تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 444 از 451 اولاول ... 344394434440441442443444445446447448 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,431 به 4,440 از 4506

نام تاپيک: کلوپ Asus N61JQ

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

نه. باید از safe mode خارج بشین.
    اگه هنوز هنگ نکرده به احتمال زیاد مشکل نرم افزاریه.
    یه عکس از اون برنامه در محیط ویندوز بگیرین یا عددهارو بزارین تا ببینیم چی میشه.
    اول بعد بالا اومدن ویندوز

اینم بعد وصل شدن به نت و بالا آوردن کروم

یه چیزیم بنویسم که بعد اینکه از safe mode ریستارت کردم رو حالت عادین هنوز هنگ نکرده / معمولا تا کمتر از 10 دقیقه هنگ میکرد .

کاربر فعال انجمن های سخت افزار و لپ تاپ afshin b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

خب معلوم شد لپتاپ شما مشکل خنک کنندگی پیدا کرده.
    باید خمیر سیلیکون لپتاپتون عوض بشه تا دما بیاد پایین. اگه فکر میکنین خودتون از پسش بر میاین، طبق [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من عمل کنین. اگر نه که باید بدین بیرون تا براتون انجام بدن (حدود 30 تومن هم فکر کنم هزینه اش بشه).

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

خب معلوم شد لپتاپ شما مشکل خنک کنندگی پیدا کرده.
    باید خمیر سیلیکون لپتاپتون عوض بشه تا دما بیاد پایین. اگه فکر میکنین خودتون از پسش بر میاین، طبق [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من عمل کنین. اگر نه که باید بدین بیرون تا براتون انجام بدن (حدود 30 تومن هم فکر کنم هزینه اش بشه).
    ینی دیگه مشکل از ویندوز و نرم افزر نیست؟ رو safe mode هم هنگ نمیکنه
    من تو خوابگاهم و امکان تعمیر لپ تاب برام سخته / لپ تابم کلا حدیدا خیلی گرم میکنه
    فقط درخواستی دارم میشه اگه براتون مقدوره قضیه رو برای منم توضیح بدید ؟

بازم خیلی ازت ممنونم همشهری عزیز

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

ینی دیگه مشکل از ویندوز و نرم افزر نیست؟ رو safe mode هم هنگ نمیکنه
    من تو خوابگاهم و امکان تعمیر لپ تاب برام سخته / لپ تابم کلا حدیدا خیلی گرم میکنه
    فقط درخواستی دارم میشه اگه براتون مقدوره قضیه رو برای منم توضیح بدید ؟

بازم خیلی ازت ممنونم همشهری عزیز
    خمیر سیلیکون لپتاپ شما حتما باید عوض بشه. احتمال اینکه بعد اینکار دیگه هنگ نکنه زیاده. اما اگر بازم هنگ کرد باید ویندوز جدید نصب کنین و ببینین بدون برنامه های اضافی بازم هنگ میکنه یا نه.
    توضیح در چه موردی؟ اون پست من رو خوندین؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به هرحال خمیر سیلیکون رو عوض کنین و گرد و خاک روی فن و دریچه خروجی هوا رو هم تمیز کنین و در آخر نتیجه رو گزارش کنین.
    موفق باشین.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

خمیر سیلیکون لپتاپ شما حتما باید عوض بشه. احتمال اینکه بعد اینکار دیگه هنگ نکنه زیاده. اما اگر بازم هنگ کرد باید ویندوز جدید نصب کنین و ببینین بدون برنامه های اضافی بازم هنگ میکنه یا نه.

به هرحال خمیر سیلیکون رو عوض کنین و گرد و خاک روی فن و دریچه خروجی هوا رو هم تمیز کنین و در آخر نتیجه رو گزارش کنین.
    موفق باشین.
    مرسی افشینجان باشه / حالا دلیل هنگی این باشه یا نه باید درست شه چون دماش بالاست .من اینو درست میکنم نتیجه رو بهتون میگم / مرسی کمک بزرگی بهم کردین

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

موفق باشین.
    سلام افشینجان من دادم لپ تاب و برام سرویس کنن / هزینشم شد 50 تومن
    دما دیگه بالای 60 تا 65 نمیره اما من متوجه شدم درایور کارت گرافیک و که نصب میکنم لپ تاپ هنگ کردنش شروع میشه
    چکار کنم ؟ ینی درایور کارت گرافیک و نصب نکنم ؟ درایوریم که نصب کردم مال خود سایت ایسوس گرفتم فک کنم دومیش که جدیدتر بودو گرفتم
    بعضی موقع وسط بالا اومدن ویندوز یهو خاموش میکنه
    لطفا یه راهنمایی کنین

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

سلام افشینجان من دادم لپ تاب و برام سرویس کنن / هزینشم شد 50 تومن
    دما دیگه بالای 60 تا 65 نمیره اما من متوجه شدم درایور کارت گرافیک و که نصب میکنم لپ تاپ هنگ کردنش شروع میشه
    چکار کنم ؟ ینی درایور کارت گرافیک و نصب نکنم ؟ درایوریم که نصب کردم مال خود سایت ایسوس گرفتم فک کنم دومیش که جدیدتر بودو گرفتم
    بعضی موقع وسط بالا اومدن ویندوز یهو خاموش میکنه
    لطفا یه راهنمایی کنین
    درایور قبلی رو آن اینستال کن و ری استارت کن. بعد این ورژن رو نصب کن:

اگه با نصب این درایور هم به مشکل برخوردی و بدون درایور گرافیک، اصلا هنگ نمیکنه، ممکنه کارت گرافیک مشکل داشته باشه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

درایور قبلی رو آن اینستال کن و ری استارت کن. بعد این ورژن رو نصب کن:

اگه با نصب این درایور هم به مشکل برخوردی و بدون درایور گرافیک، اصلا هنگ نمیکنه، ممکنه کارت گرافیک مشکل داشته باشه.
    این که لینکش رفت توی سایت ای ام دی / اونجا اتو دتکت کرد و درایوری که دانلود کردم وسط نصبش failure میده/ نصب نشد / تو سیف مود هنگ ندارم اصلا / بدون کارت گرافیک درایورشم اصلا تا حالا هنگ نداشتم
    دیگه نمدونم چه کنم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام به دوستان
    من یه مدتی بود روی باطری لپ تاپم یه علامت ضرب در میومد باطری شارژ میشد و کار هم میکرد ولی این علامت بود روش
    با پرسش هایی که داشتم گفتند که ویندوز عوض کنم مشکلش حل میشه
    الآن چند وقتیه که ویندوز 8 نصب کردم و همه درایور های روی سی دی رو هم نصب کردم
    اون علامت ضرب در روی باطری رفته ، باطری 100 در صر هم شارژ میشه ولی زمانی که سیم برق رو در میارم باطری به 95 در صد که میرسه سیستم به طور کامل خاموش میشه (توی استند بای نمیره)
    تنضیمات پاور سیوینگ رو هم چک کردم مشکلی نداشت دیگه نمیدونم چیکارش کنم کسی راهی به ذهنش میرسه ؟ یعنی باطریم خراب شده؟ البته شنیدم بایوس رو آپدیت کنیم ممکنه مشکلش حل بشه !!! آیا درسته این مطلب؟
    ممنون از همه گی

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

این که لینکش رفت توی سایت ای ام دی / اونجا اتو دتکت کرد و درایوری که دانلود کردم وسط نصبش failure میده/ نصب نشد / تو سیف مود هنگ ندارم اصلا / بدون کارت گرافیک درایورشم اصلا تا حالا هنگ نداشتم
    دیگه نمدونم چه کنم
    نمیدونم واللا. بهتره ببرین پیش یک تعمیرکار.

سلام به دوستان
    من یه مدتی بود روی باطری لپ تاپم یه علامت ضرب در میومد باطری شارژ میشد و کار هم میکرد ولی این علامت بود روش
    با پرسش هایی که داشتم گفتند که ویندوز عوض کنم مشکلش حل میشه
    الآن چند وقتیه که ویندوز 8 نصب کردم و همه درایور های روی سی دی رو هم نصب کردم
    اون علامت ضرب در روی باطری رفته ، باطری 100 در صر هم شارژ میشه ولی زمانی که سیم برق رو در میارم باطری به 95 در صد که میرسه سیستم به طور کامل خاموش میشه (توی استند بای نمیره)
    تنضیمات پاور سیوینگ رو هم چک کردم مشکلی نداشت دیگه نمیدونم چیکارش کنم کسی راهی به ذهنش میرسه ؟ یعنی باطریم خراب شده؟ البته شنیدم بایوس رو آپدیت کنیم ممکنه مشکلش حل بشه !!! آیا درسته این مطلب؟
    ممنون از همه گی
    برای منم علامت ضربدر هست چون باتریم آخرای عمرشه. 10 دقیقه هم بیشتر شارژ نگه نمیداره.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •