تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 45 از 68 اولاول ... 3541424344454647484955 ... آخرآخر
نمايش نتايج 441 به 450 از 672

نام تاپيک: باز کردن قفل منوی مخفی تلویزیون های سامسونگ سری E

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

دوست عزیز
    این مشگلی نیست که خودتان را بابتش ناراحت کنید از همان قسمت اسمارت هاب ویرایش را انجام دهید.
    بدین ترتیب که وقتی روی آن آیتم کانال در اسمارت هاب وارد شدیددر منوی آن از روی کنترول دکمه tools را زده وارد منوی آن میشوید و از منوی آن ویرایش کانال را انتخاب و وارد منوی آن میشوید بعد روی کانال موردنظر تیک کرده وبه قسمت چپ تصویر رفته و شماره کانال مورد دلخواه تان را انتخاب و قبول می کنید و به همین ترتیب ادامه می دهید و کانالها را ردیف می کنید
    ممنون آقا اما منظورم مشکل حذف شدن کانالها بود وگرنه که شما فرمودید چطور کانالهارو مرتب کنم و از این بابت مشکلی نیست.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

ممنون آقا اما منظورم مشکل حذف شدن کانالها بود وگرنه که شما فرمودید چطور کانالهارو مرتب کنم و از این بابت مشکلی نیست.
    دوست عزیز
    اگر دیجیتالتان را درست فعال سازی کرده باشید و آنتن و متعلقات آن هم درست باشد نباید کانالهای تان حذف شود .

3. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه sajadblog.blogfa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    آخر دنیا

پيش فرض

خسته نباشید
    منظور از دیود متدون قرمز هر دیود رنگ قرمز یا دیود خاصیه ؟
    بعد من مدل تلویزیونم ua46c6200ur ایا گیرنده دیجیتال داره ؟
    >.........................

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

خسته نباشید
    منظور از دیود متدون قرمز هر دیود رنگ قرمز یا دیود خاصیه ؟
    بعد من مدل تلویزیونم ua46c6200ur ایا گیرنده دیجیتال داره ؟
    >.........................
    دوست عزیز
    دیود مادون قرمز دیودهای مخصوص فرستنده ها و کنترول های از راه دور است که قدرت بالای در ارسال امواج صوتی دارد. وهمچنین شما می توانید از دیودهای معمولی کنترول از راه دور استفاده کنید . شما از فروشنده اگر مادون قرمز نداشت بگویید دیود مخصوص کنترول از راه دور می خواهم.
    در این سایت مدل تلویزیون شما این قابلیت دیجیتال را ندارد اینم مشخصات تلویزیون شما
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    لازم بذکر است اگر این تلویزیون در ایران اسمبل شده باشد باید دیجیتال داشته باشد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

دوستان عزیز سلام
    عرض خسته نباشید خدمت تمام شما
    اگه ممکنه بنده رو راهنمایی بفرمایید
    من یه تلویزیون 46F6400 سامسونگ دارم که گیرنده دیجیتالش غیر فعاله به کمک IR blaster که همراه تلویزیون بود خواستم آیتم های غیر فعال در منوی سرویس رو فعال کنم با استفاده از آموزش این سایت
    http://wiki.samygo.tv/index.php5/Change_region_(Local_Set)_on_F_series اما با اجرای فایل صوتی صفحه تلویزیون فقط رنگ آبی، سبز، سفید و قرمز رو نشون میداد که مرتباً عوض می شدن. و صدای شبکه ها بود و کانال عوض می شد اما کلیدهای دیگه کار نمی کرد. **مردم و زنده شدم** از برق کشیدم دوباره زدم اما درست نشد. یه بار دیگه فایل صوتی رو اجرا کردم درست شد. اما منوها فعال نشدن که نشدن. دوستان امکان داره منو راهنمایی بفرمایید. باتشکر فراوان

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دوستان عزیز سلام
    عرض خسته نباشید خدمت تمام شما
    اگه ممکنه بنده رو راهنمایی بفرمایید
    من یه تلویزیون 46F6400 سامسونگ دارم که گیرنده دیجیتالش غیر فعاله به کمک IR blaster که همراه تلویزیون بود خواستم آیتم های غیر فعال در منوی سرویس رو فعال کنم با استفاده از آموزش این سایت
    http://wiki.samygo.tv/index.php5/Change_region_(Local_Set)_on_F_series اما با اجرای فایل صوتی صفحه تلویزیون فقط رنگ آبی، سبز، سفید و قرمز رو نشون میداد که مرتباً عوض می شدن. و صدای شبکه ها بود و کانال عوض می شد اما کلیدهای دیگه کار نمی کرد. **مردم و زنده شدم** از برق کشیدم دوباره زدم اما درست نشد. یه بار دیگه فایل صوتی رو اجرا کردم درست شد. اما منوها فعال نشدن که نشدن. دوستان امکان داره منو راهنمایی بفرمایید. باتشکر فراوان
    دوست عزیز
    از این تایپیک استفاده کنید
    و یا دوباره از همان روش به درستی استفاده کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

دوست عزیز
    از این تایپیک استفاده کنید
    و یا دوباره از همان روش به درستی استفاده کنید
    عزیز روش IR blaster را توضیح میدی؟بعد چرا وقتی کانال یابی فقط دیجیتال می کنم اول کانال با العالم با شماره 800 به بعد شروع میشه نمیشه کاری کرد با شبکه یک با شماره یک شروع بشه تلویزیونم 46f6400 که منوی فارسی و دیجتالشو فعال کردم؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

عزیز روش IR blaster را توضیح میدی؟بعد چرا وقتی کانال یابی فقط دیجیتال می کنم اول کانال با العالم با شماره 800 به بعد شروع میشه نمیشه کاری کرد با شبکه یک با شماره یک شروع بشه تلویزیونم 46f6400 که منوی فارسی و دیجتالشو فعال کردم؟
    دوست عزیز
    از این پست [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده کنید
    شما می توانید به دلخواه خودتان شماره کانالها را ویرایش کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

من یه تلویزیون 46F6400 سامسونگ دارم که گیرنده دیجیتالش غیر فعال بود به کمک IR blaster که همراه تلویزیون بود local setiing غیر فعال رو فعال کردم روش کار به اینصورت است که ir blaster همراه تلویزیون را به فیش خروجی لب تاپ خود وصل مینمایید وبا اجرای فایل صوتی ;که در پست های ابتدایی لینکش گذاشته شده بود صفحه تلویزیون فقط رنگ آبی، سبز، سفید و قرمز رو نشون میداد که مرتباً عوض عوض میشه سپس برای بار دوم دوباره فایل صوتی را اجرا میکنید در تمامی این مدت می بایستی ir- blaster .نزدیک چشمی مادون قرمز تلویزیون باش زمان اجرای دوم می بایست حداقل چند ثانیه 5 گذشته باشد سپس منو مخفی مجددا ظاهر می شود و اماده تغییرات برای منو فارسی وراه اندازی دیجیتال تلویزیون می شوید من انجام دادم و درست شد فقط قابل ذکر است دراین مدل تلویزیون بعضی از منو های مورد نیاز جهت تغییرات در قسمت های دیگر فهرست منو مخفی میباشد که عیننا با ید تغییر نمایند ایمیل من هم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

دوست عزیز
    از این پست [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده کنید
    شما می توانید به دلخواه خودتان شماره کانالها را ویرایش کنید.

عزیز من یه تلویزیون سری 6 با 32 اینج دارم (32f6450) گارانتی سام سرویسه تولید داخل ایرانه وقتی کانال یابی فقط دیجیتال میکنم شماره کانال دیجیتال از شبکه 1 با شماره 1 شروع میکنه اما تلویزیون دیگه 46f6400 دارم دیجیتالشو روی ایران گذاشتم و منوی مخفی هردو رو باهم مقایسه کردم و همه ایتمها مثل هم هستند تنها ایتم مدلشونه که ایران 6450 اما تولید مصر6400 میگم اگر مدلشو تغییر بدم 6400 بکنم 6450 ایا این مشکل حل میشه ؟bommodel sw model هم فرق میکنه.
    Last edited by mhassanm; 19-07-2014 at 16:41.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •