تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 477 از 3345 اولاول ... 3774274674734744754764774784794804814875275779771477 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,761 به 4,770 از 33450

نام تاپيک: 3G & 4G Irancell / شرکت ایرانسل

اگه نباشه جاش خالی می مونه mojtabaghanidel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

ظاهرا پیچ سرعت اصفهانم یکم باز کردن.
    این چندتا تست را امشب تو نقاط مختلف اصفهان گرفتم.
    اطراف دروازه تهران.و چهارراه تختی.
    رو ۲جی ۲مگ سرعت داده?????????

Sent from my HTC One using Tapatalk

کاربر فعال انجمن شبکه اینترنت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

تایم شبانه هم در حال نابودیست!

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ایرانسل انگاری دیگه به فکر نیست دچار کمبود پهنای باند شده!

3. 2 کاربر از and-roid2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

تایم شبانه هم در حال نابودیست!

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ایرانسل انگاری دیگه به فکر نیست دچار کمبود پهنای باند شده!
    ایرانسل کارش دروسته ملت ولکن نیستن
    کل کشور گذاشتن رو دانلود

5. 11 کاربر از a.mostafa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز arash59b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

ایرانسل کارش دروسته ملت ولکن نیستن
    کل کشور گذاشتن رو دانلود
    اتفاقا مشکل از خود ایرانسل هست
    وقتی خود ایرانسل می دونه پهنای باندش جوابگوی ملت نیست، وقتی میدونه هنوز زیرساخت نسل سه رو نتونسته حتی تو شهرهای بزرگ بحد مطلوب برسونه چرا بسته های شبانه میده؟ فقط هدفش کلاهبرداری و دزدی هست چون میدونه فرضا از هر ۱۰۰ بسته ای که میفروشنه کمتر از نصفشون می تونن از همه بسته خریداری شده استفاده کنند
    شما که افاضه میفرمایید بنظرتون ملتی که ۲۴ گیگ بسته شبانه خریده نزاره برای دانلود باید باهاش چکار کنه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. 5 کاربر از arash59b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز IVAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

اتفاقا مشکل از خود ایرانسل هست
    وقتی خود ایرانسل می دونه پهنای باندش جوابگوی ملت نیست، وقتی میدونه هنوز زیرساخت نسل سه رو نتونسته حتی تو شهرهای بزرگ بحد مطلوب برسونه چرا بسته های شبانه میده؟ فقط هدفش کلاهبرداری و دزدی هست چون میدونه فرضا از هر ۱۰۰ بسته ای که میفروشنه کمتر از نصفشون می تونن از همه بسته خریداری شده استفاده کنند
    شما که افاضه میفرمایید بنظرتون ملتی که ۲۴ گیگ بسته شبانه خریده نزاره برای دانلود باید باهاش چکار کنه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
    دانلود ترافیک شبکه رو خیلی زود بالا میبره ولی استریم اینطور نیست. وقتی بافر پر شه دیگه دانلود نمیکنه و یه حالت سینوسی ایجاد میشه. من امروز صبح یه ساعتی آنلاین ویدئو نگا کردم فقط 1 گیگ ترافیک مصرف شد. در صورتی که اگه دانلود میکردم فکر کنم 2-2.5 گیگ میگرفت + ایجاد ترافیک زیاد تو شبکه هم اتفاق می افتاد.
    پس گفته دوستمون بیشتر منطقیه که "ملت گذاشتن رو دانلود,.." اونم با 32 پارت + احتمالا چندتا لینک هم هم زمان گذاشتن که خدا نکرده 1 کیلوبایت کمتر نگیره
    دیگه خودمون میدونیم وضع زیرساخت کشور چطوره حداقل یکم ملاحظه همو کنیم جای دوری نمیره؛ البته درسته اینکه هر کس بگه حقمه ولی کمی هم فکر هم باشیم خوبه

9. 2 کاربر از IVAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن اینترنت ShadowDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

دوست عزیز سرعت شما پایینه ، بسته شبانه نگیر! روزانه که خوبه...
    جالبه بعضیا یه چیزی رو ندارن میان جار میزنن که باید از بقیه هم گرفته بشه

11. این کاربر از ShadowDragon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

hmd

کاربر فعال انجمن اینترنت ShadowDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

متاسفانه نمیشه ویرایش کرد!
    یه مورد دیگم هست! خیلیا ADSL هم دارن! اما بعضیا مثل من که گیر وایمکس همین خرابشده افتادن یا کلا نت ندارن، مجبورن
    24 گیگ چیزی نیست! متاسفانه اینقدر سرمون کلاه رفته همه الان از خوش حالی بالا پایین میپرن وگرنه با adsl میشه ماهی 100 گیگ دان کرد

13. این کاربر از ShadowDragon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

hmd

آخر فروم باز masooumi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    اینترنت

پيش فرض

راه آهن مشهد هنوز 3g نداره
    حداقل من که ندیدم
    کسی تو راه آهن مشهد 3g ایرانسل دیده ؟
    (شهید کامیاب)
    راه آهن نداره قعلا

آخر فروم باز arash59b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

دانلود ترافیک شبکه رو خیلی زود بالا میبره ولی استریم اینطور نیست. وقتی بافر پر شه دیگه دانلود نمیکنه و یه حالت سینوسی ایجاد میشه. من امروز صبح یه ساعتی آنلاین ویدئو نگا کردم فقط 1 گیگ ترافیک مصرف شد. در صورتی که اگه دانلود میکردم فکر کنم 2-2.5 گیگ میگرفت + ایجاد ترافیک زیاد تو شبکه هم اتفاق می افتاد.
    پس گفته دوستمون بیشتر منطقیه که "ملت گذاشتن رو دانلود,.." اونم با 32 پارت + احتمالا چندتا لینک هم هم زمان گذاشتن که خدا نکرده 1 کیلوبایت کمتر نگیره
    دیگه خودمون میدونیم وضع زیرساخت کشور چطوره حداقل یکم ملاحظه همو کنیم جای دوری نمیره؛ البته درسته اینکه هر کس بگه حقمه ولی کمی هم فکر هم باشیم خوبه
    مگه همه فقط فیلم دان می کنن که الان راه حلش ستریم کردن باشه! من میگم اگه ملت دارن دانلود میکنن و این کار اشتباه هست پس ۲۴ گیگ رو اونم تو فاصله زمانی ۲-۸ شب چطور باید مصرف کنند؟ حتی اگه همه هم تو کار دانلود فیلم باشن تو ۶ ساعت باید بشینن فقط فیلم نگاه کنند که یوقت ترافیک شبکه ایرانسل بالا نره!
    مشکل مردم نیستند اپراتور هست که سرویسی رو ارایه میده که در تواناییش نیست مگه الان کسی به همراه اول که دانلود شبانه نداره خورده میگیره

Sent from my iPad using Tapatalk

16. این کاربر از arash59b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال rznrz06's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

پس گفته دوستمون بیشتر منطقیه که "ملت گذاشتن رو دانلود,.." اونم با 32 پارت + احتمالا چندتا لینک هم هم زمان گذاشتن که خدا نکرده 1 کیلوبایت کمتر نگیره [emoji3]
    درود
    عزیز شما وقتی یه چیزی رو دانلود میکنید با کیفیت مشخص و حجم معین دانلود میکنی.
    ولی وقتی میخوایی مثلاً یوتیوب رو استریم ببینی چون سرعتت بالا پایین میشه، کیفیت فیلم هم بالا پایین میره. وگرنه هیچ فرقی نمیکنه.
    استفاده از اینترنت دیگه مصرف آب نیست که بگی آقا اسراف نکن(تازه آب هم خیلی ها میگن پولشو میدیم)هر کسی هر چقدر خواست میتونه اصلا اسراف کنه.این شبکه زیر ساختی مملکت هست که گو...ده.
    من تصاویر و فیلم های 4K دانلود میکنم که دو دقیقه اش 250 مگه.حالا چه با adsl چه با ایرانسل.شما میتونی به من بگی آقا نکن.
    ایراد رو باید به زیر ساخت بگیری.

SONY XPERIA Z2
    Last edited by rznrz06; 18-10-2014 at 15:14.

18. 2 کاربر از rznrz06 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •