوام باند قوی و با کیفیتی باشه و تو بازار موجود باشه
    ممنون می شم اگه منو راهنمایی کنین
    مرسی
    فکر کنم p953مناسب باشه.از سیم بلندگوی 16AWG استفاده کن.

3. 2 کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator hamidR15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    خواهش میکنم یکی اینجا به داد ما هم برسه.الان چند وقته نمیدونم چی کار کنم
    من ضبط 6050 و باند 6975 دارم و تاقچه هم عوض کردم.همین
    الان میخوام با بودجه 300 تومان (حالا کم و زیاد)من رو راهنمایی کنید که چه amp و sub و tiuter بندازم
    برای sub میخوام باکس بندازم
    لطفا راهنمایی دقیق باشه.چون میخوام از تجربیات دوستان حرفه ای استفاده کنم

در مورد این sub pioneer هم اگر کسی چیزی میدونه توضیخ بده.
    یکی از دوستانم از دبی آورده.450000 میفروشه
    سلام
    ماشین چی هستش؟اگر سدان:
    امپ tra680.4
    ساب پیکاسو pw-12s
    از فکر Tweeter هم بیا بیرون.
    اگر بتونی T/Sپازمترهای ساب رو برام بنویسید من باکس مناسب رو براتون طراحی میکنم.
    تخته آمپ + کابل برق + سیم مناسب برای ساب + فیوز 80A+سیم RCA هم لازم دارید.
    این ساب جزو سابهای shallow میباشد.برای ماشینهائی که کمبود جا ارن استفاده میشه.قیمتش به ریال هستدیگه؟
    Last edited by hamidR15; 26-03-2009 at 01:04.

5. این کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

فکر کنم p953مناسب باشه.از سیم بلندگوی 16AWG استفاده کن.
    اخه p953 که پیدا نمیشه!من می خواستم ساند استریم sst 6.9 که 150 وات و 3 اهمیه
    نظرتون چیه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Toranj_mhg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

بنده دیروز یه موضوع جدید در مورد یه ضبط گمنام ایجاد کردم و با توجه به اینکه بعد از 24 ساعت کسی جوابی نداد، نتیجه گرفتم که این ضبطو نگیرم... حالا از دوستان کمک می خوام که بدونم با رنج قیمت حدود 100 الی 120 یه پخش معمولی کمی رو به خوب (کیفیت صدا خوب باشه ولی قدرت صدا مهم نیست)،چی پیشنهاد می دین؟؟ ... البته بعلاوه یه جفت باند که نیازی به آمپ نداشته باشه ،که اینم بیشتر از 70 تومن نشه (اگه پخش 100 تومنی واسه باند 70 تومنی زیاده ، یه پخشی پیشنهاد بدین که براش زیاد نباشه!) ضمنا اگه مهمه ماشین، پراید هاچ بک هست راستی یادم رفت usb هم بخوره!
    در آخر بگم که هر چی ارزونتر در بیاد بهتره به شرطی که فدای کیفیت دلخواهم نشه! حتی اگه کلش تا 300 تومنم شد ، عیب نداره ولی خب اگه ارزون در بیاد این گوشی موبایلم هم با بقیه پولم عوض می کنم!!!!!
    با تشکر از همتون
    Last edited by Toranj_mhg; 26-03-2009 at 22:55.

حـــــرفـه ای D r i v e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

بنده دیروز یه موضوع جدید در مورد یه ضبط گمنام ایجاد کردم و با توجه به اینکه بعد از 24 ساعت کسی جوابی نداد، نتیجه گرفتم که این ضبطو نگیرم... حالا از دوستان کمک می خوام که بدونم با رنج قیمت حدود 100 الی 120 یه پخش معمولی کمی رو به خوب (کیفیت صدا خوب باشه ولی قدرت صدا مهم نیست)،چی پیشنهاد می دین؟؟ ... البته بعلاوه یه جفت باند که نیازی به آمپ نداشته باشه ،که اینم بیشتر از 70 تومن نشه (اگه پخش 100 تومنی واسه باند 70 تومنی زیاده ، یه پخشی پیشنهاد بدین که براش زیاد نباشه!) ضمنا اگه مهمه ماشین، پراید هاچ بک هست راستی یادم رفت usb هم بخوره!
    در آخر بگم که هر چی ارزونتر در بیاد بهتره به شرطی که فدای کیفیت دلخواهم نشه! حتی اگه کلش تا 300 تومنم شد ، عیب نداره ولی خب اگه ارزون در بیاد این گوشی موبایلم هم با بقیه پولم عوض می کنم!!!!!
    با تشکر از همتون
    پخش من پیشنهاد میکنم 3050 پایونیر بخرین و یو اس بی هم میخوره
    باند هم میتونین کنوود 718 بخرین

9. 2 کاربر از D r i v e r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Toranj_mhg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

پخش من پیشنهاد میکنم 3050 پایونیر بخرین و یو اس بی هم میخوره
    باند هم میتونین کنوود 718 بخرین
    آقا دمت گرم فقط اگه قیمت دقیق اینا رو بگین ممنون میشم ... یه مغازه هم که تو تهران خوب باشه و بهم نندازن ،اگه دوستان معرفی کنند ، بنده نوازی می کنند!!!!!!

حـــــرفـه ای D r i v e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

آقا دمت گرم فقط اگه قیمت دقیق اینا رو بگین ممنون میشم ... یه مغازه هم که تو تهران خوب باشه و بهم نندازن ،اگه دوستان معرفی کنند ، بنده نوازی می کنند!!!!!!
    چند وقت پیشم گفتم یکی از بچه های همینجا بسته بود 3050 رو 117 تومن
    باند هم حول و حوش 70 تومن باید باشه
    ببخشید من کرمانشاه هستم

12. 3 کاربر از D r i v e r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    کنوود 718 =85-80

3050=115-120
    Last edited by privatedlove; 27-03-2009 at 13:39. دليل: غلط نوشتاری

14. 2 کاربر از privatedlove بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Farshadd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    خرم آباد

پيش فرض

اشتباه نکنید من خودم پرشیا دارم ساب رو با باکس تو صندوق گذاشتم چون نخواسته بودم تاقچه رو عوض کنم اصلا بیس خوبی حس نمیشه به نظر من.درسته باکس برای ماشینایی مثه 206 خوبه که صندوقشون کوچیکه ولی اونم جاگیر که بیس رو آدم حس کنه 2.دیگه شما که باید بهتر بدونی خازن برای تنظیم ولتاژ. یه 206 2 تا آمپ داره یه 2 ووفر یکیش کم شده یه جفت 6975 و یه جف کنوود دو تا تیوتر که خازن نیاز شد برای اینکه باتری مشکل ایجاد میکرد

دوست عزیز، حرف شما تا حدودی درسته. ولی نه کامل.

باکس هایی که به صورت آماده در بازار هستن به هیچ وجه به پای باکس هایی که خودتون با توجه به پارامتر های ساب میسازید نمیرسه.

همچنین برای حلل این مشکل که صدای باکسها به بیرون نمیاد راه های زیادی هست.

من برای یکی از دوستان که باکس ها رو انداخته بود توی صندوق اومدم تاقچه رو از چند جا پاره کردم و به جاش از این توری فلزی مشکی ها به صورت یه دست انداختیم که خیلی هم خوب شد. تازه برای اینکه مقاومت تاقچه فراموش نشده باشه 2 تا میله هم بردیم جوش کردیم از اینور تا اونور.

یک راه دیگه که اونم خیلی راحت عملیه بیایید به اندازه باند های 6 اینچ در 9 اینچ تاقچه رو سوراخ کنید و روی اون رو از این قاب های خربزه ای ببندید . اینجا دونه ای 1000 تومن. تازه اگه پوسته های با کلاس مثل 718 پیدا کنید خیلی بهتره. چون هم خوشگتره هم بزرگتره.

حمید جان این کارهایی رو که گفتین کردم چیزی من متوجه نشدم مه قدرت کم بشه فقط خیلی صدا خراب شد
    جلیل یه کار دیگه هم کن (همون کار حمید هست با روش دیگه)

تمام خروجی رو بنداز روی باندای عقب و البته بالانس چپ و راست هم صفر (وسط ) باشه یه آهنگ bass دار بذار و برو تو صندوق. به صدا دقت کن و به ذهنت بسپار. حالا سیم های یک باند عقب رو باز کن و جای دوتا سیم همون باند ( مثبت و منفی) رو عوض کن و ببند و به صدا دقت کن. در حالتی که بیس عمیق تری داره و کیفیت صدای بهتره همون حالت رو انتخاب کن.

حالا صدا رو تقسیم کن بین 4 تا باند. اگه دیدی کیفیت اومد پایین و baasت خراب شد. یه کاری کن. و اون هم اینه که سیم های هر دوتا باند عقب رو عوض کنی. یعنی مثبت فعلی هر باند رو بدی به منفی فعلی و منفی فعلی به مثبت فعلی.

اگه متوجه نشدی باز هم بگو تا دوباره با شکل منظورم رو بگم.

از زحمات باره تشکر میکنیم

Last edited by Farshadd; 27-03-2009 at 11:58.

16. 2 کاربر از Farshadd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 12 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 12 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •