تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 46 از 56 اولاول ... 36424344454647484950 ... آخرآخر
نمايش نتايج 451 به 460 از 559

نام تاپيک: MP3 player

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوستان کسی چیزی از اطلاعات ایریور Lplayer چیزی میدونه ؟ چیز خوبی هست ؟

................................... اطلاعات .................................

2GB, 4GB, 8GB
    ..................
    2.0" 262K Color LCD, 320x240
    ..................
    Battery: 12 hours Audio, 4 Hours Video
    ..................
    Recording: Mic, FM, FM Scheduling; WMV[/LIST]

..
    از مدلهای سال پیش Iriver ... باتری زیر متوسط / کیفیت صدا متوسط ... مدلهای هم رده ای مثل zen v plus (از نظر کیفیت صدا/باتری/کیفیت ویدئو) و u5 از نظر کیفیت ضبط و صدا این رو رد می کنن

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

iriver clix2 این چطوره خوبه ؟
    من خودم مدل e100 دارم ولی بلندیه صداش اصلا خوب نیست حالا این مدل چطوره تو ایران اومده ؟

آخر فروم باز a.z.p.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Sky

پيش فرض

این مدل من صداش رو نشنیدم اما قابلیت های خوبی داره و همچنین ساپورت از تم ها و بازی های فلش همچنین فونت های مختلف و حافظه های 4 . 8 . 16 فکر کنم ............
    کلا چیز خوبی هست ولی الان پی7 اومده که رقیب او2 هست اونرو میتونید بخرید !!!

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

الان ویدیو شو تو یوتوب دیدم چیزه بدی نبود به نظر من cowon s9 از همه ی اینا بهتره

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Sky

پيش فرض

پی7 اصلا به اس9 ربطی نداره کارشون فرق میکنه !!! تازه پی7 خیلی خوبه !!!
    اگه کسی بتونه user manuale/guide پی7 رو برای من پیدا کنه هرچی بخودا بش میدم !!!
    خوددمو کشتم پیداش نکردم نیست انگار همیاری و کمک رو نیازمندم !!!
    سپاس

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

iriver clix2 این چطوره خوبه ؟
    من خودم مدل e100 دارم ولی بلندیه صداش اصلا خوب نیست حالا این مدل چطوره تو ایران اومده ؟
    clix اول مدل خیلی خوبی بود ... رقیب D2 ... متاسفانه مدت خیلی کمی توی بازار ایران بود ... clix2 هم مدل جدیدی نیست و الان 2 سالی هست که تو بازاره ... البته در ایران بسیار کمیاب... اگه قرار باشه با رقبای فعلی مقایسه بشه کم میاره ...
    //
    e100 جزو مدلهای اصلی iriver نبود ...نه اینکه بد باشه ها ... فقط می خوام بگم از روی اون نمیشه در مورد خانواده اش نظر داد
    پی7 اصلا به اس9 ربطی نداره کارشون فرق میکنه !!! تازه پی7 خیلی خوبه !!!
    اگه کسی بتونه user manuale/guide پی7 رو برای من پیدا کنه هرچی بخودا بش میدم !!!
    خوددمو کشتم پیداش نکردم نیست انگار همیاری و کمک رو نیازمندم !!!
    سپاس
    اشکال اصلی p7 که باعث میشه آدم مثلا بین دو مدل رقیب O2 از کوون و P7 ، محصول کوون رو انتخاب کنه اینه که حمایت از فرمتش بسیار ضعیف تره ... اساس مانور PMP ها روی ویدئو و در همون راستا روی ساپورت ویدئوئه (درسی که محصول موفقی مثل zvm کریتیو به صنعت پلیرها یاد داد)

نه - من نتونستم manual اش رو پیدا کنم ... سر همین قضیه یه گشتی توی سایت های iriver زدم .. چقدر ساپورتش بد کار شده بود

7. این کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Sky

پيش فرض

واقعا ایریور یکی مزخرف ترین سایت ها برای ساپورت محصولاتش هست بر عکس اپل خیلی عالی ساپورت میکنه !!!

9. این کاربر از a.z.p.z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    زمین

پيش فرض

سلام به همه دوستان. قصد خرید یک Mp3Player رو دارم،خوشحال میشم کمک کنید.
    من یک Zen 16 گیگ داشتم، حدودا 2 سالی همدمم بود تا اینکه 5 شنبه پیش گمش کردم به همراه یک هدفون Aurvana in-air و کیفی که از انگلیس براش گرفته بودم.( اینا رو گفتم تا به عمق ناراحتی من پی ببرید)
    احتمالا سوار تاکسی که شدم از کیفم افتاده.بچه ها هم میگن بیخیالش شم و براش مراسم بگیرم .چه مراسمی!!!
    خلاصه از اونجا که بدون موزیک نفس کشیدن برام سخته حالا باید یک Mp3 Player جدید بگیرم.

که نیمدونم چی بگیرم:از طرفی این Ipod Touch بدجوری تحریکم کرده، و از طرف دیگه به Creative و محصولاتش خیلی علاقه دارم.همین zen یا Zen Xfi ...

ممنون میشم یک مشاوره کوچیک به من بدید.
    پاینده باشید.
    _________

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام به همه دوستان. قصد خرید یک Mp3Player رو دارم،خوشحال میشم کمک کنید.
    من یک Zen 16 گیگ داشتم، حدودا 2 سالی همدمم بود تا اینکه 5 شنبه پیش گمش کردم به همراه یک هدفون Aurvana in-air و کیفی که از انگلیس براش گرفته بودم.( اینا رو گفتم تا به عمق ناراحتی من پی ببرید)
    احتمالا سوار تاکسی که شدم از کیفم افتاده.بچه ها هم میگن بیخیالش شم و براش مراسم بگیرم .چه مراسمی!!!
    خلاصه از اونجا که بدون موزیک نفس کشیدن برام سخته حالا باید یک Mp3 Player جدید بگیرم.

که نیمدونم چی بگیرم:از طرفی این Ipod Touch بدجوری تحریکم کرده، و از طرف دیگه به Creative و محصولاتش خیلی علاقه دارم.همین zen یا Zen Xfi ...

پاینده باشید.
    _________
    سلام به همه دوستان. قصد خرید یک MP3 Player رو دارم،خوشحال میشم کمک کنید.

پاینده باشید.
    عمق ناراحتی شما زیاده ... (تازه شاید محتویات توش هم مهم بوده) ... مراسم توصیه میشه! (شوخی)

اگه هزینه اش واسه ات مساله ای نیست و فکر می کنی آرشیو موسیقی ات قرار باز هم گسترش پیدا کنه ، آیپاد توصیه میشه ...

اگر قابلیت های جانبی مثل رادیو و ضبط رو نیاز داری و به کیفیت صدا قدری حساس تر هستی zen رو بگیر ...

اگر Tv out واسه ات مهمه ، مجددا کلاسیک ..

خلاصه اینکه این یه معادله بین نیازهای شما و قابلیت هر مدله ..

12. این کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    زمین

پيش فرض

عمق ناراحتی شما زیاده ... (تازه شاید محتویات توش هم مهم بوده) ... مراسم توصیه میشه! (شوخی)

اگه هزینه اش واسه ات مساله ای نیست و فکر می کنی آرشیو موسیقی ات قرار باز هم گسترش پیدا کنه ، آیپاد توصیه میشه ...

اگر قابلیت های جانبی مثل رادیو و ضبط رو نیاز داری و به کیفیت صدا قدری حساس تر هستی zen رو بگیر ...

اگر Tv out واسه ات مهمه ، مجددا کلاسیک ..

خلاصه اینکه این یه معادله بین نیازهای شما و قابلیت هر مدله ..
    خوب، آرشيو دارم ازش، ولي تازه توش Mp3 ريخته بودم ...

من ZEN رو انتخاب كرده بودم، چون هم كيفيت صداي خوبي داشت، هم قابليت ضبط صدا رو داشت و هم جمع و جور بود.
    خيلي كم باهاش فيلم نگاه كردم، عملا فقط براي گوش كردن به موزيك ازش استفاده ميكردم.

چند بار هم بيشتر براي ضبط ازش استفاده نكردم كه خيلي عالي نبود در حد كار انداز بودن خوبه .

خوب چيزي رو كه فكر ميكنم الان لازم دارم‌ :

يك پخش كننده موزيك عالي با صداي خوب.

حافظه :‌16 تا 32 گيگ

شنيدم با آيپاد ميشه ليريكس موزيك رو هم پخش كرد. آيپاد تاچ خيلي نظرم رو جلب كرده.البته مدل جديد Zune هم اومده ولي كو تا به ايران برسه.

قصد فيلم نگاه كردن رو هم دارم.ولي تو پنجره‌هال كوچيك فيلم نگاه كردن خيلي عالي نيست. خروجي داشته باشه عاليه.

قابليت ضبط صدا هم مهمه.ولي حياطي نيست.

ممنون از جوابت.
    Last edited by siakhan; 10-08-2009 at 16:12.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •