تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 47 از 1849 اولاول ... 3743444546474849505157971475471047 ... آخرآخر
نمايش نتايج 461 به 470 از 18487

نام تاپيک: ADSL Hiweb / شرکت های وب

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

درود.

وضعیت سرویس من که مناسب هست. توی این 5 ، 6 ماهی که نوین نت داشتم ؛ مشکلش قطعی گاه و بی گاه که چاره اش یه دور خاموش و روشن کردن مودم هست و سرعت کم تک کانکشن هست.

شاد و پیروز و سربلند باشید.

اه وای نه؟ تک کانکشن = سرعت خود اینترنت

پس یعنی خراب هست بابا پس چه زرنگند زنگ بزن حسابی پیگیر فنی شون باش

حـــــرفـه ای Lord Farshad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

اه وای نه؟ تک کانکشن = سرعت خود اینترنت

پس یعنی خراب هست بابا پس چه زرنگند زنگ بزن حسابی پیگیر فنی شون باش

تو کتشون نمیره حرف پشتیبانیش اینه ! سرعت دانلود = سرعت اینترنت دانلود منیجر ! حالا هر قدرم بگی ، فایده نداره. این ره رو رفتم ، رو به ترکستان است

پس فکر کردید برای چی مثلا ارزون تر هست و یا ... . خب از اینجا کم میذاره دیگه

آخر فروم باز porya_spy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

تهران

واسه مرکز مخابراتی خودشون که ما هم هستیم دقیقا کوچه روبرومون هستند ندارند ......

تازه مدیر عامل کلشون دوست دوستم هست باید باش حرف بزنم
    داداش ایشون رو دیدی سلام برسون بگو این اهواز هم وضعیتش رو مشخص کنه ! تا چند وقت سرویس میدادن دوباره غیر فعالش کردن

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

تو کتشون نمیره حرف پشتیبانیش اینه ! سرعت دانلود = سرعت اینترنت دانلود منیجر ! حالا هر قدرم بگی ، فایده نداره. این ره رو رفتم ، رو به ترکستان است

پس فکر کردید برای چی مثلا ارزون تر هست و یا ... . خب از اینجا کم میذاره دیگه
    بش بگو با سواد من راجب خود اینترنت میگم شما برنامه

مگه زورکی هست من از شما سرویس خریدم شرط استفاده از شما فقط منوط به برنامه باشه چه ربطی داره

بگو شما خودت تو فلان سایت میری با برنامه دانلود میری توش یا خود مرورگر؟ نکنه ادرس تو برنامه میزنی و میری توش

حـــــرفـه ای Lord Farshad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

بش بگو با سواد من راجب خود اینترنت میگم شما برنامه

مگه زورکی هست من از شما سرویس خریدم شرط استفاده از شما فقط منوط به برنامه باشه چه ربطی داره

بگو شما خودت تو فلان سایت میری با برنامه دانلود میری توش یا خود مرورگر؟ نکنه ادرس تو برنامه میزنی و میری توش

عزیز من ، وقتی اینا نمیفهمند ، چی میخوای بگی !؟

البته این رو بگم که این مشکل فقط در دانلودهای تک کانکشنه (مثل به روز رسانی ویندوز و ...) هست نه اینکه بخواد روی مرور صفحات و .. اثر بذاره. خدایش پینگ (باز کردن صفحه اش) خوبه (عالی و بهترین نیست، خوبه) ولی خب این مشکل هست دیگه.

وقتی هم بهشون بگی، یه سری جواب از پیش آماده دارند. مثلا بگی سرعت انقدره اینا رو میگند : سرویس شما (فرضا) 512 هست و این 512 تا 2 مگ یعنی اگه پهنای باند باشه و ... (ادامه میده ) و ... . یه چیزی شما میگی ها ، اینا یه سری چیزا رو طوطی وار میگند.

بیش از اونی که فکرش رو بکنی با نت و اینا سر و کله زدم. البته خداییش از اینجا راضی ام از فروردین تا حالا دارم ازشون سرویس میگیرم؛ سرعت واسم همیشه سقف چیزی بوده که ارائه میدند (اونم توی مرکز مخابراتی ما!) و قیمتش هم واقعا مناسب هست.

به جز این 2 تا مشکلی که گفتم (که هیچ گاه حاد نبوده برام) مشکل دیگه ای نیست. یه نگاه هم که به وضع سایر شرکت ها میندازم و میبینم خیلی کارای بیشتر از شرکت های دیگه رو با قیمتی کمتر دارم انجام میدم؛ بیشتر مصمم میشم همین جا که راضی هستم و کارمو راه انداخته ، بمونم.

چقدر طولانی شد ولی میتونه تجربیات چند ماهه برای دوستان عزیز مفید باشه

شاد و پیروز و سربلند باشید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه cnn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

پس با این حساب پشتیبانی درست و حسابی ندارن دیگه؟؟؟؟
    یعنی علاوه بر بی سوادی کار راه انداز هم نیستن؟؟

داره خودمونی میشه 30we's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

تو این شرکت یه پسره هست که تو پشتیبانیش آدم عاقلیه بقیه عین طوطی جواب میدن.....تقریبا تو همه شرکت ها چندتا ازین طوطی ها هست شانستونه که کی گوشی رو برداره.
    ضمنا کسایی که میان میگن اینترنت یعنی تک کانکشن میشه بپرسم تو ایران کدوم شرکت رو دیدیدن که به این مسئله پایبند باشه؟؟؟؟
    نوین نت قبل از برداشتن بحث شبانه 4 مگ عالی بود الان هم به نسبت شرکت های دیگه خوبه,قیمته سرویس 512 تا 2 مگش رو با باقی شرکت ها مقایسه کنید بعد خودتون متوجه میشید.

8. 3 کاربر از 30we بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

داستان اینترنت تک کانکشن چیه؟کسی میتونه با دستور یا با tools اینو بهم بگه؟

پروفشنال NeORiN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Liberty City

پيش فرض

سلام.
    ازدوستان هرکس سرویس 512 تا 2مگ داره لطف کنه بگه سرعت دانلود در بازه رایگان چنده؟؟؟
    تست اسپید تست هم باشه عالی میشه.....

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سلام.
    ازدوستان هرکس سرویس 512 تا 2مگ داره لطف کنه بگه سرعت دانلود در بازه رایگان چنده؟؟؟
    تست اسپید تست هم باشه عالی میشه.....
    اینجا هر چی سوال میکنیم یه جوانمرد جواب نمیده ولی داداش من 512-2 دارم دو روزه تمدید کردم سرعت دانلودش روزانه شده 235 کیلوبایت شبانه دانلود رایگان هم از 1 شروه میشه تا نیم ساعت اول همون 235 هست بعد از اون حدود 1 ساعت 140-150 میشه و بعد از اون تا آخرش حدود50-60 میشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •