تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 48 از 1184 اولاول ... 3844454647484950515258981485481048 ... آخرآخر
نمايش نتايج 471 به 480 از 11840

نام تاپيک: انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

آخر فروم باز hike's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

بچه ها after shave تاباک از کجا بگیرم تهران
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کـاربـر بـاسـابـقـه MehranVB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

ممنون اره کمتر که هست ولی خوب قیمتش هم فرق داره دیگه
    من خودم CK Euphoria هم دارمو استفاده میکنم که واقعا اونم دوست دارم ... ولی خوب از کارای شنل واقعا نمیشه
    گذشت ! برند خوب دیگه غیر از chanel چی سراغ داری ؟ یعنی در همین حد یا بهتر از همه نظر !
    چون خود من اکثرا از این 3 برند استفاده میکنم : CK1 Chanel Givenchi
    منظورت از برند خوب چیه؟
    اگه معیار گرونیه که Creed گرونترین برند ادکلنه که من شناخت زیادی ازش ندارم، Chanel و Gucci و Christian Dior هم میشه جزء گرونا به حساب اورد و تقریباً اینا بهترین برندا هستن.
    90 درصد مدلای Christian Dior اکثراً بوی خنکی دارن، شاید خوشت بیاد.
    Davidoff هم اکثراً مدلای خنک میزنه، قیمتش هم خیلی خوبه.
    خوب برندای زیادی میشه گفت! ولی به نظر من از هر برند ممکنه یه مدل جالب توش باشه و نمیشه رو حساب اسمش فقط رفت سراغ اون!

3. 2 کاربر از MehranVB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی و فوتبال داخلی Gilopa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

CK1 موندگاریش و حجم بوش خیلی از شنل آلور کمتره.
    قیمت شیشه 150 میلی شنل 120 تا 130 تومن باید باشه الان.
    ادکلن خنک و ملایم هم زیاد هست، Echo Davidoff و Versace Pour Home و CK Euphoria و Hugo Boss (آبی رنگ) هستن و تقریباً موندگاری و حجم بوی خوبی دارن.

البته دوست عزیز ماندگاری یه عطر بیشتر از همه چیز به پوست آدما بستگی داره .. اینطور نیست که بگیم حتما یه عطر موندگاریش بالاست و رابطه مستقیم با پوست فرد هم داره .. گاها میشه یه عطر 20 هزارتومنی بیشتر از یه عطر بالای 100 هزاری رو پوست افراد موندگاره و بعضیها مثل من جنس پوستشون طوریه که بهترین عطر دنیارو هم بخرم باز زیاد بوش رو بدنم نمیمونه

5. این کاربر از Gilopa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز cyber861's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Arak

پيش فرض

راستی کسی از دوستان ck:in2u رو داشته؟؟؟؟؟
    cyber861 شما این رو بو کردی؟ از این من یه ریویو جزئی می خواستم تا ببینم چه جوریه؟
    نه امین جان متاسفانه حواسم به این یکی نبود که برم بو کنم.ولی به نظر باید خوشبو باشه.

---------- Post added at 10:03 PM ---------- Previous post was at 10:00 PM ----------

دوستانی که میگند ck one منظورشون همون Calvin Klein One هست دیگه ؟

---------- Post added at 08:49 AM ---------- Previous post was at 08:47 AM ----------

تا 90 تومن یه ادکلن واقعا خوشبو و با پخش کنندگی بالا میخوام .. تو فکر خرید همین Allure Sport بودم حالا اگه چیز دیگه ای میشناسید بگید
    بله همونه.

شانل آلور اسپرت موندگاریش زیاد جالب نیست.ولی معمولیش هم خوشبو تره (از نظره من) و هم ماندگار تر

---------- Post added at 10:06 PM ---------- Previous post was at 10:03 PM ----------

CK1 موندگاریش و حجم بوش خیلی از شنل آلور کمتره.
    قیمت شیشه 150 میلی شنل 120 تا 130 تومن باید باشه الان.
    ادکلن خنک و ملایم هم زیاد هست، Echo Davidoff و Versace Pour Home و CK Euphoria و Hugo Boss (آبی رنگ) هستن و تقریباً موندگاری و حجم بوی خوبی دارن.
    اشتباه میکنی دوسته عزیز.ck one موندگاریش بیشتره(البته بستگی به پوست هم داره ولی بازم کمتره)

این ادکلنهایی هم که معرفی کردید جز خوشبو ترین ها هستن ولی متاسفانه موندگاریشون جالب نیست.

---------- Post added at 10:09 PM ---------- Previous post was at 10:06 PM ----------

ممنون اره کمتر که هست ولی خوب قیمتش هم فرق داره دیگه
    من خودم CK Euphoria هم دارمو استفاده میکنم که واقعا اونم دوست دارم ... ولی خوب از کارای شنل واقعا نمیشه
    گذشت ! برند خوب دیگه غیر از chanel چی سراغ داری ؟ یعنی در همین حد یا بهتر از همه نظر !
    چون خود من اکثرا از این 3 برند استفاده میکنم : CK1 Chanel Givenchi
    کارهای شرکته کریستین دیور خیلی قویتر از شانل هست-کلا شانل بیشتر توجه اش به خانم هاست.

7. 3 کاربر از cyber861 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

بدون در نظر گرفتن بو چه ادکلنهایی ماندگاری طولانی دارند؟

آخر فروم باز cyber861's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Arak

پيش فرض

بدون در نظر گرفتن بو چه ادکلنهایی ماندگاری طولانی دارند؟
    اخه ادکلن همش به بو هست.

ولی اگه منظورتون اینه خب معمولا ادکلن های شیرین -گرم -تلخ موندگاری بیشتری دارن.از همه بیشتر هم گرم.

ولی من خودم اصلا خوشم نمیاد.

10. 2 کاربر از cyber861 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه MehranVB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

البته دوست عزیز ماندگاری یه عطر بیشتر از همه چیز به پوست آدما بستگی داره .. اینطور نیست که بگیم حتما یه عطر موندگاریش بالاست و رابطه مستقیم با پوست فرد هم داره .. گاها میشه یه عطر 20 هزارتومنی بیشتر از یه عطر بالای 100 هزاری رو پوست افراد موندگاره و بعضیها مثل من جنس پوستشون طوریه که بهترین عطر دنیارو هم بخرم باز زیاد بوش رو بدنم نمیمونه
    درسته، به پوست و دما و جنس لباس و ... بستگی داره، ولی کلاً هر ادکلنی یه درجه ماندگاری داره، به قیمتش هم اصلاً بستگی نداره، چون کمپانیها بعضی از مدلاشون رو برای افرادی میسازن که بوی غلیظ ادکلن اذیتشون میکنه.
    اگه موندگاری مهمه که عطر مشهدی بهترین موندگاری رو داره و وقتی با یکی دست میدی که از اون زده هر چه قدر هم که دستاتو با صابون بشوری بوش نمیره، قیمتش هم خیلی ارزون لیتری 1000!!

بله همونه.

شانل آلور اسپرت موندگاریش زیاد جالب نیست.ولی معمولیش هم خوشبو تره (از نظره من) و هم ماندگار تر

---------- Post added at 10:06 PM ---------- Previous post was at 10:03 PM ----------

اشتباه میکنی دوسته عزیز.ck one موندگاریش بیشتره(البته بستگی به پوست هم داره ولی بازم کمتره)

این ادکلنهایی هم که معرفی کردید جز خوشبو ترین ها هستن ولی متاسفانه موندگاریشون جالب نیست.

---------- Post added at 10:09 PM ---------- Previous post was at 10:06 PM ----------

کارهای شرکته کریستین دیور خیلی قویتر از شانل هست-کلا شانل بیشتر توجه اش به خانم هاست.
    من که خودم مدت زیادی CK 1 رو استفاده میکردم، تقریباً دوش میگرفتم باهاش و دو سه ماهه خالیش کردم، اما باید خیلی دقت میکردی تا ببینی اصلاً که ادکلنی رو زدم یا نه!
    اما آلور اسپرت رو دو تا از همکلاسیهام که استفاده میکردن هر وقت وارد کلاس میشدن بوش تا یه مدت زیر بینیم بود.
    بازم میتونید برید دو تاشون بخرید و مقایسه کنید...

و صد البته شنل یه سر و گردن از کریسیتین دیور بالاتره! نه اینکه دیور بد باشه! اما شما هر سال 10 برند برتر ادکلن توسط یه مجله امریکایی و یه مجله اروپایی (فکر کنم فرانسوی بود) معرفی میشن که هیچوقت یادم نمیاد که دیور از شنل و گوچی بالاتر بوده باشه!

12. این کاربر از MehranVB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز hike's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

بچه ها جواب منم بدید لطفا .. tabac کجا پیدا میشه..

14. این کاربر از hike بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه aminjigar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

[COLOR="Navy"]
    من که خودم مدت زیادی CK 1 رو استفاده میکردم، تقریباً دوش میگرفتم باهاش و دو سه ماهه خالیش کردم، اما باید خیلی دقت میکردی تا ببینی اصلاً که ادکلنی رو زدم یا نه!
    اما آلور اسپرت رو دو تا از همکلاسیهام که استفاده میکردن هر وقت وارد کلاس میشدن بوش تا یه مدت زیر بینیم بود.
    بازم میتونید برید دو تاشون بخرید و مقایسه کنید...

و صد البته شنل یه سر و گردن از کریسیتین دیور بالاتره! نه اینکه دیور بد باشه! اما شما هر سال 10 برند برتر ادکلن توسط یه مجله امریکایی و یه مجله اروپایی (فکر کنم فرانسوی بود) معرفی میشن که هیچوقت یادم نمیاد که دیور از شنل و گوچی بالاتر بوده باشه!
    من هر 2شو دارم و ادوکلن روزانه من one هست.... والا شاید چون پخش کنندگی شنل ها کلا زیاده شما این جوری حس می کردی ولی موندگاری one در سطح ادوکلن های خنک خوبه و در کل ادوکلن ها ،در سطح متوسطی هست و صد در صد هم از آلور اسپرت بیشتره .... ولی آلور هوم بسیار خوشبو هست و موندگاریش اندازه one هست و پخش کنندگیش هم از one بیشتره.....

در مورد دوم من نظر خودمو می گم ادوکلن ماشین که نیست که بخوایم تو مجلات دنباله بهترینش باشیم، هر کسی یه نوع بویی دوست داره و همون رو هم می گیره استفاده می کنه دیگه ،حالا اگه یه مجله ای هم یه ادوکلنی رو بهترین بدونه نوش جون شرکتش به من مصرف کننده چه ربطی داره...

16. 3 کاربر از aminjigar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

اخه ادکلن همش به بو هست.

ولی اگه منظورتون اینه خب معمولا ادکلن های شیرین -گرم -تلخ موندگاری بیشتری دارن.از همه بیشتر هم گرم.

ولی من خودم اصلا خوشم نمیاد.
    ممنون دوست عزیز لطفا چند تا ادکلن گرم که ماندگاری طولانی داشته باشند معرفی کنید
    من منظورم از ماندگاری طولانی همون پخش شوندگی طولانی هستش نه اینکه بعد از چند روز لباسمو بو کنم فقط خودم بوشو احساس کنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •