تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 489 از 503 اولاول ... 389439479485486487488489490491492493499 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,881 به 4,890 از 5026

نام تاپيک: Shaiya

اگه نباشه جاش خالی می مونه erf45's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سرور عوض کردين ؟
    وضعتون چجوره الان فکر کنم يه 400-500 بيلي داشته باشين ... من که همچنان وضعم خرابه :دي

آخر فروم باز MR.Punisher's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    None of your Business

پيش فرض

این EP5 وضع همه رو خراب کرده.حتی uber های گیلد ما هم به زور دارن خودشون رو با بازی می کشن جلو.
    اوضاع خیلی بد شده.gear نیست.link کردن افتضاح شده.
    همه همون گایا هستیم.

آخر فروم باز mhv_kntu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سرور عوض کردين ؟
    وضعتون چجوره الان فکر کنم يه 400-500 بيلي داشته باشين ... من که همچنان وضعم خرابه :دي
    400-500 bil ! آخه از کجا ؟!
    کلا به نظرم EP5 بد هم نیست !
    لایت ها نمیان و بازی نمی کنن ولی برای باس میان. دیشب سر ele boss ها pvp شد . 3برابر ما بودن ! اکثرشون هم uber بودن !
    اکثرشون تو jungle pvp و general pvp ندیده بودم . فقط شانس آوردیم تو در تا گیلد مختلف بودن که با هم جنگ و دعوا خفن داشتن !!
    ما می رفتیم ما رو می کشتن ولی چون خودشون با خودشون دعوا داشتن هی یکیشون باس رو ریست می کرد !! و ما دوباره وقت برای برگشتن داشتیم ! Guild leader ما هم مثل همیشه فقط قاط زد !
    الان خیلی ها تقریبا به end game gear نزدیک شدن و ما داریم با اونا بازی می کنیم . اگه Dungeon جدید باز شه یعنی 2 ماه دیگه فاصله ها کمتر میشه و pvp یکم Balance بهتر میشه.

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

قبل از اپيزود جديد که وضعتون خوب بود ...قاعدتا بايد الان سرمايه تون بيشتر هم شده باشه :دي
    يکي از دوستام توي گريند به 70 دو تا دروپ گرفت 100 بيل فروختشون . من به همين اميد hm ام رو دارم لول مي کنم وگرنه با اين وضع تخيلي لپيس لول 7 و gear جديد هيچ اميدي براي pvp نيست براي من . حداقل دروپ خوب بگيرم 20-30 و 1-15 رو يکم تقويت مي کنم

آخر فروم باز mhv_kntu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

کریسمس امسال دیگه زدن به سیم آخر ! +100% EXP ! تازه روزهای قبلش از +50 شروع میشه تا +90 ! حدود 2 هفته هم کاملا +20% !
    دیگه همه فکر کنم 70 بشن !!
    گیلد لیدر ما که گفت 24 ساعت باید روزایی که +100% exp هست تو مپ لایت ها باشیم ! نزاریم گریند کنن ! اعصابشم خفن خورد شد.

------------
    راستی Top spender supermarket sweep linked event شدم ! 30 دقیقه همین جوری Melon می خریدم دراپ می کردم تا جا باز شه !!! چند صد تا Stack فکر کنم شد !
    حدس بزنین جایزه چی به من دادن GM ها !! عمرا نتونین حدس بزنین !
    !
    !
    !
    !
    !
    !
    !
    !
    !
    !
    !
    !
    بله ! چند تا Ice cream به عنوان جایزه گذاشتن Bank teller ما !!!! هنوز باورم نمیشه ! اینقدر ملت رو گاگول گیر میارن !
    Last edited by mhv_kntu; 15-12-2010 at 12:55.

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    None of your Business

پيش فرض

کریسمس امسال دیگه زدن به سیم آخر ! +100% EXP ! تازه روزهای قبلش از +50 شروع میشه تا +90 ! حدود 2 هفته هم کاملا +20% !
    گیلد لیدر ما که گفت 24 ساعت باید روزایی که +100% exp هست تو مپ لایت ها باشیم ! نزاریم گریند کنن ! اعصابشم خفن خورد شد.

------------
    راستی Top spender supermarket sweep linked event شدم ! 30 دقیقه همین جوری Melon می خریدم دراپ می کردم تا جا باز شه !!! چند صد تا Stack فکر کنم شد !
    حدس بزنین جایزه چی به من دادن GM ها !! عمرا نتونین حدس بزنین !
    !
    !
    !
    !
    !
    !
    !
    !
    !
    !
    !
    !
    بله ! چند تا Ice cream به عنوان جایزه گذاشتن Bank teller ما !!!! هنوز باورم نمیشه ! اینقدر ملت رو گاگول گیر میارن !
    این عوضیا که همیشه GM package می دادن.چی شد این دفه؟

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

الان من مي بينم حتي اونايي هم که خيلي کم بازي مي کردن يکي دو تا 70 دارن ... کلا لول کردن با اين مپ جديد خيلي آسونه.
    +% لازم نداره . بيشتر مي خوان جنگ و خون ريزي رو دامن بزنن اينا ×_×

اين اضافه +% که براي انچنت گذاشتن واقعيه يا مي خوان ملت لپيسيا بخرن ؟:دي اگه اينجوريه که نوشته ديگه آب خوردن مي شه به [7] رسيدن . لپيسيا الان بخريم ؟ گرون نشه اونموقع !؟

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    None of your Business

پيش فرض

من 10 تا power خریدم.شاید بشه تو روز 25th ماه december که bonus enchant هست از 4 به 6 برسم.
    بعد یه A می خرم 7 می کنم و بعدش هم +3 enchant تا 10.به نظرم 10 کافیه واسه گارد.

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

من که يه عالمه لول 6 شکوندم براي pvp 1-15 لينک نشد .
    تنها اميدم همين gear لول 6 توي 1-15 بود ... توي 20-30 هم که در حد آرزو هم نيست اصلا ممکن نيست بتونم يه gear لول 6 لينک شده براي 20-30 درست کنم ... ادامه ي اين بازي بيخوده براي من ... جاي پيشرفت ندارم ... در تمام سطوح پي وي پي فقط مي تونم بميرم :دي

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    None of your Business

پيش فرض

من که يه عالمه لول 6 شکوندم براي pvp 1-15 لينک نشد .
    تنها اميدم همين gear لول 6 توي 1-15 بود ... توي 20-30 هم که در حد آرزو هم نيست اصلا ممکن نيست بتونم يه gear لول 6 لينک شده براي 20-30 درست کنم ... ادامه ي اين بازي بيخوده براي من ... جاي پيشرفت ندارم ... در تمام سطوح پي وي پي فقط مي تونم بميرم :دي
    LOL
    این جمله ی آخرت داغونم کرد حاجی XD
    ما هم تو pvp 70 بیشتر می میریم تا بکشیم چون نه کامپیوتر خوبی داریم که سریع رندر کنه و
    بازی رو روون ران کنه نه اینترنت خوبی داریم که پر سرعت باشه و بازی لگ نداشته باشه.
    منم دارم به یه جاهای بدی میرسم.شاید دیدی یه وقت quit کردم منم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •