تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 484 از 1298 اولاول ... 384434474480481482483484485486487488494534584984 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,831 به 4,840 از 12975

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان اصفهان

داره خودمونی میشه Black Mamba's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

ببخشید دوستان شنیدم شبانه رایگان به سرویس مخابرات اضافه شده . حقیقت داره ؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه mamad24's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

بیشتر توضیح میدی عزیز ؟!
    اخه میدونی چیه من دنبال شبانه کاملآ رایگان بودم. حدود 2 ماه پیش که رفتم تو سایت مخابرات طرح های جدیدش رو دیدم (برنا و مهارت) میخاستم برنا رو بردارم چون 80 درصد شبانه رایگان داشت ولی نمیشد رزرو کرد تو پنل و ارور میداد و من فکر کردم که لابد به منطقه ما نمیدن و فقط تونستم مهارت رو بردارم بعد چند روز دیدم که میشه طرح برنا رو رزرو کردم. الان بعد حدود سه هفته مخابرات برداشته تو سایتش گذاشته به مناسبت عید نوروز جشنواره و تخفیف و...... منم رفتم دیدم که تو جشنوارش شبانه رایگاه به صورت کامل هست. البته هیچی از اون جدول تعرفه ها نمیشه فهمید. سایت مخابرات عین یه وبلاگ تازه تاسیس میمونه که به دست یک مبتدی مدیریت میشه. و اخرش نوشته بود برای اطلاعات بیشتر به 2020 تماس بگیرید. منم البته دیگه قصد اینترنت عوض کردن نداشتم ولی محض کنجکاوی زنگ زدم ببینم چی میگن و در عین ناباوری طرف داره میگه هنوز از طرف مخابرات به ما درباره این جشنواره چیزی به ما نگفتن. البته حتی اگر هم مخابرات چیزی بهشون میگفت باز صرف نمیکرد ادم زنگ بزنه ازشون سوال کنه چون اینا فقط اسمن کارشناسان و من همیشه وقتی زنگ میزنم 2030 در واقع خودمو اسکل کردم. یکی نیست به این مخابرات بگه همه جشنواره میزارن ولی تو جشنوارشون فوقش قیمتا رو کمتر میدن. دیگه طرح جدید و سرویس جدید که نمیزارن. در کل اینو بگم که سه تا سرویس اصلی مخابرات همون طرح زرین و مهارت و برنا هستش که میشه انلاین هم ثبت نام کرد. باسه این جشنواره نوروزی باید برن مخابرات ولیعصر حضوری ثبت نام کنن. من که دیگه به همین برنا راضی ام دیگه هم حوصه له ی دنگ و فنگ ندارم که برم عوضش کنم. در کل نتیجه این همه حرف این بود که پدر ما رو در اورد مخابرات با این سرویس دادنش.

3. این کاربر از mamad24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

دوستان چون من هر سه تا طرح رو داشتم تجربیاتم رو میگم شاید به دردتون بخوره.
    1 - اگر قصد دارید انلاین یکی از طرح های مخابرات رو رزرو کنید و دیدید که نمیتونید همه رو رزرو کنید (مثلآ طرح برنا براتون رزرو نمیشد) عجله نکنید چون ممکنه بعد چند روز براتون قابلیت رزروش فعال بشه. گمونم اینا سهمیه بندیش کردن مثلآ خطهایی که با 570 شروع میشن رو هر 15 روز به 15 روز قابلیت رزروش رو فعال میکنن. البته این نظر منه چون باسه خودمم هم همین طور بود و گمان هم نکنم اون چند روز پنلم خراب بوده باشه. از نظر فیزیکی هر جا که مخابرات میتونه سرویس بده باید هر 3 تا طرح رو ارائه بده. این رو هم بگم که حضوری هم میتونید ثبت نام کنید
    2 - سرعت اپلود هر سه طرح مخابرات یه اندازس و در حال حاضر بین 50 تا 55 کیلوبایت هستش. بخام دقیق تر بگم از 0.43 mbps تجاوز نمیکنه. و در بهترین حالت همینه.
    3 - سرعت دانلود طرح زرین حدودآ 140 کیلوبایت هستش ( حالا یه ذره بالا و پایین چون دقیق یادم نیست) و سرعت دانلود طرح برنا و مهارت تقریبآ دو برابر اینه.
    4 - پینگ اینترنت مخابرات هم عالیه و اکثر مواقع زیر 30 هستش
    5 - تو سایت مخابرات زده که طرح برنا و مهارت 3 مگ هستند ولی گولشو نخورید. در واقع در حال حاظر میشه به طرح زرین گفت اینترنت 1 مگ و به طرح برنا و مهارت هم میشه گفت 2 مگ (البته سرعت اپلود اینترنت 2 مگ باید بیشتر از اینا باشه)
    6 - بعد اینکه یه طرحی رو رزرو کردی حدودآ دو روز بعد خططتون رانژه میشه و تو پنل هم پیامش میاد و دو روز بعد هم از مخابرات زنگ میزنن باسه وصل کردن سرویس (باسه من که هر دو بارش 4 روز پس از رزرو کردن زنگ زدن). پس یادتون باشه در ساعات اداری خونه باشید. وقتی زنگ زدن ازتون سوال میکنن که بیان وصل کنن یا رمزو بدن خودتون وصل کنید. من پیشنهاد میکنم بگید خودشون بیان وصل کنن چون هم رایگانه و هم 99 درصد احتمال داره این یوزر و پسوردی که بهتون میدن کار نکنه. من که هر دو بار که طرف اومد وصل کنه خودشو کشت تا وصل کنه و هی زنگ میزد به همکارش و یوزر و پسورد میگرفت. وقتی هم که وصل کرد حرف پول و هزینه رو وسط نکشید چون پررو میشن انعام میخان. اینا تو ساعت اداری میان وصل میکنن پس حتی اگر پشت تلفن مثلآ بهتون گفتن ساعت 5 بعد ظهر خونه باشید به حرفشون اعتماد نکنید و تا ظهر خونه باشید چون اون طرفی که میاد وصل میکنه با اینا هماهنگ نیست و ممکنه یه ساعت بعدش زنگ بزنه و ادرس بخاد که بیاد وصل کنه.
    7 - منظور از 50 و 80 درصد تخفیف شبانه تخفیف در استفاده از ترافیک است. مثلآ اگر با طرح مهارت از ساعت 2 الی 7 صبح 1 گیگ دانلود کنید 50 درصدش رو رایگان حساب میکنه و 500 مگ کم میکنه و اگر هم با طرح برنا مثلآ یه گیگ دانلود کنید 80 درصدش رایگان میشه و فقط 200 مگ حساب میکنه.
    8 - دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه که بگم
    همه ی اینا رو گفتم چون دیدم تو تاپیک هر کی یه چیز درباره ی این اینترنت گفته و خیلی شبهات رو زیاد کردن و ملتو گمراه کردن.

5. 3 کاربر از mamad24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهون نصف جهون اسم : شهاب

پيش فرض

سلام
    من طرح برنا دارم که با 350 کیلوبایت بر ثانیه دانلود میکنه و حدودا همون 3 مگابیت میشه.

یه نکته ای را هم بگم برای کسانی که میخوان دانلود شبانه انجام بدن و اون اینکه مدت زمان دانلود را از ساهت 2:15 تا 6:30 قرار بدن. نمیدونم درست هست یا نه ولی ساعت خود پنل 30 دقیقه جلو هست که ممکنه ساعت سیستم محاسباتیشون هم همینطور باشه!

7. این کاربر از shab_2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

سلام
    من طرح برنا دارم که با 350 کیلوبایت بر ثانیه دانلود میکنه و حدودا همون 3 مگابیت میشه.

یه نکته ای را هم بگم برای کسانی که میخوان دانلود شبانه انجام بدن و اون اینکه مدت زمان دانلود را از ساهت 2:15 تا 6:30 قرار بدن. نمیدونم درست هست یا نه ولی ساعت خود پنل 30 دقیقه جلو هست که ممکنه ساعت سیستم محاسباتیشون هم همینطور باشه!
    350 کیلوبایت؟؟؟ مطمئنی اشتباه نمیکنی؟؟؟؟ منم همین برنا رو دارم ولی ندیدم از 250 بیشتر بره. ملاک محاسباتم هم قویترین سرورها بود. اصلآ مخابرات طرح برنا و مهارت رو رو پورت 2 مگ بسته. میشه یه تست بگیرید از speedtest.net و عکسش رو بفرستید. احتمالآ مال شما هم لحظه ای رو این سرعت رفته. در ثانی سرعت دانلود هیچ وقت ملاک نیست. حتی اگر سرعت دانلودمون رو 500 کیلوبایت بر ثانیه هم بکنن باز نمیشه به این اینترنت گفت 3 مگ. باید به میزان خاصی سرعت اپلود رو هم زیاد کنن. در مورد ساعت هم خوب شد گفتی. تو تا ساعت 7 دانلود کردی؟؟؟؟من که نه. فقط اینو میدونم که باید ساعت رو به وقت ایران در نظر بگیریم نه پنل. من خودم امتحان کردم و در حالی که پنل ساعت 2 رو نشون میداد و نیم ساعت هم جلو بود دانلود کردم و کلی ازم ترافیک کم کرد. ولی اینکه اتمام زمان شبانه که ساعت 7 باشه رو نمیدونم به ساعت رسمی ایران حساب میکنن یا ساعت پنل.
    Last edited by mamad24; 06-03-2013 at 11:28.

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

دوستان طرح برنا و مهارت در بهترین حالت یه همچین چیزیه (عکس زیر)

البته پینگ برخی اوقات تا 22 میلی ثانیه هم میاد.

10. این کاربر از mamad24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

ببخشید دوستان شنیدم شبانه رایگان به سرویس مخابرات اضافه شده . حقیقت داره ؟؟؟
    بله یه جشنواره نوروزی گذاشته که اگه یه سرویس 6 ماهه یا یه ساله برداری شبانه رایگان بهت تعلق میگیره. البته این جدا از اون سه طرح اصلیشه. برای اطلاعات بیشتر برو تو سایت مخابرات

12. این کاربر از mamad24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

من تازه می خوام ار مخابرات adsl بگیرم.تو قسمت رزرو که میرم اون 3 تا طرح قبلی هست اما اصلا چیزی به نام جشنواره نیست.به نظر شما چه باید بکنم

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

من تازه می خوام ار مخابرات adsl بگیرم.تو قسمت رزرو که میرم اون 3 تا طرح قبلی هست اما اصلا چیزی به نام جشنواره نیست.به نظر شما چه باید بکنم
    باید بری حضوری ثبت نام کنی. یه سری اطلاعات هم توی سایت مخابرات راجع به جشنواره وجود داره

15. این کاربر از mamad24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز roteal2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اصفهون نصف جهون...

پيش فرض

بچه ها گفتن واسه این طرح باید حضوری اقدام بشه...

17. این کاربر از roteal2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •