تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: بخاطر عدم بازدهی نظرسنجی این بخش حذف می شود.لطفا از زدن

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
    0 0%
  • تیم مدیریت اینترنت و شبکه

0 0%
صفحه 472 از 482 اولاول ... 372422462468469470471472473474475476 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,711 به 4,720 از 4816

نام تاپيک: DATAK WIMAX & ADSL / شرکت داتک

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دیگه دارم بالا میارم هر روز با همین وضعیت تا ساعت ۲ صبح که میخوایم کپه مرگمون رو بزاریم از دست اینا

کـاربـر بـاسـابـقـه sms11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

بعد تو توییتر به وزیر میگن نمیخوای اختلالات رو رفع کنی؟ میگه کدوم اختلالات؟ گرفتاری شدیم از دست اینا تمومی نداره زجر کشیدن ما...عوض اینکه نت بهتر بشه بدتر میشه روز به روز
    الانم می خوام به زور 2 نفر از همسایه ها رو ببرم با خودم مخابرات بلکه توجیح اقتصادی داشته باشه براشون بیان بکنن زمین رو فیبر بکشن برامون بعد مثلا من سرعت 300 مگابیت می گیرم ازشون بعد 1 مگابیت تحویل میدن
    الانم شکایتم رو زدم اول قبول نکردن گفتن مستند کافی نیست بعد از همون داخل نت سنج+ تست فرستادم براشون رفته مثلا مراحل بعدی.
    به فرض که براشون توجیه اقتصادی داشته باشه ( که نداره) فک میکنی میگن وای وای مردم کارشون لنگه بیایم فیبر نوری بکشیم یه وقت ملت از کار و زندگیشون عقب نیوفتن؟
    وزیر مخابرات درحال ترکوندن ماهواره در فضا و دوختن لباس گل گلی برای فضانورداس.دیگه وقت اینکارا رو نداره

3. این کاربر از sms11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

امشب وضعیت اتصال اینترنت داتک واقعاً بد است. پهنای باند بسیار پایین و packet loss زیاد
    تقریبا دو ماهه که وضع همینه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

8

تو رو به همونی که می پرستید این چه سرعتی آخه من هیچ کاری نمی تونم بکنم ۱۰۰ هزار تومن پول اینو دادم الان من؟ یکی بیاد بریم گینه بیسائو پناهنده بشیم

سایت های دامنه ir هم از دیروز باز نمی شن
    خب sms دادن که 6:30 تا 9:30 صبح اختلال داریم میخوایم بهبود بدیم یعنی اگر اینا چیزی رو بهبود بدن من از خوشحالی بال در میارم.
    Last edited by farshad_scientist; 02-03-2020 at 17:53.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

وضعیت پهنای باند و اتصال تک اینترنت بین الملل بسیار افتضاح است و شرکت داتک هیچ تلاشی برای رفع اون انجام نمی ده. این مشکل حتی در طول روز هم وجود داره. اینجور که مشاهده میشه شرکت های دیگه تا این حد بد نیستند.

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

وضعیت پهنای باند و اتصال تک اینترنت بین الملل بسیار افتضاح است و شرکت داتک هیچ تلاشی برای رفع اون انجام نمی ده. این مشکل حتی در طول روز هم وجود داره. اینجور که مشاهده میشه شرکت های دیگه تا این حد بد نیستند.
    حرفتو قبول ندارم داداش. همین الان اگه به گروه خیلی از این شرکتا سر بزنی اونام هم از وضعیت اینترنتشون رضایت ندارن.من طرفداری داتک رو نمیکنم و وضع اینترنت خودم از همه داغونتره اما دارم میبینیم که بقیه هم خیلی چنگی به دل نمیزنن
    متاسفانه وضع اینترنت خیلی بده.نمیدونم چه غلطی کردن که سرعت اینترنت اصلا بالا نمیره.نه فقط توی ADSL بلکه توی 4G هم همین وضعه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

7

آره همه جا داغون هست ولی دیروز اس ام اس دادن که اختلال برطرف شده و جبران خسارت کردیم براتون، اختلال برطرف نشده و جبران خسارت هم نکردن! what the faz الان؟
    Last edited by farshad_scientist; 06-03-2020 at 13:36. دليل: test

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

پشتیبانی هم که کلا پشتیبانی نیست (خانم پشتیبانی هم که داشت بد سرفه میکرد ترسیدم قطع کردم ) لعنت به اون کسی که اختلال رو مد کرد هر چی میشه اختلال اختلال
    حتما زنگ بزنید واحد فروش خسارت بگیرید بعد از اختلالات اینا
    ازون روز صبحم که مثلا رفتن برای رفع اختلال سرعت داخلی هم اومده رو 10 مگ ، خارجی هم که کلا 4 مگ هست و از ظهر هم میشه 50 کیلوبایت

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

100 گیگ اینترنت رایگان سلامت را با سرعت 128 کیلوبیت بر ثانیه تجربه کنید
    از طرف وزیر ارتباطات

11. این کاربر از sms11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سرعت اتصال من تقریباً زیر 2 یا 1 م.بیت و حتی گاهی زیر 500 ک.بیت است اکنون پرسش این است که چرا چنین سرعت هایی رو با آگاهی از اینکه نمی تونند برای مشترک فراهم کنند می فروشند. این یه کلاهبرداری سازمان یافته در سطح کشور است. اینا پول کامل رو می گیرن و هیچ قانونی برای برگرداندن پول مشتری در چنین وضعیتی حتی در قرارداد یا قانون بطور کل تعریف نشده است.
    من چند بار سعی کردم تا با بخش مثلاً حمایت از مشتری یا بخش مثلاً کارشناس فنی تماس بگیرم تا همین موضوع دلیل فروش سرعت های بالای 2 م.بیت را مطرح کنم اما هر بار 20 نفر در صف انتظار بودند ( که خود همین هم جای شک داره و من گمان می کنم ساختگی است ) اما در نهایت منصرف شدم چونکه اینجوری پول تماس تلفنی هر چند کم هم یه ضرر مالی اضافه برای من می شد.
    این خوک های دزد سازمان یافته تا این سیستم بطور کل هست خواهند بود.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •