تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 47 از 48 اولاول ... 37434445464748 آخرآخر
نمايش نتايج 461 به 470 از 471

نام تاپيک: »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه سپاهان: Sepahan News

آخر فروم باز ox3blue's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    زمین

پيش فرض محرم نوید کیا و حمید عزیززاده با سپاهان تمدید کردند

به گزارش پایگاه خبری روابط عمومی فولاد مبارکه سپاهان ، نوید کیا و عزیز زاده با حضور در باشگاه و پس از انجام مذاکرات و توافقات لازم رسما قرارداد خود را به مدت 2 سال تمدید نمودند تا در فصل پیش رو همچنان طلایی پوشان را همراهی نمایند.

به این ترتیب به ترتیب تا 28 و 31 سالگیشان در باشگاه حضور خواهند داشت

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    زمین

پيش فرض مهدی کریمیان هم به سپاهان پیوست

مهدی کریمیان هافبک فصل گذشته تیم برق شیراز با عقد قراردادی 2 ساله به تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان پیوست....

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    زمین

پيش فرض قلعه نوعی : از باخت متنفرم

به گزارش پایگاه خبری فولاد مبارکه سپاهان ، امير قلعه نويي امروز در اولين جلسه تمريني سپاهان شركت كرد.
    قلعه نويي قبل از شروع تمرين اظهار داشت: خيلي خوشحالم به تيمي آمده ام كه هواداران متعصب دارد و اميدوارم روزي با جام قهرماني اين تيم را ترك كنم.
    وي ادامه داد: سپاهان تيم بزرگي است و تجربه حضور در جام باشگاه هاي جهان را دارد. طبيعي است كه انتظارات از اين تيم بالا باشد. معتقدم بايد افتخارات بزرگتري را براي اين تيم به دست آوريم.
    سرمربي جدید طلایی پوشان تاكيد كرد: همه از ويژگي ها من در زمينه مربيگري آگاه هستند و مي دانند كه من از شكست متنفرم هستم و از آن بدم می آید. به تيم سپاهان براي قهرماني خيلي اميدوارم.
    قلعه نويي افزود: سپاهان در بخش مديريت بسيار توانا است و بازيكنان خوبي را در اختيار دارد و نفرات خوبي را نيز جذب كرده است. بنابراين مطمئن هستم سپاهان در فصل جديد عنوان قهرماني را كسب خواهد كرد.

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    زمین

پيش فرض ساکت : با تمام قوا لیگ قهرمانان را فتح می کنیم

مدير عامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان گفت: مي خواهيم در فصل جدید با همه قوا و با سرمربی جدید مان قهرماني ليگ قهرمانان آسيا را که جایش در کلکسیون افتخارات سپاهان خالیست را به دست آوریم....

به گزارش پایگاه خبری فولاد مبارکه سپاهان ، محمدرضا ساكت امروز در اولين جلسه تمريني سپاهان زير نظر امير قلعه نويي در زمين فجر حاضر شد و قبل از شروع تمرين براي دقايقي براي بازيكنان و هواداران صحبت كرد.
    مديرعامل سپاهان گفت: امير قلعه نويي از پر افتخارترين مربيان و بازيكنان فوتبال ايران است و خوشحالم كه هيات مديره باشگاه يكي از بهترين ها را جذب كرد. اميدوارم روزهاي طلايي سپاهان با اين مربي تكرار شود.
    وي ادامه داد: بايد از همه كساني كه در هشتمين دوره ليگ برتر شرايط چهارم شدن سپاهان و حضور تيم ما براي ششمين دوره متوالي در ليگ قهرمانان آسيا را فراهم كردند تشكر كنم. اميدوارم با قلعه نويي جام قهرماني ليگ قهرمانان آسيا را به دست آوريم.
    ساكت خاطرنشان كرد: بازيكنان خوبي را جذب كرده ايم و در حال مذاكره با چند بازيكن ديگر هستيم تا تيم خود را به خوبي تقويت كنيم. بنابراين همه چيز براي قهرماني سپاهان آماده است.
    وي افزود: هواداران بايد تا آخرين لحظه تيم را حمايت كنند. با كمك آنها مي توانيم افتخارات بزرگتري را در فوتبال ايران و آسيا به دست آوريم.

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    زمین

پيش فرض گزارش تصویری از افتتاحیه تمرینات تیم فوتبال سپاهان در فصل جدید

6 pic

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    زمین

پيش فرض

منصور پور حیدری شخصیتی عزیز و دو ست داشتنی در فوتبال ایران است ، اما اظهارات وی در رسانه های دیروز باعث شد تا جهت اطلاع بیشتر وی نکاتی را عرض نمائیم...

منصور پور حیدری در بخشی از مصاحبه دیروز خود با برخی رسانه ها عنوان نموده است : سپاهان ، استقلال و پرسپولیس سالهاست که در فوتبال ما مطرح هستند اما صحبت من اینست که این باشگاه ها تاکنون بازیکن ساز نبوده اند . باید واقعیت را بپذیریم.این باشگاه ها بازیکنی تحویل فوتبال ما نداده اند و فقط به شکل مصرفی کار کرده اند......

شاید بی اطلاعی آقای پور حیدری از ساختار و وضعیت بازیکن سازی در باشگاه فولاد مبارکه سپاهان باعث شده تا ایشان سپاهان را نیز همچون دو تیم تهرانی در امر مصرف و عدم بازیکن سازی قلمداد نمایند .

حضور تیم های پایه باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در چند سال گذشته به عنوان یک پای ثابت لیگ نونهالان ، نوجوانان ، جوانان و امیدهای ایران ، صعود تیم سپاهان نوین به رقابت های لیگ بر تر سال گذشته با ترکیبی صد در صد بومی و پرورش یافته در مکتب فوتبال سپاهان و حضور فعلی این تیم در جام آزادگان با ترکیبی کاملا بومی ، حضور تعداد قابل توجهی از بازیکنان تیم های پایه سپاهان در تیم های ملی رده های مختلف سنی و...، از عمده موادی است که ظاهرا منصور پورحیدری عزیز بدون اطلاع از آن ، سپاهان را نیز در ردیف تیم های مصرف کننده ای همچون پرسپولیس و استقلال دانسته و اطلاع از این مسائل می تواند هم ایشان و هم سایر بزرگوارانی را که اینچنین می اندیشند را بر آن دارد تا در سخنان خود تجدید نظر نمایند.

تیم بزرگسالان فولاد مبارکه سپاهان هم امسال به اتکا بخشی از بازیکنانی که در مکتب این باشگاه پرورش و رشد یافته اند و همچنین بازیکنانی شایسته ای که جدیدا به خدمت گرفته است و نه ستاره های کاغذی به استقبال لیگ امسال می رود تا با این تلفیق باز هم توانائی ها و اقتدار خود را به منصه ظهور بگذارد.

نگاهی به ترکیب این تیم در لیگ امسال و سالهای گذشته نشانگر آن است که عنوان مصرف گرایی برای این تیم صادق نیست و در چند سال اخیر تلفیقی که به آن اشاره نمودیم و به دفعات کارائی و کارآمدی خود را به اثبات رسانیده در رقابت های پیش رو حاضر بوده است.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    زمین

پيش فرض امیر قلعه نویی

امير قلعه نويي در خصوص وضعيت تيم ملي و سپاهان اظهار داشت: متاسفانه عادت بدي داريم و هر فردي را كه به تيم ملي مي‌آوريم ابتدا تعريف مي‌كنيم و اگر نتيجه نگيرد او را مي‌كوبيم كه اين مسئله در اشتباه است.
    وي ادامه داد: بهتر است ابتدا كه مي‌خواهيم سرمربي تيم ملي را انتخاب كنيم مطالعات لازم را داشته باشيم تا كار به روزي نكشد كه بخواهيم او را در اتاق چهار ديواري زنداني كنيم.
    قلعه‌نويي خاطرنشان كرد: فوتبال همين است. اسپانياي پرآوازه از آمريكا شكست خورد كه كمتر كسي تصور آن را مي‌كرد. آيا اين طور كه مربيان ما را تخريب مي‌كنند با سرمربي اسپانيا نيز اين‌طور برخورد مي‌شود؟ پس معلوم است بعضي اوقات فقط به دنبال تخريب هستيم.
    اين مربي در خصوص وضعيت سپاهان گفت: خوشبختانه وضعيت خوبي داريم و من از هيات مديره و مديرعامل باشگاه بابت امكاناتي كه در اختيار ما گذاشته‌اند تشكر مي‌كنم. هفته سوم و چهارم بدنسازي خود را در تركيه دنبال خواهيم كرد تا بتوانيم در ليگ برتر به نتايج دلخواه برسيم.
    وي افزود: مردم اصفهان با استقبال پرشورشان در تمرينات ما را شرمنده كردند و واقعا اگر ايرادي در سپاهان پيدا شود فقط به خاطر من است.
    سرمربي سپاهان يادآور شد: با عزيز محمدي، رئيس سازمان ليگ برتر در خصوص آينده صحبت كردم و متوجه شدم كه تا نيم فصل هيچ‌كدام از بازي‌ها به تعويق نمي‌افتد.
    قلعه‌نويي درباره استقلال خاطرنشان كرد: قبل از اينكه به استقلال بروم در كشاورز فعاليت مي‌كردم كه با درخواست فتح‌ا... زاده براي پيوستن به استقلال مواجه شدم اما قبول نكردم. سپس در استقلال اهواز نيز كه شرايط خوبي نداشتم باز هم از من خواسته شد كه به استقلال بروم اما من در هر دو تيم پايبند قراردادم بودم.
    وي اظهار داشت: الان هم با همه وجودم در خدمت سپاهان هستم و به قراردادم پايبندم. 22 سال است براي استقلال زحمت كشيدم و هميشه اين تيم در قلب من جا دارد و برايش آرزوي موفقيت مي‌كنم.
    قلعه‌نويي ادامه داد: افتخار مي‌كنم كه قهرمان ليگ برتر فصل گذشته هستم و با لطف خدا دو جام معتبر را براي تيمي كه در قلب من جا دارد كسب كرده‌ام. بدهي من فقط به مردم است چون خيلي‌ها پس از رفتنم از استقلال حرف درآوردند كه من بازيكناني را از آبي‌پوشان در فصل جاري جدا كرده‌ام تا به استقلال آسيب برسانم.
    سرمربي سابق استقلال تاكيد كرد: لطفا بگوييد كه 6 عمل جراحي به خاطر اين تيم انجام دادم. من به گفته ديگران در مورد استقلال هيچوقت اهميت نمي‌دهم و الان خوشحال هستم كه وقتي سوار هواپيما يا اتوبوس مي‌شوم مردم قبول مي‌كنند كه من دينم را به آبي‌پوشان ادا كردم.
    وي خاطرنشان كرد: براي استقلال هميشه آرزوي موفقيت مي‌كنم و اميدوارم اين تيم كه هميشه در قلب من جا دارد موفق باشد. اما من الان سرمربي سپاهان هستم و به دنبال اين هستم كه دينم را به اين تيم و مردم عزیز و شريف اصفهان ادا كنم.

آخر فروم باز vahid_civil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خاک خسته

پيش فرض

سید جلال حسینی تقریبا سپاهانی شده .

دارن با سید مهدی رحمتی حرف میزنن .

============
    گفت‌وگوي ساكت با سيد جلال حسيني امروز در اصفهان
    بصيرت:
    مذاکرات با رحمتي ادامه دارد
    "حاج صفي" جايي نمي‌رود

سرپرست تيم فوتبال سپاهان گفت: "سيد جلال حسيني" امروز وارد اصفهان خواهد شد تا با مديريت باشگاه صحبت هاي باقي مانده را انجام دهد و در صورت توافق مذاکرات نهايي شود.

مجيد بصيرت در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) اصفهان، با بعيد ندانستن امضاي قرار داد حسيني و ثبت آن در هيات فوتبال در روز يک شنبه افزود: همه چيز امکان دارد اما هنوز قطعي نشده. نکته اي که مهم است علاقه ي سپاهان به اين مدافع ملي پوش است.

بصيرت درباره‌ي وضعيت مهدي رحمتي پاسخ روشني نداد و تنها به اين جمله بسنده کرد: مذاکرات همچنان ادامه دارد.

سرپرست سپاهان با اشاره به اردوي ترکيه اين تيم ادامه داد: در ساعت‌هاي 7 و 11 صبح و 5 بعد از ظهر جلسات تمريني روزانه ما خواهد بود تا به اميد خدا با آمادگي کامل به اصفهان بازگرديم و مسابقات ليگ برتر را با قدرت تمام آغاز کنيم.

وي افزود: 21 بازيکن در اين اردو شرکت دارند و در صورت امضاي قرارداد باشگاه با بازيکني جديد، در اولين فرصت به ما ملحق خواهد شد تا از تمرينات بدنسازي کادر فني بازنماند.

مجيد بصيرت همچنين شايعه ي ملحق شدن احسان حاج صفي به يکي از دو تيم ملوان بندر انزلي يا مقاومت شهيد سپاسي شيراز براي خدمت سربازي را تکذيب کرد و به هواداران اصفهان اطمينان داد فصل آينده نيز حاج صفي طلائي پوش باقي بماند.

کاپيتان اسبق سپاهان در پايان با اشاره به هواداران اين تيم گفت: آنها در طول اين چند هفته با حضوري پرشور و گسترده در تمرينات، بهترين مشوق ما براي بهتر کار کردن بودند و اميدوارم زماني که در اصفهان تمرينات را ادامه مي دهيم ما را تنها نگذارند و همچنان تعصب خود را به پيراهن طلائي سپاهان نشان دهند.
    Last edited by vahid_civil; 28-06-2009 at 14:40.

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    زمین

پيش فرض سید جلال حسینی در سپاهان

سلام و درود بر تمام هواداران

سيد جلال حسيني دیروز با حضور در باشگاه سپاهان و پس از انجام مذاكرات نهايي به تيم سپاهان پيوست.
    قرارداد 2 ساله حسيني پس از مذاكره نهایی با مدیر عامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان به طور رسمي منعقد شد.

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    زمین

پيش فرض اخبار از اردوی سپاهان در ترکیه

ادوي تيم سپاهان در كمپ گلباشی تركيه چند روزي است كه آغاز شده و شاگردان قلعه نوعی زير نظر كادر فني برنامه هاي بدنسازي و تاكتيكي را در اين كشور انجام مي دهند.
    طبق برنامه ريزي انجام شده از سوي امير قلعه نويي بازيكنان سپاهان روزانه 3 نوبت تمرين برگزار مي كنند. جلسات تمريني صبح به كارهاي بدنسازي مربوط مي شود و بعدازظهر برنامه هاي تاكتيكي و كار با توپ را انجام مي دهند.
    تمرين امروز صبح در زمين شماره يك كمپ گلباشی انجام شد و بعدازظهر نيز زردپوشان كار با توپ را انجام خواهند داد.
    .
    سپاهان علاوه بر دیدار تدارکاتی با تیم قره باغ آذربایجان قبل از بازگشت به ايران با تيم هاي تركيه اي نيز ديدارهاي دوستانه اي برگزار خواهد كرد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •