تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 489 از 602 اولاول ... 389439479485486487488489490491492493499539589 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,881 به 4,890 از 6014

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید هدفون و هدست و هندزفری (فصل سوّم)

داره خودمونی میشه k.pax's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

دوست عزیز من 100 تومن بیشتر بودجه ندارم و با 100 تومن چیز اصلی نمیشه خرید
    حالا شما اگه مارک خاصی میشناسین معرفی کنین
    چرا عزیز تا 100 تومن خیلی مدل داریم که از برند هستند . . . اگر هدفون داخل گوش میخواید که خب مدلهای زیادی هست ، بستگی به سبکی که گوش میکنید داره اگر بیس زیاد دوست دارید XB30 ex سونی خوبه . . هدفون های فیلیپس هم صداشون V شکل هست یعنی تریبل و بیس بالا هست ، AKG کا 321 هم هست که از برند معتبری هست ولی نوع سبک صداش رو نمیدونم ولی فکر کنم تقریبا مثل فیلیپس هست ولی تریبلش سطح پایین تری داره چون مدل K340 رو گوش دادم واینم از اون سری مدل هاست . . . مدل های on air هم بازم مدلهای بیشتری هست که خب من اشنایی چندانی ندارم . دیگر دوستان میتونن راهنمایی کنن

سلام
    از اینکه این هدفون کپی است در جریان هستم
    بعضی از دوستان میگن تا سقف 100 تومان ارزششو داره
    فقط خواستم بدونم 100 تا 130 تومان چیز بهتر ا s450 میشه خرید یا خیر ؟
    سلام

اگر حتما" on air میخواید خب فکر نمیکنم زیر 150 مدل بلوتوثی اصلی بتونید بگیرید . . . ولی in air های بلوتوثی تو این رنج جبرا استریت 2 ، جبرا کلیپر هست وسونی SBH 20 ؛ MW600 سونی اریکسون . . .
    Last edited by k.pax; 19-06-2014 at 11:48.

2. این کاربر از k.pax بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

سلام دوستان و اساتید عزیز . من دو سال پیش با مشاوره تو همین انجمن هدفون akg k99 رو خریدم و توی این مدت خیلی ازش راضی بودم اما برای ورزش مناسب نیست چون سیمش بلنده ( 3 متر) الان قصد دارم یک هدفون یا ایرفون برای ورزش بخرم . سبکی که گوش میدم راک و متال هست . ایا تا 100 - 120 تومن چیزی توی برند akg یا Sennheiser یا بقیه برند های معتبر گیر میاد ؟ در ضمن اینکه توی گوش راحت قرار بگیره و هنگام دویدن جدا نشه فاکتور مهمیه . پیشاپیش ممنون

کسی از دوستان ایرفون Sennheiser cx175 رو داشته؟ چطور بوده؟
    دوستان کسی نیست جواب ما رو بده؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

سلام. از نطر کیفیت کدوم یکی بهتره؟؟؟Razer HammerheadیاyamahaEPH50-.Razer Adaro In-Ear بودجم هم حد اکثر تا 300 است.موزیک هم بیشتر سبک electronic گوش میدم.بیس عمیق و تفکیک صدابرام مهمه لطفا یه راهنمایی کامل کنید من رو ممنون میشم

کاربر فعال علوم انسانی mohammad varaste's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    کشور37 شهر 37 کوچه37 پلاک37

پيش فرض

امروز بلاخره یه هدفون فیلیپس گیرم اومد و 50 تومن قیمتش
    ما خریدیمش و آوردیمش خونه اما چند نکته عجیب داشت اول اینکه از روی خود هدفون نمیشه صداشو کم و زیاد کرد !
    دوم اینکه کلا صداش خیلی ضعیفه حتی از مال دوستم که فراسو هست و 25 تومن گرفته ضعیف تره
    سوم اینکه سیمش خیلی کوتاهه
    چهارم اینکه مدلش ph-50 هست اما هرچی تو نت سرچ میکنم همچین مدلی پیدا نمیشه !

در عوض یه دونه از این هندزفری بیتس های تقلبی گرفتم واسه موبایلم 15 تومن کیفیتش عاالیه صداش هم خیلی زیاد و خوبه

---------------------------
    البته الان زدمش روی ایپد صداش خیلی خیلی قوی و خوب شد اما همچنان سیم کوتاه و نبود ریل افزایش و کاهش صدا یه عیب محسوب میشه !
    Last edited by mohammad varaste; 19-06-2014 at 20:10.

6. این کاربر از mohammad varaste بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای rave-87's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

دوستان کسی نیست جواب ما رو بده؟
    توی این قیمت فکر نکنم مدل های ورزشی سنهایزر چیزی پیدا کنین. مگر مدل های غیر ورزشی که من شخصاً چیزی رو از هدفون داخل گوشی های سنهایزر (به جز ie8, 80) به کسی پیشنهاد نمی دم.

سلام. از نطر کیفیت کدوم یکی بهتره؟؟؟Razer HammerheadیاyamahaEPH50-.Razer Adaro In-Ear بودجم هم حد اکثر تا 300 است.موزیک هم بیشتر سبک electronic گوش میدم.بیس عمیق و تفکیک صدابرام مهمه لطفا یه راهنمایی کامل کنید من رو ممنون میشم
    من بهشم یا ماها رو انتخاب می کنم. اونیکی رو هم به صورت خیلی مختصر تست کرده بودم و خوب بود. بازار ایرانه و تنها گزینه ها همین هان متأسفانه.

8. 4 کاربر از rave-87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

سلام دوستان لطفا کمک کنید من می خوام هدفو [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Philips CitiScape Headband Headphones SHL5205BK-98

بگیرم به نظر شما هدفون خوبی هست ؟
    یک سوال دارم حداکثر قدرت ورودی این هدفون 30 میلی وات هست میخواستم ببینم بخوام به pc یا موبایل وصل کنم مشکلی پیش نمیاد ؟ ( اصلا برای چی هست حداکثر قدرت ورودی ) لطفا کمک کنید
    Last edited by mohamadreza111; 20-06-2014 at 02:08.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام دوستان برای موسیقی هارد راک و سبک های نزدیک بهش تا 350 تومن چه ایرفونی پیشنهاد می دین ؟

11. این کاربر از evani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

سلام دوستان لطفا کمک کنید من می خوام هدفو [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Philips CitiScape Headband Headphones SHL5205BK-98

بگیرم به نظر شما هدفون خوبی هست ؟
    یک سوال دارم حداکثر قدرت ورودی این هدفون 30 میلی وات هست میخواستم ببینم بخوام به pc یا موبایل وصل کنم مشکلی پیش نمیاد ؟ ( اصلا برای چی هست حداکثر قدرت ورودی ) لطفا کمک کنید
    کسی نیست جواب بده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

دوستان از بين klipsch 24 II و sanheiser mm70 و akg k375 كودوم رو براي سبك ايراني با بيس قوي و صداي بلند پيشنهاد ميديد
    با تشكر

اگه نباشه جاش خالی می مونه metalhead_forever's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوستان از بين klipsch 24 II و sanheiser mm70 و akg k375 كودوم رو براي سبك ايراني با بيس قوي و صداي بلند پيشنهاد ميديد
    با تشكر
    ببین اگه بحث بیس اومد وسط بر اساس قدرت بیس اینجوری مرتب میشه:
    S4 II
    MM70
    K375
    اگر بحث بیس قوی است AKG را بی خیال شو
    مدلهای T-Jays هم زیر نظر داشته باش بیس قوی و خوبی دارن

15. 2 کاربر از metalhead_forever بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •