تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 48 از 50 اولاول ... 3844454647484950 آخرآخر
نمايش نتايج 471 به 480 از 495

نام تاپيک: GLX G1 » اولين گوشي ايراني با سيستم عامل اندرويد

کاربر فعال کلوپ گوشی ها h!tman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

با حرف های آخر شما مخالف نیستم ، ولی این چیزی که الان داریم اعتماد به نفس کاذبه ، نه چیز واقعی
    تو هر زمینه ای، گفتن گندم خودکفا شدیم ، به 1سال هم نکشید 40%اش وارداتی شد
    شرکتی که میاد همچین لاف گنده ای از گوشی ایرانی میاد ،حداقل باید بتونه دو تا دونه گوشی رو خودش اسمبل کنه ، آره نگفتیم بشه سامسونگ ، تو 10سال آینده هم نمیشه ، سامسونگ همه چی گوشی هاشو خودش تولید میکنه! از صفحه نمایش تا قاب و رم و فلش و SOC و همه چی!
    اگر به خاطر توهم داشتن همه چیز ،یکم براش هزینه و تلاش می کردیم شاید یک چیزی میشدیم
    مثالش یکی از دوستان یک پنل ساخته بود ، یک چیز ابداعی، برد سازمان فناوری و تحقیقات و نمیدونم چی چی
    گفتن طرح رو ازت 3میلیون میخریم
    برد و فروخت به ال جی 1میلیون دلار! طرحی که طرف 3سال روش کار کرده رو میخواستن قیمت یدونه آیفون بخرن:p
    دقیقا از جزئیاتش با خبر نیستم ولی همین کارا رو میکنن که بیشترین فرار مغز ها توی ایران رخ میده

در مورد ISP و اون مثال ها درسته ، ولی در مورد این برند درست نیست. هر چقدر هم که منگل باشند ، باز هم باید یکی باشه که بتونه حتی اندروید رو درست تلفظ کنه!

2. 4 کاربر از h!tman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Soroush-S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

ه نکته‌ی جالب راجع به تبلیغ از جیب در میاد:
    رفیقم میگفت اون گوشی بخصوص که راحت از جیب در میاد، تو مغازشون از همه چیز پرفروش تره و به سایر فروشگاه‌ها هم زیاد فروختن.... میگفت کلی ادم میاد تو مغازه و میگه اقا از اون گوشی ها که راحت از جیب در میاد بهم بدین!! فک کنم قیمتش ۶۵ تومنه!
    من همیشه انتقاد میکردم که چه تبلیغات بدی کردن روی اون کار، ولی بعدش دیدم که از اون تبلیغ موفق تر فک نکنم داشته باشیم!!!!یعنی حتی بالاتر از میمون اشی‌مشی و گاو مانیزان خودبخود تبلیغ شد(ساخته شدن جوک و اس‌ام‌اس شدن به همه جا و افتادن اسمش به سر زبون ها...!!!)
    من خودم همین مدل گوشی دارم.سری ( H ) راحت هم از جیب بیرون میاد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

تقریبا کل تاپیک رو خوندم و نظرات دوستان برام جالب بود.......هر چند مساله ای که میخوام درباره اش بنویسم ربط مستقیمی به G1 نداره اما چون نظرات بعضی از دوستان رو در باب حمایت از تولیدات داخلی خوندم دیدم بد نیست تجربه ام رو در مورد یکی از محصولات این شرکت با شما در میان بذارم :
    تقریبا 1 هفته ی پیش برای پدرم به صورت اینترنتی یه گوشی جی ال ایکس مدل H4 خریدم به قیمت 69 تومن. اولین چیزی که بعد از باز کردن گوشی تو ذوقم خورد جنس هندز فری و شارژر گوشی بود که البته روی هندزفری هیچ اسم و عنوانی که مشخص کنه ماله کدوم کمپانیه دیده نمیشد ! با خودم گفتم مهم نیست مگه یه گوشی 69 تومنی چیه که حالا انتظار این چیزا رو داری؟ بهرحال گوشی رو روشن کردم و بعد از بالا اومدن گوشی اومدم تاریخ گوشی رو تنظیم کنم که متوجه شدم این گوشی اصلا تاریخ شمسی نداره !! ( واقعا برای گوشی ای که ادعای ایرانی بودن داره جالبه نه ؟ ) در مرحله ی بعد تصمیم گرفتم که منوی گوشی رو به فارسی تغییر بدم که باز هم با نکته ی عجیب دیگه ای مواجه شدم : بعضی از قسمتهای منوی این گوشی اصلا به فارسی ترجمه نشده اند !! مثلا وقتی وارد منو میشید بعضی قسمتها فارسیه اما بعضی جاهای دیگه (مثل قسمت فایلها که عکسها و موزیک توش قرار دارن ) همچنان انگلیسیه ! اما جالترین بخش ماجرا از دید من مربوط میشه به قسمت ترجمه ی منوهای گوشی : وقتی پیام تازه ای براتون میاد مینویسه : 1 یام نو !!! یعنی بجای پیام مینویسه یام !!! ...یا مثلا کلمه ی فوروارد را ترجمه کرده : جلو !!! ( گوشی تولید ملی رو مقایسه کنید با یه گوشی از بلاد کفر مثلا ال جی که همین کلمه ی فوروارد را" ارسال دوباره " ترجمه کرده ) از این مدل سوتی های ترجمه تو گوشی های این کمپانی زیاد دیده میشه که اگه باز هم چیزی دیدم براتون مینویسم !!!

اما بعد از اینهمه سورپرایز شدن (!) تازه سورپرایز اصلی تو راه بود : بعد از یک ساعت کارکردن با گوشی ( توجه کنید فقط 1 ساعت ) : گوشی رو به شارژ زدم اما چشمتون روز بد نبیبنه !! گوشی بهو هنگ کرد و به فشار هیچ دکمه ای واکنش نشون نمیداد که هیچ ! حتی خاموش هم نمیشد ! بالاخره مجبور شدم که باتری گوشی رو بیارم و دوباره بندازم اما فاجعه ی اصلی تازه شروع شد : با وصل کردن گوشی به شارژر.. گوشی شدیدا ویبره میزد و اصلا نمیشد دستت بگبری !! جوری که اگه چند ثانیه دستت میگرفتی دچار لغوه میشدی !!!! ........زنگ ردم نمایندگی که فرمودند باید حضوری بیای اونجا تا ببینیم مشکل چیه ! نکته ی جالب اینجا بود که تو نمایندگی خانمی که گوشی رو تست کرد اصلا تعجب نکرد و جا نخورد که چرا این گوشی اینجوری شده ! انگار که کاملا براش عادی بود و از این چیزا زیاد دیده بود !!!!...بلافاصله گفت باید گوشی عوض شه ! گفتم خب عوضش کنید ! فرمودند الان از این مدل موجود نیست اگه خیلی عجله داری یه مدل دیگه تو انبار هست اما جعبه نداره ! و باید 20 تومن هم اضافه بدی چون قیمت اکبندش حدود 90 تومنه !! ( گوشی بدون جعبه رو به آدم به قیمت اکبند بفروشن جالبه نه ؟) ..پرسیدم حالا این مدلی که 20 تومن گرونتره چی داره و اصطلاحا چه مزایا وبرتری هایی نسبت به گوشی قبلی داره که 20 تومن گرونتره که فرمودند : گوشی های ما همشون عین همند !! و هیچ فرقی با هم ندارن !!! ( ترجمه : یعنی فقط ظاهرشون عوض میشه و مدل بالاتر وپایین تر فرقی نمیکنه ! !) خلاصه قبول نکردم و فرمودند که باید صبر کنی تا عین مدل گوشی خودت برامون تو اخر هفته برسه ! اخر هفته وقتی به نمایندگی مراجعه کردم فرمودند از مدل گوشی خودت نداریم اما بجاش یه مدال دیگه هست که همون قیمته و البته جعبه هم داره ! منم که دیگه از رفت و امد به نمایندگی و چک و چونه زدن خسته شده بودم و در ضمن میدونستم که چون همه ی گوشی های این شرکت مثل همن ( فقط ظاهرشون عوض میشه و باطنشون دقیقا عین همه !!!) , گوشی جدید رو گرفتم و زدم بیرون و حتی اگه دوباره همین گوشی جدیده هم خراب شه نمیرم نمایندگی و پشت سرم رو هم نگاه نمیکنم و دیگه هم از این شرکت خرید نمیکنم!!!! از ما که گذشت و زیاد ضرر نکردیم اما خدا به اونایی که گوشیهای گرون قیمت این شرکت رو میخرند رحم کنه !!!

پ .ن 1 : روی صحبتم با مسئولین این شرکته که هر چند میدونم که این مطلب رو هیچوقت نمیخونند اما بهرحال : اگه توانایی کارهای ساده ای مثل ترجمه کامل و درست منوها و پشتیبانی از مشتری و تامین موجودی احتیاطی برای تعویض رو ندارید و تنها کار بزرگی که انجام میدین اسمبل کردن گوشی و یا وارد کردنش از چین و چسبوندن آرم جی ال ایکس هست ! لطفا شرکت رو تعطیل کنید و یا اینکه دم از تولید ملی و حمایت از تولید داخلی نزنید !!! همانطور که شما به حمایت مصرف کننده نیاز دارید مردم هم به جنس با کیفیت مطلوب نیاز دارند و دلیل نداره که در حالیکه شما به حقوق مصرف کننده احترام نمیذارید اما انتظار استقبال مردم از محصولاتتان را داشته باشید !

پ.ن 2 : دوستانی که در مورد این مطلب شک دارند و احتمالا شاید فکر کنند که من قصد تخریب بی دلیل این شرکت را دارم میتونند برام پیام خصوصی بفرستن تا شماره تماس وادرس منزلم رو تقدیمشون کنم و حضوری تشریف بیارن و یا من خودمتشون برسم تا خودشون از صحت وسقم گفته های من خبردار بشوند ...
    Last edited by velvet revoulver; 10-03-2013 at 13:32.

5. 9 کاربر از velvet revoulver بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

تقریبا کل تاپیک رو خوندم و نظرات دوستان برام جالب بود.......هر چند مساله ای که میخوام درباره اش بنویسم ربط مستقیمی به G1 نداره اما چون نظرات بعضی از دوستان رو در باب حمایت از تولیدات داخلی خوندم دیدم بد نیست تجربه ام رو در مورد یکی از محصولات این شرکت با شما در میان بذارم :
    تقریبا 1 هفته ی پیش برای پدرم به صورت اینترنتی یه گوشی جی ال ایکس مدل H4 خریدم به قیمت 69 تومن. اولین چیزی که بعد از باز کردن گوشی تو ذوقم خورد جنس هندز فری و شارژر گوشی بود که البته روی هندزفری هیچ اسم و عنوانی که مشخص کنه ماله کدوم کمپانیه دیده نمیشد ! با خودم گفتم مهم نیست مگه یه گوشی 69 تومنی چیه که حالا انتظار این چیزا رو داری؟ بهرحال گوشی رو روشن کردم و بعد از بالا اومدن گوشی اومدم تاریخ گوشی رو تنظیم کنم که متوجه شدم این گوشی اصلا تاریخ شمسی نداره !! ( واقعا برای گوشی ای که ادعای ایرانی بودن داره جالبه نه ؟ ) در مرحله ی بعد تصمیم گرفتم که منوی گوشی رو به فارسی تغییر بدم که باز هم با نکته ی عجیب دیگه ای مواجه شدم : بعضی از قسمتهای منوی این گوشی اصلا به فارسی ترجمه نشده اند !! مثلا وقتی وارد منو میشید بعضی قسمتها فارسیه اما بعضی جاهای دیگه (مثل قسمت فایلها که عکسها و موزیک توش قرار دارن ) همچنان انگلیسیه ! اما جالترین بخش ماجرا از دید من مربوط میشه به قسمت ترجمه ی منوهای گوشی : وقتی پیام تازه ای براتون میاد مینویسه : 1 یام نو !!! یعنی بجای پیام مینویسه یام !!! ...یا مثلا کلمه ی فوروارد را ترجمه کرده : جلو !!! ( گوشی تولید ملی رو مقایسه کنید با یه گوشی از بلاد کفر مثلا ال جی که همین کلمه ی فوروارد را" ارسال دوباره " ترجمه کرده ) از این مدل سوتی های ترجمه تو گوشی های این کمپانی زیاد دیده میشه که اگه باز هم چیزی دیدم براتون مینویسم !!!

اما بعد از اینهمه سورپرایز شدن (!) تازه سورپرایز اصلی تو راه بود : بعد از یک ساعت کارکردن با گوشی ( توجه کنید فقط 1 ساعت ) : گوشی رو به شارژ زدم اما چشمتون روز بد نبیبنه !! گوشی بهو هنگ کرد و به فشار هیچ دکمه ای واکنش نشون نمیداد که هیچ ! حتی خاموش هم نمیشد ! بالاخره مجبور شدم که باتری گوشی رو بیارم و دوباره بندازم اما فاجعه ی اصلی تازه شروع شد : با وصل کردن گوشی به شارژر.. گوشی شدیدا ویبره میزد و اصلا نمیشد دستت بگبری !! جوری که اگه چند ثانیه دستت میگرفتی دچار لغوه میشدی !!!! ........زنگ ردم نمایندگی که فرمودند باید حضوری بیای اونجا تا ببینیم مشکل چیه ! نکته ی جالب اینجا بود که تو نمایندگی خانمی که گوشی رو تست کرد اصلا تعجب نکرد و جا نخورد که چرا این گوشی اینجوری شده ! انگار که کاملا براش عادی بود و از این چیزا زیاد دیده بود !!!!...بلافاصله گفت باید گوشی عوض شه ! گفتم خب عوضش کنید ! فرمودند الان از این مدل موجود نیست اگه خیلی عجله داری یه مدل دیگه تو انبار هست اما جعبه نداره ! و باید 20 تومن هم اضافه بدی چون قیمت اکبندش حدود 90 تومنه !! ( گوشی بدون جعبه رو به آدم به قیمت اکبند بفروشن جالبه نه ؟) ..پرسیدم حالا این مدلی که 20 تومن گرونتره چی داره و اصطلاحا چه مزایا وبرتری هایی نسبت به گوشی قبلی داره که 20 تومن گرونتره که فرمودند : گوشی های ما همشون عین همند !! و هیچ فرقی با هم ندارن !!! ( ترجمه : یعنی فقط ظاهرشون عوض میشه و مدل بالاتر وپایین تر فرقی نمیکنه ! !) خلاصه قبول نکردم و فرمودند که باید صبر کنی تا عین مدل گوشی خودت برامون تو اخر هفته برسه ! اخر هفته وقتی به نمایندگی مراجعه کردم فرمودند از مدل گوشی خودت نداریم اما بجاش یه مدال دیگه هست که همون قیمته و البته جعبه هم داره ! منم که دیگه از رفت و امد به نمایندگی و چک و چونه زدن خسته شده بودم و در ضمن میدونستم که چون همه ی گوشی های این شرکت مثل همن ( فقط ظاهرشون عوض میشه و باطنشون دقیقا عین همه !!!) , گوشی جدید رو گرفتم و زدم بیرون و حتی اگه دوباره همین گوشی جدیده هم خراب شه نمیرم نمایندگی و پشت سرم رو هم نگاه نمیکنم و دیگه هم از این شرکت خرید نمیکنم!!!! از ما که گذشت و زیاد ضرر نکردیم اما خدا به اونایی که گوشیهای گرون قیمت این شرکت رو میخرند رحم کنه !!!

پ .ن 1 : روی صحبتم با مسئولین این شرکته که هر چند میدونم که این مطلب رو هیچوقت نمیخونند اما بهرحال : اگه توانایی کارهای ساده ای مثل ترجمه کامل و درست منوها و پشتیبانی از مشتری و تامین موجودی احتیاطی برای تعویض رو ندارید و تنها کار بزرگی که انجام میدین اسمبل کردن گوشی و یا وارد کردنش از چین و چسبوندن آرم جی ال ایکس هست ! لطفا شرکت رو تعطیل کنید و یا اینکه دم از تولید ملی و حمایت از تولید داخلی نزنید !!! همانطور که شما به حمایت مصرف کننده نیاز دارید مردم هم به جنس با کیفیت مطلوب نیاز دارند و دلیل نداره که در حالیکه شما به حقوق مصرف کننده احترام نمیذارید اما انتظار استقبال مردم از محصولاتتان را داشته باشید !

پ.ن 2 : دوستانی که در مورد این مطلب شک دارند و احتمالا شاید فکر کنند که من قصد تخریب بی دلیل این شرکت را دارم میتونند برام پیام خصوصی بفرستن تا شماره تماس وادرس منزلم رو تقدیمشون کنم و حضوری تشریف بیارن و یا من خودمتشون برسم تا خودشون از صحت وسقم گفته های من خبردار بشوند ...
    حرف شما کاملا درسته - متاسفانه گوشی GLX چنین مشکلاتی داره مثل منو فارسی و ...
    من تاحالا حدود 10 مدل گوشی GLX استفاده کردم و تنها مشکلش همون زبان فارسی که خودشو بیشتر توی اس ام اس دادن نشون میده
    الان منم گوشی سری H دارم که اینم مشکل هنگ کردن داره
    یه مشکل عجیب دیگه هم داره - شما وقتی گوشی داری شارژ میکنی یه فازمتر بگیر بزن به قسمت فلزی گوشی ببین چه نتیجه ای میگیری

7. این کاربر از Soroush-S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

حرف شما کاملا درسته - متاسفانه گوشی GLX چنین مشکلاتی داره مثل منو فارسی و ...
    من تاحالا حدود 10 مدل گوشی GLX استفاده کردم و تنها مشکلش همون زبان فارسی که خودشو بیشتر توی اس ام اس دادن نشون میده
    الان منم گوشی سری H دارم که اینم مشکل هنگ کردن داره
    یه مشکل عجیب دیگه هم داره - شما وقتی گوشی داری شارژ میکنی یه فازمتر بگیر بزن به قسمت فلزی گوشی ببین چه نتیجه ای میگیری
    قضیه ی فاز متر رو نمیدونستم ! باید امتحان کنم ببینم چی میشه ! باید باحال باشه ! کلا این جی ال ایکس یه هفته ایه که سوژه خنده ی خونه ی ما شده !!
    اما سروش جان برام جالبه که چرا با دیدن اینهمه مشکل از محصولات این شرکت باز هم تا حالا 10 تا مدل جی ال ایکس خریدی ؟ حداقل تنها کاری که از من و شما ( و همه ی مایی که مشکلات این گوشی ها رو دیده ایم ) بر میاد اینه که محصولات این شرکت رو نخریم و دیگران رو هم اگاه کنیم تا به این شکل شاید این شرکت پی به کوتاهی ها و اشتباهات خودش ببره و در صدد رفع نواقصش بر بیاد....

9. این کاربر از velvet revoulver بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

قضیه ی فاز متر رو نمیدونستم ! باید امتحان کنم ببینم چی میشه ! باید باحال باشه ! کلا این جی ال ایکس یه هفته ایه که سوژه خنده ی خونه ی ما شده !!
    اما سروش جان برام جالبه که چرا با دیدن اینهمه مشکل از محصولات این شرکت باز هم تا حالا 10 تا مدل جی ال ایکس خریدی ؟ حداقل تنها کاری که از من و شما ( و همه ی مایی که مشکلات این گوشی ها رو دیده ایم ) بر میاد اینه که محصولات این شرکت رو نخریم و دیگران رو هم اگاه کنیم تا به این شکل شاید این شرکت پی به کوتاهی ها و اشتباهات خودش ببره و در صدد رفع نواقصش بر بیاد....
    خودمم نمیدونم چرا
    من اولین گوشی GLX سال 86 گرفتم . بنظرم تا زمانیکه شرکت دست مالک قبلی و موسسش بود مردمی که می خریدن مشکل خاصی نداشتن حداقل من مشکل فازمتر نداشتم.
    راستش میخوام واسه خواهرم گوشی بخرم دیگه اینبار سراغ GLX نمیرم

11. این کاربر از Soroush-S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

قابل توجه برخی شرکتها (!) : ببینید برای تنها دو صدم میلیمتر اپل چه جنجنالی درست کرده , برای همینه که اپل و یا حتی سامسونگ و ال جی به چنین جایگاهی در بین مشتری هاشون میرسند :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

13. این کاربر از velvet revoulver بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز soheilnouri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

همين نديد ميگم گوشي مزخرفيه)

Sent from my iPad 2

15. این کاربر از soheilnouri بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز arashlolos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تو یه ویلا نیمه سنتی قلعه رودخان! امضام...

پيش فرض

سلام
    واسه بابام میخوام گوشی glx بگیرم.
    فقط تماس تلفنی و اس ام اس و ضبط و پخش موزیک و صدا میخواد
    بیشتر ضبط صدا و پخش با صدای نسبتا مطلوب.
    رادیو و بلوتوث و اینجور چیزاشم خوب کار کنه عالی میشه.
    ففط واسه قیمت کمش میخوام بخرمش.نظر دوستان عزیز؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    از این جهت که بعضیا ازش خیلی راضی هستند میخوام بگیرم.
    این مشکلاتی که دوستان می فرمایند شاید واسه همه گوشی ها نباشه.

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

سلام
    واسه بابام میخوام گوشی glx بگیرم.
    فقط تماس تلفنی و اس ام اس و ضبط و پخش موزیک و صدا میخواد
    بیشتر ضبط صدا و پخش با صدای نسبتا مطلوب.
    رادیو و بلوتوث و اینجور چیزاشم خوب کار کنه عالی میشه.
    ففط واسه قیمت کمش میخوام بخرمش.نظر دوستان عزیز؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    از این جهت که بعضیا ازش خیلی راضی هستند میخوام بگیرم.
    این مشکلاتی که دوستان می فرمایند شاید واسه همه گوشی ها نباشه.
    من تاحالا با مدلای زیادی کار کردم - گوشیهای ایرانی یکمقدار کار با منوش سخته مثل همین GLX و یا دیمو. چون تقریبا مدلای جدید هرماهه داره تولید میشه یه سر به نمایندگیهاش بزنی بهتره

18. این کاربر از Soroush-S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •