تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: چه کسی برترین کشی کج کار wwe در سال 2012 است؟

راي دهنده
55. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • رندی اورتن

10 18.18%
  • کریس جریکو

0 0%
  • جان سینا

10 18.18%
  • آندر تیکر

10 18.18%
  • سی ام پانک

3 5.45%
  • بیگ شو

0 0%
  • سین کارا

0 0%
  • ری میستریو

5 9.09%
  • د میز

0 0%
  • تریپل اچ

12 21.82%
  • شیمس

2 3.64%
  • کریسشن

0 0%
  • مارک هنری

0 0%
  • آلبرتو دلریو

1 1.82%
  • کین

2 3.64%
صفحه 49 از 287 اولاول ... 394546474849505152535999149 ... آخرآخر
نمايش نتايج 481 به 490 از 2862

نام تاپيک: کشتی کج

آخر فروم باز MORINIO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ESF

پيش فرض

اما آندرتیکر, موارد بدی در موردش هست:

اینکه همین الان هم از خیلی ها مثل باتیستا و گریت خالی میخوره.
    جوک نگو رفیق

باتیستا رو که همش داره می بره آخرین بار هم گرت خالی رو پین کرده

آخر فروم باز Ali Pacino's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    021

پيش فرض

ظاهرا کسی توی رفته ها طرفدار بیل گلدبرگ نیست!

حق دارید.

آخه اکثر سوپراستارهایی که شما طرفدارشون هستید رو براحتی زده و حتی ضایعشون کرده.

...

باتیستا که کتک خور همیشگی گلدبرگ بوده (= گلدربرگ خیلی قشنگ حالش رو می گرفته)

فرار زشته باتیستا از رینگ رو که یادتون نرفته؟

...

راک که خیلی زشت از گلدبرگ میخوره و در برابر گلدبرگ حسابی منفی میشه.

وقتی راک رو در اون رویایی بزرگ جلوی ملت ضایع میکنه که یادتون نرفته؟

...

استون کلد که از گلدبرگ حساب می بره و حتی از نگاه های گلدبرگ می ترسه.

...

HHH رو که براحتی میزنه و حتی HHH مجبور میشه برای کسی که بتونه گلدبرگ رو مصدوم کنه جایزه کلان تعیین کنه.

...

براک لسنر رو با اون همه ادعا, خیلی نرمال شکست میده.

و ...

----------------------

واقعا گلدبرگ لحظه های بیاد ماندنی زیاد داشته:

وقتی شون مایکل و HHH و اگر اشتباه نکنم هاردی رو, با هم متلاشی میکنه.

وقتی کین رو با 4 نفر دیگه از جمله باتیستا, له میکنه.

وقتی باتیستا و HHH رو باهم شکست میده.

وقتی باتیستا رو حتی با کمک فلر, وادار به فرار از رینگ میکنه.

----------------------

تا جایی که من می دونم فقط آندرتیکر برخورد خاصی با گلدبرگ نداشته.

اما آندرتیکر, موارد بدی در موردش هست:

اول اینکه سالهای اول ورودش خیلی معمولی بوده و از خیلی ها میخورده.

دوم اینکه همین الان هم از خیلی ها مثل باتیستا و گریت خالی میخوره.
    دوست عزیز اولا گلدبرگ همیشه کاراکترش مثبت بوده اما خیلی از سوپر استارها از جمله همین آندرتیکری که شما هم اشاره کردین منفی هم بودن غول آخر کاراکتر منفی ها تریپل اچ هست که خیلی از این قهرمانی هاش رو مدیونه همینه و اکثر مسابقاتش رو با نامردی می برده اما الان کاراکترش مثبته
    ولی من تا حالا یادم نمی یاد که گلدبرگ و آندرتیکر بدون نامردی مسابقه ای رو باخته باشن
    دوما همه ی این مسابقه ها نمایشی هست و برنده و بازنده از قبل مشخصه اگه واقعی بود مسلما کسی از زیر دست بیگ شو زنده بیرون نمی یومد در صورتی که از خیلی ها خورده براک لزنر واقعا بد جوری چپ و راستش می کرد
    بعد در مورد استون کلد هم بگم که محبوب ترین کشتی کج کاره قرن شده و تو این اواخر که جنرال منیجر بود گلدبرگ یارش بود که در آخر تو مسابقه با براک لزنر استون کلد آخرش نامردی می کنه و استانرش رو به گلدبرگ می زنه بعد اون مسابقه بود که 3 تاشون از کشتی کج ناپدید شدن گلدبرگ و استون کلد رفتن سراغ هالیوود و براک هم رفت سراغ فوتبال آمریکایی یا راگبی
    تو کشتی کج من خودم اینا رو از همه بیشتر قبول دارم سعی هم کردم به ترتیب باشه البته من الان خیلی کمتر کشتی کج نیگا می کنم الان جان سینا و باتیستا سوپراستارای WWE هستن
    1.استون کلد
    2.گلدبرگ
    3.آندرتیکر
    4.براک لزنر
    5.راک
    6.تریپل اچ
    7.هوگان

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض ...

جوک نگو رفیق

باتیستا رو که همش داره می بره آخرین بار هم گرت خالی رو پین کرده
    عزیزم مثل اینکه حالت خوب نیست.

تا جایی که من دیدم باتیستا سوپراستار دوره است و به ازای هر شکستش از Undertaker, حداقل دوبار می برتش.

...

مثل اینکه یادت رفته گریت خالی هم توی نبرد یک به یک, آندرتیکر رو با چند ضربه کوتاه شکست داد. به قول گزارشگر اون مسابقه, ویرانش کرد.

...

بعد هم

افتخار می کنی که آندر تیکر یکی می بره یکی می بازه؟ این که میشه معمولی.

با مسابقات گلدبرگ مقایسه کن.

من تا حالا یادم نمی یاد که گلدبرگ و آندرتیکر بدون نامردی مسابقه ای رو باخته باشن
    گلدربرگ رو منم ندیدم بدون نامردی ببازه. تازه اونم معمولا نامردی چند نفری (یعنی چند نفر با هم که تازه نامردی هم می کنند).

...

اما اندر تیکر زیاد باخته اون هم بدون نامردی. فیلمهاشو دارم. اگر خواستی از فیلمها عکس بگیرم و آپلود کنم.

نمونه اش همون مسابقه ای که به دوستمون گفتم و در اون تک به تک به گریت خالی می بازه. بدون هیچ عامل دیگه ای. خیلی زشت هم می بازه.

دوما همه ی این مسابقه ها نمایشی هست و برنده و بازنده از قبل مشخصه اگه واقعی بود مسلما کسی از زیر دست بیگ شو زنده بیرون نمی یومد در صورتی که از خیلی ها خورده براک لزنر واقعا بد جوری چپ و راستش می کرد
    بله. اینو تقریبا همه می دونند. اما خوب گلدبرگ حتما چیزی داشته که نمایشهای خوبی براش ترتیب میدادن.

تازه در مبارزه های گلدبرگ چیزهایی پیش اومده که کاملا مشخصه برنامه ریزی شده نبوده اما باز هم گلدبرگ در اون لحظه ها نشون داده که چرا بهش می گفتند Animal.

(حیف. فکر کنم الان این کلمه رو برای باتیستا به کار می برند).

عد در مورد استون کلد هم بگم که محبوب ترین کشتی کج کاره قرن شده و تو این اواخر که جنرال منیجر بود گلدبرگ یارش بود که در آخر تو مسابقه با براک لزنر استون کلد آخرش نامردی می کنه و استانرش رو به گلدبرگ می زنه بعد اون مسابقه بود که 3 تاشون از کشتی کج ناپدید شدن گلدبرگ و استون کلد رفتن سراغ هالیوود و براک هم رفت سراغ فوتبال آمریکایی یا راگبی
    این مسابقه رو هم دارم. استون کلد با نامردی استانر رو میزنه.

اما حتما ترس در چهره استون کلد در مقابل گلدربرگ رو در مقاطع مختلف دیدی.

من خودم اینا رو از همه بیشتر قبول دارم سعی هم کردم به ترتیب باشه البته من الان خیلی کمتر کشتی کج نیگا می کنم الان جان سینا و باتیستا سوپراستارای WWE هستن
    1.استون کلد
    2.گلدبرگ
    3.آندرتیکر
    4.براک لزنر
    5.راک
    6.تریپل اچ
    7.هوگان
    بله. الان سنا و باتیستا سوپر استار هستند. ظاهرا سنا هم سوپراستارتره.

در مورد لیست قبول داشتنتون نمی دونم ملاکتون چیه. ولی اگر قدرته که استون کلد مطمئنا بعد از گلدبرگ قرار میگیره.

موفق باشید.

آخر فروم باز Mojtaba-MCI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

من بازیه راک و گلدبرگ رو دیدم...راک خیلی هم بد نباخت و در کل بازی تونست گلدبرگ رو خوب بزنه!اینایی که من شنیده بودم که می گفتن گلدبرگ زد راک رو ترکوند و این حرفا همش اغراق بوده ، در جواب دوستمون nw_nk!!!بازم خیلی ناراحتم که چرا راک از کشتی کج رفت...
    البته ترتیب اول بودن محبوبیت بازیکنان کشتی کج رو هم براتون بگم از اول تا سوم...
    1)هالک هوگن.
    2)راک.
    3)استون کلد استیو آستن.

بای!
    Last edited by Mojtaba-MCI; 18-03-2008 at 18:16.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض ...

من بازیه راک و گلدبرگ رو دیدم...راک خیلی هم بد نباخت و در کل بازی تونست گلدبرگ رو خوب بزنه!اینایی که من شنیده بودم که می گفتن گلدبرگ زد راک رو ترکوند و این حرفا همش اغراق بوده ، در جواب دوستمون nw_nk
    1- خوبه که حداقل میگید راک به گلدبرگ باخت و مشکلی با این قضیه ندارید.

خیلی ها درک همین مرحله هم براشون سخته و همچین مسابقاتی رو (عمدا) فراموش می کنند.

-----------------

2- نمی دونم مسابقه گلدبرگ و راک رو کامل دیدی یا نه؟

حتی گزارشگر هم داشت به راک می خندید. " Don't Worry Rock "

...

گلدبرگ براحتی راک رو پرتاب میکرد.

راک هر از گاهی از رینگ فرار می کرد.

راک به گلدبرگ سیلی زد که میشه گفت فن دخترهاست و گلدبرگ خوشش هم اومد.

در پایان هم که گلدبرگ با 2 اسپیر عالی و یک جک اسلم باورنکردنی (راک رو روی یک شانه نگه داشت) راک رو شکست داد.

قسمتهایی از وسط مسابقه که دیدید راک هم مقداری زد دیگه باید برای تماشاچی WWE عادی باشه. گلدبرگ هم باید یکم خودش رو به مصدومیت میزد تا راک هم بتونه چند ضربه بزنه.

...

هفته قبلش هم که گلدبرگ وسط سخنرانی راک اومد و یک اسپیر جلوی ملت بهش زد و ضایع اش کرد. " You're Next "

...

دیگه قرار بود چی سر راک بیاد تا بگن ضایع شده؟

...

مردم هم که راک رو هو می کردند.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض ...

Ali Pacino و MORINIO

پاسخ شما رو در صفحه قبل دادم. حتما چک کنید.

---------------------------------

و اما جدا از بحث مسابقات که نشان دهنده قدرت گلدبرگه.

اگر فنهارو بررسی کنید می بینید که سخت ترین فن, جک اسلمه (فن پایانیه گلدبرگه).

اجرای این فن واقعا به قدرت زیادی نیاز داره.

در این فن

1- نه فردی که فن روش اجرا میشه می تونه به شما کمک کنه

2- و نه اینکه تکیه گاهی برای بالا بردن اون فرد هست.

یعنی کاملا باید با قدرت خودتون طرف رو بالا ببرید.

در فنهای نسبتا قدرتی دیگه اینطور نیست:

مثلا

در بامب (فن پایانی باتیستا) تکیه دادن فرد مورد نظر به سینتون کاملا بهتون در بالا بردنش کمک میکنه.

در بامب قدرتی (که خیلی ها می زنند) فرد مورد نظر از همون اول بالای شماست. مثلا از روی چهارچوب رینگ بلندش می کنید.

در چاک اسلم (که کین زیاد میزنه) فرد مورد نظر می پره تا در اجرای فن به شما کمک کنه. بعضی وقت ها هم که 1 متری می پره و فن خیلی رویایی میشه.

در فن جان سنا (اسمش رو نمی دونم) شما خم میشید و فرد مورد نظر رو سوار می کنید. بعد راست می ایستید و طرف بالای شما خواهد بود. البته راست کردن بدن در پایان فن کمی سخته.

و ...

اما توی جک اسلم (فن پایانی گلدبرگ) نه می تونید خم شید و طرف رو سوار کنید و طرف مقابل هم نمی تونه به شما هیچ کمکی بکنه.

حالا این به کنار. گلدبرگ این فن رو روی کسانی مثل مارک هنری و ... میزنه.

راستی مورد بد دیگه ای که در باره آندرتیکر به ذهنم رسید, قدرت کمشه.

کاملا مشخصه که قدرت کافی برای اجرای فن های قدرتی رو نداره.

نمونه اش فن چاک اسلم که کاملا هم قدرتی نیست. اما آندر تیکر بارها سر این فن آبروریزی راه انداخته.

بدترین چاک اسلم تاریخ WWE رو که دیدید؟

وقتی آندر تیکر می خواهد به هوگان, چاک اسلم بزنه. هوگان ظاهرا خسته است و نمی تونه بپره و به آندرتیکر در اجرای فن کمک کنه. آندر تیکر 2 3 بار تلاش میکنه هوگان رو بالا ببره و حتی نمی تونه اونرو از زمین جدا کنه. بالاخره آندرتیکر یک چیزی توی گوش هوگان میگه و هوگان این بار 1 متری می پره تا آندرتیکر بتونه چاک اسلم رو درست اجرا کنه. صحبت آندر تیکر با هوگان رو برای اجرای فن همه می بینند و خیلی ضایع میشه.

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    021

پيش فرض

Ali Pacino و MORINIO

پاسخ شما رو در صفحه قبل دادم. حتما چک کنید.

و اما جدا از بحث مسابقات که نشان دهنده قدرت گلدبرگه.

اگر فنهارو بررسی کنید می بینید که سخت ترین فن, جک اسلمه (فن پایانیه گلدبرگه).

اجرای این فن واقعا به قدرت زیادی نیاز داره.

در این فن

1- نه فردی که فن روش اجرا میشه می تونه به شما کمک کنه

2- و نه اینکه تکیه گاهی برای بالا بردن اون فرد هست.
    من حرف شما رو کاملا تایید می کنم ولی به نظر من قدرتیه براک ازنر هم یه چیز تو همین مایه هاست واقعا قدرت می خواد که این فن رو به بیگ شو بزنی که براک بارها این فن رو به اون و خیلی ها زده یه بارم رفت گوشه رینگ و بیگ شو رو انداخت پایین که رینگ کلا اومد پایین که تو این فن خود بیگ شو خیلی کمکش کرد
    در ضمن ملاک من هم علاقه شخصی بود و هم قدرتشون در کل استون کلد بین کشتی کج کارا یه چیز دیگست من خیلی مسابقه ازش دارم که آدم با دیدن هر کدومشون عاشقش می شه اون صحنه ای که با تریلی می یاد تو رینگ و به وینس و راک یه حالی می ده و اون صحنه هم که با آرنولد شوارتزینگر وسط رینگ با هم ویسکی می رن بالا اینا تازه پیش نماش بازی هاش بوده و بهترین مسابقاتش با راک تو سال 99 بود که راک با نامردی و به کمک وینس هم نتونست شکستش بده و مسابقه با شون مایکل که استون کلد با کمک مایک تایسون تونست برنده شه در صورتی که اکیپ شون مایکل که تریپل اچ و زینا بودن کلی پاچه خواریه تایسون رو کرده بودن تا نتیجه یه چیز دیگه بشه اما ... و خیلی مسابقات دیگه که رویایی بوده و تو خیلی هاشم بد بوده مثل مسابقه با برت هارت که خون خالی می شه و مسابقاتی که کاراکترش منفی بود و با تریپل اچ یار شده بود ولی بازم حرکاتش آدم رو دیونه می کرد

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    021

پيش فرض

من بازیه راک و گلدبرگ رو دیدم...راک خیلی هم بد نباخت و در کل بازی تونست گلدبرگ رو خوب بزنه!اینایی که من شنیده بودم که می گفتن گلدبرگ زد راک رو ترکوند و این حرفا همش اغراق بوده ، در جواب دوستمون nw_nk!!!بازم خیلی ناراحتم که چرا راک از کشتی کج رفت...
    البته ترتیب اول بودن محبوبیت بازیکنان کشتی کج رو هم براتون بگم از اول تا سوم...
    1)هالک هوگن.
    2)راک.
    3)استون کلد استیو آستن.

بای!
    عجیبه می شه شما منبعش رو هم بفرمایید
    ولی من استون کلد رو مطمئن هستم که اوله چون تو ماهواره دیدم گفت استون کلد محبوب ترین کج کار تمام دوران اونم به خاطر اینه که عشق مردم آمریکا دیونه بازیو و آبکی و متال و ... هست حالا این کارها رو جان سینا داره به یه شکل دیگه نشون می ده مثل رپریو و خیلی چیزای دیگه اما با این حالم فکر نمی کنم بتونه جا پای استون کلد بزاره چون Stone Cold Steve Austin Give Me Hell Yeah
    بعد استون هم هالک هوگان و گلدبرگ و راک در رده های بدین اما ترتیبش رو مطمئن نیستم

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض ...

من حرف شما رو کاملا تایید می کنم ولی به نظر من قدرتیه براک ازنر هم یه چیز تو همین مایه هاست واقعا قدرت می خواد که این فن رو به بیگ شو بزنی که براک بارها این فن رو به اون و خیلی ها زده یه بارم رفت گوشه رینگ و بیگ شو رو انداخت پایین که رینگ کلا اومد پایین که تو این فن خود بیگ شو خیلی کمکش کرد
    در ضمن ملاک من هم علاقه شخصی بود و هم قدرتشون در کل استون کلد بین کشتی کج کارا یه چیز دیگست من خیلی مسابقه ازش دارم که آدم با دیدن هر کدومشون عاشقش می شه اون صحنه ای که با تریلی می یاد تو رینگ و به وینس و راک یه حالی می ده و اون صحنه هم که با آرنولد شوارتزینگر وسط رینگ با هم ویسکی می رن بالا اینا تازه پیش نماش بازی هاش بوده و بهترین مسابقاتش با راک تو سال 99 بود که راک با نامردی و به کمک وینس هم نتونست شکستش بده و مسابقه با شون مایکل که استون کلد با کمک مایک تایسون تونست برنده شه در صورتی که اکیپ شون مایکل که تریپل اچ و زینا بودن کلی پاچه خواریه تایسون رو کرده بودن تا نتیجه یه چیز دیگه بشه اما ... و خیلی مسابقات دیگه که رویایی بوده و تو خیلی هاشم بد بوده مثل مسابقه با برت هارت که خون خالی می شه و مسابقاتی که کاراکترش منفی بود و با تریپل اچ یار شده بود ولی بازم حرکاتش آدم رو دیونه می کرد
    فنی که براک لزنر به بیگ شو زد رو یادمه. یک طرف رینگ کامل اومد پایین. کم سابقه بود. به قول خود شما بیگ شو هم حسابی باهاش راه اومد.

از نظر قدرت براک لزنر هم مطرح بود. اما در سطح گلدبرگ نبود.

گلدبرگ رودررو و بدون هیچ حرفی, براک لزنر رو شکست داد.

...

گلدبرگ نسبت به دیگران خیلی کم حضور داشته. اگر بیشتر بود مطمئن باشید حرف اول رو میزد. اون زمان که بود باتیستا جرئت نداشت سر راه گلدبرگ قرار بگیره. در حالیکه باتیستا استون کلد رو تنهایی می زد.

...

برای من دیگه فرقی نمیکنه بگن استون کلد محبوبترینه یا هوگان یا راک.

موفق باشید.

آخر فروم باز Mojtaba-MCI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

1- خوبه که حداقل میگید راک به گلدبرگ باخت و مشکلی با این قضیه ندارید.

خیلی ها درک همین مرحله هم براشون سخته و همچین مسابقاتی رو (عمدا) فراموش می کنند.

-----------------

2- نمی دونم مسابقه گلدبرگ و راک رو کامل دیدی یا نه؟

حتی گزارشگر هم داشت به راک می خندید. " Don't Worry Rock "

...

گلدبرگ براحتی راک رو پرتاب میکرد.

راک هر از گاهی از رینگ فرار می کرد.

راک به گلدبرگ سیلی زد که میشه گفت فن دخترهاست و گلدبرگ خوشش هم اومد.

در پایان هم که گلدبرگ با 2 اسپیر عالی و یک جک اسلم باورنکردنی (راک رو روی یک شانه نگه داشت) راک رو شکست داد.

قسمتهایی از وسط مسابقه که دیدید راک هم مقداری زد دیگه باید برای تماشاچی WWE عادی باشه. گلدبرگ هم باید یکم خودش رو به مصدومیت میزد تا راک هم بتونه چند ضربه بزنه.

...

هفته قبلش هم که گلدبرگ وسط سخنرانی راک اومد و یک اسپیر جلوی ملت بهش زد و ضایع اش کرد. " You're Next "

...

دیگه قرار بود چی سر راک بیاد تا بگن ضایع شده؟

...

مردم هم که راک رو هو می کردند.
    ببین دوست من ، من منکر قدرت اون بیل گلدبرگ نمیشم!اما راک هم تونسته 7 بار قهرمان بشه.من مسابقه رو کامل دیدم.اینی هم که میگی راک از رینگ می رفت بیرون که فیلمشه...توو بیشتر بازی هاش این کارها و مشابه ش رو انجام می داده...اتفاقا توو این بازی که راک به گلدبرگ باخت یه Rock Bottom و یه People's Elbow و در نهایت یه اسپیر خود گلدبرگ رو به خودش زد!
    ولی خوب در هر حال باخت...طبیعه که دو بار اسمکش رو به راک زد(آخر بازی و پشت سر هم)و تونست بازی رو ببره.البته اون جک اسلمش رو حساب نکردم!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •