تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 47 از 90 اولاول ... 3743444546474849505157 ... آخرآخر
نمايش نتايج 461 به 470 از 894

نام تاپيک: انتخاب روغن موتور مناسب برای خودرو

ناظر انجمن اتومبیل Pourya-pc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

کاسترول Gtx اشغاله.فامیل ما میریخت موتورش رسوب داد. یاریس 2008 داره.موتور رفت تعمیر
    دقیقا همینطوره ، بدترین روغن بازار کاسترول هست . توی آزمایشگاه در دمای 110 درجه آتیش گرفت Fire Point، داغ میشه کف میکنه Blob Oil .

2. این کاربر از Pourya-pc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

برای ماشین 206 تیپ 5 روغن موتور خوب چی هست؟ یک روغن درست و حسابی منظورم هست

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

برای ماشین 206 تیپ 5 روغن موتور خوب چی هست؟ یک روغن درست و حسابی منظورم هست
    دوست عزیز شما Addinol رو امتحان کنید مطمئنم پشیمون نمیشید!

داره خودمونی میشه mehdi_joon82's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

براي پارس اتومات مدل 90 موتور tu5 چه روغني پيشنهاد ميدين؟ بهتره هر چندهزارتا عوض شه؟ خواهشا مدل دقيق بگيد و قيمت به صرفه. رانندگي اغلب با دور موتور زير 3 هزار و پيرمرديه.

براي پرايد 141 دوگانه سوز مدل 86 زيمنس چي پيشنهاد ميكنيد كه مقرون به صرفه باشه. 90درصد از گاز CNG استفاده ميشه

ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

با سلام
    به دوستان من پيشنهاد ميكنم قبل از اينكه خودتون روغن موتوري رو تست كنين دفترچه ماشين رو حتما بخونيد يا از سايت ايران خودرو به نسبت نوع ماشين دفترچه رو دانلود كنين
    توي صفحات مربوط به بازديدهاي كيلومتري نوشته چه روغني براي چه نوع موتوري خوبه
    مثلا توتال براي سمند و پژو بهترين روغن حداقل 7000 تا 12000 كار ميكنه اونهم با توجه به شرايط محيط و نوع رانندگي
    من دو بار اشتباه كردم يكبار بهران پيشتاز ريختم سر 5000 تا عوضش كردم با اينكه اصلا راه نميرم ماشين در هفته 50 كيلومتر راه ميره يكبار هم موتوسل ريختم كه روي 3000 تا عوضش كردم و موتورتون چه بنزيني چه سوخت cng اصلا موتوسل نريزيد
    البته تجربه من با اين دو نوع روغن موتور بودش ---- ولي 15 سال پيش 206 تيپ 2 داشتم براش توتال اصل فرانسه 7000 ميخريدم با تعويض و ----- روغن و هوا و غيره ميشد 130 هزار تومن
    الان كه نميدونم چند ميشه ولي براي سورن XU7jpl3 توتال ميريزم يك روآ هم داريم قديمي 86 اونهم توتال ميريزيم
    روغن اصل توي كرج 45 متري گلشهر بالاتر از بلوار گلريز يعني قبل از تقاطع بزرگه چند تا نمايندگي پژو هتند كه هم بعضي قطعات اصل فرانسه دارن و هم روغن و غيره
    شرمنده من قصد تبليغ نداشتم فقط اطلاع رساني براي عزيزان بودش
    ممنون

7. این کاربر از amir3852 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    فعلا تبریز

پيش فرض

سلام دوستان
    برای پژو پارس دوگانه ، به نظرتون بهران سوپر پیشتار 10W40 نیمه سنتتیک بریزم یا توتال 5000 یا توتال 7000 یا مدل دیگه ای ؟ میشه مدل دقیق رو با گرانروی آن ذکر کنید .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام دوستان
    برای پژو پارس دوگانه ، به نظرتون بهران سوپر پیشتار 10W40 نیمه سنتتیک بریزم یا توتال 5000 یا توتال 7000 یا مدل دیگه ای ؟ میشه مدل دقیق رو با گرانروی آن ذکر کنید .

با سلام
    خودم هم دنبال یه روغن خوب میگردم با توجه به اینکه ماشینم صفره دیگه تا آخر از اون بریزم
    با توجه به مشورت هایی که تو این فروم و فروم های دیگه گرفتم به نسبت از ایرانول ریسینگ نظرات بهتری دیدم
    رو روغن های به اصطلاح خارجی نظری ندارم
    البته در کل خودم هم هنوز به نتیجه ی نهایی نرسیدم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

روغن مارک خارجی چی پیشنهاد میدید؟؟؟

پرشیا 90

مدل روغن را عوض کنیم مشکلی برای موتور پیش میاد؟؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

چه اجباري هست خارجي بريزي كه نميدوني اصله يا تقلبي
    خارجي هاي معروف بازار:ادينول و الف و توتال هست كه حرف و حديث پشت سر همه شون زياده
    برو ايرانول ريسينگ10-40 بريز با خيال راحت استفاده كن

12. این کاربر از aminkhan2014 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه hami_tiba2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2014
    محل سكونت
    iran.gilan.kelachay

پيش فرض

دقیقا همینطوره ، بدترین روغن بازار کاسترول هست . توی آزمایشگاه در دمای 110 درجه آتیش گرفت Fire Point، داغ میشه کف میکنه Blob Oil .
    اقا من اصن متعجم . این سری عموی ما از المان اومده بود ازش سوال کردم اونجا از چه روغنی بیشتر استفاده میکنن یا بهش اعتماد دارن از بابت کارایی و عملکرد و ساخت ........... ؟
    میدونین چی گفت با اون زبون ایرنی المانیش که معلولا افراد میرن خارج مدت زیادی میمونن یجوری میشن تو صحبت کردن گفت : کاسترول . لیکو
    حتی نگفت توتال
    گفتم توتال بی معطلی سر تکون داد گفت نه . از این بنانسبت بدبختیه خودمون داره گریم میگیره اینجا توتال کم نگفته باشم %97 خدای روغن میدونن .
    در مورد اوناییکه مثل من دوست دارن ادینول بریزن میگم : تو المان اگر درجه بندی باشه اونجا میشه درجه 3 یا 4 .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •