تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 48 از 148 اولاول ... 384445464748495051525898 ... آخرآخر
نمايش نتايج 471 به 480 از 1478

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی Manchester United FC | فصل 2013-2014

کاربر فعال انجمن های فوتبال Abdolreza2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

ویدیچ: مویس هنوز در رختکن تیم نیاز به استفاده از سشوار پیدا نکرده است

بسیاری از بازیکنان منچستریونایتد در طول دوران حضور سرالکس فرگوسن، عصبانیت و فریادهای بلند او که به سشوار معروف شده بود را تجربه کرده بودند
    سایت گل- نمانیا ویدیچ، کاپیتان منچستریونایتد، اعلام کرد که هیچ یک از بازیکنان این تیم تاکنون با رفتار "سشواری" دیوید مویس روبرو نشده است.
    بسیاری از بازیکنان منچستریونایتد در طول دوران حضور سرالکس فرگوسن، عصبانیت و فریادهای بلند او که به سشوار معروف شده بود را تجربه کرده بودند اما ویدیچ اعلام کرد که مویس هنوز در رختکن تیم عصبانی نشده؛ هرچند این تیم در سه هفته ابتدایی فصل جدید 5 امتیاز از دست داد.
    او به خبرنگاران گفت:" تا حالا او واقعا نیازی به آن رفتاری که شما به آن سشوار می گوئید یا فریاد زدن بر سر بازیکنان نیاز پیدا نکرد زیرا در حال حاضر همه چیز به خوبی پیش می رود.
    بازیکنان به خوبی تمرین می کنند و تا زمانی که شرایط به همین ترتیب باشد، او نیازی به این کارها پیدا نمی کند. امیدوارم شرایط همین طور باقی بماند."
    ویدیچ همچنین تایید کرد که با حضور مویس، اوضاع در تیم منچستریونایتد اندکی نسبت به قبل تغییر کرده و تاثیر حضور کادر فنی جدید را مثبت ارزیابی کرد.
    " تمرین ها متفاوت ها است. ما هر روز تمرینات متفاوتی را نسبت به قبل انجام می دهیم که با توجه به حضور مربی جدید، کاملا طبیعی است.
    واضح است که او کادر فنی خودش را آورده و آنها دو ماه است که با کار می کنند. ما کم کم شناخت بیشتری از یکدیگر پیدا می کنیم.
    همه چیز خوب و مثبت است و فکر می کنم ما در فرم خوبی قرار داریم.
    تغییر زیادی نبوده؛ بازیکنان تقریبا همان ها هستند اما او تلاش می کنم تا به بازیکنان چیزهای متفاوتی یاد بدهد."

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. 7 کاربر از Abdolreza2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن سخت افزار
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

امروز بازی مهم و حساسی و خانگی رو مقابل کریستال پالاس داریم که البته فکر نمیکنم خیلی برامون بازی مشکلی باشه.
    روز سه شنبه هم اولین بازیمون در CL هست که با برد امروزمون با روحیه ای خوب میتونین به سراغ اون بازی هم بریم.
    در جدول پخش برنامه های شبکه ورزش که نگاه میکردم ، ظاهرا این بازی امروز از شبکه ورزش پخش میشه.
    روالی که یونایتد در چند فصل اخیر با فرگوسن داشته این بوده که معمولا در مقابل تیمهای غیر مدعی امتیاز از دست نمیداده و همین امر یکی از عاملهای موفقیت یونایتد در آخر فصل میشده.
    به امید پیروزی یونایتد . . .

4. 8 کاربر از Ali*Reza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز rz21's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Old Trafford

پيش فرض

بازی بدی نبود..چند تا نکته داشت.
    یانوراژ رو حتما باید بیشتر بهش بازی بده..خیلی خوب کار کرد و پر انگیزه.فلایینی هم خوب بود،هم توی کارای دفاعی کار کرد و هم توی کارای هجومی.
    الان سه هفته هست که گلی رو از خلاقیت بازیکنانمون نزدیم،شانس آوردیم یانگ اخراج نشد،میتونست پنالتی نباشه و تصمیم مشکوکی بود.
    تیم باید بهتر بشه و مویز دست از لج بازی برداره و به بازیکنای جوون بیشتر بازی بده.

6. 11 کاربر از rz21 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز fandak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

8. 10 کاربر از fandak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن سخت افزار
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من هم این برد رو تبریک میگم.
    میتونستیم بازی رو با گلهای بیشتری ببریم. مخصوصا با ده نفره شدن تیم حریف!! ولی به نظر من هنوز برای قضاوت کردن زوده وباید به تیم و مویس بیشتر فرصت بدیم.
    به نظر من یانگ برخلاف بازیهای گذشته بازی بدی ارائه نکرد و تقریبا عملکرد خوب و موثری داشت.
    اندرسون هم بعد از مدتها بازی کرد و جزو ترکیب اولیه بود ولی به نظر من بازهم بازی خوبی ارائه نکرد و پراشتباه ظاهر شد و بهتر بود فلایینی از همون اول توی ترکیب میبود!
    بخصوص در نیمه اول بیشتر کار تاکتیکی تیم بنابر ارسال سانتر از جناحین بود که موفقیتی هم حاصل نشد.
    سه شنبه بازی خیلی مهمی رو پیشرو داریم . . .
    به امید موفقیت یونایتد . . .

10. 9 کاربر از Ali*Reza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

تبریک بابت برد خوب منچستر
    __________________________________________________ _________________________

عکس: خوش آمدی سرالکس

مربی اسطوره ای شیاطین سرخ حالا از روی سکوها بازی های این تیم را تماشا می کند
    سایت گل- دیدار امروز منچستریونایتد یک دیدار بسیار ویژه داشت. سرالکس فرگوسن که به دلیل عمل جراحی روی لگن خاصره اش در دیدارهای قبلی شیاطین سرخ غایب بود، در دیدار امروز در الدترافورد حاضر شد تا بازی شاگردانش را از نزدیک تماشا کند.
    او که گفته بود حالا می تواند بدون حرص خوردن از بازی منچستریونایتد لذت ببرد، مطمئنا از نمایش شاگردان موس در نیمه اول لذت برد.

__________________________________________________ __________________________________________________ __________________________________________________ ____________________________

عکس:فلینی و بدلهایش در اولدترافورد

برخی هواداران منچستر یونایتد با سرکردن کلاه گیس شبیه به موهای فلینی به این بازیکن تازه وارد خوشامد گفتند
    سایت گل - مارونه فلینی ، ستاره سابق اورتون حالا رسما منچستری است . او که امروز در اواسط نیمه دوم به بازی آمد از سوی هواداران منچستر یونایتد به شدت تحویل گرفته شد .با این کلاه های بانمک که انگار از کله مروانه بلندش کرده اند!

12. 11 کاربر از Abdolreza2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز rz21's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Old Trafford

پيش فرض

ازاین کلاها جایی نمیشناسید بریم بخریم؟؟
    میترسم برم بخرم گشت ارشاد بیاد بگیرتمون

14. 8 کاربر از rz21 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن های فوتبال eman619rv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    ϟ♄iяaz

پيش فرض

از شانس ما دوتا از بازی های امسال رو خواب موندم و نتونستم ببینم بازی ها خیلی زوده ادم اون موقع خوابه

به هر حال تبریک میگم بابت برد، به نظرم با توجه به کیفیت حریف و اخراج بازیکنشون بهتر بود واسه روز مبادا تفاضل گل بیشتری ذخیره میکردیم!

راستش یه مدت درگیرم با خودم که یه بحثی رو مطرح کنم یا نه؟! در مورد اینکه ثبات یه مربی واسه باشگاهی مثه من یونایتد یه فاکتور لازم هست شکی نیس ، اما فاکتور کافی هم هست؟ حقیقتا من از نظر فنی و تاکتیکی یکم نسبت به مویز نگرانی دارم ...توی بازی های امسال تا اینجا فعلا زیاد از نظر فنی قوی نبودیم هر چند واسه قضاوت بهتر یه چند هفته دیگه هم منتظر می مونیم ، اما در واقع مویز به نظرتون از نظر فنی در چه جایگاهی هست؟ آیا دانش و مهارتش در برنامه طولانی مدت میتونه به من یونایتد کمک کنه؟قابل مقایسه و رقابت با بهترین مربیان هست ؟ علمش برای مقابله با تاکتیکی ترین بازی ها کافیه؟

به نظرم از نظر ثبات مویز برای تیم جز بهترین هاست اما هنوز از نظر فنی من هنوز تردید دارم که بتونه سال ها ساپورت کنه تیم رو.در واقع هنوز برام اثبات نشده خوب بودنش در این زمینه که امیدوارم این فصل به کلی این نگرانی هامو از بین ببره مویز.
    به هر حال قله های افتخار منتظر منچستر هستن و هواداران هم انتظاراتشون بالاست اینجا باید در بهترین سطح باشی و بهترین کیفیت رو ارائه بدی .

16. 11 کاربر از eman619rv بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

رونی با سلاحی ویژه در مصاف با کریستال پالاس

وین رونی که اخیرا درجلسه تمرینی تیمش از ناحیه سر دچار مصدومیت شده بود با یک محافظ ویژه در بازی دیشب تیمش به میدان رفت
    سایت گل- وین رونی که اخیرا در یکی از جلسات تمرینی یونایتد در پی برخورد با یکی از هم تیمی هایش از ناحیه سر مصدوم شده بود ودچار شکافتگی سرش شده بود، بعد از چند جلسه غیبت در بازیهای یونایتد وتیم ملی انگلیس، با یک محافظ ویژه در بازی با کریستال پالاس به میدان رفت.
    او نقش موثری در برد 0-2 تیمش مقابل کریستال پالاس داشت

18. 5 کاربر از Abdolreza2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال +ali's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

فرصت نشد بعد از بازی نظرمو بدم

جانم رونی جانم پیشونی بند جانم گل جانم خوشحالی بعد از گل
    وقتی میگم مثل کانتوتا میمونه منو مورد هجمه قرار ندید کانتونا هم اینجوری درجا خوشحالی میکرد

فلینی بد نبود اما صد در صد بهترم میشه
    میشد 6 تاییشون کرد ولی شانس نبود
    چه استپ سینه ای کرد فن پرسی و چه توپی رو زد به تیر از اون گلای خوشکل میشد

یواش یواش بردا شروع میشه و صدر جدول شیطانی میشه

20. 5 کاربر از +ali بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •