تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 451 از 624 اولاول ... 351401441447448449450451452453454455461501551 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,501 به 4,510 از 6236

نام تاپيک: مشاوره و راهنمایی جهت خرید گیرنده های دیجیتال تلویزیونی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

شما ساکن تهران هستی؟

من کرج هستم هم نه پویانمایی را دارم و نه ورزش. انگار هنوز مونده تا راه بیفته.
    شبکه های پویا نمایی و ورزشی فعلا بصورت آزمایشی پخش میشه و بخاطر ضعیف بودن سیگنال تو بیشتر استان ها اصلا قابل دریافت نیست .

2. 2 کاربر از tasmin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

شما ساکن تهران هستی؟

من تو تهران هستم.همسایم داره این شبکه هارو میگیره

آخر فروم باز Ghaioom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

با سلام.من ال سی دی سامسونگ مدل d455 دارم که تو خودش تیونر دریاغت شبکه های دیجیتال داره.ولی فقط 16 تا کانال رو میگیره و شبکه های ورزش و پویا رو که فرکانسش فرق میکنه رو دریافت نمیکنه.میخواستم ببینم علتش چی میتونه باشه.حتا انتنمو پشت بوم هم بردم ولی نشد.اگه اشتباه نکنم فرکانسش 578000 هست.ممنون میشم دوستان کمک کنن ببینم مشکل از کجاست.
    شما ساکن تهران هستی؟

تو استان های دیگه صبح ساعت 8 تا 13 رو شبکه تهران پخش میشه.

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

امروز ظهر فرستنده دیجیتال قطع بود و داشتیم آنالوگ تلویزیون را میدیدیم که زیرنویس آمد که دوباره کانالهای دیجیتال را جستجو کنیم.
    بعد از این کار، الان به جای 16 کانال 24 کانال داریم ولی چند تاییش تکراری است. یعنی مثلا 2 تا کانال 1 و 2 تا کانال 2 و ... داریم.

قضیه چی بوده؟

آخر فروم باز Soroush-S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

امروز ظهر فرستنده دیجیتال قطع بود و داشتیم آنالوگ تلویزیون را میدیدیم که زیرنویس آمد که دوباره کانالهای دیجیتال را جستجو کنیم.
    بعد از این کار، الان به جای 16 کانال 24 کانال داریم ولی چند تاییش تکراری است. یعنی مثلا 2 تا کانال 1 و 2 تا کانال 2 و ... داریم.

قضیه چی بوده؟
    تهران هستی؟
    دیشب واسه ماهم چندباری به هم ریخت و کانال جابجا شد ولی کانال جدیدی پیدا نکردم(رشت هستم)

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

من کرج هستم. کانال جدیدی نداره. همان کانالها بعضی هاشون 2 تا شده. مثلا الان کانال های 1 تا 5 را دو تا از هرکدامشان دارم. جالبه اینکه بعضی هاشون هم صدا نداره. یعنی مثلا کانال 1 با دو تا فرکانس دارم که یکیش صدا نداره و یکی صدا داره.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام دوستان من نرم افزار blazevideo رو نصب کردم متاسفانه موقع پخش تصویر نصف صفحه هست و کامل نمیشه یعنی کنار تصاویر مشکی است.از طرفیپروگ دی وی بی نصب کردم که کیفیت فوق العاده و تصویر کامل ولی با چنین اروری مواجه میشم باید چیکار کنم؟.... acc audio decoder is not وقتی روی کانال صدا رو حذف می کنم کانال پخش میشه ولی صدا نداره..راهنمایی کنید ممنون میشم

حـــــرفـه ای m.beh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام من تهرانم این یه سری شبکه ها مثل جام جم 1 فقط صداشدند بعد اینکه دوباره سرچ کردم. آیا این مشکل منه یا کلا مشکل دار شده. در ضمن برخی شبکه هام هم صداش خوب نیست کاری می شه کرد؟

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام من تهرانم این یه سری شبکه ها مثل جام جم 1 فقط صداشدند بعد اینکه دوباره سرچ کردم. آیا این مشکل منه یا کلا مشکل دار شده. در ضمن برخی شبکه هام هم صداش خوب نیست کاری می شه کرد؟
    دو تا پست بالاتر گفتم. برای من هم همینطور شده. بعضی کانالهایم دو تا شده. مثلا الان دو تا شبکه 1 دارم در دو فرکانس که یکیش صدا داره و دیگری صدا نداره!

کانال بدون تصویر و فقط با صدا ندارم. ولی کانالهایی هست که تصویر داره و صدا نداره

اگه نباشه جاش خالی می مونه BraveKnight's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام دوستان من نرم افزار blazevideo رو نصب کردم متاسفانه موقع پخش تصویر نصف صفحه هست و کامل نمیشه یعنی کنار تصاویر مشکی است.از طرفیپروگ دی وی بی نصب کردم که کیفیت فوق العاده و تصویر کامل ولی با چنین اروری مواجه میشم باید چیکار کنم؟.... acc audio decoder is not وقتی روی کانال صدا رو حذف می کنم کانال پخش میشه ولی صدا نداره..راهنمایی کنید ممنون میشم
    از برنامه DVBViewer Pro 4.5 استفاده کنید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 8 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 8 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •