تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: بخاطر عدم بازدهی نظرسنجی این بخش حذف می شود.لطفا از زدن

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
    0 0%
  • تیم مدیریت اینترنت و شبکه

0 0%
صفحه 469 از 482 اولاول ... 369419459465466467468469470471472473479 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,681 به 4,690 از 4816

نام تاپيک: DATAK WIMAX & ADSL / شرکت داتک

کـاربـر بـاسـابـقـه sms11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

در شرایطی که سه شرکت ایرانسل و همراه اول و رایتل به ضورت کاملا ناگهانی حجم مصرف رو فوق العاده کم کردن و قیمت رو فوق العاده بردن بالا، از یه شرکت اینترنت ADSL چه توقعی داری؟
    حتی اگه همه جور عکس و فیلمی تهیه کنی تو این مملکت تهش بهت میگن همینی که هست

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

در شرایطی که سه شرکت ایرانسل و همراه اول و رایتل به ضورت کاملا ناگهانی حجم مصرف رو فوق العاده کم کردن و قیمت رو فوق العاده بردن بالا، از یه شرکت اینترنت ADSL چه توقعی داری؟
    می‌دونم چیزی تغییر نمیکنه ، فقط یه دعوای خیلی خوشگل باهاشون خواهم داشت

تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

و این که صد در صد تخلیه میکنم خطمو با این که خیلی گرون نشده و حجمش رو کم نکرده ، چون از دروغ و ریا متنفرم

تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

داتک از ساعت ۷ بعد از ظهر پنج شنبه وصل شده

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

اینترنت متصل است اما مشکل پهنای باند و نوسان سرعت وجود دارد. همین الان که دارم این متن را می نویسم سرعت دارای نوسان و در حدود 2 م.بیت است. من خدمت 8 م.بیت را دارم.
    امیدوارم که مردم با این اتفاق، کاملاً این خوکها رو شناخته باشند.
    من واقعاً نمی دونم که آیا باید با داتک درباره این مشکل صحبت کنم یا نه! از یک سو مشکل از حکومت است و از سوی دیگر شرکت ها می تونند از این فرصت سو استفاده کرده و پهنای باند اینترنت که خریداری کرده ای را در اختیارت قرار ندهند و با فروش اون پول بیشتری به جیب بزنند. باید منتظر بود و دید در چند روز آینده چه خواهد شد.
    اما فکر می کنم تماس گرفتن و مطرح کردن این مشکل عمل عاقلانه ای باشد.

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

اینترنت متصل است اما مشکل پهنای باند و نوسان سرعت وجود دارد. همین الان که دارم این متن را می نویسم سرعت دارای نوسان و در حدود 2 م.بیت است. من خدمت 8 م.بیت را دارم.
    امیدوارم که مردم با این اتفاق، کاملاً این خوکها رو شناخته باشند.
    من واقعاً نمی دونم که آیا باید با داتک درباره این مشکل صحبت کنم یا نه! از یک سو مشکل از حکومت است و از سوی دیگر شرکت ها می تونند از این فرصت سو استفاده کرده و پهنای باند اینترنت که خریداری کرده ای را در اختیارت قرار ندهند و با فروش اون پول بیشتری به جیب بزنند. باید منتظر بود و دید در چند روز آینده چه خواهد شد.
    اما فکر می کنم تماس گرفتن و مطرح کردن این مشکل عمل عاقلانه ای باشد.
    عاقلانه هست اما کدوم دفعه کارا تو این مملکت عاقلانه رفته جلو که این بار دومش باشه؟
    تلاشتو بکن و زنگتو بزن اما بدون فایده ای نداره

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

عاقلانه هست اما کدوم دفعه کارا تو این مملکت عاقلانه رفته جلو که این بار دومش باشه؟
    تلاشتو بکن و زنگتو بزن اما بدون فایده ای نداره
    دیروز پس از این پیام اینترنت باز قطع شد.
    چند دقیقه ی پیش بررسی کردم درست پس از اینکه با من تماس گرفته شد و گفتند که اینترنت وصل شده و اکنون که متصل هستم باید بگم هیچ چیز توو این کشور اهمیتی نداره. حکومت دزد و شرکت های تابعه ی دزد. تا ببینیم کِی باز اینترنت قطع میشه.
    از داتک برای من پیامک آمده که به اِزای روز های قطعی و اختلال به دوره ی بعدی روز اضافه خواهد شد. اساساً از این پس نمیشه روی داشتن اینترنت حساب کرد حالا این ازم می خواد که اینترنت قطع رو تمدید کنم با روز های اضافه احتمالاً قطع!!! خیلی شوخ طبع هستند.
    راستی، پهنای باند کم و دارای نوسان است.

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی AMIR REZAs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    هر کجا هستی --------- Wherever you are

پيش فرض

سلام دوستانی که داتک دارن بصورت میانگین پینگتون چقدره ؟ کلا سرویس دهیشون خوبه ؟ میخوام های وب رو قطع کنم

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام دوستانی که داتک دارن بصورت میانگین پینگتون چقدره ؟ کلا سرویس دهیشون خوبه ؟ میخوام های وب رو قطع کنم
    سلام

سوال منم هست، بی زحمت دوستانی که از داتک سرویس دارن یه اعلام وضعیت بکنن

ممنون میشم

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

ببین برای من بین 10 تا 30 پینگم نوسان داشته.
    سرویس دهیش نمیدونم والا چی بگم.مثه بقیه شرکت هاس.من چون حجم دانلودم فوق العاده بالاست تو این شرکت موندم
    البته بازی هم با نتم انجام میدم (بازیایی مثه کلش رویال و...) که برای این بازیا کاملا رضایت بخشه
    من روی یه خطم که داتک دارم همه چی خوبه اما روی اون یکی خطم نوسان داره.دوتا سیمش هم از یه جا میان اما نمیدونم چرا اینطوریه
    پشتیبانی اصلی شرکت که کارای پیگیری و غیره رو انجام میدن خوبن اما پشتیبانی تلفنی شرکت خیلی کار راه بنداز نیستن( قدیم پشتیبانی داتک واقعا خفن بودن.نمیدونم چه تغییراتی تو شرکت ایجاد شد که پشتیبانی تلفنیشون ضعیف شده)

11. 3 کاربر از sms11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •