تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: بخاطر عدم بازدهی نظرسنجی این بخش حذف می شود.لطفا از زدن

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
    0 0%
  • تیم مدیریت اینترنت و شبکه

0 0%
صفحه 473 از 482 اولاول ... 373423463469470471472473474475476477 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,721 به 4,730 از 4816

نام تاپيک: DATAK WIMAX & ADSL / شرکت داتک

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2019
    محل سكونت
    کرانه باختری

پيش فرض

عمدی هست . به خاطر شلوغی نت نیست . 100 گیگ میدن که تو اخبار بگن . سرعتتون رو هم کم میکنند که پشیزی نتوانید استفاده کنید .

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2019
    محل سكونت
    کرانه باختری

پيش فرض

زنگ هم بزنی شرکته بهت میگه این 100 گیگ مغایر با اصل مصرف منصفانه fup هست

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سرعت اتصال من تقریباً زیر 2 یا 1 م.بیت و حتی گاهی زیر 500 ک.بیت است اکنون پرسش این است که چرا چنین سرعت هایی رو با آگاهی از اینکه نمی تونند برای مشترک فراهم کنند می فروشند. این یه کلاهبرداری سازمان یافته در سطح کشور است. اینا پول کامل رو می گیرن و هیچ قانونی برای برگرداندن پول مشتری در چنین وضعیتی حتی در قرارداد یا قانون بطور کل تعریف نشده است.
    من چند بار سعی کردم تا با بخش مثلاً حمایت از مشتری یا بخش مثلاً کارشناس فنی تماس بگیرم تا همین موضوع دلیل فروش سرعت های بالای 2 م.بیت را مطرح کنم اما هر بار 20 نفر در صف انتظار بودند ( که خود همین هم جای شک داره و من گمان می کنم ساختگی است ) اما در نهایت منصرف شدم چونکه اینجوری پول تماس تلفنی هر چند کم هم یه ضرر مالی اضافه برای من می شد.
    این خوک های دزد سازمان یافته تا این سیستم بطور کل هست خواهند بود.
    نه اون بخش حامی مشتری ساختگی نیست واقعا هر دفعه اون تعداد آدم تو صفه چون بخش پشتیبانی برای اینکه کاربرا رو دست به سر کنن ارجاع میدن به اون بخش، من امروز صبح تماس گرفتم 7 نفر تو صف بودن موفق شدم صحبت کنم، لپ کلام اینه که پهنای باند به شدت کم آوردن و زیرساخت و مخابرات کارشکنی میکنن، چیزی که همه میدونستیم، همه شرکت ها هم وضعشون همینه

گفت حتی تو بعضی از مراکز مخابراتی کاربرا اینترنتشون قطع هست! و همه شرکت ها هم وضعشون همینه (تو تاپیک شرکتهای دیگه برید صحبت های سایر کاربران تایید میکنه این حرف رو)

-------------------

وقتی میان یه سیستم انحصاری راه میندازن که همه شرکت ها باید به زور فقط و فقط از زیرساخت پهنای باند بگیرن (که شیرفلکه اینترنت دست خودشون باشه هر وقت دلشون خواست ببندن) و از اونطرف هم زیرساختهای مخابراتی دست یه شرکت هست که خودش وارد رقابت شده با سایر شرکتها، وضع همین میشه، این وسط بدون کارشناسی و حساب کتاب همینطوری به زور شرکتها رو مجبور کردن 100 گیگ به همه کاربرا بدن، یه فشار چند برابری وارد میشه به شرکت ها

4. این کاربر از The Dreadnaught بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

نه اون بخش حامی مشتری ساختگی نیست واقعا هر دفعه اون تعداد آدم تو صفه چون بخش پشتیبانی برای اینکه کاربرا رو دست به سر کنن ارجاع میدن به اون بخش، من امروز صبح تماس گرفتم 7 نفر تو صف بودن موفق شدم صحبت کنم، لپ کلام اینه که پهنای باند به شدت کم آوردن و زیرساخت و مخابرات کارشکنی میکنن، چیزی که همه میدونستیم، همه شرکت ها هم وضعشون همینه

گفت حتی تو بعضی از مراکز مخابراتی کاربرا اینترنتشون قطع هست! و همه شرکت ها هم وضعشون همینه (تو تاپیک شرکتهای دیگه برید صحبت های سایر کاربران تایید میکنه این حرف رو)

-------------------

وقتی میان یه سیستم انحصاری راه میندازن که همه شرکت ها باید به زور فقط و فقط از زیرساخت پهنای باند بگیرن (که شیرفلکه اینترنت دست خودشون باشه هر وقت دلشون خواست ببندن) و از اونطرف هم زیرساختهای مخابراتی دست یه شرکت هست که خودش وارد رقابت شده با سایر شرکتها، وضع همین میشه، این وسط بدون کارشناسی و حساب کتاب همینطوری به زور شرکتها رو مجبور کردن 100 گیگ به همه کاربرا بدن، یه فشار چند برابری وارد میشه به شرکت ها

این شرکت ها بخشی از این سیستم خوکی هستند. ایران هیچ کمبود پهنای باندی نداره حتی اگر بیشتر از الان به کاربرها پهنای باند بدهند. من درباره این شکی ندارم این فقط یه جمله برای منحرف کردن ذهن کاربرا از دزدی ای است که شرکت ها دارند انجام می دهند تا بعداً خودشون رو مبرا کنند و در نتیجه درخواست بازپس دادن یا جبران خسارت مالی از طرف بیشتر مردم مطرح نشه چونکه اگه تعداد در خواست ها زیاد و موضوع عمومی بشه و این مورد برای مردم پر اهمیت بشه در این صورت ممکنه به اجبار چنین قانونی وضع بشه و شرکت ها از نظر مالی ضرر هنگفتی کنند. کوتاه سخن اینکه: چس ناله برای اینکه خودشون رو قربانی نشون بدهند.
    پرسش اصلی این است که چرا با آگاهی از این وضعیت همچنان سرعت های بالای 2 م.بیت می فروشند و سود های بسیار زیادی به جیب می زنند؟ شرکت های فراهم کننده اینترنت در ایران در ردیف نخست دزدی و شیادی در این حکومت مجرم هستند.
    Last edited by shahram83; 11-03-2020 at 12:32.

6. 2 کاربر از shahram83 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

والا من که نزدیک به ۱۰ ماه پیش از پیشگامان نت گرفته بودم و ۹ ماهم زجر کشیدم هر روز بر میداشت سرعت رو میاورد پایین کلی هم ضرر مالی به من زد الکی که مشکل از بیسار و فلان این بلا هم سر همه در میارن ازون موقع فهمیدم که پشتیبانی و واحد شبکه و مدیر عاملی هر کوفتی که هست من هرچقدرم ضرر کنم و به اینا التماس کنم شکایت کنم بی فایدست و الان هم که داتکم اوضاع از پیشگامان هم بدتر هست خواستم هم برم مخابرات رفتم مغازه یکی نتش رو تست کردم همین وضع بود بعد خواستم برم صفرویک که کسی هم نمیشناسه اینارو بدتر از داتک همسایمون داشت اونم رفتم تست کردم باز سرعت بزور ۱ مگ می شد، برای adsl نه میخواد مودم جدید بگیرید و نه سیم کشی عوض کنید و نه کارشناس بیارید و نه خودتونو خسته کنید با این زبان نفهما صحبت کنید بیخیالش شید بلکه یک دهم کمتر حرص خوردید و پولتون تو‌جیبتون موند.

8. این کاربر از farshad_scientist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

این شرکت ها بخشی از این سیستم خوکی هستند. ایران هیچ کمبود پهنای باندی نداره حتی اگر بیشتر از الان به کاربرها پهنای باند بدهند. من درباره این شکی ندارم این فقط یه جمله برای منحرف کردن ذهن کاربرا از دزدی ای است که شرکت ها دارند انجام می دهند تا بعداً خودشون رو مبرا کنند و در نتیجه درخواست بازپس دادن یا جبران خسارت مالی از طرف بیشتر مردم مطرح نشه چونکه اگه تعداد در خواست ها زیاد و موضوع عمومی بشه و این مورد برای مردم پر اهمیت بشه در این صورت ممکنه به اجبار چنین قانونی وضع بشه و شرکت ها از نظر مالی ضرر هنگفتی کنند. کوتاه سخن اینکه: چس ناله برای اینکه خودشون رو قربانی نشون بدهند.
    پرسش اصلی این است که چرا با آگاهی از این وضعیت همچنان سرعت های بالای 2 م.بیت می فروشند و سود های بسیار زیادی به جیب می زنند؟ شرکت های فراهم کننده اینترنت در ایران در ردیف نخست دزدی و شیادی در این حکومت مجرم هستند.
    منم موافقم که شرکتها دزد هستن و کم دزدی نکردن

اگر قانون درست و حسابی باشه و نظارت دقیق باشه مگه شرکتی جرات داره هر غلطی دلش بخواد بکنه؟ ولی خب اونایی که باید قانون بذارن و نظارت کنن خودشون تو این مسائل دست دارن! بدبختی اینجاست

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به داتک پهنای باند دادن دیشب و چه داخلی و خارجی داشت با سرعت 16 برام کار می کرد ولی حالا از 12 ظهر به اینور دوباره سرعت تک کانکشن
    این single داخلی

اینم single بین الملل

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

به داتک پهنای باند دادن دیشب و چه داخلی و خارجی داشت با سرعت 16 برام کار می کرد ولی حالا از 12 ظهر به اینور دوباره سرعت تک کانکشن
    این single داخلی

اینم single بین الملل
    سلام
    منم پیشگامان دارم و تست های تک کانکشن داخلی و خارجی زدم
    داخلی عالی بود ولی خارجی مثل شما

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    منم پیشگامان دارم و تست های تک کانکشن داخلی و خارجی زدم
    داخلی عالی بود ولی خارجی مثل شما
    هم داتک و هم پیشگامان از respina پهنای باند می گیرند و کلا کیفیت snr هم میاد پایین از ظهر که از مخابرات هست

کـاربـر بـاسـابـقـه sms11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

چند روزیه سرعت من کمی بهتره شده .البته بهتر که دارم با نصف سرعتی که خریداری کردم استفاده میکنم. هرکاری هم بکنم فعلا با این شرایط بهتر از این نمیشه و بالاتر نمیره. حقیقتش حال اینکه زنگ بزنم به شرکت هم ندارم.دیگه همینی هست که هست.
    باز این شرایط بهتر از اونه که با اشتراک 16 مگابیتی داشتم با سرعت 200 کیلوبایت بر ثانیه دانلود میکردم ولی درکل اصلا رضایت ندارم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •