تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 48 از 140 اولاول ... 384445464748495051525898 ... آخرآخر
نمايش نتايج 471 به 480 از 1392

نام تاپيک: بهترین شامپو به نظر شما

حـــــرفـه ای Ali_softcenter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

دوست عزیز این ماده های مضر در شامپو ضد ریزش فولیکا هم استفاده شده؟
    والا نمیدونم!! فولیکا فعلا دم دستم نیست نگاه کنم....در سایتش هم متاسفانه در یک حرکت غیر اصولی ترکیبات رو نزدن!!! اگه کسی از دوستان داره بیاد بگه...

ممنون [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    تشکر خالی کافی نبود.
    فقط یه نکته
    حالا سر ما که شوره زیاد میزنه چه شامپویی باید مصرف کنیم؟؟؟
    خواهش میکنم.

والا عزیز من نه دکتر هستم نه مدعی!

شوره سر هم باید مشخص بشه که از نوع چرب هست یا خشک.....خفیف هست یا متوسط یا شدید؟؟

اینا همه در نوع شامپو یا دارویی که براتون تجویز میشه نقش داره!

ضد شوره فولیکا برای من تاثیر داشت و شوره هام رو از بین برد...( اگه ایرانی میخوای ) البته 2 نوع داره....روزانه و درمانی....اول باید درمانیش رو بزنی هفته ای 3 بار فکر کنم ....بعد که خوب شد ..اون روزانه رو بگیری و هر روز بزنی که شوره ها برنگرده...

البته بگم....ممکنه به سر شما نسازه..نمیدونم!!

فقط خواستم شامپوی خارجی معرفی نکنم!! ورگنه شامپوی خوب خارجی زیاده ولی گرونه!! بالای 20 تومنه! اگه بخوای میتونم چند تا شو معرفی کنم ولی خب استفاده نکردم!! فقط برند هاشون معتبره!

ولی نظر منو میخوای بذار دکتر بگه چی بزنی!

ولی خب من خودم درمان کردم...خوب شد!

2. 2 کاربر از Ali_softcenter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

والا نمیدونم!! فولیکا فعلا دم دستم نیست نگاه کنم....در سایتش هم متاسفانه در یک حرکت غیر اصولی ترکیبات رو نزدن!!! اگه کسی از دوستان داره بیاد بگه...

خواهش میکنم.

والا عزیز من نه دکتر هستم نه مدعی!

شوره سر هم باید مشخص بشه که از نوع چرب هست یا خشک.....خفیف هست یا متوسط یا شدید؟؟

اینا همه در نوع شامپو یا دارویی که براتون تجویز میشه نقش داره!

ضد شوره فولیکا برای من تاثیر داشت و شوره هام رو از بین برد...( اگه ایرانی میخوای ) البته 2 نوع داره....روزانه و درمانی....اول باید درمانیش رو بزنی هفته ای 3 بار فکر کنم ....بعد که خوب شد ..اون روزانه رو بگیری و هر روز بزنی که شوره ها برنگرده...

البته بگم....ممکنه به سر شما نسازه..نمیدونم!!

فقط خواستم شامپوی خارجی معرفی نکنم!! ورگنه شامپوی خوب خارجی زیاده ولی گرونه!! بالای 20 تومنه! اگه بخوای میتونم چند تا شو معرفی کنم ولی خب استفاده نکردم!! فقط برند هاشون معتبره!

ولی نظر منو میخوای بذار دکتر بگه چی بزنی!

ولی خب من خودم درمان کردم...خوب شد!
    عالی بود خدایی حال کردم با پست قبلیت ریز شده بودی عجیب
    من فولیکا ضد چربی رو قبلا امتحان کردم شامپوی خوبی بود ولی خوب بعد رفتم دکتر واسه شوره و پوسته دو تا شامپو دیگه داد قطع کردم فولیکا
    کلا موهای من فکر کنم جز مزخرف ترین موها باشه چربی در حد شدید + شوره شدید بطوریکه یه دست بزنی بهش عین برف میاد پایین + پوسته هم داره خیلیا فکر میکنن پوسته و شوره یکیه که اینطور نیست من شوره دارم که به صورت ریزه پوسته هم دارم که خیلی درشت تره و انگار پوست دستتو کنده باشی بریزی لای موهات اینطوریه +ریزش هم که داریم تا حالا تو این دو سال 5 بار سرمو 3 تیغ کردم بلکه این مشکل بویژه چربی و پوسته حل شه ولی یه هفته نشده با اینکه هنوز مویی در نیومده میبینی پوسته ها باز ظاهر میشن روزگارمون سیاه کرده به خدا چقدر دارو و شامپو های مختلف تست کردیم نشد عین کشف واکسن ایدز شده واسه ما البته با این تفاسیرموهام پرپشته ولی این چربی و شوره اصلا حالت و ظاهر مو رو خراب میکنه که نمیذاره بذاریم بلند شه
    حالا من تو هفته دیگه دوباره همون فولیکا رو میگیرم ضد شورشو به نظرم بهتر از بقیه شامپو ها باید باشه
    در کل تو ایران فقط دو شرکت سینره و فولیکا هستن که تو زمینه پوست و مو به استاندارد جهانی نزدیکترن و تجربه ای که تو این چند سال در استفاده از محصولات گوناگونشون داشتم سینره در زمینه پوست و فولیکا در زمینه مو بهتر عمل کرده به نظرم
    Last edited by Greedy; 28-11-2012 at 23:26.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

جالبه مرسی دوستان

پروفشنال saeedsh7j's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

من فولیکا ضد چربی رو قبلا امتحان کردم شامپوی خوبی بود ولی خوب بعد رفتم دکتر واسه شوره و پوسته دو تا شامپو دیگه داد قطع کردم فولیکا
    کلا موهای من فکر کنم جز مزخرف ترین موها باشه چربی در حد شدید + شوره شدید بطوریکه یه دست بزنی بهش عین برف میاد پایین + پوسته هم داره خیلیا فکر میکنن پوسته و شوره یکیه که اینطور نیست من شوره دارم که به صورت ریزه پوسته هم دارم که خیلی درشت تره و انگار پوست دستتو کنده باشی بریزی لای موهات اینطوریه +ریزش هم که داریم تا حالا تو این دو سال 5 بار سرمو 3 تیغ کردم بلکه این مشکل بویژه چربی و پوسته حل شه ولی یه هفته نشده با اینکه هنوز مویی در نیومده میبینی پوسته ها باز ظاهر میشن روزگارمون سیاه کرده به خدا چقدر دارو و شامپو های مختلف تست کردیم نشد عین کشف واکسن ایدز شده واسه ما البته با این تفاسیرموهام پرپشته ولی این چربی و شوره اصلا حالت و ظاهر مو رو خراب میکنه که نمیذاره بذاریم بلند شه
    حالا من تو هفته دیگه دوباره همون فولیکا رو میگیرم ضد شورشو به نظرم بهتر از بقیه شامپو ها باید باشه
    در کل تو ایران فقط دو شرکت سینره و فولیکا هستن که تو زمینه پوست و مو به استاندارد جهانی نزدیکترن و تجربه ای که تو این چند سال در استفاده از محصولات گوناگونشون داشتم سینره در زمینه پوست و فولیکا در زمینه مو بهتر عمل کرده به نظرم
    شاید قارچ داره یه ازمایش بزن ضرر نداره.

منم یه مدت شوره شدید و چربی مو داشتم که مشکل از قارچ بود دو تا قطره استفاده کردم و عرض دو ماه خوب شد

6. این کاربر از saeedsh7j بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Ali_softcenter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

اوه اوه!!

ببین پس کلا فولیکا رو بیخیال شو!!!

اصلا کمکی نمیکنه بهت اگه پوسته هم داری !!

شما فقط برو دوکری بخر!!

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این لاین ضد شوره ش هست!! من دقیق نمیدونم کدومو رو باید استفاده کنی!!

ولی میتونی با این دو تا شروع کنی!!!

اون دو تای دیگه برای پوسته ریزی خیلی شدید و شوره های مقاومه...

من بازاریاب دوکری نیستم ولی چند نفر رو دیدم با دوکری نتیجه گرفتن!!

البته کمی گرونن!!

البته هگور هم هست که باز تعریفش رو شنیدم

این قیمتا البته به روز نیست!

در کل با این وضعی که شما داری باید یه چیز خیلی قوی...استفاده کنی....فولیکا اون قدر به پوسته ریزی های شدید جواب نمیده!

چرا دکتر نمیری؟؟ میخوای دکتر خوب معرفی کنم؟

8. این کاربر از Ali_softcenter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

شاید قارچ داره یه ازمایش بزن ضرر نداره.

منم یه مدت شوره شدید و چربی مو داشتم که مشکل از قارچ بود دو تا قطره استفاده کردم و عرض دو ماه خوب شد
    اره 99 درصد قارچ هست ولی مگه ازمایش داره؟چجوری ازمایششو بدم؟
    من رفتم دکتر گفت درماتیک سبوئریک هست یعنی خودم بهش گفتم که اونم تایید کرد! لوسیون بتامتازون نوشت و یک شامپوی 14 تومنی اسمش دقیق یادم نیست اکوفن بود فکر کنم این بتامتازون زدیم به سرمون بعد چند روز اطراف گوش و پیشونی و خود سر کلی جوش های ریز قرمز که دست میزدی درد هم داشت ظاهر شد که دیگه ادامه ندادم
    الان 8 سال بیشتر هست مشکل چربی و شوره دارم به ندرت شامپویی بوده تست نکرده باشم از تخم مرغی بگیر تا خارجی ها ولی فایده نداشت
    یه کم بلند میشه موهام دلم نمیخواد اصلا حموم برم چون بعد بیرون اومدن از حموم اینقدر موهام سنگین هست از شدت چربی که انگار یه چیز سنگین رو سرت گذاشته باشن
    حالا چه قطره ای زدی ؟

اوه اوه!!

ببین پس کلا فولیکا رو بیخیال شو!!!

اصلا کمکی نمیکنه بهت اگه پوسته هم داری !!

شما فقط برو دوکری بخر!!

این لاین ضد شوره ش هست!! من دقیق نمیدونم کدومو رو باید استفاده کنی!!

ولی میتونی با این دو تا شروع کنی!!!

اون دو تای دیگه برای پوسته ریزی خیلی شدید و شوره های مقاومه...

من بازاریاب دوکری نیستم ولی چند نفر رو دیدم با دوکری نتیجه گرفتن!!

البته کمی گرونن!!

البته هگور هم هست که باز تعریفش رو شنیدم

این قیمتا البته به روز نیست!

در کل با این وضعی که شما داری باید یه چیز خیلی قوی...استفاده کنی....فولیکا اون قدر به پوسته ریزی های شدید جواب نمیده!

چرا دکتر نمیری؟؟ میخوای دکتر خوب معرفی کنم؟
    چقدر بسته بندیش شبیه فولیکاس کدوم از کدوم کپی زده ؟
    گرون در چه حد ؟طرف میبینی بر اساس وضع مالیش مثلا اگه 7 تومن ارزون باشه 14 تومن گرون هست یکی دیگه 7 تومن ارزون باشه 50 تومن گرون هست ما جز دسته اولیم
    دکتر تا دلت بخواد رفتم دیگه یکیشون که چند سال پیش رفتم که اسمش یادم نیست الان ولی چند بار تو اخبار هم نشونش دادن
    دکتر رو بگو این یکی هم تست کنیم شاید فرجی شد البته قیمت ویزیت هم بگو میدونی
    Last edited by Greedy; 29-11-2012 at 00:00.

11. 2 کاربر از Ali_softcenter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

شوره سر همه افراد نوعی قارچ هست. (Malassezzia )
    ولی مال بعضیها سمجتر و سخت جونتره که بستگی به طبیعت شخص و شیوه زندگیش هم داره.
    خوراک این مخمر، چربی پوست سره. پس هرچه چربی کمتر باشه، امکان رشدش کمتره.

13. این کاربر از saeediranzad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ali_khoshtip's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

دوست عزیز چند صفحه قبل دیدم که شما نوشتی از ژل موی بسیار قوی فولیکا استفاده میکنی
    میخواستم بدونم چسبندگیش در حد چسب موی نیترو هستش؟
    و اینکه آیا مثل چسب مو زود خشک میشه؟
    آخه موهای من طوریه که باید ژل یا چسب مویی که میزنم سریع خشک بشه تا موهام حالتشو حفظ کنه وگرنه موهام حالت نمیگیره تا الآن هم فقط چسب موی نیترو استفاده کردم که ازش از لحاظ سریع خشک شدن راضی بودم فقط مشکل اینجاست که فکر میکنم ضررش از ژل بیشتره البته من هر روز صبح دوش میگیرم
    و اینکه نظرتون در مورد شامپو ضد ریزش لامینین چیه؟به نظرتون کیفیتش خوبه؟

16. این کاربر از ali_khoshtip بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •