تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 451 از 503 اولاول ... 351401441447448449450451452453454455461501 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,501 به 4,510 از 5030

نام تاپيک: مشاوره خرید و قیمت خودروهای داخلی بر اساس مدل ( صفر کیلومتر و کارکرده )

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

من تیبا ندارم(در مقابل اتفاقا پراید که شما ازش تعریف میکنین،دارم ولی واقعا نسبت به تیبا ارزش نداره) ولی اصلا اینجور ایراداتی که شما ازش گرفتین تا حالا ندیدم کسی بگه!!!!
    اول سراغ فضای اتاق و صندوق میریم که دیگه نمیشه گفت با پراید یکی هست و مسلما تیبا جادارتره
    بعد موتور که خودتون گفتین و من از خیلی ها که تیبا داشتن شنیدم که از تیپ2 هم بهتر راه میره...
    مصرف سوخت هم که اکثرا گفتن تقریبا در حد پرایده که این هم نکته +هست
    قطعاتش ازپراید گرونتره ولی آیا به گرونی ریو هست؟؟؟قیمت درب موتور ریو چنده؟؟؟آیا اونم مثل تیبا گیر میاد؟؟؟تیبا اگه قطعاتش گرون باشه ولی دیگه به گرونی و کمیابی ریو نیست...
    فروش دسته دوم را قبول دارم که نکته -هست که اگه این مورد برای خریدار مهمه حرفی توش نیست و البته سمند هم همینطوره و 405 و پارس و206 وال90 توی این رده بهترین فروش دارند..
    کولر و بخاریش من از هرکی پرسیدم راضی بودند و همه شون میگفتند نسبت به پراید خیلی خیلی بهتره وتوی گرمای خوزستان هم ازش راضی بودند!!!!نمیدونم شما از کی و کجا شنیدید که میگین بدتره...در مورد ترمز و بدنه(بغیر سپر) هم من برعکس شما دیدم و شنیدم و اکثریت واقعا نسبت به اضافه مبلغی که بیشتر از پراید دادند،راضی بودند...
    در مورد داشبورد هم که فرق خاصی ندارند..همه موقعی که میخان بگن داشبورد فلان ماشین بی کیفیته میگن مثل پرایده نمگین مثل تیباست!!!هرچند که اگه داشبورد رانا و ال90 را هم مثال بزنین میبین که اونا هم تعریفی ندارند!!!!
    سرعت بالا صدای باد توی پراید نمیپیچه؟؟من توی ال90 هم دیدم سرعت بالا بدجور صدای باد بدجور میپیچه!!!طرز طراحی اتاق تیبا هم خیلی شبیه الممده که از این لحاظ میگم مخلوط مشترکه سه خودروهست...درضمن این خودرو شبیه یک مدل چری(فکر کنم QQ)هست که مسلما ایرانی ها عرضه طراحی همین را هم نداشتند و کپی زدن...مثل سمند و رانا و اصلا قابل دفاع نیست، و فرقونهای ایرانی اصلا ارزش تعصب نداره...پراید اگه ارزش داشت که همون فورد تولیدش را ادامه میداد...توی یک تصادف برابر لابد بنظرشما پراید بهتر از تیبا دوام میاره؟؟؟؟

توی این رنج من کارکرده ال90 (اگه تیپ E1 گیر بیاد)را حتی به ریو و 206 هم ترجیح میدهم باوجودیکه هزینه قطعاتش بالا هست....لااقل هم فضای کافی برای خانواده داره هم موتور قوی و گیربکس هماهنگ+ایمنی بالا..
    جناب a-rudiاینجا تاپیک مشاوره هست نه فقط قیمت دادن!!!!بحث اگه منطقی باشه که اسمش کل کل نیست...و هرکی میتونه نظرش را آزاد بده
    خب اینجوری که شما داری همه ی معایب تیبا رو تایید میکنی فقط میگی در مقابل پرایدم این معایب رو داره و چون پراید هم معایبشو داره پس نمیگیم تیبا بده بلکه میگیم تیبا و پراید هر دو بدند ...
    منم اول حرفام قبل از اینکه هر عیبی از تیبا بگیرم گفتم که برای تیبا باید 3 تا 4 تومن بیشتر بدی که این یعنی پول دور انداختن ... با همون 3 4 تومن بری یه چند مدت عشق و حال کنی سنگین تری...

بعد بحث ریو رو هم میارید و میگید تیبا در قیاس با ریو قطعاتش فراوون تره... ریو ماشینیه که تولیدش متوقف شده و بیشتر به این دلیله کمبود قطاعتش....
    Last edited by banii; 10-05-2014 at 17:41.

اگه نباشه جاش خالی می مونه wolfomid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    ببخشید ک اینجا میپرسم
    من یه سوال فنی داشتم
    دوتا پرشیا هست یکی موتور 1800 و 8 سوپاپ، دیگری پرشیا 1600 و 16 سوپاپ
    میخواستم بدونم این دو نوع موتور چ تفاوتهایی از نظر قدرت سرعت مصرف و .... داره؟ (البته 1600 کم مصرف تره اینو میدونم ولی کلی میخوام بدونم)
    ممنون

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

خب اینجوری که شما داری همه ی معایب تیبا رو تایید میکنی فقط میگی در مقابل پرایدم این معایب رو داره و چون پراید هم معایبشو داره پس نمیگیم تیبا بده بلکه میگیم تیبا و پراید هر دو بدند ...
    منم اول حرفام قبل از اینکه هر عیبی از تیبا بگیرم گفتم که برای تیبا باید 3 تا 4 تومن بیشتر بدی که این یعنی پول دور انداختن ... با همون 3 4 تومن بری یه چند مدت عشق و حال کنی سنگین تری...

بعد بحث ریو رو هم میارید و میگید تیبا در قیاس با ریو قطعاتش فراوون تره... ریو ماشینیه که تولیدش متوقف شده و بیشتر به این دلیله کمبود قطاعتش....
    من مزایاش را گفتم که شما خودتون نمیخایید قبول کنید..چرا در مورد موتور و فضا و موارد+نمیخایین قبول کنید!!!درضمن با3-4 تومن کجا میشه عشق وحال کرد!!!!!درضمن دوو هم 10 ساله تولیدش متوقف شده ولی آیا قطعاتش به گرانی و کمیابی ریو هست!!!

4. این کاربر از aminkhan2014 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال soooot's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    فعلا توي مردمك چشم شما !

14 این ماشین چقدر میرزه؟

سلام
    206 تیپ 2 کلاس 21 (جدید) رنگ سفید با رینگ آلمینیومی اصل فرانسه و دستگیره های اصل پژویی هم رنگ بدنه، زه های اطراف و سپر ها هم رنگ بدنه چراغ های جلو شفاف چراغ های عقب نیمه شفاف صادراتی داخل طرح چوب ضبط فابریک 206، موکت کف ( دست نخورده )، لاستیک های عقب میشلن آلمانی 50% و لاستیک های جلو بارز p690 نو، کپسول آتش نشانی که همه اینایی که نوشتم بجز دو تا لاستیک بارز به صورت فابریک روش بوده.
    روکش صندلی ها چرم و کفی زیر پاها و کفی لبه دار صندوق عقب و دزد گیر IKA با سوکت فابریک و برچسب دودی شیشه ها رو هم خودم گذاشتم روش.
    ماشین مثل ساعت کار میکنه مدلش آبان 89 هست. بیمه بدنه و شخص ثالثش شش ماه دیگه تموم میشه، بیمه بدنه اش تخفیف یک ساله و ثالثش چهار سال تخفیف داره ( تا حالا استفاده نشده ). یه بار خورده به جدول که باعث شده دو تا رینگ جلو بالانس بشن و کف کارتل روغن چون به جدول خورده بود و کج شده بود عوض بشه و یکی از طبق ها و سپر جلو و یکی از چراغ های مه شکن جلو به خاطر برخورد با جدول عوض شد ( تمامش فابریک و اصل ) صافکاره میگفت یه تیکه اش رو هم اون زیر میرا... رنگ کرده ولی ما که چیزی ندیدیم.
    یه تصادف دیگه هم داشتم که فقط جلو پنجره و کاپوت عوض شد ( کاپوت فابریک از ایساکو گرفتم ).
    دیگه جاییش رنگ نداره و در حد یه خط و خش جزئی در بعضی جاهاش هست که تا خودم به کسی نشون ندم اصلا دیده نمیشه! ( فقط رکاب سمت راست تو همون تصادفه خورد به جدول و یکم رفت تو که تو صافکاری درستش کردن و اونم بدون رنگ هست و خیلی معلوم نیست).
    85000 تا هم رفته، هر 5000 کیلومتر هم کامل سرویس شده و تمام فیلتر ها و روغن و... اش عوض شده.
    ماشین تو شهرستانه و پلاک شهرستان هم هست.
    معاینه فنی هم داره که مال دو ماه پیشه و بیمه شخص ثالثش تکمیلیش هم پرداخت شده.
    ( طبق ها و رابط میل موجگیر ها و کمک های عقب و فشنگی هیدرولیک و مخزن آب رادیاتور و تسمه تایم و دیسک و صفحه اش رو هم دو سه ماه پیش با جنس اصلی عوض کردم. )
    این ماشین چقدر میرزه؟ ( حد اقل و حد اکثر )
    ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

دوستان خرید پروتون جن 2 رو توصیه میکنن؟الان ال 90 مدل 87 داریم و خیلی راضی هستیم ولی تعریف جن 2 رو هم خیلی شنیدم میخواستم مشاوره بگیرم از دوستان

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام
    ببخشید سمند
    ال ایکس EF7
    یورو4 دوایربگ
    مدل بهمن 92
    3500 (سه هزار وپانصد)کیلومترکارکرد
    بدون خط وخش
    چهار تا لاستیک نوی کومهو 205
    پخش پایونیر
    روکش تمام چرم
    رو چند میتونم بفروشم.
    ممنون میشم پاسخ بدید.

حـــــرفـه ای hossein.az's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    p30world

پيش فرض

دوستان خرید پروتون جن 2 رو توصیه میکنن؟الان ال 90 مدل 87 داریم و خیلی راضی هستیم ولی تعریف جن 2 رو هم خیلی شنیدم میخواستم مشاوره بگیرم از دوستان
    جن 2 خودرویی کاملا سلیقه ایست و فقط کسی با توجه به علاقش سمتش میره
    دید عقب و گلگیر های عقب بسیار بدی داره
    قطعات کمیاب تر از ال90 و با قیمت بالا
    همه ی اینهارو به بازار بد خرید و فروشش اضافه کنید
    نظر من با نگه داشتن ماشین خودتونه

حـــــرفـه ای hossein.az's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    p30world

پيش فرض

سلام
    ببخشید سمند
    ال ایکس EF7
    یورو4 دوایربگ
    مدل بهمن 92
    3500 (سه هزار وپانصد)کیلومترکارکرد
    بدون خط وخش
    چهار تا لاستیک نوی کومهو 205
    پخش پایونیر
    روکش تمام چرم
    رو چند میتونم بفروشم.
    ممنون میشم پاسخ بدید.
    اگه پایه گازسوز 31500
    تمام لوازمی که روی ماشینتونه توی بازار از نظر قیمتی هیچ فرقی را با فابریک نمیذاره
    Last edited by hossein.az; 11-05-2014 at 21:45.

10. این کاربر از hossein.az بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

اگه پایه گازسوز 31500
    تمام لوازمی که روی ماشینتونه توی بازار از نظر قیمتی هیچ فرقی را با فابریک نمیذاره
    ممنون از پاسختون.
    تک سوز هست.

اگه نباشه جاش خالی می مونه wolfomid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    ببخشید ک اینجا میپرسم
    من یه سوال فنی داشتم
    دوتا پرشیا هست یکی موتور 1800 و 8 سوپاپ، دیگری پرشیا 1600 و 16 سوپاپ
    میخواستم بدونم این دو نوع موتور چ تفاوتهایی از نظر قدرت سرعت مصرف و .... داره؟ (البته 1600 کم مصرف تره اینو میدونم ولی کلی میخوام بدونم)
    ممنون
    بچه ها کسی نمیتونه کمکی کنه؟
    از نظر قیمت چقدر با هم فرق دارن؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •