تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 441 از 451 اولاول ... 341391431437438439440441442443444445 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,401 به 4,410 از 4506

نام تاپيک: کلوپ Asus N61JQ

آخر فروم باز mohsenjxj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    www.afsaran.ir

پيش فرض

مشکل از درایو ری بوده که دانلود کردین باید از خود سایت ایسوز و با توجه به مدل دستگاه تون درایور دانلود کنید

نگفتین ویندوزتون چیه؟

درایور رو از safe mod پاک کنید
    پاک کردن درایور را که میدونم از safe mod میشه اما من میخوام درایور قبلی را که مشکل داشت آپدید کنم و این جدیده را که نصب کردم چطوری باید مشکلش را حل کنم؟ اگه لطف کنید و یه راه حل بهم بگید که این جدید را پاک نکنم ممنون میشم.

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم‌افزار Mohammad King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Markazi-Arak

پيش فرض

سلام
    از سایت ای ام دی دانلود کردم درایور ویندوز سون 64 بیت هست.
    درایوری که دانلود کردین مشکل داشته مال لپ تاپ نبوده به هر حال سازگاری نداشته...راهی هم نیست تا با درایور جدید کار کنید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توی لینک بالا نوع ویندوزتون رو انتخاب کنید تا درایور ها رو ببینید:

آخرین درایور گرافیک واسه لپ تاپ شما :
    Version V8.692.1.0

این معرفی شده

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    www.afsaran.ir

پيش فرض

درایوری که دانلود کردین مشکل داشته مال لپ تاپ نبوده به هر حال سازگاری نداشته...راهی هم نیست تا با درایور جدید کار کنید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توی لینک بالا نوع ویندوزتون رو انتخاب کنید تا درایور ها رو ببینید:

آخرین درایور گرافیک واسه لپ تاپ شما :
    Version V8.692.1.0

این معرفی شده
    محمد جان این درایوری که تو سایت asus هست تاریخش 2010 هست و الان تقریبا آخرای 2013 هستیم احتمالا سایت asus نخواسته خودشو به زحمت بندازه و برای لب تاب های 2 یا 3 سال پیش درایورهای جدیدش را تو سایتش بذاره و فقط برای لب تاب های روز بازار این کارو میکنه با این اوصاف من از خود سایت amd که سازنده گرافیک همین لب تاب هست درایورهای جدید را دانلود میکنم و قبلا مشکل خاصی پیش نمیومد و با همون سایت amd درایورامو به روز می کردم الان هم اگه بتونم با این درایور جدید لب تابمو راه بندازم خیلی عالی میشه چون قبلی یسری مشکلات داشت به هر حال از اینکه وقت گذاشتید تا راهنمایی کنید ممنونم ببینم بقیه دوستان راه حل دیگه ای پیشنهاد می دن که بشه از درایور جدید استفاده کنم یا نه؟

کاربر فعال انجمن های سخت افزار و لپ تاپ afshin b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

محمد جان این درایوری که تو سایت asus هست تاریخش 2010 هست و الان تقریبا آخرای 2013 هستیم احتمالا سایت asus نخواسته خودشو به زحمت بندازه و برای لب تاب های 2 یا 3 سال پیش درایورهای جدیدش را تو سایتش بذاره و فقط برای لب تاب های روز بازار این کارو میکنه با این اوصاف من از خود سایت amd که سازنده گرافیک همین لب تاب هست درایورهای جدید را دانلود میکنم و قبلا مشکل خاصی پیش نمیومد و با همون سایت amd درایورامو به روز می کردم الان هم اگه بتونم با این درایور جدید لب تابمو راه بندازم خیلی عالی میشه چون قبلی یسری مشکلات داشت به هر حال از اینکه وقت گذاشتید تا راهنمایی کنید ممنونم ببینم بقیه دوستان راه حل دیگه ای پیشنهاد می دن که بشه از درایور جدید استفاده کنم یا نه؟
    من متوجه دلیل اسرار شما برای نصب آخرین نسخه نمیشم. من از ورژن 4-12 استفاده میکنم و هیچ مشکلی باهاش ندارم. خب شما هم همین رو نصب کنین و قال قضیه رو بکنین.

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    www.afsaran.ir

پيش فرض

من متوجه دلیل اسرار شما برای نصب آخرین نسخه نمیشم. من از ورژن 4-12 استفاده میکنم و هیچ مشکلی باهاش ندارم. خب شما هم همین رو نصب کنین و قال قضیه رو بکنین.
    افشین جان اسرار من بخاطر این هست که لب تاب من هنوز اون مشکل دونه های آبی و زرد را که تو همین تاپیک مطرح شده را دارد و میخوام ببینم تو این ورژن های جدید این مشکل برطرف شده یانه؟
    لب تاب شما قبلا یا الان این مشکل را داشته یا دارد؟

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

افشین جان اسرار من بخاطر این هست که لب تاب من هنوز اون مشکل دونه های آبی و زرد را که تو همین تاپیک مطرح شده را دارد و میخوام ببینم تو این ورژن های جدید این مشکل برطرف شده یانه؟
    لب تاب شما قبلا یا الان این مشکل را داشته یا دارد؟
    چه بد!
    نه برای من خدارو شکر خیلی وقته دیگه این مشکل رو نداره.
    شما طبق [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که تشکر شمام زیرشه عمل کردین؟ با این راه حل، مشکل من کاملا برطرف شده. حتما امتحان کنین اگه نکردین.
    عکسش رو هم دوباره براتون آپلود کردم.

7. این کاربر از afshin b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    www.afsaran.ir

پيش فرض

چه بد!
    نه برای من خدارو شکر خیلی وقته دیگه این مشکل رو نداره.
    شما طبق [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که تشکر شمام زیرشه عمل کردین؟ با این راه حل، مشکل من کاملا برطرف شده. حتما امتحان کنین اگه نکردین.
    عکسش رو هم دوباره براتون آپلود کردم.
    سلام روش خوبی هست و قبلا هم همونطور که اشاره کردید این مطلب را دیدم ولی اسرار بنده به نصب درایور جدید بخاطر اینه که دیگه نیازی به این تنظیمات و ... نداشته باشیم و با پیدا کردن ورژن مناسب خیال خودمون را از هرجهت راحت کنیم اما مثل اینکه هنوز درایوری ارائه نشده که این مشکل را حل کنه به هر حال روش شما تا الان بهترین روش برای خلاص شدن از شر دونه های آبی و زرد هست و فعلا باید از همین روش استفاده کنیم دوست عزیز ممنونم از اینکه وقت گذاشتید. راستی شما یا بقیه دوستان تاپیک تا حالا از ویندوز 8 یا 8.1 روی این لب تاب استفاده کردید؟ چون تو سایت اسوس فقط درایورهای مخصوص ویندوز 7 و ویستا را برای این لب تاب واسه دانلود قرار دادن؟ با این اوصاف اگه بخوایم از ویندوز 8 یا 8.1 تو این لب تاب استفاده کنیم چیکار باید بکنیم؟

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

سلام روش خوبی هست و قبلا هم همونطور که اشاره کردید این مطلب را دیدم ولی اسرار بنده به نصب درایور جدید بخاطر اینه که دیگه نیازی به این تنظیمات و ... نداشته باشیم و با پیدا کردن ورژن مناسب خیال خودمون را از هرجهت راحت کنیم اما مثل اینکه هنوز درایوری ارائه نشده که این مشکل را حل کنه به هر حال روش شما تا الان بهترین روش برای خلاص شدن از شر دونه های آبی و زرد هست و فعلا باید از همین روش استفاده کنیم دوست عزیز ممنونم از اینکه وقت گذاشتید. راستی شما یا بقیه دوستان تاپیک تا حالا از ویندوز 8 یا 8.1 روی این لب تاب استفاده کردید؟ چون تو سایت اسوس فقط درایورهای مخصوص ویندوز 7 و ویستا را برای این لب تاب واسه دانلود قرار دادن؟ با این اوصاف اگه بخوایم از ویندوز 8 یا 8.1 تو این لب تاب استفاده کنیم چیکار باید بکنیم؟
    اگه لپتاپ من این مشکل رو نداشت هم باز من این کارو می کردم. چون با این کار وقتی از گرافیک استفاده سنگین نمی کنیم، میتونیم مصرف و دمای لپتاپ رو بیاریم پایین. یعنی این کار فقط برای اون مشکل نیست. تازه تنظیمات و .. هم نداره، فقط در حالت عادی میزارین رو Balanced و در حالت کار سنگین گرافیکی مثل بازی میزارین رو High Performance. همین.
    در ضمن من ویندوز 8 نصب نکردم.

10. این کاربر از afshin b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    www.afsaran.ir

پيش فرض

از دوستان کسی ویندوز 8 را رو این لب تاب نصب کرده؟ اگه نصب کردید ، درایورای ویندوز 8 را از کجا گیر آوردید؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    صفر و یک

پيش فرض

دوستان میشه دمای حالت بیکار و حالت کار ی cpu و gpu قرار بدید ؟ ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •