تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 447 از 449 اولاول ... 347397437443444445446447448449 آخرآخر
نمايش نتايج 4,461 به 4,470 از 4487

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات COMODO - || آرشیو شماره 1 ||

ناظر انجمن آنتی ویروس و نرم افزارهای امنیتی aylar6888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

علی آقا سلام....
    من امروز cce رو نسخه 64 بیتش رو دانلود کردم..خواستم ببینم اگه پوشه scanner نسخه 32 بیت قبلی خودم رو که آپدیت هم هست جایگزین پوشه اسکنر 64 بیتی کنم آیا نسخه 64 بیتی هم با این روش آپدیت میشه یا باید کار دیگه ای انجام بدم تا آپدیت کامل رو دوباره دانلود نکنم؟؟؟/
    ممنون

داره خودمونی میشه mostafa akbari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

علی آقا سلام....
    من امروز cce رو نسخه 64 بیتش رو دانلود کردم..خواستم ببینم اگه پوشه scanner نسخه 32 بیت قبلی خودم رو که آپدیت هم هست جایگزین پوشه اسکنر 64 بیتی کنم آیا نسخه 64 بیتی هم با این روش آپدیت میشه یا باید کار دیگه ای انجام بدم تا آپدیت کامل رو دوباره دانلود نکنم؟؟؟/
    ممنون
    مشکلی نیست فقط فایل bases.cav را باید کپی کنید

3. 2 کاربر از mostafa akbari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

علی آقا سلام....
    ممنون
    سلام
    نيازي نيست كل پوشه scanner را جايگزين كنيد. بلكه از طريق محيط cce فقط فايل bases.cav را import كنيد. كار ميكنه.

5. 2 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه mostafa akbari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوستان سلام.از دیروز متوجه شدم آنتی ویروس کومودوی من آپدیت نمی شود. هم چنین هیچ فایلی را نمی توانم از سایت کومودو دانلود کنم. با این توصیف با یکی از دوستانم در شهر دیگری که او هم کومودو داشت مشورت کردم. اما آنتی ویروس او آپدیت می شد. گمان می کنم متاسفانه همان بلایی که سر آنتی ویروس avast، آنتی ویروس پر کاربردی که در ایران هم بسیار طرفدار داشت، بر سر کومودو هم دارد نازل می شود. اگر یادتان باشد avast هم پیش از این که به کل آی پی های ایران را تحریم کند از طرف اینترنت ایران و بسیاری از آی اس پی ها بلوکه شده بود، یعنی عده ای می توانستند آپدیت کنند و عده ای نمی توانستند. پس از آن بود که خود شرکت آواست آی پی های ایرانی را تحریم کرد. باید توجه کنیم به بعضی موارد، قطعا می دانید که بسیاری از شرکتهای ایرانی و آی اس پی های ایرانی آنتی ویروس... محصول شرکت... روسی را در چنته خود دارند و به کاربران می فروشند. حال با این توصیف اگر شما جنسی برای فروش داشته باشید و بعد بخواهید که مشتری ات مجبور شود آن جنس را بخرد چه می کنید؟انگار تا چند روز دیگر کومودو هم غیر قابل دسترس می شود. دوستانی که در این فروم هستند، لطفا اطلاع رسانی کرده و آنتی ویروس کومودوی خود را تست کنند ببینند بدون مشکل آپدیت می شود یا نه. موضوع دیگر، بررسی این مقالات را هم حتما توصیه می کنم. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این هم وبسایت بزرگترین Isp کشور که [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بخوانید حکایت مفصل این قصه. فقط امیدوارم کومودو به کل تحریممان نکند. چون دیگر چیزی برای ما نمانده. آواست و آی وی جی و مکافی و پی سی تولز که به کل ایران را تحریم کرده اند، آویرا مانده و کومودو، آویرا فایروال ندارد و تنها آنتی ویروس است که آن هم در نسخه مجانی چندان چیز دندان گیری ندارد.
    من مشکلی ندارم و آپدیت میشه. ولی اگر تحریم هم شدیم زیاد تعجب نکنید. این شرکتها تابع قوانین کشورهاشون هستند و حتی ممکنه بر خلاف میل خودشون چنین کاری بکنند.
    البته متاسفانه در داخل هم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (کوئیک هیل یکی از شرکای تجاری شرکت مخابرات)

7. 3 کاربر از mostafa akbari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mrmmnb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

صبح تا حالا روی ایکن کومودو که راست کیلیک میکنم هیچی اتفاقی نمیافته(بقیه ایکن های system tray مشکلی ندارن)
    دو بار کیلیک هم میکنم باز نمیشه
    از طرق فایل اصلی داخل پوشه هم اجرا کردم باز صفحه نیومد مشکل از چی میتونه باشه؟

ناظر انجمن آنتی ویروس و نرم افزارهای امنیتی aylar6888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

سلام
    نيازي نيست كل پوشه scanner را جايگزين كنيد. بلكه از طريق محيط cce فقط فايل bases.cav را import كنيد. كار ميكنه.
    =================================
    سلام .پوشه اسکنر رو که کپی کرده بودم کار نکرد.باید همون کاری که شما گفتین انجام بدم.در ضمن علی آقا میشه خواهش کنم بگید چطوری میتونم عکس کپی کنم تو فروم؟؟/مثلا همون عکسایی که شما میذارید و با کلیک کردن اندازه واقعی میشه؟؟/ممنون

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

=================================
    سلام .پوشه اسکنر رو که کپی کرده بودم کار نکرد.باید همون کاری که شما گفتین انجام بدم.در ضمن علی آقا میشه خواهش کنم بگید چطوری میتونم عکس کپی کنم تو فروم؟؟/مثلا همون عکسایی که شما میذارید و با کلیک کردن اندازه واقعی میشه؟؟/ممنون
    سلام

مجددا cce را اکسترکت کنید(قبلی دیگه خراب شده)؛ و بعد فایل bases.cav را از منوی Tools و Ipmort Virus database و به cce بدهید....

در مورد عکس هم ابتدا عکس را در یه جایی آپلود کن بعد روی این آیکون [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کلیک کن و لینک را وارد کن

یا اینکه میتونی این لینکی که بهت نشون میدم را مستقیم توی پستت کپی کنی؛ اینو:

Last edited by Jadda; 22-10-2012 at 17:06.

11. 5 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام مهران جانکارت عالیه حرف نداشتمتشکرم

آخر فروم باز Arashdn's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

سلام دوستان
    کومودو با ویندوز 8 نسخه 64 بیتی کاملا سازگاره ؟
    ممنون

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

سلام دوستان
    کومودو با ویندوز 8 نسخه 64 بیتی کاملا سازگاره ؟
    ممنون
    سلام

من خودم تست نکردم که بخوام نظر بدم. ولی کومودو کلا روی سیتمهای 64 بیتی بد کار نمیکنه.

بزودی هم نسخه 2013.....

15. 3 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •