تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 48 از 57 اولاول ... 38444546474849505152 ... آخرآخر
نمايش نتايج 471 به 480 از 566

نام تاپيک: ◄ مشاوره خريد قطعات و لوازم جانبي نوت بوك ( باطري، كول پد، كيف و ... )

آخر فروم باز piroooz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

سلام من لپ تاپ hp dv6 2170 دارم میخواستم باطری 12 سلولی براش بگیرم.میخواستم بپرسم چه جوریاست.سایتی هست که انواع باطری های اچ پی رو داشته باشه؟قیمتشاش چطوریه؟
    استادم تو دانشگاه اچ پی داره باطری 12 گرفته ولی یه چیز گنده از لپ تاپش زده بیرون و خیلی بده.ممنون میشم راهنماییم کنین.
    دوست من باتری استاندارد نوت بوک 6 سلول هست ...
    حالا دیگه به ازای سلول اضافی از قسمت مربوط به باتری میزنه بیرون و وزن هم تا حدودی میره بالا ...
    ولی در مورد مکان خرید توی یه فروشگاه زده بود(دیجی آنلاین )

2. این کاربر از piroooz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    سر کوچه !!!

پيش فرض

سلام
    باطری 8سل برای n43sn چنده ؟ خود سازگار میفروشه ؟
    درضمن مگه این کول پد ها به مادربرد آسیب نمیرسونه ؟ مواردی بوده که برد رو سوزونده حتی !!!!
    راستی یه کوله ضد آب و ضد ضربه با جنس درست حسابی و جادار واسه این لپتاپ 14اینچی ما کجا پیدا میشه و چنده !!؟!؟!

پروفشنال salar_aziz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

سلام
    من اچ پی 6090 خریدم و میخام واسش کول پد و موس بخرم.
    چی بگیرم و قیمتاش چنده؟(موس مارک اچ پی هست که با لپ تاپ ست بشه؟قیمتش چنده و مدلش چیه؟)

5. این کاربر از salar_aziz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه aalliirraazz's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام.

من HP-Pavilion dv6 - 3140se دارم.

وقتی باهاش کارای سنگین انجام میدم دما CPU تا 95 می ره،(CPU:Intel i5 460M)

یه کول پد می خواستم که بتونه دمای CPU رو حداقل تا 70 پایین بیاره،قیمتم ترجیحا زیر 30 تومن باشه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

`
    مي توني واسه تاثير بيشتر از اين كول پداي يخ خشك بگيري و بذاري زير پايه فن
    2 تا مزيت داره
    اول اينكه راحت مي توني رو پات بذاري لپ تاپ رو كه ديگه از تاثير منفي اين كار خبري نيست
    دوم اينكه وقتي ايكارو مي كني دماي پايين تر از دماي اتاق وارد داره توسط فن به زير لپ تاپ مي رسه و ديگه از گرم و خاك احتمالي خبري نسيت
    البته شد 4 تا نه دو تا
    میشه بیشتر راجع به این کول پدا توضیح بدی؟ چه مارکی این کول پدارو میزنه و از کجا میشه تهیه کرد؟ حدود قیمتش چنده؟

حـــــرفـه ای tanha.2011's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    دنیای IT

پيش فرض

من میخام برای لپ تاپ ای سرم کولر بخرم چون تو این فصل خیلی داغ میکنه.چه مارکی پیشنهاد میدین؟

آخر فروم باز kiuq's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

من میخام برای لپ تاپ ای سرم کولر بخرم چون تو این فصل خیلی داغ میکنه.چه مارکی پیشنهاد میدین؟
    Logitech N100

قیمتش هم حدود 32 هزار تومن هستش

10. این کاربر از kiuq بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای tanha.2011's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    دنیای IT

پيش فرض

Logitech N100

قیمتش هم حدود 32 هزار تومن هستش
    فقط این رو هم بگم که مدل لپ تاپ من ACER5742G با سی پی یوi5 هستش، یعنی فرقی تو مدل لپ تاپ نداره،همین کفایت میکنه؟مرسی

آخر فروم باز kiuq's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

فقط این رو هم بگم که مدل لپ تاپ من ACER5742G با سی پی یوi5 هستش، یعنی فرقی تو مدل لپ تاپ نداره،همین کفایت میکنه؟مرسی
    بله . .
    کول پدها برای مدل خاصی ساخته نمیشن . . .فقط به سایزش دقت کنید که کوچیک نگیرید و 15.6 راحت روش کیپ بشه

13. این کاربر از kiuq بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

سلام بر همگی و با تشکر از مطالب عالیی که نوشتین. من یه مسئله خیلی عجیب برام پیش اومده می خوام ببینم کسی می دونه در این باره باید چیکار کنم:
    یه لپ تاپ inspiron duo full touch خریدم ولی وقتی آوردم خونه دیدم فقط پورت usb داره چون یکی از کاربردهای مهمی که ازش میخوام اینه که به تلویزیون وصل شه رفتم کلی گشتم و یه مبدل usb به hdmi گرفتم. وقتی آوردم بصورت انلاین درایورش نصب شد و به تلویزیون وصل شد اما صداش نمی اومد. یه لپ تاپ دیگه دل 5010 داشتم با اون که وصلش کردم دیدم صداش میاد. حالا مسئله جالب اینه که بعد از اینکه با 5010 صداش اومد تو اون لپتاپ جدیده هم صداش اومد. حالا هر وقت که می خوام وصلش کنم به تلویزیون باید اول صدا رو با 5050 بگیرم بعد تو duo صدا میاد وگرنه نمی اد. خیلی برام عجیبه. تلویزون سامسونگ سری 5 هستش و ویندوز لپتاپ 5010 سون اولتیمت 64 بیته ولی duo سون home 32 بیت هستش. می خوام ببینم :
    1. هر چی چک کردم بعد از زدن مبدل به پورت 5010 و برگردوندن به duo هیچ تغییری تو duo ایجاد نمیشه نه تو تنظیمات صدا نه تو درایورش همه مثل قبله که صدا نمی اومد ولی یه دفعه چرا صدا میاد(من اسم 5010 رو گذاشتم محلل )
    2. اگه ویندوز لپ تاپ جدیدرو هم اولتیمت کنم ممکنه عوض بشه و درست بشه.
    3. درایورهای دو لپ تاپ رو که چک کردم دیدم یه فایل درایور تو 5010 اضافیه اما با اضافه کردنش تو جدیده هیچ فرقی نکرد. اصلا گیچ شدم که وقتی یو اس بی رو در میاری و میزنی به 5010 و بعد بر می گردونی به قبلی چه اتفاقی می افته که تو قبلی هم صدا میاد. در ضمن همینطوری که در میاری و میزنی یا اینکه بزنیش تو یو اس بی 5010 و صداشو در نیاری اثر نداره.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •