تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 48 از 457 اولاول ... 384445464748495051525898148 ... آخرآخر
نمايش نتايج 471 به 480 از 4564

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات COMODO ← راهنمای تاپیک در پست اول و دوم

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

امیدوارم هر چه زودتر آپدیت جدید بیاد تا من یکی حداقل بتونم دو روز روی سیستم تحملش کنم
    پنجره پیغام ها هم خیلی بد طراحی شده دکمه ها خیلی بزرگ. جا برای متن کامل نیست. سرعت عمل مورچه ای فراهم کرده.
    سلام

من فکر کنم تا آخر ژانویه یک دستی به اینترفیسش بکشن. البته فکر کنم قسمت Summary با طرحی جدید برگرده....

در مورد پیغامها بعید بدونم....

کلا این ورژن واسه HIPS کارها نیست(البته از لحاظ پیغامی ، وگرنه تنظیمات بهتر هم شده، فقط متن پیغامها مخفیه اینو میگم)....... همه چیز فدای Silent Protection شده، دلیلش هم اینه که کومودو کاربران معمولی را هدف قرار داده، میخواهد کاری بکنه که دیگه کسی نگه کومودو فقط برای کاربران حرفه ای است، اگر بلد نیستید به سوالات کومودو جواب بدهید، نصبش نکنید و از این حرفها ... البته عیبی نداره. ولی قدیمیها را هم نباید بپرونه
    هر چند تا الان هم سعی کرده توی CIS طوری تغییر بده که Advanced User هـا باز هم دستشون باز باشه.
    البته قبلا هم گفتم، من خیلی هم منتقد این نسخه نیستم. یه چند تا تغییر کوچولو بدن تمومه.

البته الان پیغامهای کومودو انصافا خیلی خیلی کم شده. حتی واسه منی که اتوسندباکسم خاموشه. اگر BB روشن باشه که پیغام نزدیک صفر میشه. ولی من به پیغامهای Hips دیگه عادت کردم.

2. 5 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Saeid1212's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı

پيش فرض

سلام دوستان
    من تازه به ورژن 6 اپدیت کردم. به نظر خوب میاد فقط یه چند روزی یه برنامه به اسم cache builder تو قسمت taskmanager هستش که مدام فعال میشه و سیستم رو کند میکنه. این برنامه چی هستش و چطور میشه خاموشش کرد؟
    ممنون از راهنماییتون

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

سلام دوستان
    من تازه به ورژن 6 اپدیت کردم. به نظر خوب میاد فقط یه چند روزی یه برنامه به اسم cache builder تو قسمت taskmanager هستش که مدام فعال میشه و سیستم رو کند میکنه. این برنامه چی هستش و چطور میشه خاموشش کرد؟
    ممنون از راهنماییتون
    سلام

کومودوی 6 نسخه خوبیه، قطعا نظر هر کسی را جلب میکنه، شک ندارم. اینترفیس مناسب، قدرت شناسایی مناسب، قدرت پاکسازی بهبود یافته، به همراه ویژگیهای جدیدی مثل کیوسک مجازی و BB و سرعت اسکن زیاد، اعتبار سنجی فایلها، فیلترینگ مناسب پروتکل 6 = (IPv6) (در نسخه های قبلی مشکلاتی داشت)، کم شدن سوالات، بهبود محیط مجازی سندباکس و ......
    در مورد اینترفیسش ماها دنبال پرفکت هستیم. امیدوارم کومودو بهش برسه. وگرنه مشکلی نیست و اتفاقا خیلی هم شیکتر شده.

cache builder یک قابلیت جدید در نسخه 6 هست که باعث میشه موارد اسکن شده در حافظه موقت کومودو ثبت بشه، در واقع باعث بهبود در سرعت اسکن میشه. به نظر من فعال باشه خوبه.

اگر دوست ندارید، میتونید تیک این قسمت را بردارید.

Last edited by Jadda; 05-01-2013 at 19:40.

5. 6 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Saeid1212's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı

پيش فرض

سلام

کومودوی 6 نسخه خوبیه، قطعا نظر هر کسی را جلب میکنه، شک ندارم. اینترفیس مناسب، قدرت شناسایی مناسب، قدرت پاکسازی بهبود یافته، به همراه ویژگیهای جدیدی مثل کیوسک مجازی و BB و سرعت اسکن زیاد، اعتبار سنجی فایلها، فیلترینگ مناسب پروتکل 6 = (IPv6)، کم شدن سوالات، بهبود محیط مجازی سندباکس و ......
    در مورد اینترفیسش ماها دنبال پرفکت هستیم. امیدوارم کومودو بهش برسه. وگرنه مشکلی نیست و اتفاقا خیلی هم شیکتر شده.

cache builder یک قابلیت جدید در نسخه 6 هست که باعث میشه موارد اسکن شده در حافظه موقت کومودو ثبت بشه، در واقع باعث بهبود در سرعت اسکن میشه. به نظر من فعال باشه خوبه.

اگر دوست ندارید، میتونید تیک این قسمت را بردارید.

خیلی ممنون که سریع جواب دادین.
    این تصویری که گذاشتید کومودو فارسی هستش. از کجا دانلود کردید؟ یا خودتون ترجمه اش کردید؟
    من از کجا میتونم این نشخه رو دانلود کنم و چطور باید نصبش کنم؟ میشه روی همین ورژن نصب کرد یا باید اول این رو آناینستال کنم و بعد اون یکی رو نصب کنم؟
    باز هم ممنون

7. 2 کاربر از Saeid1212 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

خیلی ممنون که سریع جواب دادین.
    این تصویری که گذاشتید کومودو فارسی هستش. از کجا دانلود کردید؟ یا خودتون ترجمه اش کردید؟
    من از کجا میتونم این نشخه رو دانلود کنم و چطور باید نصبش کنم؟ میشه روی همین ورژن نصب کرد یا باید اول این رو آناینستال کنم و بعد اون یکی رو نصب کنم؟
    باز هم ممنون
    نسخه فارسی کومودو بزودی......

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

9. 4 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز dvb595959's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    قلب آدمای مهربون

پيش فرض

jadda جان این مشکل تبلت مود برای ما حل نشد و همچنان پا برجاست.برنامه سیلور لایت رو هم نصب کردیم و حل نشد.جریانش چیه؟

تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    قلب آدمای مهربون

پيش فرض

من وقتی توی محیط کیوسک میخام دانلود کنم.... توی محیط اصلی ویندوز دوتا idm برام باز میشه .... یکیدورش یک نوار سبز رنگ هست و یکی دیگه نه.... تا اینجا رو متوجه شدم که اونی که نوار سبز رنگ داره یعنی دانلود در محیط کیوسک انجام میشه... ولی گاهی هم فایلهایی رو که در محیط کیوسک میخام دانلود کنم با همون idm اصلی دانلود میشه.اصلا چرا دوتا idm باز میشه؟ و چرا گاهی با این و گاهی با اون یکی دانلود میشه؟

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

من وقتی توی محیط کیوسک میخام دانلود کنم.... توی محیط اصلی ویندوز دوتا idm برام باز میشه .... یکیدورش یک نوار سبز رنگ هست و یکی دیگه نه.... تا اینجا رو متوجه شدم که اونی که نوار سبز رنگ داره یعنی دانلود در محیط کیوسک انجام میشه... ولی گاهی هم فایلهایی رو که در محیط کیوسک میخام دانلود کنم با همون idm اصلی دانلود میشه.اصلا چرا دوتا idm باز میشه؟ و چرا گاهی با این و گاهی با اون یکی دانلود میشه؟

سلام

شما ابتدا آیکون IDM را در دسکتاپ بزاید، بعد وارد محیط کیوسک شوید و در محیط کیوسک IDM را اجرا بکنید و بعداً مرورگرتون را باز بکنید و هر فایل که خواستید دانلود کنید که با IDM دانلود میشه،

البته اینبار چون شما IDM را در کیوسک اجرا کرده بودید و یک پروسه فعال در کیوسک است، بدون هیچ مشکلی فایل توسط IDM دانلود میشه بدون هیچ مشکلی.

پس راه اینه: وارد محیط کیوسک بشید و IDM را اجرا کنید ، بعد هر چی دوست دارید دانلود بکنید.

البته دانلودها در محیط کیوسک میمونه و باید از طریق پوشه اشتراکی وارد سیستم اصلیتون بکنید.

نیاز بود یک فیلم آموزشی بزارم؟

اینم پست 1000 ما ، زمان چقدر سریع میگذره ......
    Last edited by Jadda; 05-01-2013 at 21:01.

13. 4 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    قلب آدمای مهربون

پيش فرض

سلام .. نه عزیز نیاز با آموزش نیست.تشکر.پست 1000 هم مبارک

15. 3 کاربر از dvb595959 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز K1lou's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Sabzevar

پيش فرض

باسلام
    علی جان
    در پیامهای hips وقتی با هشدارiهایی مثل زیر مواجه میشیم چطور باید تصمیم گیری کنیم مثلا پیامی creat a new file in directory یا modify a protect registry key
    داریم آیا یک نرم افزار سالم و در لیست سفید کومودو این تغییرات را در سیستم ایجاد نمی کند که کومودو این هشدارها را می دهد مثلا همین برنامه du meter من کرک شده هست ایا هشدار ها به خاطر همین هست یا نسخه اورجینال هم این تغییرات رو در قسمتهای مشخص شده توسط کومودو ایجاد می کند
    در واقع منظور من اینه که در ایجاد تغییرات در چه قسمتی هایی از ویندوز باید حساس باشیم یا چه قسمتهایی توسط نرم افزارهای اورجینال و در لیست سفید کومودو دچار تغییر نمی شوند که در زمان ایجاد تغییر در اون قسمتها باید احتیاط کرد یا تغییر یک کلید محافظت شده ریجستری توسط یک نرم افزار چیز غیر معمولی هست یا نه
    پیامهای زیر و تغییرات در قسمتهای مختلف توسط یک نرم افزار

با تشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •