تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 47 از 140 اولاول ... 374344454647484950515797 ... آخرآخر
نمايش نتايج 461 به 470 از 1392

نام تاپيک: بهترین شامپو به نظر شما

پروفشنال saeedsh7j's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

من یه بار خریدمش عالی بود اما سری بعد که خریدم افتضاح بود.
    الان کلیر های داخل داروخونه ها اصلی هست؟؟؟
    والا ریزش موهای من که خیلی کم شده. فکر نکنم شامپو ترکیه ای قلابی داشته باشه!! همشون اصلا دی:

2. این کاربر از saeedsh7j بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Ali_softcenter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

2 تا شامپو سینره داشتم همشون رو ریختم سطل زباله!

شما هم همین کارو بکنید...شامپو کلیر هم استفاده نکنید!

امشب خواهم گفت علتش رو!!!
    Last edited by Ali_softcenter; 12-12-2012 at 02:00.

پروفشنال mohsenking's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    سعادت آباد

پيش فرض

2 تا شامپو سینره داشتم + یه شامپو آردن همشون رو ریختم سطل زباله!

علی جون به همه گفتی سینره بگیرن حالا بریزیمشون دور ؟!

Sent from my One X using ARHD15

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

علی جون به همه گفتی سینره بگیرن حالا بریزیمشون دور ؟!

کی؟ فکر کنم گفتم میخوام تست کنما
    Last edited by Ali_softcenter; 28-11-2012 at 20:44.

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

2 تا شامپو سینره داشتم + یه شامپو آردن همشون رو ریختم سطل زباله!

دل تو دلم نیست قلبم داره تاپ تاپ میزنه تا این لحظه هیجان انگیز فرا برسه

من خودم سینره میزنم ضد ریزش والا تاثیر به خصوصی ندیدم پوسته و شوره و چربی هم که داریم بدتر شده هی
    البته چند وقت میخوام عوض کنم یا کلیر بگیرم یا فولیکا

7. این کاربر از Greedy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mohsenking's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    سعادت آباد

پيش فرض

کی؟ فکر کنم گفتم میخوام تست کنما
    نه علی جون گفتی بگیر خوبه ارزونه محصولاتش عالیه !
    مارو گمراه کردی رفته

9. این کاربر از mohsenking بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

حوصله م نمیاد بگم

ببینید..اینی که من میخوام بگم...نمیشه گفت 100% ه!! ولی من از وقتی سینره میزنم ریزش موم بدتر شده! موهام هم بد حالت شده!! حالا شایدم به خاطر شامپو نباشه!! ولی خب شایدم باشه!! فردا که شامپو رو عوض کردم مشخص میشه!

ولی چیزی که میخوام بگم اینه که من توی نت به مطالب برخوردم دال بر اینکه ترکیبات

Sodium Lauryl Sulfate
    Ammonium Lauryl Sulfate
    Ammonium Laureth Sulfate
    Ammonium Xylene Sulfonate
    TEA Lauryl Sulfate
    Sulfur (in dandruff shampoos)
    Selenium Sulfide (in dandruff shampoos

که در خیلی از شامپو ها استفاده شده بسیار مضر هست.
    این یه ماده پاک کننده قوی هست که در پاک کننده های سطوح هم استفاده میشه...

به فارسی هم سرچ کنید توضیحات داره در نت!

اما شما این موادی که در بالا نوشتم رو به انگلسی سرچ کنید و چند تا کلمه مثل is bad for hair هم بهش اصافه کنید بعد نتایج رو بخونید ..ببینید!!

در برخی شامپوها و مواد شوینده موی سر ، از ترکیبات شوینده ای همچون سدیم لوریل سولفات و یا octoxynol-40 استفاده شده است که وابسته به روش تولید محصول با ناخالصی هایی همراه شده و باعث تحریک پوست و ایجاد ترکیبات شیمیایی کارسینوژنیک و سرطان زا می شوند مانند اتیلن اکساید و 1,4dioxane
    رنگ هایی که در این محصولات بکار می رود نیز می تواند دارای اثرات زیان بار باشد. رنگ هایی همچون P-phenylenediamine ، resorcinol، eugenol و ethanolamine
    گاه در این محصولات نوعی آلدهید یافت می شود به نام DMDM hydantoin که یک ترکیب محرک پوستی و سمی برای سیستم ایمنی بدن می باشد.
    سدیم لوریل سولفات یک محرک بسیار قوی پوست بوده و دارای اثرات زیان بار مورد بحث و جدل فراوانی است.
    رایج ترین پاک کننده و کف کننده هایی که در شامپو ها بکار می رود ، آمونیوم لوریل سولفات و ammonium laureth sulfate می باشد که از جمله ترکیبات eco toxic و مضر برای محیط زیست می باشد.
    نکته مهم دیگر در ارتباط با شامپو ها این است که غالب این فراورده ها در کنار لیستی که به عنوان مواد تشکیل دهنده ارائه می دهند هیچ گونه صحبتی از نوع مواد عطر دهنده ای که بکار برده اند به میان نمی آورند و هیچ قانونی نیز آن ها را مکلف به این کار نمی کند در حالیکه بسیاری ازین مواد عطر دهنده می تواند مضر برای سلامت مصرف کننده و آلرژیک باشد، همچون phthalates
    ماده دیگری که در شامپو ها یافت می شود دی اتانول آمین (DEA) و تری اتانول آمین (TEA) است. این مواد مشتقات گیاه چای (Tea) نمی باشد بلکه هردو مواد شیمیایی هستند که به عنوان یک عامل مرطوب کننده در شامپوها بکار می روند و کمک می کنند تا کف بیشتری تولید شود.
    این مواد تحت تاثیر واکنش با مواد نیترات داری که در شامپو به عنوان preservative یا محافظ استفاده می شود ، ترکیبات سرطان زایی مانند نیتروز آمین را بوجود می آورند. این خطر در صورتی که در شامپو ماده bronopol وحود داشته باشد ، افزایش می یابد.

این تیکه بالا رو کپی کردم...ولی من در سایت های خارجی هم دیدم اکثرا میگن این آمینیوم لوریت و لوریل سولفات و سدیم لوریل سولفات مضر هست!!!

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی خب چیزی که مشخصه!! این مواد برای تولید کف و اثر پاک کنندگی شامپو هست!!! و برخی از سایت ها هم به شدت اعتقاد دارند که فقط اگه این مواد خورده بشن یا به چشم زده بشه اثر بدی دارن! ولی هیچ اثر بدی در شامپو ندارن!!

مثل این سایت ها که همگی گفتن این خطرناک بودن چرته!

http://www.snopes.com/inboxer/household/shampoo.asp

ولی نکته اینجاس که پاک کنندگی تا چه حد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آیا همه سازندگان شامپو ها میران استفاده از این مواد رو در حد استاندارد در شامپو های خودشون رعایت میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یا مثل سینره برای تولید کف انبوه!!! ......؟؟؟؟!!!!!

ولی حتی همین سایت هایی که گفتن این مواد در شامپو خیلی معمول و بی خطر هست چون در چند میلیون نفر فقط گزارش های اندکی شده! همگی بر این باور هستند که استفاده از این مواد در شامپو های معمولی و برای موهای غیر آسیب دیده و غیر مریض!! مضر نیست....و هیچ کدوم نگفتم آیا استفاده از این مواد در یک شامپوی ضد ریزش آیا نمیتونه به مو صدمه بزنه؟؟؟؟؟

اینجا رو بخونید :

http://www.hairlossbuddy.com/20/sodium-lauryl-sulfate/

در کل من که سرگیجه گرفتم!!! هر چقدر بیشتر سرچ کنید کمتر به نتیجه میرسید!!

ولی چیزی که من میدونم اینه که بهتره ریسک نکنم و از شامپویی که فاقد این مواد هست استفاده کنم!!!

حالا میفهمم شامپو گزنه کلوران برای موهای چرب چرا اصلا کف نمیکرد!!! چون اصلا این مواد داخلش نیست!!

ولی این سینره : حاوی :

آمینیوم لوریل سولفات و آلومینیوم لورت سولفات هست!!! حتی ضد ریشش!!

تری اتانول امین هم داره تازه!!

یه چیز خیلی مهم بگم که :

Sodium Laureth Sulfate مضر نیست و در اکثر شامپو های معتبر هم وجود داره!

بحث سر Sodium Lauryl Sulfate و
    Ammonium Lauryl Sulfate
    Ammonium Laureth Sulfate

هست!!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

یه چیز دیگه هم بگم :

من چند وقت پیش یه مطلب خوندم در کاتالوگ محصولات فیتو PHyto که میدونید یه برند معتبر گیاهی در دنیای مو هست!!

مبنی بر اینکه : قبل از استفاده از محصولات درمانی ریزش مو از شامپو های فاقد سیلیکون استفاده کنید زیرا سیلیکون ( که بیشتر در شامپو های حجم دهنده کاربرد داره) یک ماده پوشاننده است و مانع نفوذ ترکیبات موثر به ریشه مو میشود.

من بعد از اینکه در ترکیبات شامپوی ضد ریزش سینره پلیمر های سیلیکونی دیدم به چند تا متخصص گفتم!! اون متخصصین در جواب به من اینو گفتن :

اولی : باید مطالعه کنم نمیتونم دقیق بگم!!!

دومی : نه خیالت راحت استفاده کن!!

و جواب منطقی داده نشد به من!! همشون هم از متخصصین پوشتی هستن که ماهی یه بار سفر خارج میرن برای شرکت در سمینار ها و..!!!

حالا اگه شرکت فیتو چرت میگه! و سیلیکون تاثیری در این قضیه نداره!!!

چرا شرکت کلوران

در شامپوهای خودش از سیلیکون استفاده که نمیکنه هیچ!!! میزنه Silicone free ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چه دلیلی داره؟؟؟

یا شرکت های فیتو و کلوران مزخرف میگویند!!! یا سینره شامپوی معجزه آمیزی تولید کرده!!!

در عمل که این گونه به نظر نمیرسه!!!

///////////////////

اینایی که گفتم همه شک و تردیده!!!

ولی من ترجیح میدم خارج از دایره این ریسک زندگی کنم!!! و شامپویی استفاده کنم که نه سیلیکون داشته باشه...( ضد ریزش و تقویت کننده ) و نه اون سولفات ها رو!!

نکته : استفاده از سیلیکون در شامپو های حجم دهنده ایرانی کاملا عادیه !!! در ترکیباتشون پره!!

ولی محصول حجم دهنده کلوران عمدا زده که فاقد سیلیکون هست!!!

چرا؟

نکته 2 : Sodium Laureth Sulfate در اکثر شامپو های دنیا وجود داره و نباید با Sodium Lauryl Sulfate اشتباه گرفته بشه
    Last edited by Ali_softcenter; 12-12-2012 at 02:01.

11. 3 کاربر از Ali_softcenter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ali_khoshtip's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

دوستان نظرتون در مورد شامپو ضد ریزش لامینین چیه؟به نظرتون کیفیتش خوبه؟

داره خودمونی میشه ali_khoshtip's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

حوصله م نمیاد بگم

ببینید..اینی که من میخوام بگم...نمیشه گفت 100% ه!! ولی من از وقتی سینره میزنم ریزش موم بدتر شده! موهام هم بد حالت شده!! همین قضیه در مورد آردن هم صدق میکنه!! حالا شایدم به خاطر شامپو نباشه!! ولی خب شایدم باشه!! فردا که شامپو رو عوض کردم مشخص میشه!

ولی چیزی که میخوام بگم اینه که من توی نت به مطالب برخوردم دال بر اینکه ترکیبات

Sodium Lauryl Sulfate
    Ammonium Lauryl Sulfate
    Ammonium Laureth Sulfate
    Ammonium Xylene Sulfonate
    TEA Lauryl Sulfate
    Sulfur (in dandruff shampoos)
    Selenium Sulfide (in dandruff shampoos

که در خیلی از شامپو ها استفاده شده بسیار مضر هست.
    این یه ماده پاک کننده قوی هست که در پاک کننده های سطوح هم استفاده میشه...

به فارسی هم سرچ کنید توضیحات داره در نت!

اما شما این موادی که در بالا نوشتم رو به انگلسی سرچ کنید و چند تا کلمه مثل is bad for hair هم بهش اصافه کنید بعد نتایج رو بخونید ..ببینید!!

در برخی شامپوها و مواد شوینده موی سر ، از ترکیبات شوینده ای همچون سدیم لوریل سولفات و یا octoxynol-40 استفاده شده است که وابسته به روش تولید محصول با ناخالصی هایی همراه شده و باعث تحریک پوست و ایجاد ترکیبات شیمیایی کارسینوژنیک و سرطان زا می شوند مانند اتیلن اکساید و 1,4dioxane
    رنگ هایی که در این محصولات بکار می رود نیز می تواند دارای اثرات زیان بار باشد. رنگ هایی همچون P-phenylenediamine ، resorcinol، eugenol و ethanolamine
    گاه در این محصولات نوعی آلدهید یافت می شود به نام DMDM hydantoin که یک ترکیب محرک پوستی و سمی برای سیستم ایمنی بدن می باشد.
    سدیم لوریل سولفات یک محرک بسیار قوی پوست بوده و دارای اثرات زیان بار مورد بحث و جدل فراوانی است.
    رایج ترین پاک کننده و کف کننده هایی که در شامپو ها بکار می رود ، آمونیوم لوریل سولفات و ammonium laureth sulfate می باشد که از جمله ترکیبات eco toxic و مضر برای محیط زیست می باشد.
    نکته مهم دیگر در ارتباط با شامپو ها این است که غالب این فراورده ها در کنار لیستی که به عنوان مواد تشکیل دهنده ارائه می دهند هیچ گونه صحبتی از نوع مواد عطر دهنده ای که بکار برده اند به میان نمی آورند و هیچ قانونی نیز آن ها را مکلف به این کار نمی کند در حالیکه بسیاری ازین مواد عطر دهنده می تواند مضر برای سلامت مصرف کننده و آلرژیک باشد، همچون phthalates
    ماده دیگری که در شامپو ها یافت می شود دی اتانول آمین (DEA) و تری اتانول آمین (TEA) است. این مواد مشتقات گیاه چای (Tea) نمی باشد بلکه هردو مواد شیمیایی هستند که به عنوان یک عامل مرطوب کننده در شامپوها بکار می روند و کمک می کنند تا کف بیشتری تولید شود.
    این مواد تحت تاثیر واکنش با مواد نیترات داری که در شامپو به عنوان preservative یا محافظ استفاده می شود ، ترکیبات سرطان زایی مانند نیتروز آمین را بوجود می آورند. این خطر در صورتی که در شامپو ماده bronopol وحود داشته باشد ، افزایش می یابد.

این تیکه بالا رو کپی کردم...ولی من در سایت های خارجی هم دیدم اکثرا میگن این آمینیوم لوریت و لوریل سولفات و سدیم لوریل سولفات مضر هست!!!

ولی خب چیزی که مشخصه!! این مواد برای تولید کف و اثر پاک کنندگی شامپو هست!!! و برخی از سایت ها هم به شدت اعتقاد دارند که فقط اگه این مواد خورده بشن یا به چشم زده بشه اثر بدی دارن! ولی هیچ اثر بدی در شامپو ندارن!!

مثل این سایت ها که همگی گفتن این خطرناک بودن چرته!

http://www.snopes.com/inboxer/household/shampoo.asp

ولی نکته اینجاس که پاک کنندگی تا چه حد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آیا همه سازندگان شامپو ها میران استفاده از این مواد رو در حد استاندارد در شامپو های خودشون رعایت میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یا مثل سینره برای تولید کف انبوه!!! ......؟؟؟؟!!!!!

ولی حتی همین سایت هایی که گفتن این مواد در شامپو خیلی معمول و بی خطر هست چون در چند میلیون نفر فقط گزارش های اندکی شده! همگی بر این باور هستند که استفاده از این مواد در شامپو های معمولی و برای موهای غیر آسیب دیده و غیر مریض!! مضر نیست....و هیچ کدوم نگفتم آیا استفاده از این مواد در یک شامپوی ضد ریزش آیا نمیتونه به مو صدمه بزنه؟؟؟؟؟

اینجا رو بخونید :

http://www.hairlossbuddy.com/20/sodium-lauryl-sulfate/

در کل من که سرگیجه گرفتم!!! هر چقدر بیشتر سرچ کنید کمتر به نتیجه میرسید!!

ولی چیزی که من میدونم اینه که بهتره ریسک نکنم و از شامپویی که فاقد این مواد هست استفاده کنم!!!

حالا میفهمم شامپو گزنه کلوران برای موهای چرب چرا اصلا کف نمیکرد!!! چون اصلا این مواد داخلش نیست!!

ولی این سینره : حاوی :

آمینیوم لوریل سولفات و آلومینیوم لورت سولفات هست!!! حتی ضد ریشش!!

تری اتانول امین هم داره تازه!!

یه چیز خیلی مهم بگم که :

Sodium Laureth Sulfate مضر نیست و در اکثر شامپو های معتبر هم وجود داره!

بحث سر Sodium Lauryl Sulfate و
    Ammonium Lauryl Sulfate
    Ammonium Laureth Sulfate

هست!!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

یه چیز دیگه هم بگم :

من چند وقت پیش یه مطلب خوندم در کاتالوگ محصولات فیتو PHyto که میدونید یه برند معتبر گیاهی در دنیای مو هست!!

مبنی بر اینکه : قبل از استفاده از محصولات درمانی ریزش مو از شامپو های فاقد سیلیکون استفاده کنید زیرا سیلیکون ( که بیشتر در شامپو های حجم دهنده کاربرد داره) یک ماده پوشاننده است و مانع نفوذ ترکیبات موثر به ریشه مو میشود.

من بعد از اینکه در ترکیبات شامپوی ضد ریزش سینره پلیمر های سیلیکونی دیدم به چند تا متخصص گفتم!! اون متخصصین در جواب به من اینو گفتن :

اولی : باید مطالعه کنم نمیتونم دقیق بگم!!!

دومی : نه خیالت راحت استفاده کن!!

و جواب منطقی داده نشد به من!! همشون هم از متخصصین پوشتی هستن که ماهی یه بار سفر خارج میرن برای شرکت در سمینار ها و..!!!

حالا اگه شرکت فیتو چرت میگه! و سیلیکون تاثیری در این قضیه نداره!!!

چرا شرکت کلوران

در شامپوهای خودش از سیلیکون استفاده که نمیکنه هیچ!!! میزنه Silicone free ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چه دلیلی داره؟؟؟

یا شرکت های فیتو و کلوران مزخرف میگویند!!! یا سینره شامپوی معجزه آمیزی تولید کرده!!!

در عمل که این گونه به نظر نمیرسه!!!

///////////////////

اینایی که گفتم همه شک و تردیده!!!

ولی من ترجیح میدم خارج از دایره این ریسک زندگی کنم!!! و شامپویی استفاده کنم که نه سیلیکون داشته باشه...( ضد ریزش و تقویت کننده ) و نه اون سولفات ها رو!!

نکته : استفاده از سیلیکون در شامپو های حجم دهنده ایرانی کاملا عادیه !!! در ترکیباتشون پره!!

ولی محصول حجم دهنده کلوران عمدا زده که فاقد سیلیکون هست!!!

چرا؟

نکته 2 : Sodium Laureth Sulfate در اکثر شامپو های دنیا وجود داره و نباید با Sodium Lauryl Sulfate اشتباه گرفته بشه
    دوست عزیز این ماده های مضر در شامپو ضد ریزش فولیکا هم استفاده شده؟

آخر فروم باز oghyanoos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

ممنون [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    تشکر خالی کافی نبود.
    فقط یه نکته
    حالا سر ما که شوره زیاد میزنه چه شامپویی باید مصرف کنیم؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •