تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: بخاطر عدم بازدهی نظرسنجی این بخش حذف می شود.لطفا از زدن

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
    0 0%
  • تیم مدیریت اینترنت و شبکه

0 0%
صفحه 480 از 482 اولاول ... 380430470476477478479480481482 آخرآخر
نمايش نتايج 4,791 به 4,800 از 4816

نام تاپيک: DATAK WIMAX & ADSL / شرکت داتک

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

چند روز است که ف.لتر شکن ها دچار اختلال در سرعت شده اند و سرعت اتصالشون گاهی حتی نزدیک به صفر است. این شرکت آشغال داتک در همه ی زمینه ها مشکل داشت و حالا این مورد هم به آنها اضافه شده است.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

بله به منم همینو اول گفتن ...
    ولی پیگیری لازم داره.
    من الان مرحله تجدید نظرخواهی دوم هستم.
    من شده آخرش از خود کارشناس 195 هم شکایت کنم ، ادامه میدم.
    اخه دوست عزیز همچین صحبت از جمع اوری خط میشه که انگار یه شرکت درست و درمون و مشتری مدار داریم که منتظر ما نشسته! بابا اکثرا یه دور کل شرکتها رو زدیم . اگه شرکت بهتری بود که معطل نمیکردیم ...
    اتفاقا با جمع اوری خط فقط دو هفته ای اعصاب خودمون داغون میشه تا دوباره دایری خطمون انجام بشه.
    من دو تا خط دارم برای همین مشکلی از اون لحاظ ندارم، این که همه شرکت ها تو این خراب شده از یه قماش هستن رو قبول دارم، اما بعد از این پاسخ وقیحانه داتک هیچ جوره امکان نداره با این شرکت تمدید کنم، بره به جهنم

تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

من دو تا خط دارم برای همین مشکلی از اون لحاظ ندارم، این که همه شرکت ها تو این خراب شده از یه قماش هستن رو قبول دارم، اما بعد از این پاسخ وقیحانه داتک هیچ جوره امکان نداره با این شرکت تمدید کنم، بره به جهنم
    منم 2 تا خط دارم. بارها بسادگی پررو گری شون و از این راه تلافی کردم. ولی چه فایده ای داشته؟ منطقه ما بیش از حد شلوغه من خطمو جمع کنم یکی دیگه خیلی سریع جایگزین میشه ...
    ظاهرا همین جوابی که به شما دادن رو به همه دادن!
    فعلا من دارم شکایتو میبرم جلو ببینم چی میشه تهش ...

کـاربـر بـاسـابـقـه sms11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

منم 2 تا خط دارم. بارها بسادگی پررو گری شون و از این راه تلافی کردم. ولی چه فایده ای داشته؟ منطقه ما بیش از حد شلوغه من خطمو جمع کنم یکی دیگه خیلی سریع جایگزین میشه ...
    اتفاقا منم دو خط دارم. در ایام عید هم با یکی از اپراتور های شاتل صحبت میکردم میگفت که مراکز مخابراتی ترجیح میدن با شرکتا کار نکن و یه جورایی انحصار طلبی دارن. به همین خاطر تا کسی خطتشو از رانژه درمیاره بلافاصله خطتو از سیم مسی به فیبر تبدیل میکنن و اجازه نمیدن هیچ شرکت دیگه ای به مشترک سرویس بده.به همین خاطر توصیه کرد تا سرویس جدید رو اوکی نکردی خطمو از رانژه درنیارم. البته یه مشکل دیگه ای که برای منطقه مخابراتی ما وجود داره اینکه اصلا مرکز مخابراتی ما اجازه فعالیت به هیچ شرکت خصوصیه دیگه نمیده و اینم شده یه ماجرای جدید و مسخره. رو این حسابه که دست من یکم بسته اس.ولی اگه داتک مسخره بازیشو تموم نکنه جمعش میکنم. منکه دارم به اندازه سرویس های پوینت تو پوینت هزینه میکنم، خوب میشه از اون شرکتا اینترنت گرفت.اینقدم با این شرکت ها و مخابرات و هزار تا ماجرای دیگه دست به گریبان نبود

5. 2 کاربر از sms11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

پس از سه روز پیگیری امروز کارشناس فنی به من گفت که اختلال سراسری وجود داره ( این ادعای داتک است که این مشکل مربوط به داتک نیست و سراسری است ). سه روز است که واقعاً اتصال اینترنت مختل شده به این شکل که چند ثانیه حداکثر پهنای باند را داری و سپس برای چند ثانیه کلاً پهنای باندت صفر می شود و این روند بطور مداوم تکرار می شود.
    این هم از داستان جدید شرکت آشغال داتک

7. این کاربر از shahram83 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

هر طور صلاح میدونید

از نظر من کاهش حجم به میزان 90 درصد و اختصاص حجم 100 گیگ برای سرعت 16 مگابیت اصلا قابل تحمل نیست

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

پس از سه روز پیگیری امروز کارشناس فنی به من گفت که اختلال سراسری وجود داره ( این ادعای داتک است که این مشکل مربوط به داتک نیست و سراسری است ). سه روز است که واقعاً اتصال اینترنت مختل شده به این شکل که چند ثانیه حداکثر پهنای باند را داری و سپس برای چند ثانیه کلاً پهنای باندت صفر می شود و این روند بطور مداوم تکرار می شود.
    این هم از داستان جدید شرکت آشغال داتک
    این مشکل سراسری نیست علتش کمبود پهنای باند داتک هست علت کاهش زیاد حجم ترافیک سرویسهاشون هم همین هست چون نمیخوان هزینه کنن و پهنای باندشون را افزایش بدن اینجور شرکتها باید درشون را تخته کرد چون فقط به فکر پر کردن جیب خودشون هستن

10. 2 کاربر از naasr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

راستی شما که داری شکایت رو پیگیری میکنی از طریق تماس تلفنی با 195 هم اقدام کن، ظاهرا روندش کاملا متفاوت هست با ثبت اینترنتی شکایت

برادر من تماس گرفته از های وب شکایت کرده یه ساعت بعدش از های وب باهاش تماس گرفتن

12. این کاربر از The Dreadnaught بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

شرکت مزخرف داتک اومده تمدید یک‌ماه رو برداشته
    اون از کم گردن حجم بین‌الملل، اینهم از حذف تمدید یکماهه}
    نظرات صفحه اینستاگرامشونم بخاطر انتقادات زیاد بستن
    Last edited by sina1112; 22-05-2020 at 13:03.

14. 2 کاربر از sina1112 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

شرکت مزخرف داتک اومده تمدید یک‌ماه رو برداشته
    اون از کم گردن حجم بین‌الملل، اینهم از حذف تمدید یکماهه}
    نظرات صفحه اینستاگرامشونم بخاطر انتقادات زیاد بستن
    کاملا مشخصه این شرکت در آینده جمع میشه

16. 2 کاربر از persian.godfather بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •