تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 49 از 60 اولاول ... 3945464748495051525359 ... آخرآخر
نمايش نتايج 481 به 490 از 600

نام تاپيک: مشاوره و راهنمايي براي خريد ساير قطعات ( شامل مودم , كارت صدا , فن و .. )

کاربر فعال انجمن سخت افزار becareful's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

بخشید ولی بهتره با اطلاعات ناقص و بعضا غلط در مورد چیزهایی که اطمینانی نداریم بزاریم دوستان وارد تر راهنمایی کنند که اطلاعات کاملتری دارند اینطوری دوستانی که طلب راهنمایی میکنند گمراه نمیشن و به راه کج هم نمیرن من اینو کلی گفتم البته منظورم به شخص شما نبود من خودمم اگر چیزی رو ندونم یا حداقل شک داشته باشم یا معلومات در موردش قدیمی باشه سعی میکنم یه سرچ کوچیک تو اینترنت بزنم یا اینکه اصلا نظری نمیدم در موردش .
    دوست عزیز الان استاندارد 802.11n هم اومده و استاندارد 802.11g استاندارد قدیمی محسوب میشه و همه نوتبوک ها حتی نوتبوک های قدیمی هم از این این استاندارد پشتیبانی میکنن اگرم نکنن مشکلی نداری استانداردهای شبکه بیسیم با هم کار میکنن , در ضمن accesspoint برای wlan هست نمیشه با hub مقایسش کردی ربطی نداره اون تو Lan هست در ضمن دیگه که الان همه hub ها hub switch هستن دیگه تقریبا وقتی میگیم Hub منظور همون hub switch هست .
    802.11 تازه توی ایران راه افتاده!(اصطلاح Hub رو شما بالا نوشتید بعد من اشاره کردم که مثل اون نیست) برای محدوده 20 متری! میخواید n رو پیشنهاد بدید ؟میدونید قیمت کارت n بیشتر از g هست؟(غیر از اینکه notebook ش n باشه ) تک تک جمله هایی که بالا نوشتید جای بحث داره. چطوری شما یه wifi n رو با g میتونید با هم متصل کنید دیگه خیلی جای بحث داره!!!!
    Last edited by becareful; 27-07-2008 at 20:35.

اگه نباشه جاش خالی می مونه feri_1054's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    ونکوور

پيش فرض

سلام به دوستان، میخواستم بدونم مشخصه های یک mp3player خوب برای خریداری چیه؟ لطفا سریعا کمکم کنین، مرسی

آخر فروم باز shazdeh23's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    Capital Of History Of Iran

پيش فرض

سلام
    پرینتر همه کاره بدون فکس برای کار خونه تا قیمت 100000 تومان چی بگیرم؟؟
    ممنون

آخر فروم باز Bracket's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

802.11 تازه توی ایران راه افتاده!(اصطلاح Hub رو شما بالا نوشتید بعد من اشاره کردم که مثل اون نیست) برای محدوده 20 متری! میخواید n رو پیشنهاد بدید ؟میدونید قیمت کارت n بیشتر از g هست؟(غیر از اینکه notebook ش n باشه ) تک تک جمله هایی که بالا نوشتید جای بحث داره. چطوری شما یه wifi n رو با g میتونید با هم متصل کنید دیگه خیلی جای بحث داره!!!!
    اینا در حد بدهیاته رو چیش میخوای بحث کنی نیازی به بحث نیست تو گوگل تک تک این مسائل رو جستجو کنی میبینی همینه که من گفتم .

داره خودمونی میشه AC Schnitzer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام به دوستان، میخواستم بدونم مشخصه های یک mp3player خوب برای خریداری چیه؟ لطفا سریعا کمکم کنین، مرسی
    اول از همه مارک (برند) معتبر بگیر
    Iriver و Creative و SamSung رو پیشنهاد میکنم.
    به این مارک های مذخرف چینی که معمولا یه LCD بزرگ داره و اسپیکر خوبی هم روشون نصب هست برای گوش دادن آزاد اعتماد نکن.
    سایز LCD مهم هست هرچه LCD بزرگتر باشه مراقبت ازش سخت تره یعنی اگه بزاری تو جیبت امکان شکستنش بیشتره.
    به فرمت های که ساپورت میکنه توجه کن. حتما فرمت هایی رو که متداول هست مثل wma رو پشتیبانی کنه.
    فرمت و مدتی که صدا ضبط میکنه هم بسیار اهمیت داره.
    اگه حافظه خودش محدود هست مموری رو پشتیبانی کنه
    به داشتن دوربین زیاد توجه نکن چون معمولا (غیر از مارک های معتبر) کیفیت شون از اونی که روش مینویسن کمتره.

کاربر فعال انجمن سخت افزار becareful's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

اینا در حد بدهیاته رو چیش میخوای بحث کنی نیازی به بحث نیست تو گوگل تک تک این مسائل رو جستجو کنی میبینی همینه که من گفتم .
    شما گفتید مثل hub عمل میکنه.هاب توی بازار یعنی usb hub و swich همون swich ه .کجا توی کدوم سایت شما دیدی که یه شبکه wireless n با مثلا g ارتباط برقرار کنه؟
    سلام
    پرینتر همه کاره بدون فکس برای کار خونه تا قیمت 100000 تومان چی بگیرم؟؟
    ممنون
    توی تاپیک خودش مطرح کنید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهرون دیگه!!!

پيش فرض

سلام بچه ها.با 15-16 تومن چه موسی بگیرم؟و آیا بی سیم بگیرم یا با سیم؟

حـــــرفـه ای vioman's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    روی سیم ر!

پيش فرض

سلام بچه ها.با 15-16 تومن چه موسی بگیرم؟و آیا بی سیم بگیرم یا با سیم؟
    به نظر من موس A4tech مدل X7 در این سطح قیمت عالیه

9. 2 کاربر از vioman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه vivid806's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    Zahedan

پيش فرض

سلام
    بهترین و قوی ترین فن پردازنده الان تو بازار چی هست که بتونم بگیرم قیمتش مهم نیست
    ممنون

حـــــرفـه ای vioman's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    روی سیم ر!

پيش فرض

سلام
    بهترین و قوی ترین فن پردازنده الان تو بازار چی هست که بتونم بگیرم قیمتش مهم نیست
    ممنون
    فن های پردازنده در رده High end اختلافات جزئی دارند اگر شما مشکل هزینه ندارین متونید از خنک کننده هایی که توسط مایعات دما رو کنترل میکنند استفاده کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •