تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 47 از 55 اولاول ... 37434445464748495051 ... آخرآخر
نمايش نتايج 461 به 470 از 548

نام تاپيک: Sid Meier's Civilization V

اگه نباشه جاش خالی می مونه your_star's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    City Of The RAIN

پيش فرض

توصیه میشه برای رفع اشکالاتی که تو نسخه های ایتدایی دچارش هستید،از جمله منطقی تر شدن بعضی policy ها یا culture ها، که تا حدود زیادی مدیریت منابع رو تکمیل میکنه،افزوده شدن چندین تمدن جدید از جمله بابل اینکا اسپانیا مغول و ...،منطقی تر شدن رفتار تمدن ها و ...، نسخه ی فعلی تون رو ابتدا به skidrow update7 و سپس به نسخه ی 1.0.1.348 آپدیت کنید.
    هر دو آپدیتهای فوق در pirate bay موجودند.

اگه نباشه جاش خالی می مونه cpt.sepehr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

خیلی سخته همش با هم متحد میشن میریزن رو کلم حتی یه بار آلمان بودم کنارم داریوش بود گفتم ایرانیه ایول دست دوستی دادیم اما تا از اونور یکی بم اتک داد به جا دفاع از من بم اتک داد و جنگید

کاربر فعال آفيس soroosh_cz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    روناش

پيش فرض

استراتژی یعنی همین.
    من که فقط یه بار تو لول 7 (که امپرور باشه) افتادم وسط همه، بعد از 10 ترن پیغام های اعلام جنگ خراب شد رو سرم... شهرام رو از دست ندادم، ولی چون همه اش در حال جنگ بودم، عقب موندم، و از بازی اومدم بیرون

4. 2 کاربر از soroosh_cz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

بهترین راه اینه که یاراتونو به خودتون وابسته کنید . مثلا چندین معدن که خیلی مهمه رو در دست بگیرید و سعی کنید جوری یارتونو محاصره کنید که مجبور باشه اون معدنارو فقط از شما بگیره .(اگه در نیروهای جنگیش استفاده بشه ازش که خیلی عالیه)
    هر وقت بهتون خیانت کرد صادرات رو قطع کنید . اینطوری میتونید در چند زمینه کشورش رو فلج کنید .
    کلا تجربه تو این بازی به من ثابت کرده که بیشترین رقابت با یاراتونه تا دشمناتون . باید سعی کنید در بیشتر زمینه ها بین متحداتون بهترین باشید و همیشه وابسته و ضعیف تر نگهشون دارید .
    در کل همیشه قطب صنعتی و اقتصادی بودن به من خیلی کمک کرده . تا وقتی منابع دارید بهتون خیانت نمیکنن و اگه بکنن هم راحت میتونید با کمک بقیه متحدا و قطع کردن جریان منابع به کشور خائن , شکستشون بدید . من خودم همیشه بهترین اقتصاد و یک نیروی جنگی متوسط رو به بالا بیشترین سود رو تو بازی بهم رسوندن .

6. 4 کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

من که هیچ وقت نمیرم ثبت نام برا ریاست جمهوری تاحالا کلا یه بار بازیرو تونستم ببرم
    میگم کاری هست بشه کرد cpu بیشتر استفاده کنه ؟ آخه آخراش turn که میزنم یه 2 دقیقه ای طول می کشه

8. این کاربر از cpt.sepehr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    روناش

پيش فرض

من که هیچ وقت نمیرم ثبت نام برا ریاست جمهوری تاحالا کلا یه بار بازیرو تونستم ببرم
    میگم کاری هست بشه کرد cpu بیشتر استفاده کنه ؟ آخه آخراش turn که میزنم یه 2 دقیقه ای طول می کشه
    احتمالا نسخه ی بازیت قدیمیه، این مشکل از نسخه ی 1.0.1.511 به بعد رفع شد... Gods and Kings Expansion Pack رو هم بگیری اوکی میکنه مشکل رو

10. این کاربر از soroosh_cz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

احتمالا نسخه ی بازیت قدیمیه، این مشکل از نسخه ی 1.0.1.511 به بعد رفع شد... Gods and Kings Expansion Pack رو هم بگیری اوکی میکنه مشکل رو
    Gods and Kings Expansion دارم امروز دان کردم ، سرعتش خیلی بهتر شد ، دارم رو درجه سختی نورمال بازی می کنم ، خیلی عجیسه ، تو روسیه فعلیم راستم سرخپوست ه پایینم آلمان ! بعد ییهو سرخپوسته اتک داد ، میتونست شهرم و بگیره اما رفت بعد ییهو آلمان اتک داد اونم می تونست بگیره اما رفت فک کنم از پایین بشون اتک دادنچیز عجیب این ه که تو این جدید که دانلود کردم بازی می کنم جاسوس داره ! اما قبلیه نداشت ! بازیم فک کنم سخت تر شده ! چوون بزور 3 تا شهر ساختم

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    روناش

پيش فرض

Gods and Kings Expansion دارم امروز دان کردم ، سرعتش خیلی بهتر شد ، دارم رو درجه سختی نورمال بازی می کنم ، خیلی عجیسه ، تو روسیه فعلیم راستم سرخپوست ه پایینم آلمان ! بعد ییهو سرخپوسته اتک داد ، میتونست شهرم و بگیره اما رفت بعد ییهو آلمان اتک داد اونم می تونست بگیره اما رفت فک کنم از پایین بشون اتک دادنچیز عجیب این ه که تو این جدید که دانلود کردم بازی می کنم جاسوس داره ! اما قبلیه نداشت ! بازیم فک کنم سخت تر شده ! چوون بزور 3 تا شهر ساختم
    بازی جالب تر شده، بزودی Expansion Pack بعدی به نام Brave New World میاد که Cultural Victory رو عوض میکنه و Tourism به بازی اضافه میشه... 9 جولای، یعنی 34 روز دیگه منتظرشم ناجور
    تو گادز اند کینگز هی اسلام رو میگرفتیم، پخش میکردیم چه حالی میداد

تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

اقا کمک با این سرخپوست ه دشمن شدم ، 3 تا از شهراشم گرفتم ، الان هر کاری می کنم شهرای بعدی جونش تا آخر کم میشه اما برای من نمیشه ! چرا ؟؟

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    روناش

پيش فرض

اقا کمک با این سرخپوست ه دشمن شدم ، 3 تا از شهراشم گرفتم ، الان هر کاری می کنم شهرای بعدی جونش تا آخر کم میشه اما برای من نمیشه ! چرا ؟؟
    با چی حمله میکنی؟ با نیرویی که حمله میکنی، حتما باید Melee باشه، یعنی تن به تن بجنگه، زوبین دار و تیرکمون دار و توپ و منجنیق نمیتونن تسخیر کنن.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •