تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 445 از 451 اولاول ... 345395435441442443444445446447448449 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,441 به 4,450 از 4506

نام تاپيک: کلوپ Asus N61JQ

حـــــرفـه ای SamGun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهـــــــــــــــــران

پيش فرض

سلام به دوستان گلم یکی از دوستان میشه لطف کنه و بگه چرا این سری کارت های ATI 5xxx هیچگونه آپدیت Catalyst رو قبول نمیکنه !!؟!؟ از زمان خریدن لپتاپ تا الان که حدود 10-15 تا آپدیت از طرف خوده ATI ( شرکت سازنده که کلا فراموش کرده پشتیبانی رو ) اومده تنها 3 تای اونها کامل نصب شده و بقیه همگی مشکل Black Screen (خاموش شدن BackLight تصویر ) و یا نصب شدن ناقص درایور رو دارن !تو فروم های خارجی هم خیلی ها این مشکل رو داشتن اما راه حلی رو من پیدا نکردم دوستان یه راهنمایی بکنن ممنون میشم خسته کننده شده این وضعیت

کاربر فعال انجمن های سخت افزار و لپ تاپ afshin b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

سلام به دوستان گلم یکی از دوستان میشه لطف کنه و بگه چرا این سری کارت های ATI 5xxx هیچگونه آپدیت Catalyst رو قبول نمیکنه !!؟!؟ از زمان خریدن لپتاپ تا الان که حدود 10-15 تا آپدیت از طرف خوده ATI ( شرکت سازنده که کلا فراموش کرده پشتیبانی رو ) اومده تنها 3 تای اونها کامل نصب شده و بقیه همگی مشکل Black Screen (خاموش شدن BackLight تصویر ) و یا نصب شدن ناقص درایور رو دارن !تو فروم های خارجی هم خیلی ها این مشکل رو داشتن اما راه حلی رو من پیدا نکردم دوستان یه راهنمایی بکنن ممنون میشم خسته کننده شده این وضعیت
    من تاحالا مشکلی نداشتم.
    آخرین ورژنش رو از ان سایت گرفتم و نصب کردم و اوکی هست.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اول درایور قبلی رو کاملا آن اینستال کنین و ری استارت کنین. بعد این رو نصب کنن و دوباره ری استارت. نباید مشکلی باشه.

3. این کاربر از afshin b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهـــــــــــــــــران

پيش فرض

مرسی دوست عزیز

اما خب من درایور هارو از خود AMD.com گرفتم و فکر نمیکنم مشکلی باشه .

شما فکر میکنی مشکل پایه ای ترباشه ؟ یعنی مرتبط بشه به بایوس ؟

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

مرسی دوست عزیز

اما خب من درایور هارو از خود AMD.com گرفتم و فکر نمیکنم مشکلی باشه .

شما فکر میکنی مشکل پایه ای ترباشه ؟ یعنی مرتبط بشه به بایوس ؟
    دقیق نمیدونم. اما متاسفانه اینطور به نظر میرسه. شاید کارت گرافیکتون مشکل داشته باشه.
    درضمن اگه با یک درایور درست کار میکنه و مشکلی نیست خب دیگه چه اصراری به ورژن های جدید تر هست؟

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهـــــــــــــــــران

پيش فرض

چون من باهاش بازی میکنم گاهی اوقات ( شرایط بازی با کنسلول رو ندارم چون دائم نقل مکان میکنم) و مسلما ورژن های جدید برای من خیلی کاربردی تر هست همونطور که تو بازی Metro : LL از 12 FPS به 21 FPS بعد از آپدیت رسیدم .

البته من ویندوز 8.1 دارم اما روی ویندوز اوریحینال خودش هم همچین درست درمون تر از این نبود .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    UNKNOWN

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    این مشکلی که فرمودین از جانب خود درایورهای ای تی ای هست که خیلیا این مشکل براشون بوجود میاد و از نسخه 13.4 به بعد این مشکل زیاد شده
    البته مشکل سیه شدن صفحه رو میتونید با چندبار زیاد کردن نور صفحه نمایش موقتا برطرف کنید ولی باید از خیر تغییر روشنایی بگذرید!

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

داره خودمونی میشه m_y_68's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام دوست عزیز. منم همین مشکلو دارم. وقتی درایور 13.12 رو نصب میکنم نور صفحه فقط دو حالت داره یا 100% یا خاموش !
    روی درایور 13.14 هم خیلی به زور نور صفحه کم و زیاد میشه. بعضی وقتا هم نمیشه.
    ولی روی درایور سری 12 کاملا عالی کار میکنه فقط مشکلی که هست کاتالیست سری 12 روی 8.1 جواب نمیده.
    با این حساب اگه AMD توی درایور جدید واسه گرافیک 5730 این مشکلو حل کرد که هیچی اما اگه نکرد یا باید 13.4 رو نصب کنی(که کمی کم و زیاد کردن نور صفحه دردسر داره) یا قید کاتالیست رو بزنی و فقط درایور کارت گرافیگ سری 12 رو نصب کنی.
    من خودم با 13.4 کنار اومدم.
    اگه شما راهی پیدا کردی ی خبر بده...

9. این کاربر از m_y_68 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام دوستان.
    لپ تاپ من جدیدا ی مشکل عجیب غریب پیدا کرده . . .
    وقتی لپ تاپ رو ناگهانی خاموش میکنم موقع بالا اومدن هنگ میکنه. تنها راه حلشم اینه که باتری رو در بیارم و حدود 10 دقیقه از برق بکشم.
    وگرنه در هیچ صورتی درست نمیشه.
    اینم بگم بعضی وقتا که ویندوز آپدیت میشه یا درایور جدید نصب میکنم ممکنه هنگ کنه موقع بالا اومدن بعد ریستارت.
    به نظر خودم مشکل شاید از بایوس باشه. من بایوس رو خیلی وقت پیش به 212 که آخریش ورژن هست آپدیت کردم.
    اگه کسی همچین مشکلی داره و راه حلی واسش پیدا کرد ممنون میشم کمکم کنه

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

سلام دوستان.
    لپ تاپ من جدیدا ی مشکل عجیب غریب پیدا کرده . . .
    وقتی لپ تاپ رو ناگهانی خاموش میکنم موقع بالا اومدن هنگ میکنه. تنها راه حلشم اینه که باتری رو در بیارم و حدود 10 دقیقه از برق بکشم.
    وگرنه در هیچ صورتی درست نمیشه.
    اینم بگم بعضی وقتا که ویندوز آپدیت میشه یا درایور جدید نصب میکنم ممکنه هنگ کنه موقع بالا اومدن بعد ریستارت.
    به نظر خودم مشکل شاید از بایوس باشه. من بایوس رو خیلی وقت پیش به 212 که آخریش ورژن هست آپدیت کردم.
    اگه کسی همچین مشکلی داره و راه حلی واسش پیدا کرد ممنون میشم کمکم کنه
    یه نظر من مشکل نرم افزاری.
    یه ویندوز جدید نصب کن و درایورهارو یکی یکی نصب کن تا ببینی کدوم درایور مشکل سازه. انتی ویروس رو هم چک. من یه مدت برای نورتون سیستمم هنگ میکرد

تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

آخه من خیلی وقتا به ویندوز نمیرسه. توی همون لود اول ویندوز هم گیر میکنه بعضی وقتا. الان ویندوز 8.1 نصب دارم. قبلا که 7 بود اونم همینطوری میشد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •