تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 46 از 61 اولاول ... 3642434445464748495056 ... آخرآخر
نمايش نتايج 451 به 460 از 610

نام تاپيک: كليه ی بحث ها، سوالات و مشكلات درباره ی نرم افزار BlueStacks

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

سلام من برنامه بلواستیکس رونصب کردم بعضی از برنامه هام مثل لاین واینستاگرام فقط یه صفحه سیاه نشون میده چرا؟لطفااگه میشه به ایمیلم بفرستین ممنون بوس

آخر فروم باز jedivssith's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

درود

من واتس آپ رو در بلو استک نصب کردم و هم چیز خوب و عادیه. سوال من اینه که من چطوری می تونم شماره یک فرد رو در واتس آپ نصب شده در بلو استک وارد کنم و اون فرد رو در بین چند گروه که در واتس آپ وجود داره فقط در یک گروه وارد و عضو کنم نه در گروه های دیگر.

سپاس

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

9 زودتر

باسلام خواهشم کارم فوری است
    Please make backup to your Data/SDCard first. Backup original Root.fs too.Rooted Root.fs stored at "output" folder. Overwrite original Root.fs with rooted.

About Bengawan Solo :
    Bengawan Solo is the longest river in the Indonesian island of Java, it is approximately 600 km in length.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    من استپ اول بلواستیک روکه نصب کردم خوب بود ولی وقتی دومی رامیخام نصب کنم این اخطاره برام در پایینش میاد
    خواهشا شدید به کمک نیاز دارم

آخر فروم باز danielo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام من قبلا این نرم افزار را داشتم بعد پاکش کردم
    الان میخوام نصبش کنم این خطا رو میده a later version of bluestacks app player is already installed. setup will now exit
    خواهش میکنم کمک کنید

من این ارور را تو گوگل سرچ کردم و تک تک دستورات را انجام دادم ولی فایده نداره که نداره.
    مثلا بعضی ها میگن با revo پاکش کن.
    در صورتیکه اصلا این برنامه اونجا وجود نداره

در آغاز فعالیت kia.ro's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

سلام دوستان عزیز
    من دوتا مشکل با برنامه ی بلواستیک دارم

1. بعد از نصب خوده برنامه گفت باید دوتا مورد رو ستآپ کنی...مورد اولشو بدون مشکل انجام دادم ولی مورد دومو ک میزنم میره روی حساب جیمیلم ک باید پسوورد رو بزنم بره توش...پسوردم رو ک میزنم میره روی حالت لودینگ ،بعد از چند دقیقه میپره سره خونه ی اول ک دوتا مورد برای ستآپ کردن هست...با این نمیدونم باید چیکار کنم...مورد اولش ریجستر کردن حساب گوگلم بود (فک کنم البته)،دومیش رو نمیدونم چیه...لطفا راهنماییم کنید در این باره

2. مشکل دومم اینکه نمیدونم چجوری بازی ای ک خودم دان کردمو توش باز کنم(اسمه بازی خروس جنگی هستش ک آنلاین هم میباشد)...چون یکی دوبار تونستم برم روی صفحه ای که بازی و ستینگ و اینا روی صفحش هست ، اینو پرسیدم وگرنه برنامه رو باز که میکنم همون مشکله اولو دارم باهاش

بلواستیکم نسخه 0.9.1.4057 هستش (ک از خوده سایته p30world دانلود کردم ،آخرین ورژنی ک داشت درواقع)

دیگه نمیدونم چجوری بگم مشکلم چیه، امیدوارم متوجه شده باشین...لطفا اگه کسی متوجه شد مشکلم چیه بهم کمک کنه و منو راهنمایی کنه
    ممنووووووووونم
    Last edited by kia.ro; 20-08-2015 at 20:22.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

منم مشکل شما رو دارم. اکانت گوگل رو که وارد میکنم میگه نمیتونه وصل بشه. اطلاعات رو هم درست واردم میکنم. برای واتس آپ هم وقتی شمارمو واردم میکنم میگه که اینترنتت رو چک کن. در صورتی که مشکلی نداره اینترنتم. نمیدونم چیکار کنم . دوستان اگه کسی اطلاعاتی داره کمک کنید لطفا
    Last edited by hosein moteai; 22-08-2015 at 19:40.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض مشکل دانلود کردن

دوستان من میخوام آی دی کلشم رو از رو ایمیل لود کنم میگه ک باید ی برنامه ای رو دانلود کنم که از توی google play دانلود میشه اما موقعی که میخوام دانلود کنم میگه این برنامه توی کشور شما در دسترس نیست چیکار کنم ؟ :(

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

مشکل قبلی رفع شد اما الان زمانی که میخوام ایمیل رو به برنامه gmail اضافه کنم ارور میده میگه : There was a problem with communicating with google servers .
    مشکل ؟

- - - Updated - - -

مشکل قبلی رفع شد اما الان زمانی که میخوام ایمیل رو به برنامه gmail اضافه کنم ارور میده میگه : There was a problem with communicating with google servers .
    مشکل ؟

- - - Updated - - -

مشکل ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

دوستان منم با کلش مشکل پیدا کردم می خوام اکانتم رو لود کنم نمی شه و توی صفحه لودینگ گیر میکنه
    با چیز پی ان هم نمیشه
    همش هی عبارست سوپرسل و صفحه مشکیه میاد
    از دیروز مشکل دارم
    Last edited by un_118; 24-08-2015 at 09:29.

پروفشنال hamidrezavictor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

سلام دوستان بلواستک نسخه ی روت نصب کنین خیلی از نسخه ی معمولی بهتره مشکلاتشم خیلی کمتره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •