تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 45 از 754 اولاول ... 354142434445464748495595145545 ... آخرآخر
نمايش نتايج 441 به 450 از 7540

نام تاپيک: سوالات و مشکلات جزئی در مورد هر نوع چاپگـــــــــر

داره خودمونی میشه arman405's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

با سلام
    دوستان من یک سه کاره hp 4183 دارم.رنگاش تمام شد رفتم شارژشون کردم چند بار پرینت گرفتم و بار آخر دستگاه ارور میده که کارتریج های دستگاه کلا تمام شده و هیچ عملیاتی انجام نمیده و روی مانیتور دستگاه هم این پیغام ظاهر میشه و هیچ دکمه دستگاه کار نمیکنه و دستگاه روی حالت ارور میمونه و اجازه پرینت نمیده. در قسمت status کارتریج هم نشون میده خالی هست و میگه باید تعویض بشه. چطوری باید حالیش کرد تو کارتریجش رنگ هست؟
    وقتی کارتریج شارژ میشه دستگاه متوجه نمیشه رنگ بهش اضافه شده؟
    ممنون

آخر فروم باز javadshahvand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

با سلام
    دوستان من یک سه کاره hp 4183 دارم.رنگاش تمام شد رفتم شارژشون کردم چند بار پرینت گرفتم و بار آخر دستگاه ارور میده که کارتریج های دستگاه کلا تمام شده و هیچ عملیاتی انجام نمیده و روی مانیتور دستگاه هم این پیغام ظاهر میشه و هیچ دکمه دستگاه کار نمیکنه و دستگاه روی حالت ارور میمونه و اجازه پرینت نمیده. در قسمت status کارتریج هم نشون میده خالی هست و میگه باید تعویض بشه. چطوری باید حالیش کرد تو کارتریجش رنگ هست؟
    وقتی کارتریج شارژ میشه دستگاه متوجه نمیشه رنگ بهش اضافه شده؟
    ممنون
    کارتریج رو بیرون بیار با پنبه ای که آغشته به آب جوش هست روی هد کارتریج نگه دار تا جوهر بیرون بیاد بعد کارتریج رو داخل پرینتر جا بزن و یه بار هد کلین کن ببین درست میشه

داره خودمونی میشه bahar5358's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    ايران

پيش فرض

سلام دوستان من يه hp1300 دارم كه مدتي قبل وقتي پرينت ميگرفت وسط كاغذ هرچي هم ميذاشتي سفيد يا كمرنگ ميگرفت فرستادم تعمير اما حالا كاغذ رو خاكستري ميكنه فكر كردم تونرش شارژي يكي ديگه خريدم ولي بازم همين طوريه كاغذ رو خاكستري ميكنه

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام دوستان من يه hp1300 دارم كه مدتي قبل وقتي پرينت ميگرفت وسط كاغذ هرچي هم ميذاشتي سفيد يا كمرنگ ميگرفت فرستادم تعمير اما حالا كاغذ رو خاكستري ميكنه فكر كردم تونرش شارژي يكي ديگه خريدم ولي بازم همين طوريه كاغذ رو خاكستري ميكنه
    مطمئنی تونر 1300 آکبند گرفتی؟ چند خریدی؟

در آغاز فعالیت nima zozo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

فوری....فوری
    من ميخوام يه پرينتر بخرم ولي از نوع سياه سفيد چون شنيدم خرجاي پرينتر رنگي خيلي سرسام اوره
    موندم بين canon و hp و epsin کدومو بخرم؟ ليزري يا جوهر افشان؟
    لطفا منو در مورد مزايا و معايب هر کدوم هم در اطلاع بذاريد
    مرسي

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

فوری....فوری
    من ميخوام يه پرينتر بخرم ولي از نوع سياه سفيد چون شنيدم خرجاي پرينتر رنگي خيلي سرسام اوره
    موندم بين canon و hp و epsin کدومو بخرم؟ ليزري يا جوهر افشان؟
    لطفا منو در مورد مزايا و معايب هر کدوم هم در اطلاع بذاريد
    مرسي
    اگه جوهر افشان میخواهی بگیری hp بگیر که راحتر شارژ بشه و هزینه شارژ هم پایینه اگه لیزری هم میخواهی بگیری hpگزینه خوبی هست

اگه کیفیت برات مهم هست برو سراغ epson

پروفشنال Captain_Nemo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    ناتليوس

پيش فرض

با سلام،
    من يه سه کاره 1513s hpدارم که تو کشيدن کاغذ دچار مشکله... طوری که بايد کاغذ رو با فشار توش حل داد تا کاغذ رو بگيره...
    يه بار بردم گارنتی تعميرش کردند ولی بعد از يه ماه دوباره مثل قبل شده ...
    به نظر شما اشکالش از چيه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Pedram Tanha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Shiraz

پيش فرض پرینتر و اسکنر

با عرض سلام خدمت همه دوستان و بروبچ کاردرست
    آقا عرضم به خدمت شما که سوال من مربوطه به پرینتر و اسکنر که امیدوارم مافیا بر ما خرده نگیرد. چون جایی برای اسکنر پیدا نکردم. راستش من می خوام یه پرینتر و یه اسکنر برای مصرف خونگی بخرم، رنگی هم به دردم نمی خوره و می خوام لیزری بگیرم، حالا چند تا سوال داشتم:
    1. فروشنده پیشنهاد داد یه دونه سه کاره بگیرم، اما من کپیر نیاز ندارم، به نظر شما سه کاره بگیرم بهتره یا پرینتر و اسکنر جدا؟
    2. پرینتر جوهر افشان یا لیزری در طولانی مدت کدوم بهتره؟ فروشنده می گفت جوهر افشان هر 100 برگ باید شارژ کنی و لیزری هر 1500 برگ.درسته؟
    3. حالا اگه قرار شد یه پرینتر لیزری و اسکنر جدا بگیرم چه مدلی رو پیشنها میدین؟ خود فروشنده Hp 1018 و Hp1022 رو پیشنهاد داد که به ترتیب 103 و 155 تومنه، اسکنر هم HP 3800 رو پیشنهاد داد به 85 تومن. شما چه مدلی پیشنهاد میدین؟ پرینتر لیزری خوب برای مصرف خونگی! اسکنر هم برای مصرف خیلی خونگی یعنی گاهی گداری
    پرینتر ترجیحا HP. اسکنر هم هر کدوم صلاح می دونین
    خیلی مخلصیم

اگه نباشه جاش خالی می مونه Pedram Tanha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Shiraz

پيش فرض

با عرض سلام خدمت همه دوستان و بروبچ کاردرست
    آقا عرضم به خدمت شما که سوال من مربوطه به پرینتر و اسکنر که امیدوارم مافیا بر ما خرده نگیرد. چون جایی برای اسکنر پیدا نکردم. راستش من می خوام یه پرینتر و یه اسکنر برای مصرف خونگی بخرم، رنگی هم به دردم نمی خوره و می خوام لیزری بگیرم، حالا چند تا سوال داشتم:
    1. فروشنده پیشنهاد داد یه دونه سه کاره بگیرم، اما من کپیر نیاز ندارم، به نظر شما سه کاره بگیرم بهتره یا پرینتر و اسکنر جدا؟
    2. پرینتر جوهر افشان یا لیزری در طولانی مدت کدوم بهتره؟ فروشنده می گفت جوهر افشان هر 100 برگ باید شارژ کنی و لیزری هر 1500 برگ.درسته؟
    3. حالا اگه قرار شد یه پرینتر لیزری و اسکنر جدا بگیرم چه مدلی رو پیشنها میدین؟ خود فروشنده Hp 1018 و Hp1022 رو پیشنهاد داد که به ترتیب 103 و 155 تومنه، اسکنر هم HP 3800 رو پیشنهاد داد به 85 تومن. شما چه مدلی پیشنهاد میدین؟ پرینتر لیزری خوب برای مصرف خونگی! اسکنر هم برای مصرف خیلی خونگی یعنی گاهی گداری
    پرینتر ترجیحا HP. اسکنر هم هر کدوم صلاح می دونین
    خیلی مخلصیم
    دوستان من یه بخش بی ربط هم با اجازه به سوالم اضافه کنم، آیا دستگاه چند کاره ای وجود دارد که شامل فکس هم بشود، مثلا فکس و پرینتر و اسکنر؟ ممنون!

آخر فروم باز javad2625's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

دوستان من یه بخش بی ربط هم با اجازه به سوالم اضافه کنم، آیا دستگاه چند کاره ای وجود دارد که شامل فکس هم بشود، مثلا فکس و پرینتر و اسکنر؟ ممنون!
    من ميگم سه كاره يا 4 كاره ليزري بگير. تا حالا هيچ كس از خريدش پشيمون نشده. به خصوص كه چهاركاره ها، اسكنر كاغذكش (ADF) هم دارند كه كار اسكن متن رو راحت تر مي كنه. من چند ماه پيش و چند ما هپيش تر، 2 تاچهاركاره سامسونگ رو براي دو نفر خريدم هر دو راضي بودند.

سه كاره: hp 1005 (قيمت: 200 تومن) (اسكنر+پرينتر+كپير)
    چهاركاره: Samsung 4521 (قيمت: 300 تومن) (اسكنر تخت+اسكنر كاغذكش+پرينتر+كپير+فكس)
    Last edited by javad2625; 11-11-2007 at 01:37.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 6 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •