تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: بخاطر عدم بازدهی نظرسنجی این بخش حذف می شود.لطفا از زدن

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
    0 0%
  • تیم مدیریت اینترنت و شبکه

0 0%
صفحه 475 از 482 اولاول ... 375425465471472473474475476477478479 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,741 به 4,750 از 4816

نام تاپيک: DATAK WIMAX & ADSL / شرکت داتک

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آشغال به تمام معنا هست این داتک، من که پیشگامان دارم روی خط دیگم سرویس جشنواره می گیرم حداقل اگر آشغال هست حداقل بصرفه باشه، جای دیگه هم نمیدونم کجا برم و حال تخلیه هم ندارم فقط منتظر ۳ اینترنت هستم: زیتل، پتیاک airdsl, فیبرنوری.

کـاربـر بـاسـابـقـه sms11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

دوستان کسی مرکز مخابرات عاطف نبوده؟
    بهم دیگه کمک کنیم که بتونیم زودتر از این شرکت بریم

درانژه و رانژه معمولا چقد طول میکشه؟

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

کار دیگه ای که میشه انجام داد زنگ بزنی داتک و هرچی از دهنت درمیاد بهشون بگی.حتما بهشون اعتراض کنید تا بلکه به جایی برسه
    تو صفحه اینستاگرام هم بگید

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

من از داتک اومدم مخابرات ، کمپین ماندگار ، خیلی راضی ام

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

8

من که حرف آخرم همین هست به اینا که فرستادم همه ی حرف هام چیزی جز حقیقت نیست

Last edited by farshad_scientist; 20-03-2020 at 16:27.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

من از داتک اومدم مخابرات ، کمپین ماندگار ، خیلی راضی ام
    سلام کدام تعرفه اش را گرفتید از کمپین ماندگار

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

داتک حجم سرویس هاشو به شدت پایین آورد ، مثلا سرویس ۱۶ مگ که ۱۰۰۰ گیگ بود شده ۱۰۰ گیگ ، خدا رو شکر چند روز پیش داتک رو از خطم جمع آوری کردم
    پیشگامان هم دقیقا همین کارو کرد! 1000 گیگ رو یه دفعه کرد 80 گیگ! من سر همین قضیه از پیشگامان اومدم داتک!

حالا باید بریم یه شرکت آشغالی دیگه...

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

این شرکت هم باید به سطل زباله پرتاب بشه. از نظر من این حتی یک شرکت کامل نیست. عملکردشون نشون میده که این شرکت بی در و پیکر است. هر بار که به بخش فنی وصل میشی و درباره مشکلت میگی، بهت پیشنهاد می ده که با بخش حامی مشتری تماس بگیری ( خودشون می دونند که سرویس آشغال می فروشند ).
    با این باور که شرکت کمتر شناخته شده ای است و شاید سعی کنه با دادن سرویس بهتر از باقی شرکت ها خودشو مطرح کنه از این شرکت اتصال اینترنت گرفتم اما الان مشخص شد این یه شرکت در پیت است که به جایگاه خودش هم راضی هست.
    با وضعیت آشغال این شرکت من تقریباً دو هفته ی دیگه خطم را از این شرکت تخلیه می کنم. پرسش من این است که چطوری میشه از این خسارت گرفت بابت انجام ندادن وعده هاشون که در قرارداد هم کاملاً به اون اشاره شده. معمولاً شرکت ها چند روز به قرارداد قبلی اضافه می کنند تا مثلاً جبران خسارت بشه اما در موردی که کاربر می خواد سرویسشو قطع کنه چی؟ یک ماه به من اتصالی رو ارائه دادند که یک سوم اون چیزی بود که در قراداد ذکر شده بود و من هزینه اش رو پرداخت کرده بودم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

5

با حامی مشتری هم حرف زدم کاری نکردن برای من، فردا سرویسم تموم میشه همین الانم جمع آوری رو میفرستم، هر بلایی هم که سرت میارن میندازن گردن زیرساخت
    الانم رفتم نگاه کردم مثل اینکه تعرفه هارو هم تغییر دادن 1000 گیگ رو کردن 100 بعد نکته جالب داره این قضیه حجم من هم که 1000 گیگ بود دزدیدن الان 48 گیگ مونده چقدر عالی شدن این isp ها چه نطارتی روشون میشه عالین یعنی.
    Last edited by farshad_scientist; 21-03-2020 at 11:25.

10. این کاربر از farshad_scientist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

این شرکت هم باید به سطل زباله پرتاب بشه. از نظر من این حتی یک شرکت کامل نیست. عملکردشون نشون میده که این شرکت بی در و پیکر است. هر بار که به بخش فنی وصل میشی و درباره مشکلت میگی، بهت پیشنهاد می ده که با بخش حامی مشتری تماس بگیری ( خودشون می دونند که سرویس آشغال می فروشند ).
    با این باور که شرکت کمتر شناخته شده ای است و شاید سعی کنه با دادن سرویس بهتر از باقی شرکت ها خودشو مطرح کنه از این شرکت اتصال اینترنت گرفتم اما الان مشخص شد این یه شرکت در پیت است که به جایگاه خودش هم راضی هست.
    با وضعیت آشغال این شرکت من تقریباً دو هفته ی دیگه خطم را از این شرکت تخلیه می کنم. پرسش من این است که چطوری میشه از این خسارت گرفت بابت انجام ندادن وعده هاشون که در قرارداد هم کاملاً به اون اشاره شده. معمولاً شرکت ها چند روز به قرارداد قبلی اضافه می کنند تا مثلاً جبران خسارت بشه اما در موردی که کاربر می خواد سرویسشو قطع کنه چی؟ یک ماه به من اتصالی رو ارائه دادند که یک سوم اون چیزی بود که در قراداد ذکر شده بود و من هزینه اش رو پرداخت کرده بودم.
    یه زمانی واقعا شرکت خوبی بود و پشتیبانی خوبی داشت اما الان به معنی واقعی کلمه آشغال شدن
    مثلا خیر سرشون جزو اولین سرویس دهنده های ADSL در تهران بودن اما مدیریت افتضاح و مزخرف باعث شد از کورس رقابت با شرکتای دیگه خیلی عقب بیوفتن و شرکت های دیگه خیلی بعد تر از اینا اومدن سرکار از اینا به راحتی جلو زدن و اینا همچنان همون سیستم لاکپشتی را درپیش گرفتن

تنها سوالی که دارم اینکه چه شرکتی بریم؟ اگه شمام به نتیجه ای رسیدید بگید لطفا

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •