تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 48 از 55 اولاول ... 38444546474849505152 ... آخرآخر
نمايش نتايج 471 به 480 از 548

نام تاپيک: Sid Meier's Civilization V

اگه نباشه جاش خالی می مونه cpt.sepehr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

با چی حمله میکنی؟ با نیرویی که حمله میکنی، حتما باید Melee باشه، یعنی تن به تن بجنگه، زوبین دار و تیرکمون دار و توپ و منجنیق نمیتونن تسخیر کنن.
    تفنگ دارن دیگه آخه تو این قرن که meele نداره

کاربر فعال آفيس soroosh_cz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    روناش

پيش فرض

تفنگ دارن دیگه آخه تو این قرن که meele نداره
    در هر حالتی باید تسخیر بشه... اسم نیرویی که باش حمله میکنی چیه؟

تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

در هر حالتی باید تسخیر بشه... اسم نیرویی که باش حمله میکنی چیه؟
    great war infantary !
    راستی نگفتین این جاسوس و دین اینا چطوریه کار باهاشون ؟

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    روناش

پيش فرض

great war infantary !
    راستی نگفتین این جاسوس و دین اینا چطوریه کار باهاشون ؟
    این یونیت باید تسخیر کنه شهر رو اگر جونش کامل خالی باشه... نمیدونم ولی فکر نکنم تمدنی یا قابلیتی باشه که نذاره شهر تسخیر بشه.

جاسوس ها چند کار میکنن:
    1) اگر به شهرها(مخصوصا پرجمعیت ترین ها که پتانسیل بیشتری دارن)ی تمدن های دیگه فرستاده بشن، میتونن تکنولوژی هایی که اونا رسیدن بش و شما ندارید رو بسته به درجه جاسوس و امنیت شهر مقابل، تو یه چند Turn بدزدن.
    2) اگر به شهرهای خودتون ارسال بشن، عمل ضدجاسوسی انجام میدن و اگر تمدن دیگه ای جاسوس به شهر شما بفرسته، موقعی که میخوان تکنولوژی بدزدن، اگر درجه ی جاسوس شما بالا باشه، جاسوس بیگانه رو میکشه و نمیذاره تکنولوژی دزدیده بشه.
    3) اگر به City State ها فرستاده بشن، هر 10 Turn یه رفراندوم یا چنین چیزی راه میندازن و میزان نفوذ شما رو تو اون City State بصورت چشمگیری افزایش و نفوذ بقیه رو به اندازه ی چشمگیری کاهش میده. به طوری که اگر یه جاسوس بفرستید به یکی از این شهرها، ممکنه تا آخر بازی متحد شما بمونه با نفوذ مثلا 330 که خیلی پول لازمه تا یکی دیگه اعمال نفوذ کنه در اون شهر.

ولی مذاهب:
    شما یه مذهب انتخاب میکنی و قابلیت های مختلفی انتخاب میکنی، بسته به قابلیت هایی که انتخاب میکنی، گسترش دین شما باعث میشه که شما بیشتر از اون قابلیت ها برخوردار بشید. فرضا یکی از قابلیت ها دریافت +1 طلا/دوره به ازای هر شهر هست که به مذهب شما درآمده، یا مثلا نوشته +10% Growth Rate که هر شهری که به این دین در میاد این قابلیت رو میگیره، Growth Rate همون سیب یا تولیدات غذایی هست. و ... قابلیت های نظامی و ... هم دارن

5. این کاربر از soroosh_cz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

ن یونیت باید تسخیر کنه شهر رو اگر جونش کامل خالی باشه... نمیدونم ولی فکر نکنم تمدنی یا قابلیتی باشه که نذاره شهر تسخیر بشه.
    بازی بستم بازکردم ، حل شد
    این دست یه چی عجیب شده تقریبا آخرای پیشرفت علمیم ، کله آمریکا یه عربست که کاملا شاخ ه ! از همه لحاظ ! یه چی حدود 30000 پول داره کلا هم یه تمدن نابود شده اونم کار خودمه اما جنگ بشه چی میشه 5 تا نیشن رو هم بیوفتن بعد خیلی باحالا به هبچ وجه با هم دیگه نمی جنگن نمی دونم چیکار کنم

کاشکی میشد میزان دوستیتون با یه کشور دیگه ببینین ! نه اینطوری که friendly , guarded اینا ، مثل این state ها می بود تو بد وضعیتم کل زمینم گرفتن

گسترش دین شما باعث میشه که شما بیشتر از اون قابلیت ها برخوردار بشید.
    چطوری گسترش میدن ؟

آخر فروم باز dverbame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Public_html

پيش فرض

بازی بستم بازکردم ، حل شد
    این دست یه چی عجیب شده تقریبا آخرای پیشرفت علمیم ، کله آمریکا یه عربست که کاملا شاخ ه ! از همه لحاظ ! یه چی حدود 30000 پول داره کلا هم یه تمدن نابود شده اونم کار خودمه اما جنگ بشه چی میشه 5 تا نیشن رو هم بیوفتن بعد خیلی باحالا به هبچ وجه با هم دیگه نمی جنگن نمی دونم چیکار کنم

کاشکی میشد میزان دوستیتون با یه کشور دیگه ببینین ! نه اینطوری که friendly , guarded اینا ، مثل این state ها می بود تو بد وضعیتم کل زمینم گرفتن

چطوری گسترش میدن ؟

یه چیزایی هستن که تو شهر هاتون میسازید ... تو مایه های پیامبر ( البته فرستاده ) میفرستی شهر های دیگه که مذهب شما رو ندارن هر کدوم گاهی 2 -3 بار میتونن استفاده بشن و هر دفعه چند نفر و به دین شما در میارن

نکته خیلی مهم هم این هست که : اگه تمدن های تو بازی زیاد هستن ... معمولا خیلی زود شروع میکنن به دین گرایی و اگه زود تو داستان بازی نجنبی گاهی دین ها تموم میشن خلاصه بی دین و کافر میشن ملتت بعد این فرستاده ها دیگه میان شهرات .. ملتت دین اونا رو میگیرن ...

بعد 1 چیزی هم مثل ژنرال و... که بهت میده.. گاهی هم بعد از چند مرحله بهت 1 فرستاده اعظم و این چیزا هم میده که ...

( البته من خیلی خوب یادم نیست چون 1 سالی هست بازی نکردم ... اگه دقیق نگفتم ببخشید )

8. 2 کاربر از dverbame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

یه چیزایی هستن که تو شهر هاتون میسازید ... تو مایه های پیامبر ( البته فرستاده ) میفرستی شهر های دیگه که مذهب شما رو ندارن هر کدوم گاهی 2 -3 بار میتونن استفاده بشن و هر دفعه چند نفر و به دین شما در میارن

نکته خیلی مهم هم این هست که : اگه تمدن های تو بازی زیاد هستن ... معمولا خیلی زود شروع میکنن به دین گرایی و اگه زود تو داستان بازی نجنبی گاهی دین ها تموم میشن خلاصه بی دین و کافر میشن ملتت بعد این فرستاده ها دیگه میان شهرات .. ملتت دین اونا رو میگیرن ...

بعد 1 چیزی هم مثل ژنرال و... که بهت میده.. گاهی هم بعد از چند مرحله بهت 1 فرستاده اعظم و این چیزا هم میده که ...

( البته من خیلی خوب یادم نیست چون 1 سالی هست بازی نکردم ... اگه دقیق نگفتم ببخشید )
    خو اینارو که بلد نبود پس حساب نیست از اول میرم

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    روناش

پيش فرض

اینقدر از اول برو تا تابستون تموم بشه همیشه یه چیز جدید واسه یادگیری هست تو استراتژی های بازی کردن

11. 2 کاربر از soroosh_cz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز dverbame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Public_html

پيش فرض

حالا که از اول میخوای بری... به این نکات هم دقت کن :ییییی

1. سعی کن دینت رو همون اولا جلو ببری .. مزایاش خوبه

2. این پروژه های ملی که بر میدارن مثل کتباخونه و این چیزا ... سعی کن هر چه زودتر از اونا برداری ... کلنگشو که میزنن خیلی چیزا پیشرفت میکنه

1 استراتژی خیلی خوب هم من بهت پیشنهاد میکنم... هوا این city state ها رو داشته باش... من 1 بار از اول بازی به چند تا از اینا 1000 تا 1000 تا سکه میدادم.. کلی باهام حال میکردن ... همش برام نیرو های فوق پیشرفته مثلا 1 قرن جلوتر میساختن کلی نیرو بهم دادن.. دیگه کسی جرات نمیکرد بهم حمله کنه

===================================

پ.ن : میخواستم بعد امتحانا نصبش کنم ... باز کنم...

اما منتظر میمونم پک جدیدش بیاد .. بهتره

13. این کاربر از dverbame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

میگم آقا من اهل جنگ نیستم ، برا بردن راه دیگه ای نداره ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •