تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 455 از 753 اولاول ... 355405445451452453454455456457458459465505555 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,541 به 4,550 از 7521

نام تاپيک: بحث و بررسی نویز خط (پست اول مطالعه شود)

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

من مشکلم اینه که اینترنتم با زنگ تلفن 45 ثانیه قطع میشه و دوباره وصل میشه...............بعد از خداحافظی نیز باز قطع میشه و وصل میشه.......
    متاسفانه موقع نوشتن پست قبل به این جمله دقت نکرده بودم.امتحان کنید ببینید وقتی snr بالاست بازم این اتفاق میفته یا نه.اگه با snr بالا هم اینجور باشه که به نویز ربط نداره.
    Last edited by paveej; 07-03-2016 at 23:49.

در آغاز فعالیت ئهمشی71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

متاسفانه موقع نوشتن پست قبل به این جمله دقت نکرده بودم.امتحان کنید ببینید وقتی snr بالاست بازم این اتفاق میفته یا نه.اگه با snr بالا هم اینجور باشه که به نویز ربط نداره.
    دوست عزیز منم دقیقا همین مشکلو داشتم تمام سیم کشیو عوض کردم خوب نشد رفتم جعبه تقسیم بیرونو دست کاری کردم تلفن قطع شد بعد مخابرات اومد قشنگ سیم هارو عوض کرد جعبه رو هم اوکی کرد از اون روز دیگه مشکلی نداشتم
    اگه اوکی نشد بگو باز راه هست

اگه نباشه جاش خالی می مونه meysam2578's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

مرسی میثم جان
    خود شرکت شماره یه سیم بان مخابرات رو به من دادن
    اومدن کل سیمهای ورودی خروجی دم باکس دم خونه همه رو چک کرد و همونطور که گفتم از سرباکس مودم وصل کردیم باز هم نشد
    حالا به شرکت میگم پیگیر باش ،الان سه روزه خبری نیست و هر روز هم زنگ میزنم میگن مخابرات جواب نمیده
    از یه طرف از شانس من مخابرات ،حقوق شیش ماهه این کارکنانش رو نداده
    ولی برام سواله مگه الان MDF به امون خدا ول شده؟ 4 سال از این شرکت سرویس داشتم عالی بود ولی متاسفانه خراب شده
    اگر باز هم این مشکل رو حل نکردن میرم شاتل
    الان فن آوا هستم
    به نظرت شرکت رو تغییر بدم بهتر نیست ؟
    ام دی اف که به حال خودش ول نشده . اما تجهیزات مخابرات ایران بسیار قدیمیه و چندین نسل از نمونه های اروپایی و آمریکایی عقب تره . ما در زمینه مخابرات چیزی در حدود 100 سال از غربی ها عقب تریم !! بله 100 سال . پس باید احتمال بروز هر نوع مشکلی رو بدیم . تو ایران شب که خوابیدی و صبح از خواب بیدار شدی باید انتظار هر نوع اختلال و مشکلی رو تو شبکه اینترنت و مخابرات داشته باشی . این از این ! حالا به نظر من چند روزی صبر کن . شاید جایی تو منطقه شما عملیات کابل برگردون و تعمیراتی چیزی دارن انجام میدن . چون منم حدود دو هفته پیش مشکلی مشابه شما داشتم . که بعد از 4 الی پنج روز مشکلم بر طرف شد . و الان وضعیت خیلی بهتره . تا چند روز صبر کن ببین چی میشه . بعد اگه میتونی دوباره به شرکت مشکل نویز رو بگو . اونا موظف هستن پیگیر باشن . باید پیگیری کنن . و اگه نشد تخلیه کن .

4. 2 کاربر از meysam2578 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض

ام دی اف که به حال خودش ول نشده . اما تجهیزات مخابرات ایران بسیار قدیمیه و چندین نسل از نمونه های اروپایی و آمریکایی عقب تره . ما در زمینه مخابرات چیزی در حدود 100 سال از غربی ها عقب تریم !! بله 100 سال . پس باید احتمال بروز هر نوع مشکلی رو بدیم . تو ایران شب که خوابیدی و صبح از خواب بیدار شدی باید انتظار هر نوع اختلال و مشکلی رو تو شبکه اینترنت و مخابرات داشته باشی . این از این ! حالا به نظر من چند روزی صبر کن . شاید جایی تو منطقه شما عملیات کابل برگردون و تعمیراتی چیزی دارن انجام میدن . چون منم حدود دو هفته پیش مشکلی مشابه شما داشتم . که بعد از 4 الی پنج روز مشکلم بر طرف شد . و الان وضعیت خیلی بهتره . تا چند روز صبر کن ببین چی میشه . بعد اگه میتونی دوباره به شرکت مشکل نویز رو بگو . اونا موظف هستن پیگیر باشن . باید پیگیری کنن . و اگه نشد تخلیه کن .
    دمت گرم اقا
    ولی تا اونجایی که میدونم هیچ عملیاتی انجام نشده
    این از بی مسئولیتیه شرکت هستش که پیگیری نمیکنه
    من خیلی وقت بود از ابن شرکت نت داشتم ولی چند روزه تا الان هرچی زنگ میزنم پیگیری نمیکنن
    و جواب سربالا میدن
    این از فن آوا که اینقد بی در و پیکر شده که یک ذره برای کاربرای چندین سالشون احترام قائل نیستن
    فردا میرم پورت رو تخلیه میکنم
    میرم برای شاتل
    ببینم اون چطوره
    اقا دمت گرم برای راهنمایی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض

با snr بالا قطع نمی شود.

- - - Updated - - -

با snr بالا قطع نمی شود.

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام

نمیدونستم سوالمو کجا بپرسم همینجا می پرسم

سوال:بین پینگ و پهنای باند ارتباطی وجود دارد؟یعنی اگر تو ساعت شلوغی پهنای باند کم بیارن پینگ هم زیاد میشه و تایم اوت ممکنه اتفاق میفته؟

یعنی رلبطه اش این میشه

کم بودن پهنای باند=مشکل تایم اوت و افزایش پینگ

یعنی هر وقت تایم اوت اتفاق افتاد یعنی اینکه پهنا کم اوردن؟یا دلایل دیگری هم داره؟
    Last edited by محمد7966; 15-03-2016 at 23:30.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

سلام

نمیدونستم سوالمو کجا بپرسم همینجا می پرسم

سوال:بین پینگ و پهنای باند ارتباطی وجود دارد؟یعنی اگر تو ساعت شلوغی پهنای باند کم بیارن پینگ هم زیاد میشه و تایم اوت ممکنه اتفاق میفته؟

یعنی رلبطه اش این میشه

کم بودن پهنای باند=مشکل تایم اوت و افزایش پینگ

یعنی هر وقت تایم اوت اتفاق افتاد یعنی اینکه پهنا کم اوردن؟یا دلایل دیگری هم داره؟
    دوست عزیز

البته ممکنه همیشه تایم اوت به دلیل اشباع یا پر شدن ظرفیت پهنای باند اتفاق نیافته و دلایل دیگه‌ای از جمله مشکل عملکردی یکی از گره‌ها یا نودها (روترها، سوییچ‌ها و ...) در طول مسیر هم داشته باشه. اما اگه مشکل تایم اوت یا افزایش مقدار Latency پینگ تو ساعت‌هایی اتفاق می‌افته که عمومن ساعت شلوغی و پرترافیک شبکه هستن، محتمل‌ترین و اصلی‌ترین دلیل افزایش Latency و تعداد تایم اوت‌ها همون پر شدن پهنای بانده.

وقتی تو ساعت‌های شلوغی ظرفیت پهنای باند موجود در یکی از گره‌ها به مرز اشباع می‌رسه، بسته‌های ارسالی جدید بلافاصله نمی‌تونن از اون گره رد بشن و باید تو صف انتظار قرار بگیرن. همین انتظار در صف باعث می‌شه که زمان ارسال بسته‌های درخواست پینگ تا زمان دریافت پاسخ به اون درخواست از یه سرور مشخص، افزایش پیدا کنه که می‌شه همون افزایش Latency تو پینگ.

طبیعتن هر چی صف ایجاد شده برای بسته‌ها تو اون گره خاص طولانی‌تر بشه زمان دریافت پاسخ هم افزایش پیدا می‌کنه و اگه از یه حدی بیشتر بشه به اصطلاح خطای Connection time out تو دستور پینگ ایجاد می‌شه.

9. 2 کاربر از bilmazlar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

دوستان کیفیت خط و snr رو می خواستم بدونم خوب هست یا نه ممنون

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

آره خوبه خطتون روی 10 مگ بسته شده

12. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس دهنده های اینترنت 4l1r3z4's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خطت خوبه و تا 20 مگ میکشه! الانم رو 10 بسته شده!
    Last edited by 4l1r3z4; 18-03-2016 at 22:57.

14. این کاربر از 4l1r3z4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 7 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 7 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •